• 07:00
    Ştirile Pro Tv
    10:30
    ap
    La Maruţă (R)
    12:00
    ap
    Trandafirul negru
    2013, Turcia, Dramă
    13:00
    Ştirile Pro Tv
    14:00
    ap
    Inelul
    1996, SUA, Dramă
    16:00
    Lecţii de viaţă
    17:00
    Ştirile Pro Tv
    18:00
    Ce spun românii
    19:00
    Ştirile Pro Tv
    20:30
    12
    Las fierbinți
    2012, Romania, Comedie
    21:30
    12
    Recompensă cu bucluc
    2010, SUA, Acţiune, Comedie, Romantic, Dragoste
    23:45
    Ştirile Pro Tv
    00:15
    15
    Jane și Maura: Detectivi în Boston
    2010, SUA, Crimă, Dramă, Mister
    01:15
    15
    Recompensă cu bucluc (R)
    2010, SUA, Acţiune, Comedie, Romantic, Dragoste
    03:15
    Apropo Tv (R)
    04:00
    ap
    La Maruţă (R)
    05:30
    ap
    Lecţii de viaţă (R)
    06:15
    Ce spun românii (R)
  • 10:00
    ap
    Mireasă pentru fiul meu
    10:55
    Teleshopping
    11:15
    ap
    Mireasă pentru fiul meu
    13:00
    Observator
    14:00
    ap
    Mireasă pentru fiul meu
    16:00
    Observator
    17:00
    FanTastic Show
    19:00
    Observator
    20:00
    Observator special
    20:30
    ap
    iUmor
    22:30
    15
    Demonii lui Da Vinci
    2013, SUA, Aventuri, Dramă, Fantastic, Istoric, Mister
    00:30
    iUmor (R)
    02:30
    Observator (R)
    03:15
    Demonii lui Da Vinci (R)
    2013, SUA, Aventuri, Dramă, Fantastic, Istoric, Mister
    06:00
    Observator
  • 07:00
    Exclusiv în România (R)
    07:50
    Vorbeşte corect!
    08:00
    Telejurnal matinal
    08:50
    Sport
    09:00
    Vorbeşte corect!
    09:15
    Muzici şi tradiţii în Cişmigiu
    11:00
    ap
    Connor sub acoperire
    2009, Canada, Familie
    12:00
    Teleshopping
    12:30
    Post Meridian
    13:00
    De joi până joi (R)
    14:00
    Telejurnal
    15:00
    Teleshopping
    15:30
    Akzente
    16:55
    Vorbeşte corect!
    17:00
    Rezistenţa prin cultură
    18:00
    Lozul cel mare (R)
    18:30
    Magazin World Cup RUSIA 2018
    19:00
    Exclusiv în România
    19:45
    Sport
    20:00
    Telejurnal
    21:00
    ap
    Amintiri din infern
    22:00
    12
    Cod pentru crimă
    2012, Marea Britanie, Thriller
    22:55
    Vorbeşte corect!
    23:00
    15
    Diamante
    1997, Belgia, Acţiune, Dramă
    00:50
    12
    Cod pentru crimă (R)
    2012, Marea Britanie, Thriller
    01:45
    Sport (R)
    02:00
    Telejurnal (R)
    02:50
    ap
    Amintiri din infern (R)
    03:15
    Amintiri din infern
    03:40
    Post Meridian (R)
    04:10
    Un doctor pentru dumneavoastră
    05:35
    România din spatele frontului (R)
    06:25
    Teleshopping
    06:55
    Imnul României
  • 07:00
    Teleshopping
    07:15
    Interviurile Cristinei Ţopescu
    08:45
    ap
    Focus din inima României (R)
    09:30
    Teleshopping
    10:00
    ap
    Nimeni nu-i perfect (R)
    2008, Romania, Comedie
    10:15
    Şcoala.tv
    11:00
    Teleshopping
    11:30
    Focus Magazin (R)
    12:10
    ap
    Cireaşa de pe tort
    13:30
    Teleshopping
    14:00
    Focus
    14:30
    Teleshopping
    15:00
    ap
    Nimeni nu-i perfect
    2008, Romania, Comedie
    15:30
    ap
    Mondenii
    2006, Romania, Comedie
    16:30
    Focus
    17:00
    ap
    Trăsniți din NATO (R)
    2003, Romania, Comedie
    18:00
    Focus
    19:30
    ap
    Mama mea gătește mai bine
    20:30
    12
    Milionari de weekend
    2004, Romania, Acţiune, Comedie
    22:30
    ap
    La TV
    2015, Comedie
    23:15
    ap
    Focus din inima României
    23:45
    Focus Magazin
    00:30
    ap
    Mama mea gătește mai bine (R)
    01:30
    12
    Milionari de weekend (R)
    2004, Romania, Acţiune, Comedie
    03:30
    ap
    Cireaşa de pe tort (R)
    04:30
    ap
    Mondenii (R)
    2006, Romania, Comedie
    05:00
    ap
    La TV (R)
    2015, Comedie
    05:45
    Focus (R)
    06:45
    Teleshopping
  • 07:00
    Știrile Kanal D
    07:45
    Teleshopping
    08:15
    ap
    Adio, dar Te iubesc (R)
    09:45
    Teleshopping
    10:15
    ap
    Cu capul în nori
    2007, Turcia, Comedie
    12:30
    Știrile Kanal D
    13:30
    ap
    Te vreau lângă mine
    15:45
    ap
    1001 de nopți
    2006, Turcia, Dramă
    17:00
    ap
    Bravo, ai stil!
