• 07:00
    Ştirile Pro Tv
    10:30
    ap
    La Maruţă (R)
    11:30
    ap
    Vorbeşte lumea
    13:00
    Ştirile Pro Tv
    14:00
    ap
    Vorbeşte lumea
    15:00
    ap
    Lecţii de viaţă
    16:00
    Ce spun românii
    17:00
    Ştirile Pro Tv
    18:00
    ap
    La Maruţă
    19:00
    Ştirile Pro Tv
    20:30
    12
    Las fierbinți
    2012, Romania, Comedie
    21:30
    12
    Cei trei muschetari
    2011, Franta, SUA, Marea Britanie, Germania, Acţiune, Aventuri, Romantic, Dragoste
    23:45
    Ştirile Pro Tv
    00:15
    12
    Legături invizibile
    2012, SUA, Dramă
    01:15
    12
    Cei trei muschetari (R)
    2011, Franta, SUA, Marea Britanie, Germania, Acţiune, Aventuri, Romantic, Dragoste
    03:15
    12
    Las fierbinți (R)
    2012, Romania, Comedie
    04:00
    ap
    Vorbeşte lumea (R)
    05:30
    ap
    Lecţii de viaţă (R)
    06:15
    Ce spun românii (R)
  • 08:00
    Neatza cu Răzvan şi Dani
    10:55
    Teleshopping
    11:15
    Mireasă pentru fiul meu
    13:00
    Observator
    14:00
    Mireasă pentru fiul meu
    16:00
    Observator
    17:00
    ap
    Acces direct
    19:00
    Observator
    20:00
    Observator special
    20:30
    12
    Insula iubirii
    23:30
    15
    Un show păcătos
    01:00
    15
    Tentaculele Bermudelor
    2014, Acţiune, Horror, SF
    02:30
    Observator special (R)
    03:00
    Acces direct (R)
    06:00
    Observator
  • 07:00
    Telejurnal matinal
    07:50
    Sport
    08:00
    Telejurnal matinal
    08:45
    Sport
    08:50
    Vorbeşte corect!
    09:00
    Războiul lui Stalin cu URSS-ul: 1924-1953
    10:00
    Europa mea
    11:00
    ap
    Viața cu Derek
    2005, SUA, Familie
    12:00
    Teleshopping
    12:30
    Descălecaţi în Carpaţi
    13:00
    Fără etichetă
    14:00
    Telejurnal
    15:00
    Teleshopping
    15:30
    Convieţuiri
    16:55
    Vorbeşte corect!
    17:00
    Profesioniştii... cu Eugenia Vodă
    18:00
    Superconsumatorul
    18:55
    Exclusiv în România
    19:45
    Sport
    20:00
    Telejurnal
    21:00
    Ochiul magic
    21:50
    Vorbeşte corect!
    22:10
    15
    Oaia neagră a familiei
    2011, SUA, Comedie
    23:45
    Charlot la bal
    1914, Comedie, Scurt metraj
    00:00
    Jurnal Euro
    00:10
    Maşini, teste şi verdicte
    00:40
    15
    jPod
    2008, Canada, Comedie, Dramă
    01:30
    Charlot vagabond (R)
    1915, Comedie, Scurt metraj
    01:50
    Sport
    02:05
    Telejurnal
    02:55
    Europa mea
    03:45
    Descălecaţi în Carpaţi
    04:10
    Un doctor pentru dumneavoastră
    05:35
    Garantat 100%
    06:25
    Teleshopping
    06:55
    Imnul României
  • 07:15
    Interviurile Cristinei Ţopescu (R)
    08:45
    Focus din inima României (R)
    09:30
    Teleshopping
    10:00
    Sănătate cu stil
    10:15
    Şcoala.tv
    11:00
    Teleshopping
    11:30
    Focus Magazin (R)
    12:10
    ap
    Cireaşa de pe tort
    13:30
    Teleshopping
    14:00
    Focus 14
    14:30
    Teleshopping
    15:00
    Cred în mine (R)
    16:00
    ap
    Cu lumea-n cap
    16:30
    Focus
    17:00
    Trăsniți din NATO (R)
    2003, Romania, Comedie
    18:00
    Focus
    19:30
    Mama mea gătește mai bine
    20:30
    12
    Bostonienii
    2001, SUA, Thriller
    22:30
    Trăsniți din NATO
    2003, Romania, Comedie
    23:15
    Focus din inima României
    23:45
    Focus Magazin
    00:30
    Mama mea gătește mai bine (R)
    01:30
    12
    Bostonienii (R)
    2001, SUA, Thriller
    03:30
    ap
    Cireaşa de pe tort (R)
    04:30
    ap
    Adevărul Live
    05:00
    Trăsniți din NATO (R)
    2003, Romania, Comedie
    05:45
    Focus (R)
    06:45
    Teleshopping
