• 10:30
    ap
    Vorbeşte lumea
    13:00
    Ştirile Pro Tv
    14:00
    ap
    Lecţii de viaţă
    15:00
    ap
    La Maruţă
    17:00
    Ştirile Pro Tv
    18:00
    Ce spun românii
    19:00
    Ştirile Pro Tv
    20:30
    Masterchef
    22:30
    12
    Războiul lumilor
    2005, SUA, Acţiune, Aventuri, SF
    01:00
    Ştirile Pro Tv
    01:30
    Masterchef (R)
    03:15
    ap
    Vorbeşte lumea (R)
    05:15
    Ce spun românii (R)
    06:00
    Ştirile Pro Tv
  • 08:00
    Neatza cu Răzvan şi Dani
    10:55
    Teleshopping
    11:15
    ap
    Mireasă pentru fiul meu
    13:00
    Observator
    14:00
    ap
    Mireasă pentru fiul meu
    16:00
    Observator
    17:00
    ap
    Acces direct
    19:00
    Observator
    20:30
    ap
    Chefi la cuțite
    23:30
    12
    Xtra Night Show
    01:00
    15
    Demonii lui Da Vinci
    2013, SUA, Aventuri, Dramă, Fantastic, Istoric, Mister
    03:00
    ap
    Acces direct (R)
    06:00
    Observator
  • 07:00
    Telejurnal matinal
    07:50
    Sport
    08:00
    Telejurnal matinal
    08:45
    Sport
    08:50
    Eurovision. Semifinaliştii!
    09:00
    A doua emigrare (R)
    09:30
    Teleshopping
    10:00
    Ediţie specială
    10:55
    Carpaţii, Plămânul Europei
    11:00
    Ediţie specială
    12:00
    Teleshopping
    12:30
    Tribuna partidelor parlamentare
    13:00
    Ultima ediţie
    13:30
    ap
    Amintiri din infern
    14:00
    Telejurnal
    15:10
    Maghiara de pe unu
    17:00
    Telejurnal
    17:30
    Întrebări şi răspunderi
    18:25
    Eurovision. Semifinaliştii!
    18:35
    Perfect imperfect
    19:20
    Perfect imperfect
    20:00
    Telejurnal
    20:50
    Sport
    21:00
    România 9
    21:45
    România 9
    22:20
    Eurovision. Semifinaliştii!
    22:30
    A doua emigrare
    23:00
    Ora de ştiri
    23:55
    Vorbeşte corect!
    00:00
    România 9 (R)
    00:45
    România 9 (R)
    01:25
    Perfect imperfect (R)
    02:00
    Perfect imperfect (R)
    02:40
    Telejurnal (R)
    03:20
    Sport (R)
    03:30
    Pro patria (R)
    03:55
    ap
    Amintiri din infern (R)
    04:25
    A doua emigrare (R)
    04:50
    Întrebări şi răspunderi (R)
    05:35
    Profesioniştii... cu Eugenia Vodă (R)
    06:25
    Teleshopping
    06:55
    Imnul României
  • 07:00
    Teleshopping
    07:15
    ap
    Trăsniți din NATO
    2003, Romania, Comedie
    09:30
    Teleshopping
    10:00
    Focus 18 (R)
    11:00
    Teleshopping
    11:30
    Focus Magazin (R)
    12:00
    Teleshopping
    13:00
    Pitici și tătici
    13:30
    Teleshopping
    14:00
    Focus
    14:30
    Teleshopping
    14:45
    ap
    Camera de râs
    15:30
    Mama mea gătește mai bine (R)
    16:30
    Focus
    17:00
    ap
    Mondenii
    2006, Romania, Comedie
    18:00
    Focus 18
    19:30
    Mama mea gătește mai bine
    20:30
    12
    Austin Powers și organizația secretă
    1997, SUA, Comedie, Crimă, SF
    22:30
    ap
    Trăsniți din NATO
    2003, Romania, Comedie
    23:15
    Focus din inima României
    23:45
    Focus Magazin
    00:30
    12
    Austin Powers și organizația secretă (R)
    1997, SUA, Comedie, Crimă, SF
    02:30
    Mama mea gătește mai bine (R)
    03:15
    Focus 18 (R)
    04:00
    ap
    Nimeni nu-i perfect
    2008, Romania, Comedie
    04:30
    ap
    Mondenii
    2006, Romania, Comedie
    05:30
    ap
    Apel de urgenţă (R)
    06:00
    Focus Magazin (R)
    06:45
    Teleshopping
  • 07:00
    Știrile Kanal D
    07:45
    Teleshopping
    08:15
    ap
    Testul de rezistenţă (R)
    09:15
    Teleshopping
    09:45
    ap
    Dila
    2012, Turcia, Dramă, Romantic
    12:00
    Știrile Kanal D
    13:00
    ap
    Te vreau lângă mine
    15:00
    ap
    Teo Show
    16:30
    ap
    Bravo, ai stil!