    19:00
    Știrile Kanal D
    20:00
    ap
    Gunes
    2015, Turcia, Dramă
    22:00
    15
    Negura
    2007, SUA, Horror
    01:00
    Știrile Kanal D (R)
    02:15
    ap
    Bravo, ai stil! (R)
    04:00
    ap
    Cu capul în nori
    2007, Turcia, Comedie
    06:00
    Teleshopping (R)
  • 08:15
    ap
    Vouă (R)
    08:30
    ap
    Dragoste dulce-amară
    2009, India, Dramă
    09:30
    ap
    Vouă (R)
    09:45
    ap
    Pitici de vară (R)
    11:00
    ap
    Baronii (R)
    2007, Romania, Comedie
    11:30
    ap
    Cavalerii nopții (R)
    2009, Spania, Aventuri
    13:00
    ap
    Ştiri Naţional TV
    13:30
    Opriţi timpul! (R)
    15:45
    Teleshopping
    16:15
    ap
    Mica mireasă (R)
    2008, India, Dramă
    17:15
    ap
    Cavalerii nopții
    2009, Spania, Aventuri
    18:30
    ap
    Ştiri Naţional TV
    19:15
    ap
    Mica mireasă
    2008, India, Dramă
    20:15
    ap
    Dragoste si ura
    2008, Dramă, Romantic
    21:15
    12
    Cougars Inc.
    2011, SUA, Comedie, Dramă, Romantic
    22:45
    ap
    Toledo: Înfruntarea destinelor
    2012, Spania, Dramă, Istoric
    00:30
    12
    Cougars Inc. (R)
    2011, SUA, Comedie, Dramă, Romantic
    02:00
    ap
    Baronii (R)
    2007, Romania, Comedie
    03:00
    18
    Vouă (R)
    03:15
    Albumul Naţional (R)
    05:00
    Pitici de vară (R)
    06:00
    ap
    Vouă (R)
    06:15
    Albumul Naţional (R)
  • 07:00
    ap
    Lumea lui Banciu (R)
    07:55
    Dosar de politician (R)
    08:00
    Știrile B1
    08:55
    Meteo
    09:00
    Știrile B1
    09:50
    Bon Chef - filler
    10:00
    Știrile B1
    11:00
    Evenimentul Zilei
    11:50
    Dosar de politician (R)
    12:00
    Știrile B1
    13:00
    Talk B1
    14:00
    Talk B1
    15:00
    Știrile B1
    16:00
    Știrile B1
    17:00
    Talk B1
    18:00
    Știrile B1
    19:00
    Talk B1
    19:55
    Dosar de politician
    20:00
    Știrile B1
    21:00
    Dosar de politician
    22:55
    Dosar de politician
    23:00
    ap
    Lumea lui Banciu
    00:00
    Un pont pe zi
    00:30
    Știrile B1 (R)
    01:20
    Dosar de politician (R)
    03:00
    Știrile B1 (R)
    03:50
    Talk B1 (R)
  • 07:00
    Teleshopping
    08:10
    Cartea cea de toate zilele
    08:20
    Poveşti de istorie (R)
    09:00
    ap
    Trandafirii sălbatici (R)
    2009, Canada, Dramă
    09:50
    5 minute de ştiinţă
    10:00
    ap
    Documentar 360°-GEO (R)
    11:00
    La fix (R)
    12:00
    Telejurnal TVR 2
    12:30
    Videoterapia
    13:20
    ap
    Trandafirii sălbatici
    2009, Canada, Dramă
    14:15
    Teleshopping
    14:30
    Cultura minorităţilor (R)
    15:00
    Telejurnal TVR 2
    16:00
    Ieri-Azi-Mâine (R)
    16:50
    5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
    17:00
    ap
    Documentar 360°-GEO
    18:00
    Ora de ştiri
    19:00
    Dreptul la memorie (R)
    20:10
    12
    Ultima iubire
    1997, Australia
    21:50
    Cartea cea de toate zilele
    22:00
    Telejurnal TVR 2
    22:30
    15
    CSI - Crime și Investigații
    2000, SUA, Crimă, Dramă, Mister
    23:20
    Interzis, arestat, cenzurat
    23:30
    15
    Mad Men
    2007, SUA, Dramă
    00:20
    5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
    00:30
    ap
    Documentar (R)
    02:00
    Natură şi aventură (R)
    02:30
    Pescar hoinar (R)
    03:00
    Dreptul la memorie (R)
    04:00
    La fix (R)
    05:00
    Ieri-Azi-Mâine (R)
