• 07:00
    Ştirile Pro Tv
    10:00
    ap
    Molly
    1999, SUA, Comedie, Dramă
    12:15
    ap
    Bascheții fermecați
    2002, SUA, Comedie
    14:30
    ap
    Blonda de la drept
    2001, SUA, Comedie
    16:30
    ap
    19:00
    Ştirile Pro Tv
    20:30
    12
    Sărutul Dragonului
    2001, SUA, Acţiune
    22:30
    12
    Inimă neînfricată
    1995, SUA, Acţiune, Biografic, Dramă, Război
    02:00
    15
    Supernatural: Aventuri în lumea întunericului
    2005, SUA, Dramă, Fantastic, Horror, Mister, Thriller
    03:30
    România, te iubesc! (R)
    04:30
    ap
    Bascheții fermecați (R)
    2002, SUA, Comedie
    06:00
    ap
    Lecţii de viaţă (R)
  • 09:00
    10:30
    Ham talent
    13:00
    Observator
    14:00
    ap
    Inimă de dragon
    1996, SUA, Aventuri, Fantastic
    16:00
    Observator
    17:00
    ap
    2K1 cu Mirela Vaida
    19:00
    Observator
    20:00
    Mr. Bean
    1990, Marea Britanie, Comedie, Familie
    20:30
    Fantastic Show
    23:00
    Insula iubirii (R)
    02:00
    ap
    Inimă de dragon (R)
    1996, SUA, Aventuri, Fantastic
    04:00
    La birou
    2005, SUA, Comedie, Dramă, Romantic, Dragoste
    06:00
    Observator
  • 07:00
    Întrebări şi răspunderi (R)
    08:00
    Vestigii şi patrimoniu
    08:30
    Descălecaţi în Carpaţi (R)
    09:00
    Oameni ca noi
    09:30
    ap
    Zon@ IT
    10:00
    Vreau să fiu sănătos
    11:00
    Cooltura (R)
    12:00
    Banii tăi (R)
    12:30
    Eu, consumatorul (R)
    13:00
    Izolaţi în România (R)
    13:30
    ap
    Drum bun! (R)
    14:00
    Telejurnal
    14:30
    Adevăruri despre trecut
    15:00
    Ora regelui
    16:00
    Memorialul Durerii
    17:00
    Lumea azi
    17:30
    La un pas de România
    18:00
    Muzici şi tradiţii în Cişmigiu
    18:50
    Teleenciclopedia
    19:45
    Vorbeşte corect! (R)
    20:00
    Telejurnal
    20:50
    Sport
    21:00
    Dosar România
    22:00
    Profesioniştii... cu Eugenia Vodă
    23:00
    15
    Recurs la morală
    00:00
    12
    Anchetele comisarului Antonescu (R)
    00:35
    Dosar România (R)
    01:30
    Exclusiv în România (R)
    02:10
    Telejurnal (R)
    02:50
    Sport (R)
    03:00
    Lumea azi (R)
    03:25
    ap
    Zon@ IT (R)
    03:50
    La un pas de România (R)
    04:20
    Viaţa satului (R)
    05:35
    Viaţa satului (R)
    06:25
    Teleshopping
    06:55
    Imnul României
  • 07:15
    ap
    Trăsniți din NATO (R)
    2003, Romania, Comedie
    08:45
    ap
    Secrete de stil
    09:30
    Teleshopping
    10:00
    Cetatea Râșnov
    10:30
    Mama mea gătește mai bine (R)
    11:30
    ap
    Cu lumea-n cap
    12:00
    Teleshopping
    13:00
    Focus
    14:00
    Mi-s băiatul de la țară
    16:00
    ap
    Jandarmul la New York (R)
    1965, Franta, Aventuri, Comedie
    18:00
    Focus
    19:30
    Mama mea gătește mai bine
    20:30
    Super Cireașa de pe tort
    22:30
    12
    Poveste din Bronx
    1993, SUA, Crimă, Dramă
    01:30
    ap
    Columna (R)
    1968, Romania, Dramă, Istoric
    04:00
    Mama mea gătește mai bine (R)
    05:00
    ap
    Ajutor! Vreau să slăbesc!
