• 10:30
    ap
    Vorbeşte lumea
    13:00
    Ştirile Pro Tv
    14:00
    ap
    Lecţii de viaţă
    15:00
    ap
    La Maruţă
    17:00
    Ştirile Pro Tv
    18:00
    Ce spun românii
    19:00
    Ştirile Pro Tv
    20:30
    Uite cine dansează
    23:00
    ap
    Masterchef
    01:00
    Ştirile Pro Tv
    01:30
    15
    Lista neagră
    2013, SUA, Acţiune, Crimă, Mister, Thriller
    02:15
    15
    Supernatural: Aventuri în lumea întunericului
    2005, SUA, Dramă, Fantastic, Horror, Mister, Thriller
    03:00
    ap
    Vorbeşte lumea (R)
    05:00
    Ce spun românii (R)
    06:00
    Ştirile Pro Tv
  • 08:00
    Neatza cu Răzvan şi Dani
    11:00
    ap
    Prietenii de la 11
    13:00
    Observator
    14:00
    ap
    2K1 cu Mirela Vaida
    16:00
    Observator
    17:00
    ap
    Acces direct
    19:00
    Observator
    20:30
    ap
    Chefi la cuțite
    23:30
    12
    Xtra Night Show
    01:00
    Rambo II (R)
    1985, SUA, Acţiune, Aventuri
    03:00
    Acces direct (R)
    06:00
    Observator
  • 07:00
    1 Matinal
    08:00
    1 Matinal
    09:00
    1 Matinal
    09:45
    Teleshopping
    10:00
    Perfect imperfect
    11:00
    Perfect imperfect
    11:45
    Teleshopping
    12:00
    Vorbeşte corect!
    12:15
    Primăvara simfonic (R)
    13:45
    Înainte şi după
    14:00
    Telejurnal
    14:55
    Vorbeşte corect! (R)
    15:00
    Maghiara de pe unu
    16:00
    Ştiri
    16:05
    Maghiara de pe unu
    17:00
    Telejurnal
    17:30
    Campionatele Europene de Gimnastică
    18:30
    Pulsul zilei
    19:35
    Pulsul zilei
    20:00
    Telejurnal
    20:50
    Sport
    21:00
    Festivalul Lucreţia Ciobanu
    22:30
    Izolaţi în România
    23:00
    Ora de ştiri
    23:55
    La bani mărunţi
    00:10
    Festivalul Lucreţia Ciobanu (R)
    01:45
    Înainte şi după (R)
    02:00
    Telejurnal (R)
    02:40
    Sport (R)
    02:50
    Pulsul zilei (R)
    03:45
    Pulsul zilei (R)
    04:10
    Campionatele Europene de Gimnastică (R)
    05:00
    Profesioniştii... cu Eugenia Vodă (R)
    05:50
    Izolaţi în România (R)
    06:25
    Teleshopping
    06:55
    Imnul României
  • 07:15
    Focus 18 (R)
    08:45
    ap
    Trăsniți din NATO
    2003, Romania, Comedie
    09:30
    Teleshopping
    10:00
    ap
    Mondenii
    2006, Romania, Comedie
    11:00
    Teleshopping
    11:30
    Focus Magazin
    12:00
    Teleshopping
    13:00
    ap
    Sănătate cu stil
    13:30
    Teleshopping
    14:00
    Focus
    14:30
    Teleshopping
    14:45
    Mama mea gătește mai bine (R)
    16:00
    ap
    Acțiunea Zuzuc
    1983, Romania, Dramă
    18:00
    Focus 18
    19:30
    Mama mea gătește mai bine
    20:30
    12
    Arma biologică
    2000, Canada, Acţiune
    22:30
    ap
    Trăsniți din NATO
    2003, Romania, Comedie
    23:15
    Focus din inima României
    23:45
    Focus Magazin
    00:30
    12
    Arma biologică (R)
    2000, Canada, Acţiune
    02:30
    Mama mea gătește mai bine (R)
    03:30
    ap
    Intreaba praful (R)
    2006, SUA, Dramă
    05:30
    ap
    Acțiunea Zuzuc (R)
    1983, Romania, Dramă
    06:45
    Teleshopping
  • 07:00
    ap
    Dragoste la prima vedere
    2013, Turcia, Dramă, Romantic
    10:30
    ap
    Bravo, ai stil!
    12:00
    Știrile Kanal D
    13:00
    ap
    Te vreau lângă mine
    15:00
    ap
    Teo Show
    16:30
    ap
    Bravo, ai stil!