    18:45
    Știrea zilei
    19:00
    Știrile Kanal D
    20:00
    ap
    Kosem
    2015, Turcia, Dramă, Istoric
    23:00
    12
    WOWBiz
    01:00
    Știrile Kanal D (R)
    02:15
    ap
    Kosem (R)
    2015, Turcia, Dramă, Istoric
    04:15
    ap
    Te vreau lângă mine (R)
    06:00
    Teleshopping (R)
  • 07:00
    ap
    Gelozia, bat-o vina (R)
    2002, India, Dramă, Romantic, Dragoste
    09:45
    ap
    Dragoste si ura (R)
    2008, Dramă, Romantic
    10:45
    Teleshopping
    12:00
    ap
    Vouă
    12:15
    ap
    Baronii
    2007, Romania, Comedie
    13:00
    Ştiri Naţional TV
    13:30
    Opriţi timpul! (R)
    15:45
    Teleshopping
    16:15
    ap
    17:15
    ap
    Tărâmul lupilor
    2010, Spania, Acţiune, Aventuri, Dramă
    18:30
    Ştiri Naţional TV
    19:00
    ap
    20:00
    ap
    Destine împlinite
    2011, India, Dramă, Romantic
    21:00
    ap
    Arhanghel
    2005, Marea Britanie, Crimă, Dramă, Mister, Thriller
    22:00
    15
    Teroarea din adâncuri
    2009, SUA, Acţiune, Fantastic, SF
    23:45
    15
    Testul iubirii
    01:30
    15
    Teroarea din adâncuri (R)
    2009, SUA, Acţiune, Fantastic, SF
    03:15
    Albumul Naţional
    05:00
    Ştiri Naţional TV (R)
    05:30
    ap
    Baronii
    2007, Romania, Comedie
    06:00
    ap
    Vouă (R)
    06:15
    Albumul Naţional (R)
  • 07:00
    ap
    Lumea lui Banciu
    08:00
    Știrile B1
    08:55
    Meteo
    09:00
    Știrile B1
    10:00
    Știrile B1
    10:45
    Teleshopping
    11:00
    Știrile B1
    11:55
    Teleshopping
    12:00
    Știrile B1
    13:30
    Știrile B1
    15:00
    Știrile B1
    16:00
    Știrile B1
    17:30
    Știrile B1
    19:00
    Știrile B1
    20:30
    Dosar de politician
    22:00
    Știrile B1
    23:00
    ap
    Lumea lui Banciu
    00:00
    Un pont pe zi
    00:35
    Seara milionarilor
    02:35
    Știrile B1
    03:20
    Știrile B1
    04:30
    Dosar de politician
    06:10
    Știrile B1
  • 07:00
    Teleshopping
    08:00
    Natură şi sănătate (R)
    08:30
    Jurnal de secol
    08:40
    ap
    Destinul prinţesei Ok-Nyeo (R)
    2016, Coreea de Sud, Dramă
    09:50
    Filler
    10:10
    ap
    Femei de 10, bărbați de 10
    11:25
    Carpaţii, Plămânul Europei
    11:30
    Teleshopping
    11:45
    Documentar 360°-GEO
    12:48
    E vremea ta!
    13:00
    Telejurnal TVR 2
    13:50
    Sport
    14:00
    Cultura minorităţilor
    14:30
    Duelul pianelor (R)
    15:30
    Mușatinii
    1971, Romania, Dramă
    17:30
    ap
    Destinul prinţesei Ok-Nyeo
    2016, Coreea de Sud, Dramă
    18:40
    5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
    18:48
    E vremea ta!