  • 07:00
    Știrile Kanal D
    08:15
    ap
    Teo Show (R)
    10:30
    ap
    Cu capul în nori
    2007, Turcia, Comedie
    12:30
    Știrile Kanal D
    13:30
    ap
    Te vreau lângă mine
    16:45
    ap
    Teo Show
    18:45
    Știrea zilei
    19:00
    ap
    Știrile Kanal D
    20:00
    ap
    Bahar: Viata furata
    2014, Turcia, Dramă
    22:30
    12
    WOWBiz
    00:30
    Știrile Kanal D (R)
    01:45
    ap
    Bahar: Viata furata (R)
    2014, Turcia, Dramă
    03:45
    ap
    Te vreau lângă mine (R)
    05:30
    ap
    Pastila de râs (R)
  • 08:15
    ap
    Vouă (R)
    08:30
    09:30
    ap
    Vouă (R)
    09:45
    ap
    Destine împlinite (R)
    2011, India, Dramă, Romantic
    10:45
    Teleshopping
    11:00
    ap
    Baronii (R)
    2007, Romania, Comedie
    11:30
    ap
    Cavalerii nopții (R)
    2009, Spania, Aventuri
    12:45
    Teleshopping
    13:00
    Ştiri Naţional TV
    13:15
    Teleshopping
    13:30
    ap
    Vouă (R)
    13:45
    ap
    Baronii (R)
    2007, Romania, Comedie
    14:15
    ap
    Tradiţii de la bunica (R)
    15:45
    Teleshopping
    16:15
    ap
    Mica mireasă (R)
    2008, India, Dramă
    17:15
    ap
    Cavalerii nopții
    2009, Spania, Aventuri
    18:30
    ap
    Ştiri Naţional TV
    19:15
    ap
    Mica mireasă
    2008, India, Dramă
    20:15
    12
    Misiune sfântă
    1998, SUA, Canada, Acţiune, Horror
    22:15
    Byzantium
    2012, Marea Britanie, Dramă, Fantastic, Thriller
    00:45
    12
    Misiune sfântă (R)
    1998, SUA, Canada, Acţiune, Horror
    02:45
    Byzantium (R)
    2012, Marea Britanie, Dramă, Fantastic, Thriller
    05:15
    Vouă (R)
    05:30
    ap
    Baronii (R)
    2007, Romania, Comedie
    06:00
    ap
    Vouă (R)
    06:15
    Albumul Naţional (R)
  • 07:00
    ap
    Lumea lui Banciu (R)
    07:55
    Dosar de politician (R)
    08:00
    Știrile B1
    08:55
    Meteo
    09:00
    Știrile B1
    09:55
    Dosar de politician (R)
    10:00
    Știrile B1
    11:00
    Talk B1
    11:50
    Dosar de politician (R)
    12:00
    Știrile B1
    13:00
    Știrile B1
    14:00
    Talk B1
    15:00
    Știrile B1
    16:00
    Talk B1
    17:00
    Evenimentul Zilei
    18:00
    Știrile B1
    18:55
    Meteo
    19:00
    Talk B1
    19:55
    Dosar de politician
    20:00
    Știrile B1
    20:55
    Dosar de politician
    21:00
    Talk B1
    22:00
    Știrile B1
    22:55
    Dosar de politician
    23:00
    ap
    Lumea lui Banciu
    00:00
    Știrile B1 (R)
    01:00
    Talk B1 (R)
    01:50
    Știrile B1 (R)
    02:30
    Talk B1 (R)
    03:15
    Evenimentul Zilei (R)
    04:00
    Știrile B1 (R)
    04:50
    Talk B1 (R)
    05:30
    Știrile B1 (R)
  • 07:00
    Teleshopping
    08:10
    5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
    08:20
    ap
    Prințesa săbiilor (R)
    2000, SUA, Acţiune, Aventuri, Dramă
    09:10
    Cartea cea de toate zilele
    09:20
    Oare cât trăiesc cocorii ?
    10:00
    Documentar 360°-GEO
    11:00
    La fix
    12:00
    Telejurnal TVR 2
    12:30
    Televiziunea, dragostea mea
    13:30
    Comorile Toscanei
    14:10
    5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
    14:15
    Teleshopping
    14:30
    Cultura minorităţilor
    15:00
    Telejurnal TVR 2
    16:00
    Ieri-Azi-Mâine
    17:00
    Actual pe 2
    18:00
    Ora de ştiri
    19:00
    ap
    Prințesa săbiilor
    2000, SUA, Acţiune, Aventuri, Dramă
    19:50
    Cartea cea de toate zilele
    20:10
    ap
    Fanfan la Tulipe
    1952, Franta, Aventuri, Comedie
    22:00
    Telejurnal TVR 2
    22:30
    15
    Vară
    2008, Marea Britanie, Dramă
    00:00
    Oare cât trăiesc cocorii ?