    06:45
    Teleshopping
  • 07:00
    Știrile Kanal D (R)
    08:00
    Teleshopping
    08:45
    ap
    Pastila de râs
    09:15
    ap
    Suleyman Magnificul
    2011, Turcia, Biografic, Dramă, Istoric
    11:30
    Teleshopping
    12:00
    Știrile Kanal D
    13:00
    ap
    Sport, dietă şi o vedetă
    13:30
    ap
    Vacanţa Mare: Leana s-a întors! (R)
    14:00
    ap
    Roata norocului (R)
    16:00
    ap
    Te vreau lângă mine
    18:45
    Știrea zilei
    19:00
    Știrile Kanal D
    20:00
    ap
    Se strigă darul
    22:00
    ap
    Bravo, ai stil!
    00:30
    15
    Dracula III: Moștenirea
    2005, SUA, Romania, Horror
    02:30
    ap
    Se strigă darul (R)
    03:45
    ap
    Te vreau lângă mine (R)
    06:00
    Teleshopping
  • 07:15
    ap
    08:15
    Teleshopping
    08:30
    ap
    Vouă (R)
    08:45
    Teleshopping
    10:00
    ap
    Specialişti în sănătate
    10:30
    Şi eu m-am născut în România
    12:40
    Teleshopping
    13:15
    Tradiţii de la bunica
    14:00
    ap
    16:15
    ap
    Toate mi se intampla numai mie (R)
    1980, Italia, Comedie, SF
    18:30
    Ştiri Naţional TV
    19:00
    ap
    20:00
    Iubire interzisă
    21:45
    Fosta mea iubire
    23:30
    15
    Furtuna de zăpadă (R)
    2012, SUA, Crimă, Dramă, Thriller
    01:30
    Poama acră
    03:30
    Miezul problemei (R)
    04:45
    ap
    Dragoste dulce-amară (R)
    2009, India, Dramă
    05:45
    ap
    Vouă
    06:00
    ap
    Vouă
    06:15
    ap
    Baronii
    2007, Romania, Comedie
  • 08:00
    Știrile B1
    09:00
    Știrile B1
    09:45
    Teleshopping
    10:00
    Știrile B1
    10:55
    Teleshopping
    11:00
    Știrile B1
    11:30
    Gourmet cu Belle
    11:55
    Teleshopping
    12:00
    Știrile B1
    12:55
    Teleshopping
    13:00
    Știrile B1
    13:55
    Teleshopping
    14:00
    Știrile B1
    14:55
    Teleshopping
    15:00
    Știrile B1
    15:55
    Teleshopping
    16:00
    360°
    17:55
    Teleshopping
    18:00
    Știrile B1
    19:00
    ap
    Condamnaţii
    20:00
    Știrile B1
    21:00
    360°
    23:00
    Știrile B1
    00:00
    Știrile B1
    00:35
    Seara milionarilor
    02:35
    Gourmet cu Belle (R)
    04:00
    Știrile B1
    04:40
    Știrile B1
    04:50
    ap
    Condamnaţii
    05:30
    Știrile B1
    06:20
    360°
  • 07:00
    Documentar 360° Geo (R)
    08:00
    09:00
    ap
    Safari
    2002, Emiratele Arabe, Acţiune, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie
    09:50
    Sinaia la pas în 60 de secunde
    10:00
    Mic dejun cu un campion
    11:00
    D'ale lu' Mitică (R)
    12:00
    Euromaxx
    12:30
    Pofticioşi, la cratiţă!
    13:00
    Cap compas
    13:30
    ap
    Singura impotriva tuturor
    1991, SUA, Dramă
    15:00
    Gala Umorului (R)
    16:00
    ap
    Cântecul vântului (R)
    1980, Ungaria, Dramă, Western
    17:30
    E vremea ta!
    18:00
    ap
    Legea lui Doyle
    2010, Comedie, Crimă, Dramă
    18:50
    E vremea ta!
