Păreri Uncorked

Podgoria

alex_il_fenomeno pe 13 Iulie 2011 20:34
o atmosfera placuta si ambianta a insotit toate momentele acestui film ! nu este chiar cel mai reusit pe care l-am vazut , dar a avut cateva scene cu adevarat emotionante , iar nici restul nu au lasat de dorit ! un film care merita o vizionare !
cl24 pe 02 Ianuarie 2011 01:04
Este un film placut, in compania caruia se pot petrece clipe placute impreuna cu cei dragi.
mihaelatb pe 26 Aprilie 2013 19:52
Mi-e mi s-a parut o povestire stiintifico-fantastica cu invataturi crestine, Intr-o America in care sexul are un rol deosebit de important, eroii, ambii locuind in LA- si nu in vre-un orasel cu morala mai rigida- abia daca se saruta, (si asta tine de domeniul SF). In plus pe linga citatele, oarecum biblice, mai apare si o tenta propagandistica, pentru vinurile din California.
Nu pot sa o numesc telenovela, caci si acolo eroii mai au cate o escapada, dar aici... frumosi, cuminti si de domeniul povestilor. Nu-i dau nota mica pentru ca nu au avut vre-o scena mai picanta, ci pentru lalaiala penibila.