    18:45
    Știrea zilei
    19:00
    Știrile Kanal D
    20:00
    ap
    Dragoste infinită
    2015, Turcia, Dramă
    23:00
    12
    WOWBiz
    00:30
    Știrile Kanal D (R)
    01:45
    ap
    Dragoste infinită (R)
    2015, Turcia, Dramă
    03:45
    ap
    Vacanţa Mare: Leana s-a întors! (R)
    04:15
    ap
    Te vreau lângă mine (R)
    06:00
    Teleshopping (R)
  • 09:45
    ap
    Dragoste si ura (R)
    2008, Dramă, Romantic
    10:45
    Teleshopping
    12:00
    ap
    Vouă
    12:15
    ap
    Baronii
    2007, Romania, Comedie
    13:00
    Ştiri Naţional TV
    13:30
    Opriţi timpul! (R)
    15:45
    Teleshopping
    16:15
    ap
    17:15
    ap
    Dragoste sub clar de lună
    2016, Coreea de Sud, Romantic
    18:30
    Ştiri Naţional TV
    19:00
    ap
    20:00
    ap
    Destine împlinite
    2011, India, Dramă, Romantic
    21:00
    12
    Miracolul din Nazaret
    2006, Italia, Spania, SUA, Bulgaria, Aventuri, Dramă, Istoric, Mister
    23:15
    12
    Nebuni de iubire (R)
    01:00
    12
    Miracolul din Nazaret (R)
    2006, Italia, Spania, SUA, Bulgaria, Aventuri, Dramă, Istoric, Mister
    03:15
    Albumul Naţional
    05:00
    Ştiri Naţional TV (R)
    05:30
    ap
    Baronii
    2007, Romania, Comedie
    06:00
    ap
    Vouă (R)
    06:15
    Albumul Naţional (R)
  • 07:00
    Lumea lui Banciu (R)
    08:00
    Știrile B1
    08:55
    Meteo
    09:00
    Știrile B1
    10:00
    Știrile B1
    10:45
    Teleshopping
    11:00
    Știrile B1
    11:55
    Teleshopping
    12:00
    Știrile B1
    13:00
    Știrile B1
    14:00
    Știrile B1
    15:00
    Știrile B1
    16:00
    Unşpe metri
    17:00
    Știrile B1
    18:00
    Se întâmplă acum
    19:30
    Dosar de politician
    21:00
    Talk B1
    23:00
    ap
    Lumea lui Banciu
    00:00
    Un pont pe zi
    00:35
    Seara milionarilor
    02:35
    Unşpe metri (R)
    03:20
    Talk B1 (R)
    05:00
    Știrile B1 (R)
    05:50
    Dosar de politician (R)
  • 07:10
    Cântec, joc şi voie bună
    09:00
    ap
    Preţul trădării (R)
    2015, Coreea de Sud, Istoric
    10:10
    ap
    Femei de 10, bărbați de 10
    11:30
    ap
    Festivalul Internaţional de Circ de la Monte-Carlo
    12:50
    Poate nu ştiai
    13:00
    Telejurnal TVR 2
    13:40
    ap
    Coiful lui Alexandru Macedon
    1971, Rusia, Comedie, Crimă, Dramă, Mister
    15:50
    ap
    Mutant X
    2001, Canada, SUA, Acţiune, Aventuri, Dramă, Fantastic, SF
    16:40
    Gala Umorului (R)
    17:40
    ap
    Preţul trădării
    2015, Coreea de Sud, Istoric
    18:50
    E vremea ta!
    19:00
    Telejurnal TVR 2
    20:00
    Câştigă România!
