• 07:00
    Ştirile Pro Tv
    10:30
    ap
    Vorbeşte lumea
    13:00
    Ştirile Pro Tv
    14:00
    ap
    Lecţii de viaţă
    15:00
    ap
    La Maruţă
    17:00
    Ştirile Pro Tv
    18:00
    Ce spun românii
    19:00
    Ştirile Pro Tv
    20:30
    Vocea României
    01:00
    15
    Super Chef
    2015, SUA, Comedie, Dramă
    02:45
    12
    Legături invizibile
    2012, SUA, Dramă
    03:30
    ap
    Pe bune?! (R)
    04:15
    ap
    Vorbeşte lumea (R)
    06:00
    Ce se întâmplă doctore ? (R)
    06:30
    Arena bucătarilor (R)
  • 07:00
    Observator
    08:00
    Neatza cu Răzvan şi Dani
    10:55
    Teleshopping
    11:10
    ap
    Prietenii de la 11
    13:00
    Observator
    14:00
    ap
    Aici eu sunt vedeta! (R)
    16:00
    Observator
    17:00
    ap
    Acces direct
    19:00
    Observator
    20:00
    ap
    The Wall - Marele Zid
    21:15
    X Factor
    23:45
    12
    iUmor (R)
    02:00
    15
    Dracula
    2013, SUA, Dramă, Horror
    03:00
    ap
    Acces direct (R)
    05:00
    12
    Eroii
    2006, SUA, Dramă, SF
    06:00
    Observator
  • 07:00
    1 Matinal
    09:45
    Teleshopping
    10:00
    Perfect imperfect
    11:45
    Teleshopping
    12:00
    Parlamentul României
    12:30
    Teleshopping
    13:00
    Aici, acum
    14:00
    Telejurnal
    14:55
    Vorbeşte corect!
    15:00
    Fără etichetă
    16:00
    Telejurnal
    16:05
    EURO polis
    17:00
    Telejurnal
    17:30
    Cooltura
    18:30
    Pulsul zilei
    20:00
    Telejurnal
    20:50
    Sport
    21:00
    Lumea azi
    21:35
    ap
    Secrete de război
    1998, SUA, Documentar
    22:30
    Banii tăi
    23:00
    #Creativ
    23:30
    Ora de ştiri
    00:25
    Vorbeşte corect! (R)
    00:30
    Profesioniştii... cu Eugenia Vodă (R)
    01:30
    ap
    Politică şi delicateţuri (R)
    02:20
    Exclusiv în România (R)
    03:00
    Telejurnal (R)
    03:40
    Tezaur folcloric (R)
    04:30
    Vorbeşte corect! (R)
    04:35
    Pulsul zilei (R)
    05:55
    Teleshopping
    06:55
    Imnul României
  • 07:15
    Focus 18 (R)
    08:20
    ap
    Pasiune Toscană (R)
    2012, Italia, Dramă, Mister, Romantic, Dragoste
    09:30
    Teleshopping
    10:00
    ap
    Trăsniți din NATO (R)
    2003, Romania, Comedie
    11:00
    Teleshopping
    11:30
    Focus din inima României (R)
    12:00
    Teleshopping
    13:00
    ap
    Sănătate cu stil (R)
    13:30
    Teleshopping
    14:00
    Focus
    14:30
    Teleshopping
    14:45
    ap
    Camera de râs
    15:30
    Mama mea gătește mai bine (R)
    16:30
    Focus
    17:00
    ap
    Pasiune Toscană
    2012, Italia, Dramă, Mister, Romantic, Dragoste
    18:00
    Focus 18
    19:30
    Mama mea gătește mai bine
    20:30
    ap
    Masca de argint
    1985, Romania, Aventuri
    23:00
    ap
    Trăsniți din NATO (R)
    2003, Romania, Comedie
    02:30
    Mama mea gătește mai bine (R)
    03:15
    ap
    Apel de urgenţă (R)
    04:00
    ap
    Iubiri secrete
    2011, Romania, Dragoste
    06:00
    Chef Dezbrăcatu’ (R)
  • 07:00
    ap
    Pastila de râs
    07:45
    Teleshopping
    08:15
    ap
    Dragostepunctro
    09:15
    Teleshopping
    09:45
    ap
    In dragoste si in razboi
    2014, Turcia, Dramă
    12:00
    Știrile Kanal D
    13:00
    ap
    Te vreau lângă mine
    15:00
    ap
    Teo Show
    16:30
    ap
    Bravo, ai stil!
