Păreri Van Helsing

(2016)

Van Helsing

user-6233b42d4d394 pe 18 Martie 2022 00:24
Vad ca unele persoane isi cu parerea aiurea despre jocul actoricesc...Actorul care il joaca pe Sam este foarte talentat,a jucat si in Hell on Wheels...
De asemenea sunt si alte roluri bune ...asa ca nu va mai credeti critici de film

spartacus pe 18 Aprilie 2020 10:28
Un serial slab-slab. M-a atras doar prin prisma numelui, am crezut că are legatură cu ”Van Helsing”-ul jucat de Hugh Jackman, dar in afară de vampiri, nimic altceva nu arată vreo similitudine, filmul pendulând în jurul unei tinere care se trage din neamul anterior mentionat. Prestația actorilor e slabă, efectele speciale aproape inexistente etc.
Practic, filmul este pe ”scheletul” THE WALKING DEAD, dar infinit mai slab din toate pdv. NU recomand decat în lipsă de orice altceva.

marian1204n pe 24 Februarie 2019 16:20
Okay pentru cei care se simt atrasi de serialele cu zombi :D
Serialul prezinta povestea unui grup de oameni care incearca sa supravietuiasca "vamp-apocalipsei". Nu este un serial peste medie dar nici de neurmarit :D Citind "Van Helsing" ma asteptam sa vad un serial cu si numai despre vampiri dar... vampirii din acest serial sunt destul de "interesanti". Par o corcitura intre vampiri si zombi, ducandu`ma mai mult cu gandul la zombi :D Asa ca nu am nici un motiv pentru a nu pune acest serial pe aceeasi lista cu The Waling Dead, Fear Of The Waling Dead si Z-Nation ;) Un plus fata de serialele amintite este faptul ca avem de-a face si cu zombii inteligenti (asa zisii vampiri) precum si cu existenta unui leac care poate transforma zombii/vampirii in oameni ;)
Concluzia: daca nu esti satul de serialele despre apocalipsa zombi sau vamp-apocalipsa, "Van Helsing" este un serial de urmarit in zilele plictisitoare ;)

Razvan600 pe 22 Noiembrie 2016 19:21
Acest serial mi se pare slab de tot. Pacat, aveam multe asteptari de la el.