    05:50
    5 minute de ştiinţă
    06:00
    Ora de ştiri (R)
    06:55
    Imnul României
  • 07:00
    Crede și Cercetează
    08:00
    Alupei Investighează
    09:00
    Orașul Tău
    09:30
    Omul… O Poveste,
    10:00
    Dialoguri între minte și inimă
    11:30
    Documentar
    12:00
    Minutul de spiritualitate
    12:05
    O minte sănătoasă, într-un corp sănătos,
    13:00
    Tainele Înțelepciunii
    14:00
    Meditația Săptămânii
    14:30
    Casa cu Stil
    15:30
    Documentar
    16:00
    Astre și destin
    17:00
    Bursa de Sănătate
    18:00
    Direct cu Roberto Grosa
    19:00
    Cerasela Show
    20:00
    Orașul Tău
    20:30
    Învață, Crește, Dăruiește
    21:30
    Trezește-te Gheorghe, Trezește-te Ioane
    23:00
    Orașul Tău
    23:30
    Documentar
    00:00
    Omul între cer și pământ
    01:00
    Realitatea Juridică
    02:00
    Tainele Înțelepciunii
    03:00
    Rezumatul Săptămânii
    05:00
    Dimensiuni Spirituale
    06:55
    Imnul Național
  • 07:00
    Ştirile Agro TV
    07:30
    Jurnal de agricultură
    08:30
    Agroproiecte de succes
    09:00
    Mereu în formă
    10:00
    Din lumea satului
    11:30
    Tradiţii şi meşteşuguri
    13:00
    Agroproiecte de succes
    14:00
    Ştirile Agro TV
    14:30
    Jurnal de agricultură
    15:30
    Agroproiecte de succes
    16:30
    Cântec Românesc
    17:30
    Agroproiecte de succes
    19:30
    Ştirile Agro TV
    20:00
    Jurnal de agricultură
    21:00
    Profesionişti în agribusiness
    22:30
    Cântec românesc
    00:00
    Agroproiecte de succes (R)
    01:00
    Cântec românesc (R)
    02:00
    Agroproiecte de succes (R)
    04:00
    Ştirile Agro TV (R)
    04:30
    Jurnal de agricultură (R)
    05:30
    Profesionişti în agribusiness (R)
  • 07:00
    Calea, Adevărul şi Viaţa (R)
    08:00
    Limbajele iubirii
    09:00
    Cartea cărţilor
    09:30
    Omida Carlos
    10:00
    ap
    Viaţa şi moartea în Shanghai
    10:30
    Program pentru minorităţi etnice (maghiară)
    11:00
    Un motiv pentru care să cânţi (R)
    12:30
    Călătoria (R)
    13:00
    Decupaj din realitate (R)
    13:30
    Temelia evreiască a creştinismului (R)
    14:00
    Căutând extraordinarul cu Jeni (R)
    14:30
    ap
    Mesagerul
    15:00
    Cartea cărţilor (R)
    15:30
    Omida Carlos (R)
    16:30
    Program pentru minorităţi etnice (maghiară) (R)
    17:00
    Viaţa şi moartea în Shanghai (R)
    17:30
    Dincolo de bariere
    18:00
    ap
    Smerenia însemnul regal
    19:00
    Ferma stejarilor
    19:30
    Club 700
    20:00
    Alfa Omega în obiectiv
    20:30
    Femei cu idealuri
    21:00
    Calea, Adevărul şi Viaţa
    23:00
    12
    Teatrul de pe strada 7
    23:30
    Muzică
    00:00
    Rădăcini şi reflecţii
    00:30
    Vieţi în lumină/ Întrebări esenţiale
    01:00
    ap
    Smerenia însemnul regal
    02:00
    Calea, Adevărul şi Viaţa
    03:00
    Perspective eterne (R)
  • 07:15
    Star Magazine (R)
    08:00
    Observator
    10:00
    Previziunile zilei
    12:00
    Obiectiv
    13:00
    Observator
    14:00
    Esențial
    16:00
    100 de minute
    18:00
    Dreptul la fericire
    19:00
    Observator
    20:00
    Star Magazine (R)
    21:00
    EDITIE SPECIALA
    23:15
    Subiectiv (R)
    00:00
    La Ordinea Zilei (R)
    02:00
    Observator (R)
    03:30
    Dosarele VIP (R)
    04:00
    Editie spciala (R)
    06:00
    Star Magazine (R)
jinglebells
Feedback