    18:45
    Știrea zilei
    19:00
    Știrile Kanal D
    20:00
    ap
    Mireasa din Istambul
    2017, Turcia, Romantic
    23:00
    ap
    01:45
    ap
    Bravo, ai stil! (R)
    03:30
    Știrile Kanal D (R)
    04:30
    ap
    Te vreau lângă mine (R)
    06:00
    Teleshopping (R)
  • 08:15
    Teleshopping
    08:30
    Tradiţii de la bunica
    09:45
    ap
    Dragoste si ura (R)
    2008, Dramă, Romantic
    10:45
    Teleshopping
    11:00
    Tradiţii de la bunica
    12:00
    ap
    Vouă (R)
    12:15
    ap
    Baronii (R)
    2007, Romania, Comedie
    12:45
    Teleshopping
    13:00
    Ştiri Naţional TV
    13:15
    Teleshopping
    13:30
    ap
    Specialişti în sănătate (R)
    14:00
    Tradiţii de la bunica
    15:45
    Teleshopping
    16:15
    ap
    17:15
    ap
    Miezul problemei
    18:30
    Ştiri Naţional TV
    19:00
    ap
    20:00
    ap
    Dragoste si ura
    2008, Dramă, Romantic
    21:00
    12
    Inima de otel
    1992, Kenia, Acţiune, Crimă, Dramă
    23:00
    12
    Dublu (R)
    2011, SUA, Crimă, Dramă, Mister, Thriller
    01:00
    12
    Inima de otel (R)
    1992, Kenia, Acţiune, Crimă, Dramă
    03:00
    Miezul problemei
    04:15
    ap
    Baronii
    2007, Romania, Comedie
    04:45
    ap
    Vouă
    05:00
    Ştiri Naţional TV (R)
    05:30
    ap
    Baronii
    2007, Romania, Comedie
    06:00
    ap
    Vouă (R)
    06:15
    ap
    Baronii
    2007, Romania, Comedie
  • 07:00
    ap
    Lumea lui Banciu
    07:55
    Dosar de politician
    08:00
    Știrile B1
    08:55
    Meteo
    09:00
    Știrile B1
    09:50
    Dosar de politician
    10:00
    Știrile B1
    10:45
    Teleshopping
    11:00
    Știrile B1
    11:55
    Teleshopping
    12:00
    Știrile B1
    13:00
    Știrile B1
    14:00
    Știrile B1
    15:00
    Știrile B1
    16:00
    Unşpe metri
    17:00
    Știrile B1
    18:00
    Se întâmplă acum
    20:00
    Știrile B1
    21:00
    Talk B1
    23:00
    ap
    Știrile B1
    00:00
    Un pont pe zi
    00:35
    Seara milionarilor
    02:35
    Talk B1 (R)
    04:10
    Unşpe metri (R)
    05:00
    Știrile B1 (R)
    05:50
    Știrile B1 (R)
    06:40
    Talk B1 (R)
  • 07:00
    Documentar 360° Geo (R)
    08:00
    Câştigă România! (R)
    09:00
    ap
    Legendele dragonilor (R)
    2015, Coreea de Sud, Dramă, Istoric
    10:10
    ap
    Femei de 10, bărbați de 10 (R)
    11:00
    Azi despre mâine
    11:30
    Teleshopping
    11:50
    Documentar 360° Geo
    12:50
    Poate nu ştiai
    13:00
    Telejurnal TVR 2
    13:40
    Cultura minorităţilor
    14:10
    Se zice că...
    15:40
    Poate nu ştiai
    15:50
    Ieri-Azi-Mâine
    17:40
    ap
    Legendele dragonilor
    2015, Coreea de Sud, Dramă, Istoric
    18:50
    E vremea ta!
