Păreri Expend4bles

(2023)

Expendables 4: Eroi de sacrificiu

balta67verde pe 29 Noiembrie 2016 09:27
Filmul are premiera in 2017 ... 2 useri au dat click ca l-au vazut deja. Traim in tara minunilor :))
maria_octavian_daniel pe 10 februarie 2017 07:15
Si are deja nota 8 =)))
R_Afc pe 22 Septembrie 2023 14:14
Eroi sacrificați
Stallone, Statham, Couture, Lundgren, Tony Jaa și 50 Cent. Cu greu veți găsi o distribuție mai steroidizată. Mai lipseau The Rock, Momoa, Schwarzenegger, Van Damme și Simona Halep. Oscarul la categoria doping era garantat. Spectatorul stă pe scaun și se transfromă în Hulk. Bea suc pe parcursul filmului și acasă topește toaleta.

Singurul care merită o mențiune este Sylvester Stallone, a cărui carismă trage (cu greu) filmul, restul sunt întîmplări colaterale, iar Tulsa King e un serial decent, care merită vizionat în zilele cînd sunteți vizitați de demonul amiezii. Sper să se pună cruce seriei expansibililor, unde un grup de bărbați tatuați, musculoși și transpirați încearcă din greu să ne convingă că sunt heterosexuali.

În „Expandables 4” avem din nou o producție de acțiune bătută la ștanță. Filmul punctează și… citeşte

Luk__ pe 26 Septembrie 2023 02:21
Caterinca !
Am fost astăzi la cinema si am văzut Expend4bles, despre care pot spune ca este un film corect ! Când spun corect, mă refer la faptul ca știi ce urmează sa vezi, acțiune cat cuprinde, o poveste decenta dar care nu rupe gura târgului ! O sa ii revezi încă odată in acțiune pe Stallone, Lundgren oamenii care mie personal mi-au făcut copilăria mai frumoasa.

Per total un film decent, care m-a deconectat pentru 104 minute de la realitate.

Mihai2508 pe 24 Septembrie 2023 08:50
Bunicel
Un film care respecta ideea filmelor de actiune din trecut si apreciez acest lucru. In perioada filmelor SF / comedie care acapareaza piata, merge si un astfel de clasic. As fi vrut totusi sa fie prezenti mai multi actori dintre cei "clasici" ca in partile anterioare (asa cum a fost ideea initiala).
ColourNew pe 26 Septembrie 2021 23:23
Pe acest site nu se pot vedea filme ... doar uneori trailer... căutați filmele pe torent cu download magnet
Dragos.87 pe 26 Noiembrie 2023 17:01
Filmul este cel mai slab din serie..Are o regie foarte slăbuță, multa acțiune doar la trecerea timpului fără ca scenariul sa fie construibil..De tot hazul, a fost acea cursa cu motoarele pe un vas de circa 50 metri într-o viteza foarte mare, în spatii mici și pe scări..clar asa ceva nu pare deloc credibil, l-au mai introdus și pe 50 Cent care nu are absolut nici un fel de stofa de actor..Singurul lucru care mi-a plăcut cel mai mult, a fost ritmul și atmosfera care îți mențin o curiozitate constanta în privința deznodământului, în rest nimic notabil, dar pentru fanii genului, merita urmărit..!
TdMarius pe 20 Noiembrie 2023 22:50
de evitat
Efecte speciale din 1980, e de ajustat genul filmului la comedie si desene animate..
ornitoring pe 20 Octombrie 2023 19:07
Un film care nu transminte nimic, acțiunea nu se leagă cum trebuie nu e motivație, nu exista drama, de nu exista mister... Filmul e atât de sec nu am rezistat, la jumătatea filmului l am oprit.. Sec
După părerea mea primul a fost aceea acțiune clasica hai si 2 in rest umplutura seaca

