Păreri Chatroom

Chatroom

MadaxD pe 21 Iunie 2011 21:07
Nu e foarte rau. Mi-a placut faptul ca Hannah Murray a aparut si in alta productie dupa Skins.
DJStefy pe 06 Noiembrie 2010 10:59
Bunicel
Nu este un film extraordinar, o capodopera, dar merita vazut, m-am uitat la altele si mai slabe asa ca asta merita o ora jum
heheee pe 08 Septembrie 2012 13:00
Mi-a placut acest film ,pentru ca multi adolescenti se pot regasi in aceste personaje.Eu cred ca merita vizionat.
El_KaPpa pe 03 Iunie 2020 21:30
5,9/10
O drama adolescentina cu intentii bune si cu ceva substrat psihologic, dar care nu aduce nimic nou ca subiect si mesaj, si scartaie la nivel de realizare.
Ideea de a transpune spatiul virtual intr-unul real mi-a captat toata atentia inca din primele minute, iar imaginea stearsa si intunecata, se potriveste bine cu subiectul filmului si mentine o stare ridicata de tensiune.
Din pacate se cam pierde inspre final cand totul devine ceva fortat si se termina destul de dezamagitor pentru gusturile mele. As fi preferat sa aiba un final atipic care sa-l faca greu de uitat.

elmedico pe 27 Mai 2013 23:28
O idee interesanta, acum depinde de fiecare cum il percepe, inceputul e mai slabut!
Florin85 pe 29 Iunie 2011 23:06
mai bine nu.................................................................................
cl24 pe 06 Mai 2012 19:16
Cred ca cinematografie nu pierdea nimic, daca acest film nu se realiza...