    19:00
    Telejurnal TVR 2
    20:00
    Gala Umorului
    21:10
    12
    Arn: Cavalerul templier 2
    2008, Suedia, Acţiune, Aventuri, Dramă, Istoric, Război, Romantic, Dragoste
    23:10
    15
    Managerul nopţii
    2016, Marea Britanie, SUA, Crimă, Dramă, Mister, Thriller
    00:10
    12
    Culmea furiei
    2005, SUA, Comedie, Dramă
    02:10
    Ieri-Azi-Mâine (R)
    03:50
    12
    Arn: Cavalerul templier 2 (R)
    2008, Suedia, Acţiune, Aventuri, Dramă, Istoric, Război, Romantic, Dragoste
    05:30
    Pescar hoinar (R)
    05:55
    Imnul României
    06:00
    Plimbaţi şi mâncaţi (R)
    06:30
    Teleshopping
  • 07:00
    Lifestyle cu Anamaria
    08:00
    Direct Cu Roberto Grosa
    09:00
    Orașul Tău
    09:30
    Omul… O Poveste
    10:00
    Între Spațiu și Timp
    11:00
    Cerasela Show
    12:00
    Minutul De Spiritualitate,
    12:05
    Valori Euroatlantice
    14:00
    Meditația Săptămânii,
    14:30
    Crede și Cercetează
    15:30
    Omul Intre Cer și Pământ
    16:30
    Documentar,
    17:00
    De Vorba cu Psihologul
    18:00
    Alupei Investighează
    19:00
    Turism, Spiritualitate, Autocunoaștere
    20:30
    Puterile Secrete
    22:30
    Faraonii
    23:30
    Orașul Tău
    00:00
    Învață Crește Dăruiește
    01:00
    Întâlnire cu Aurora
    02:00
    Zodiacul Chinezesc
    03:00
    Iarmarocul Agricol
    05:00
    Realitatea Juridică
    06:30
    Spirit, Energie, Materie
    06:55
    Imnul Național,
  • 07:00
    Ştiri AGRO TV
    07:30
    Rețeta Zilei
    07:45
    ABC-ul consumatorului
    08:00
    Portret de fermier
    08:30
    În gura lumii
    08:45
    România Frumoasă
    09:00
    Agroturism
    09:30
    Casa curte și o gradină
    10:00
    Târguri și Expozitii
    10:15
    Dicționarul Vinului
    10:22
    Agropedia
    10:30
    Agenda cu evenimente
    11:00
    Portret de fermier
    11:30
    Tehnologii și Utilaje
    11:45
    Rețeta Zilei
    12:00
    Interviul Agro TV
    13:00
    Știri AGRO TV
    13:30
    Agricultura la raport
    15:30
    România Frumoasă
    15:45
    Tărguri și Expoziții
    16:00
    Agroturism
    16:30
    Agenda cu evenimente
    17:00
    Cântec românesc
    17:30
    ABC-ul consumatorului
    17:45
    Cum se fabrică?
    18:00
    România Frumoasă
    18:30
    Portret de fermier
    19:00
    Ingrediente
    19:30
    Retrospectivă știri AGRO TV
    20:00
    Agroturism
    20:30
    Interviul Agro Tv
    21:30
    Ingrediente
    22:00
    Sinteza Agrostrategică
    23:00
    Ştiri AGRO TV
    23:30
    Cântec românesc
    06:00
    Cântec Românesc
  • 08:00
    Dragoste, sex și relații de durată
    08:30
    Trăiește-ți viața!
    09:00
    Cartea Cărților
    09:30
    Cafeneaua cu povești
    10:00
    Când și cum va avea loc răpirea (r)
    10:30
    Program pentru minorități etnice (germana)
    11:00
    Salvat (R)
    12:30
    Viața așa cum e
    13:00
    Alfa Omega în obiectiv (r)
    13:30
    Descoperind Țara Sfântă (R)
    14:00
    Dincolo de bariere (r)
    14:30
    Bucură-te de fiecare zi
    15:00
    Cartea Cărților
    15:30
    Cafeneaua cu povești (R)
    16:00
    Teleshopping
    16:30
    Program pentru minorități etnice (germana) (r)
    17:00
    Când și cum va avea loc răpirea
    17:30
    Vieți în lumină/ Întrebări esențiale
    18:00
    Școala de slujire cu Derek Prince
    19:00
    Cele trei credințe ale Ierusalimului
    19:30
    InTouch
    20:00
    Israel în prim-plan
    20:30
    Rădăcini și reflecții
    21:00
    Calea, Adevărul şi Viaţa
    23:30
    Gaither pentru România
    00:00
    Mapamond Creştin
    00:00
    Mapamond Creştin
    00:30
    Inima închinării
    00:30
    Inima închinării
    01:00
    Conferința „Rugul Aprins” 2015
    01:00
    Conferința „Rugul Aprins” 2015
    02:00
    Calea, Adevărul şi Viaţa
    02:00
    Calea, Adevărul şi Viaţa
    03:00
    O ușă deschisă pentru tine
    03:00
    O ușă deschisă pentru tine
    03:30
    Casa din Betania
    03:30
    Casa din Betania
    04:00
    Bucură-te de fiecare zi
    04:00
    Bucură-te de fiecare zi
    06:30
    Pași în necunoscut
    06:30
    Pași în necunoscut
    06:45
    Întrebări esenţiale
    06:45
    Întrebări esenţiale
  • 07:00
    Observator
    08:00
    Neatza cu Răzvan şi Dani
    10:55
    Teleshopping
    11:10
    ap
    Prietenii de la 11
    13:00
    Observator
    14:00
    ap
    Aici eu sunt vedeta! (R)
    16:00
    Observator
    17:00
    ap
    Acces direct
    19:00
    Observator
    20:00
    ap
    The Wall - Marele Zid
    21:15
    X Factor
    23:45
    12
    iUmor (R)
    02:00
    15
    Dracula
    2013, SUA, Dramă, Horror
    03:00
    ap
    Acces direct (R)
    05:00
    12
    Eroii
    2006, SUA, Dramă, SF
    06:00
    Observator
jinglebells