marius7x pe 23 Septembrie 2023 16:00
Surpriza din prima parte a fost chiar enormă, dar in rest e o umbră a oricăruia dintre primele 3 filme. Și prea putini "eroi" versus cei de calibru din trecut.
6Patronul9 pe 23 Septembrie 2023 13:57
Stallone sufera de dureri de spate si nu mai poate sa se bata. Jason Statham are atacuri de anxietate. Dolph Lundgren e chior iar Megan Fox se crede dura,la cele 10 kg ale ei pe care le are uda. Cam nasol. Or fi astia greu de pensionat dar ar cam fi cazul.
BogdanP. pe 27 Septembrie 2023 00:08
bun , recomandat la cinema
Expendables 4 , cel mai bun din serie ? Parerea mea e ca a fost mai bun si mai bine realizat ca anterioarele parti, de data asta te face sa simti actiunea , poate ca asa ar fi trebuit sa fie si celalate parti ale filmului , de la care aveam asteptari sa fie precum acesta, de data asta Expendables nu m-a dezamagit. In sfarsit il vedem pe vechiul Jason Statham jucand ca-n filmele bune de actiune cu el ca pe vremuri. La fel si bine-cunoscutul Iko Uwais , actorul luptator de arte martiale cunoscut mai mult din filmul bestial "The Raid" (2011), s-a ridicat la asteptari . Filmul e clar de vazut la cinema daca vrei sa te simti de parca ai jucat un Airsoft , merita . Nota de pe imdb din acest moment nu e relevanta , merita o nota mai mare.
Alex_Paun_Valentin pe 21 Februarie 2015 10:07
WOOW!
O sa joace si Chris Hemsworth.Wow!Ce tare o sa fie!
FeaR pe 21 februarie 2015 10:14
La asta ma gandeam si eu acum. Ultima oara cand m-am uitat nu era. Totusi e trecut doar pe poster, dupa cate stiu eu, nu e nimic confirmat.
Alex_Paun_Valentin pe 21 februarie 2015 10:30
Mda.Ai dreptate!
user-643509915c3b2 pe 25 Septembrie 2023 11:06
Deși toată lumea spune că-i The Worst totuși nu cred că se poate mai rău decât 3. Dar o să vedem când îl văd și eu.
preda_diana pe 25 septembrie 2023 20:58
Vazut si placut.Un film plin de actiune si efecte speciale. Din punctul meu de vedere, merita vazut, musai la cinematograf.
xerses pe 15 Octombrie 2023 11:40
Actiunea este pe masura renumelui personajelor, aa ca pentru fanii seriei, vine ca un bonus.
user-652287c6513c4 pe 08 Octombrie 2023 13:44
Comentariu șters.................................
alex_delpy pe 12 Octombrie 2023 17:20
Expendables 4 respecta povestea din toata seria! Actiune din primul minut , hazul si glumele dintre personaje combinat cu actiunea face sa te tina in scaunul de cineva cu placere. Recomand .
user-5e5c28ecaded9 pe 01 Martie 2020 23:32
Sal cum se poate vedea filmele pe site asta am facut si cont si nimik
zeul-Ra pe 04 Aprilie 2017 20:57
Eu l-am cautat nu l-am gasit nicaieri culmea..., cum de l-au vazut altii? In fine, asteptam premierea si mai vedem noi ;)
wolfyna pe 17 Noiembrie 2016 01:10
Hulk Hogan
o sa joce si Hulk Hogan ce super de mult nam mai vaz filme cu el
era unu dintre actori mei preferati cand eram mai mic
dar de cativa ani incoace nam mai vaz filme cu el am crezut ca sa retras
sper sa ii dea rol dintre cei buni ca sa mai apara ca daca va fi unul dintre cei rai cu siguranta va muri la final
si nici o sansa sa mai apara

user-64f752ec933f3 pe 06 Septembrie 2023 12:01
Fara doar si poare din trailerul ala jegos arata ca o sa fie cu siguranta cel mai prost film de actiune american..................
user-64df165ecd4ea pe 23 Septembrie 2023 21:08
Nu l-am văzut dar sunt 100% conștient că e groaznic și din trailer dar si din comentarii și recenzii deci na-m de când să-l văd așa că ia-m dat 1