Păreri Earth

(2007)

Pământul

theodor09 pe 21 Iunie 2010 11:42
Reciclare
Imi place mult filmu' asta pentru k eu fac parte dintr-o fondatie ca membru fondator dintr-o fundatie de ecologishti cu mai bine de 50 de membri (fundatia e intemeiata de mine si de o colega de a mea).
sorinreddog pe 30 August 2009 20:30
Este la fel ca Planet Earth...
Acest documentar are multe secvente din serialul de exceptie Planet Earth,deci cine a vazut toata seria Planet Earth,va regasii multe scene si in acest documentar. Toate adunate fac totusi un documentar foarte bun!
iedutul pe 20 Iunie 2011 09:53
Mda....pot sa deschid aici subiectu'....Gree Peace...ei bine Green Peace-u' nu e organizatzie non-profit....habar n'avetzi cat de mooltzi bani fac oamenii aia...asha....apoi Green Peace defapt nu e ptr bine...din contra e pentru haos...e o organizatzie satanica dupa cum v'atzi dt seama dupa logo...ce inseaman satanismu'?....satanismu' e o religie ce nu are reguli...logo'u' lor e ,,FARA REGULI,FACI CE VREI''....deci va rog incetatzi sa mai credeti in prostiile astea cu Green Peace,shi mai ales sa mai cumparati ceva legat de Green Peace,ptr ca in primu' rand e mare pacat......apropo numa intzelegetzi greshit doc asta a fost foarte frumos....dar nu am avut unde sa postez avertizarea cu Green Peac-u'....:D
iblis pe 08 Noiembrie 2009 13:03
atentie....
"Versiune a serialului documentar Planet Earth (2006)" spune clar despre ce e vorba. ce zici?dar faptul ca l-ai vazut si scrii despre el si altora, te iert....si Planet Earth e un doc excelent.