    00:30
    Televiziunea, dragostea mea
    01:30
    Mic dejun cu un campion
    02:30
    Locuri, oameni şi comori
    03:00
    La fix
    04:00
    D'ale lu' Mitică
    05:00
    Ieri-Azi-Mâine
    05:50
    5 minure de ştiinţă
    06:00
    Ora de ştiri
    06:55
    Imnul României
  • 07:00
    Omul între cer și pământ
    08:00
    De vorbă cu psihologul
    09:00
    Orașul Tău,
    09:30
    Omul… O Poveste
    10:00
    Autentic cu Ingrid Baciu
    11:00
    Trezește-te Gheorghe, Trezește-te Ioane
    12:30
    Minutul de spiritualitate,
    12:35
    Documentar
    13:00
    Întâlnire cu Aurora
    14:00
    Meditația Săptămânii
    14:30
    Faraonii
    15:30
    Documentar
    16:00
    Te iubește Adrian
    17:00
    Orașul Tău
    17:30
    Tainele Înțelepciunii
    18:30
    Documentar
    19:00
    O minte sănătoasă, într-un corp sănătos
    20:00
    Teoria Conspirației
    22:00
    Crede și Cercetează
    23:00
    Orașul Tău
    23:30
    Automagazin
    00:00
    Profesioniști în devenire
    02:00
    Spirit, Energie, Materie
    03:00
    Puterile Secrete
    05:00
    De vorbă cu psihologul
    06:00
    Lifestyle cu Anamaria
    06:55
    Imnul Național,
  • 07:00
    Ştirile Agro TV
    07:30
    Jurnal de agricultură
    08:30
    Agroproiecte de succes
    09:00
    Mereu în formă
    10:00
    Din lumea satului
    11:30
    Tradiţii şi meşteşuguri
    13:00
    Agroproiecte de succes
    14:00
    Ştirile Agro TV
    14:30
    Jurnal de agricultură
    15:30
    Agroproiecte de succes
    16:30
    Cântec Românesc
    17:30
    Agroproiecte de succes
    19:30
    Ştirile Agro TV
    20:00
    Jurnal de agricultură
    21:00
    Din lumea satului
    22:30
    Cântec românesc
    00:00
    Agroproiecte de succes (R)
    01:00
    Cântec românesc (R)
    02:00
    Agroproiecte de succes (R)
    04:00
    Ştirile Agro TV (R)
    04:30
    Jurnal de agricultură (R)
    05:30
    Din lumea satului (R)
  • 07:00
    Calea, Adevărul şi Viaţa (R)
    08:00
    Manualul bunătăţii
    09:00
    Casa zburătoare
    09:30
    Cufărul cu comori
    10:00
    Îngerul căzut
    10:30
    Program pentru minorităţi etnice (bulgară)
    11:00
    Crucea şi pumnalul
    12:30
    Joni şi Prietenii (R)
    13:00
    De ce Israel (R)
    13:30
    Şapte veniţi din rai (R)
    14:00
    Finanţe pe înţelesul tuturor - Etică în afaceri (R)
    14:30
    Ospăţ cu mană (R)
    15:00
    Casa zburătoare (R)
    15:30
    Cufărul cu comori (R)
    16:30
    Program pentru minorităţi etnice (bulgară) (R)
    17:00
    Îngerul căzut (R)
    17:30
    Căutând extraordinarul cu Jeni
    18:00
    ap
    Manualul bunătăţii (R)
    19:00
    Supravieţuirea miraculoasă a Israelului
    19:30
    Bucură-te de fiecare zi
    20:00
    Decupaj din realitate
    20:30
    Călătoria
    21:00
    Calea, Adevărul şi Viaţa
    22:00
    Viaţa după viaţă
    23:00
    Delictul vremurilor
    23:30
    Muzică
    00:00
    Alfa Omega în obiectiv
    00:30
    Dincolo de bariere
    01:00
    Manualul bunătăţii
    02:00
    Calea, Adevărul şi Viaţa (R)
    03:00
    12
    Program pentru minorităţi etnice (bulgara)
    03:30
    Program pentru minorităţi etnice(germana)
    04:00
    Bucură-te de fiecare zi
    04:30
    Muzică
    05:00
    Videotext
    06:00
    Muzică
    06:30
    Devoţional
    06:45
    Întrebări esenţiale
  • 07:00
    Dincolo de ştiri (R)
    08:00
    Neatza cu Răzvan şi Dani
    11:00
    Previziunile zilei
    12:00
    Ştiri
    12:30
    În gura presei (R)
    13:00
    Observator
    14:00
    Editie Speciala
    15:00
    Ştiri
    16:00
    Esențial
    17:00
    Neatza cu Răzvan şi Dani (R)
    19:00
    Observator
    20:00
    100 de minute
    21:30
    Sinteza zilei
    23:15
    Subiectiv (R)
    00:00
    La Ordinea Zilei (R)
    02:00
    Observator (R)
    03:00
    În gura presei (R)
    04:00
    ap
    Răi da' buni (R)
    06:00
    Sinteza zilei (R)
jinglebells
Feedback