Clifton Hill

(2019)

Dispariția de la Clifton Hill

Poster Clifton Hill Poster Clifton Hill
  • Regia

    Albert Shin
  • Cu

    Tuppence Middleton, Hannah Gross, Marie-Josée Croze, Eric Johnson, David Cronenberg
  • Gen film


  • Durata

    100 minute

Sinopsis Clifton Hill

Mai mult
Clifton Hill

După moartea mamei ei, Abby (Tuppence Middleton), o femeie cu probleme și un trecut îndoielnic, se întoarce în orășelul ei natal, Niagara Falls, și la motelul dărăpănat pe care familia ei obișnuia să-l conducă. Cât se află acolo, este atrasă din nou de un mister care a bântuit-o încă din copilărie: ce s-a întâmplat cu băiatul pe care l-a văzut fiind ținta unei răpiri violente în pădure, în urmă cu 25 de ani? În timp ce Abby pornește în căutarea adevărului, trebuie să înfrunte o conspirație…

citeşte
Contribuie la această pagină şi câştigă DVD-uri!
NOTA FILM
Nota IMDB: 5.5
Vezi pe HboGo
Se difuzează la TV.
Cinemax 2
Luni, 01 Mar 07:00
Cinemax 2 HD
Luni, 01 Mar 07:00

Caseta tehnică

AKA

  • Disappearance at Clifton Hill

Produs de

Rhombus Media

Distribuitorul international

Elevation Pictures

Țara

Canada

Părerea ta

Spune-ţi părerea
Ordonează după
xerses pe 30 Decembrie 2020 06:37
Chiar daca subiectul poate parea ofertant, totusi filmul nu a adus emotie.
0 1
elianna pe 21 Decembrie 2020 17:02
O fetita vede un baiat ranit, apoi tarat intr-o masina de doi necunoscuti. Peste 25 ani incepe o investigatie pe cont propriu pentru a afla ce s-a intimplat atunci si cine e vinovat de disparitia baiatului.
0 1

Spune-ţi părerea despre Clifton Hill

Pentru a scrie un review trebuie sa fii autentificat. Click aici pentru a te autentifica.
jinglebells