    21:00
    Teatru TV
    23:00
    12
    Dr. House
    2004, SUA, Dramă, Mister
    23:50
    Câştigă România! (R)
    00:50
    ap
    Mutant X (R)
    2001, Canada, SUA, Acţiune, Aventuri, Dramă, Fantastic, SF
    01:40
    Poate nu ştiai
    01:50
    5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
    02:00
    ap
    Femei de 10, bărbați de 10 (R)
    03:20
    Poate nu ştiai
    03:30
    Telejurnal TVR 2 (R)
    04:20
    ap
    Festivalul Internaţional de Circ de la Monte-Carlo (R)
    05:31
    Pescar hoinar (R)
    05:55
    Imnul României
    06:00
    Teleshopping
  • 07:00
    Spirit, Energie, Materie
    08:00
    Univers Enciclopedic
    09:00
    Orașul Tău
    09:30
    Omul… O Poveste
    10:00
    Sănătate ca la Carte
    11:00
    Cerasela Show
    12:00
    Minutul de spiritualitate
    12:05
    Documentar
    12:30
    Profesioniști în devenire
    14:30
    Te iubește Adrian
    15:30
    Misterele Universului
    17:00
    Dimensiuni Spirituale
    19:00
    Spirit, Energie, Materie
    20:00
    Realitatea Românească
    21:30
    Rezumatul Săptămânii
    23:00
    Orașul Tau
    23:30
    Documentar
    00:00
    Sănătate ca la Carte
    01:00
    Valori Euroatlantice
    03:00
    Direct cu Roberto Grosa
    04:00
    Între Spațiu și Timp
    05:00
    O minte sănătoasă,
    06:00
    Omul… între cer și pământ
    06:55
    Imnul Național
  • 07:00
    Retrospectivă știri AGRO TV
    07:30
    Rețeta Zilei
    07:45
    ABC-ul consumatorului
    08:30
    În gura lumii
    08:45
    România Frumoasă
    09:00
    Agroturism
    09:30
    Casa curte și o gradină
    10:00
    Târguri și Expozitii
    10:15
    Dicționarul Vinului
    10:22
    Agropedia
    10:30
    Agenda cu evenimente
    11:00
    Portret de fermier
    11:30
    Tehnologii și Utilaje
    11:45
    Rețeta Zilei
    12:00
    Interviul Agro TV
    13:00
    Retrospectivă știri AGRO TV
    13:30
    Tradiții și meșteșuguri
    14:00
    Sinteza Agrostrategică
    15:00
    Realități Rurale
    15:30
    România Frumoasă
    15:45
    Tărguri și Expoziții
    16:00
    Agroturism
    16:30
    Agenda cu evenimente
    17:00
    Cântec românesc
    17:30
    ABC-ul consumatorului
    17:45
    Cum se fabrică?
    18:00
    România Frumoasă
    18:30
    Portret de fermier
    19:00
    Ingrediente
    19:30
    Ştiri AGRO TV
    20:00
    Agricultura la raport
    22:00
    Sinteza Agrostrategică
    23:00
    Ştiri AGRO TV
    23:30
    Cântec românesc
    06:00
    Cântec Românesc
  • 07:00
    Realităţi şi perspective
    08:00
    Şcoala Internaţională de echipare pentru slujire
    09:00
    Casa zburătoare
    09:30
    Adevăruri biblice pentru copii
    10:00
    Să vorbim în engleză
    10:30
    Centrul Creştin Caleb
    11:00
    Misiunea John Militaru
    11:30
    Perspective eterne
    12:30
    Mari isprăvi
    13:00
    Jerusalem Dateline
    13:30
    Filozofie, ştiinţă şi dezbaterea despre Dumnezeu
    14:00
    Inima închinării
    14:30
    Bucură-te de fiecare zi
    15:00
    Casa zburătoare
    15:30
    Adevăruri biblice pentru copii
    16:00
    Teleshopping
    16:30
    Faţă în faţă
    17:30
    Verdictul ştiintei: Creaţie!
    18:00
    Cuvântul vieţii
    19:00
    Rădăcinile evreieşti ale creştinismului
    19:30
    Mesagerul
    20:00
    Mapamond Creştin
    20:30
    În prezenţa lui Isus
    21:00
    Calea, Adevărul şi Viaţa
    22:00
    Doamne, unde eşti?
    23:30
    Muzică
    00:00
    De ce Israel
    00:30
    Îndrăzneşte să gândeşti
    01:00
    Cuvântul vieţii
    02:00
    Calea, Adevărul şi Viaţa
    03:00
    Program pentru minorităţi etnice (maghiară)
    03:30
    Program pentru minorităţi etnice (germană)
    04:00
    InTouch
    04:30
    Muzică
    05:00
    Videotext
    06:00
    Muzică
    06:30
    Minuni obişnuite
    06:45
    Întrebări esenţiale
  • 07:00
    Star Magazine (R)
    08:00
    Neatza cu Răzvan şi Dani
    11:00
    Previziunile zilei
    12:00
    Obiectiv
    13:00
    Observator
    14:00
    Esențial
    16:00
    100 de minute
    16:30
    Neatza cu Răzvan şi Dani (R)
    19:00
    Observator
    20:00
    În Premieră (R)
    21:00
    Sinteza zilei
    23:15
    Punctul de întâlnire (R)
    00:00
    La Ordinea Zilei (R)
    02:00
    Observator (R)
    03:30
    ap
    Răi da' buni (R)
    05:00
    Sinteza zilei (R)
jinglebells
Feedback