    19:00
    Telejurnal TVR 2
    19:45
    Sport
    20:10
    Teatru TV
    21:10
    12
    În clasă
    2008, Franta, Dramă
    23:30
    Cap compas (R)
    00:10
    ap
    Femei de 10, bărbați de 10 (R)
    01:25
    Carpaţii, Plămânul Europei
    01:30
    12
    În clasă (R)
    2008, Franta, Dramă
    03:40
    E vremea ta! (R)
    03:52
    Telejurnal TVR 2 (R)
    04:35
    Poveste după poveste (R)
    05:35
    E vremea ta! (R)
    05:50
    Jurnal de secol
    05:55
    Carpaţii, Plămânul Europei
    06:00
    Documentar 360°-GEO (R)
    06:55
    Imnul României
  • 07:00
    Spirit, Energie, Materie
    08:00
    Univers Enciclopedic
    09:00
    Orașul Tău
    09:30
    Omul… O Poveste
    10:00
    Sănătate ca la Carte
    11:00
    Cerasela Show
    12:00
    Minutul de spiritualitate
    12:05
    Documentar
    12:30
    Profesioniști în devenire
    14:30
    Te iubește Adrian
    15:30
    Misterele Universului
    17:00
    Dimensiuni Spirituale
    19:00
    Spirit, Energie, Materie
    20:00
    Realitatea Românească
    21:30
    Rezumatul Săptămânii
    23:00
    Orașul Tau
    23:30
    Documentar
    00:00
    Sănătate ca la Carte
    01:00
    Valori Euroatlantice
    03:00
    Direct cu Roberto Grosa
    04:00
    Între Spațiu și Timp
    05:00
    O minte sănătoasă,
    06:00
    Omul… între cer și pământ
    06:55
    Imnul Național
  • 07:00
    Ştirile AGRO TV
    07:30
    Jurnalul de agricultură
    08:30
    Reportaj AGRO TV
    09:00
    Mereu în formă
    10:00
    Din lumea satului
    11:30
    Tradiţii şi meşteşuguri/ Viaţa la ţară
    12:00
    Teleshopping
    13:00
    Agroproiecte de succes/ Tehnologii şi utilaje/ Târguri şi expoziţii
    14:00
    Ştirile AGRO TV
    14:30
    Jurnalul de agricultură
    15:30
    Agroproiecte de succes/ Tehnologii şi utilaje/ Târguri şi expoziţii
    16:00
    Telesopping
    16:30
    Cântec românesc
    17:30
    Agroproiecte de succes/ Tehnologii şi utilaje/ Târguri şi expoziţii
    18:00
    Agroproiecte de succes/ Tehnologii şi utilaje/ Târguri şi expoziţii
    18:30
    Agroproiecte de succes/ Tehnologii şi utilaje/ Târguri şi expoziţii
    19:30
    Ştirile AGRO TV
    20:00
    Jurnalul de agricultură
    21:30
    Din lumea satului
    22:30
    Cântec românesc
  • 07:00
    Realităţi şi perspective
    08:00
    Şcoala Internaţională de echipare pentru slujire
    09:00
    Casa zburătoare
    09:30
    Adevăruri biblice pentru copii
    10:00
    Să vorbim în engleză
    10:30
    Centrul Creştin Caleb
    11:00
    Misiunea John Militaru
    11:30
    Perspective eterne
    12:30
    Mari isprăvi
    13:00
    Jerusalem Dateline
    13:30
    Filozofie, ştiinţă şi dezbaterea despre Dumnezeu
    14:00
    Inima închinării
    14:30
    Bucură-te de fiecare zi
    15:00
    Casa zburătoare
    15:30
    Adevăruri biblice pentru copii
    16:00
    Teleshopping
    16:30
    Faţă în faţă
    17:30
    Verdictul ştiintei: Creaţie!
    18:00
    Cuvântul vieţii
    19:00
    Rădăcinile evreieşti ale creştinismului
    19:30
    Mesagerul
    20:00
    Mapamond Creştin
    20:30
    În prezenţa lui Isus
    21:00
    Calea, Adevărul şi Viaţa
    22:00
    Doamne, unde eşti?
    23:30
    Muzică
    00:00
    De ce Israel
    00:30
    Îndrăzneşte să gândeşti
    01:00
    Cuvântul vieţii
    02:00
    Calea, Adevărul şi Viaţa
    03:00
    Program pentru minorităţi etnice (maghiară)
    03:30
    Program pentru minorităţi etnice (germană)
    04:00
    InTouch
    04:30
    Muzică
    05:00
    Videotext
    06:00
    Muzică
    06:30
    Minuni obişnuite
    06:45
    Întrebări esenţiale
  • 07:00
    Star Magazine (R)
    08:00
    Neatza cu Răzvan şi Dani
    11:00
    Previziunile zilei
    12:00
    Obiectiv
    13:00
    Observator
    14:00
    Esențial
    16:00
    100 de minute
    16:30
    Neatza cu Răzvan şi Dani (R)
    19:00
    Observator
    20:00
    Star Magazine (R)
    21:00
    Sinteza zilei
    23:15
    Subiectiv (R)
    00:00
    La Ordinea Zilei (R)
    02:00
    Observator (R)
    03:30
    ap
    Răi da' buni (R)
    05:00
    Sinteza zilei (R)
jinglebells
Feedback