Păreri Mutant X

(2001)

Mutant X

Ana Maria G. pe 03 August 2007 08:39
Este un serial destul de fascinant,cine s-ar fi gandit,MUTANTI??????dar totusi este destul de bun si actori sunt super,mai ales VICTOR WEBSTER!Exista totusi o continuare sau nu???????????????
MikkaelWolfganger pe 23 Ianuarie 2013 10:21
Cand eram mic ma uitam prostit la serial.Acum ca am mai crescut mi se pare cam tampit.Oricum de dragul copilarieie ii dau un 5.
de@ pe 17 Iunie 2008 16:42
Imi place mult serialul,desi primul sezon nu a fost chiar atat de bun in ceea ce priveste efectele speciale...cat despre x-men,hm...este tot un serial despre mutanti dar mi se pare mai diferit mutant x prin faptul ca se pune accentul pe stiinta si pe felul in care au ajuns personajele mutanti...eu zis ca merita vazut...actiunea este complexa si nu se rezuma doar la batai intre mutanti
Simea Anamaria pe 20 Iunie 2006 16:47
"Mutant X" este un serial care iti creeaza si dezvolta imaginatia atat copiilor, a adolescentilor, dar si a oamenilor adulti care pot sa viseze.
E cel mai bun serial pe care il urmaresc cu ceea mai mare atentie.

Ioana pe 24 Ianuarie 2004 02:50
Un serial usor si placut de vizionat seara. Imi place genul SF si prin urmare ma uit si la acest serial. Mi-ar place ca sa avem o oferta diversificata, dar ma multumesc si cu Mutant X in locul penibilelor televonele sau si mai penibilului Tanar si nelinistit difuzate la ore de maxima audienta. In concluzie, imi place!
Kriss_Kringle pe 16 August 2006 16:31
Cand am auzit prima oara ca la tv se da un serial pe nume Mutant X ma gandeam deja la X-men si la ceva efecte interesante,cand colo dau de un kkt de serial .Fiti seriosi ca mai naspa ca asta nu se poate.Auzi la ce dau oamenii 5 stele.Respirati adanc si calmati-va sa nu o luati razna!
Kriss_Kringle pe 24 ianuarie 2004 02:50
Urmatorul episod il vei vedea in lumea de Apoi...
Mihai2508 pe 08 Decembrie 2016 12:35
Putea sa il dezvolte mai mult
Un serial reusit, pe care il urmaream cu placere, ideea nu era una originala, cea de mutanti, in schimb episoadele erau frumoase.
xerses pe 15 Septembrie 2011 20:24
Mi-a placut serialul prin toate personajele pe care le continea.
edinaa pe 26 Decembrie 2010 13:32
Un serial SF foarte bun, care te tine in suspans.
Merita vazut.

Amy pe 01 Aprilie 2007 12:10
Mie mi-a placut fff mult mutant x. am vazut toata seria a treia si a fost super. din celelalte serii am vazut f putin. As vrea sa stiu daca va mai exista seria a patra... pt k ultimul episod din seria a treia ar trebui sa aibe o continuare..
oana pe 17 Martie 2007 23:15
e super tare!! mam uitat mereu si cateodata am mai pierdut episoade,,imi place mult de shalimar..si as vrea sa se difuzeze mai repede sezonul 3,,the best!!!
DONAT GABRIELA pe 03 Septembrie 2006 21:22
Excelent! Ultimul episod difuzat (descoperirea Creatorului) nu pare a fi si ultimul episod al serialului. Daca exista o continuare, cand o vom vedea?
Neagu Andreea pe 06 August 2006 14:47
Cel mai tare film pe care l-am vazut vreodata. Mi-a dat fffffffffffff multe sperante de reusita si m-a facut sa am mai multa incredere in mine. Mi-ar placea sa vad si primul sezon deoarece nu le-am vazut decat pe 1 si 2. Actorii sunt alesi pe spranceana si sunt cei mai tari.

MUTUMESC! DEE DEE

qqq pe 15 Martie 2006 09:19
Poate e singurul serial pe care l-ai vazut vreodata...
roxana pe 14 Octombrie 2004 14:10
e cel mai bun serial pe care l-am vazut vreodata si actorii sunt super. e placut sa-l vezi si te fascineaza