    19:00
    Telejurnal TVR 2
    20:10
    O dată’n viaţă
    21:10
    O dată’n viaţă
    22:10
    12
    Onoare şi respect
    2006, Italia, Dramă
    00:10
    Gala Umorului (R)
    01:10
    Euromaxx (R)
    01:45
    12
    Onoare şi respect (R)
    2006, Italia, Dramă
    03:25
    5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
    03:30
    Telejurnal TVR 2 (R)
    04:30
    Natură şi sănătate (R)
    05:00
    ap
    Safari (R)
    2002, Emiratele Arabe, Acţiune, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie
    05:55
    Imnul României
    06:00
    Azi despre mâine
    06:30
    Teleshopping
  • 07:00
    Bursa de Sănătate
    08:00
    Orașul Tău
    09:00
    Retrospectivă Minutul de Spiritualitate
    09:30
    Omul… O Poveste
    10:00
    Te Iubește Adrian
    11:00
    Realitatea Juridică
    12:00
    Retrospectiva Minutul de Spiritualitate,
    12:30
    Teoria Conspirației
    14:30
    Turism, Spiritualitate, Autocunoaștere
    16:00
    Univers Enciclopedic,
    17:00
    Profesioniști în Devenire
    19:00
    Dialoguri între Minte și Inimă
    20:30
    Misterele Universului
    22:00
    Orașul Tău
    22:30
    Puterile Secrete
    00:30
    Documentar,
    01:00
    Lifestyle cu Anamaria
    02:00
    Te Iubește Adrian
    04:00
    Întâlnire cu Aurora
    04:00
    O Minte Sănătoasă într-un Corp Sănătos
    05:00
    Zodiacul Chinezesc
    06:00
    Între Spațiu și Timp
    06:55
    Imnul Național
  • 07:00
    Retrospectivă știri AGRO TV
    07:30
    Rețeta Zilei
    07:45
    ABC-ul consumatorului
    08:00
    Ingrediente
    08:30
    Film documentar Agro
    08:45
    România Frumoasă
    09:00
    Agroturism
    09:30
    Casa curte și o gradină
    10:00
    Târguri și Expozitii
    10:15
    În gura lumii
    10:30
    Ingrediente
    11:00
    Mereu în formă
    12:00
    Interviul Agro TV
    13:00
    Retrospectivă știri AGRO TV
    13:30
    Tărguri și Expozitii
    14:00
    Ingrediente
    14:30
    Portret de fermier
    15:00
    Rețeta Zilei
    15:15
    Cum se fabrică?
    15:30
    România Frumoasă
    15:45
    Tehnologii și utilaje
    16:00
    Tehnologii și utilaje
    16:30
    Tradiții și meșteșuguri
    17:00
    Cântec românesc
    17:30
    Agenda cu evenimente
    18:00
    România Agricolă
    19:00
    Performanță și Agricultură
    20:00
    Agroproiect Succes
    20:30
    Interviul Agro Tv
    21:30
    Ingrediente
    22:00
    Portret de fermier
    22:30
    Tradiții si meșteșuguri
    23:00
    Cântec românesc
    23:30
    În gura lumii
    23:45
    Film documentar Agro
    06:00
    Cântec Românesc
  • 08:00
    O viață echilibrată
    08:30
    Cum ar trebui să trăim?
    09:00
    Casa zburătoare
    09:30
    Înțelepciune TV
    10:00
    O venire sau două (John Ankerberg) (r)
    10:30
    Program pentru minorități etnice (germana)
    11:00
    Totul pentru libertate (r)
    12:30
    Life focus (r)
    13:00
    Alfa Omega în obiectiv (r)
    13:30
    Scopul lui Dumnezeu pentru Israel și Biserică (r)
    14:00
    Dincolo de bariere (r)
    14:30
    Bucură-te de fiecare zi (r)
    15:00
    Casa zburătoare (r)
    15:30
    Înțelepciune TV (r)
    16:00
    Teleshopping
    16:30
    Program pentru minorități etnice (germana)(r)
    17:00
    Să studiem pas cu pas cartea Daniel (John Ankerberg)
    17:30
    Vieți în lumină/ Întrebări esențiale
    18:00
    Școala de slujire cu Derek Prince
    19:00
    Iudeea II
    19:30
    InTouch
    20:00
    Israel în prim-plan
    20:30
    Rădăcini și reflecții
    21:00
    Calea, Adevărul şi Viaţa
    22:00
    În așteptarea fluturilor
    23:30
    Gaither și prietenii
    00:00
    Mapamond Creștin
    00:30
    Inima închinării
    01:00
    Rugul Aprins
    02:00
    Calea, Adevărul şi Viaţa
    03:00
    O ușă deschisă pentru tine
    03:30
    Casa din Betania
    04:00
    Bucură-te de fiecare zi
    04:30
    Muzică
    05:00
    Videotext
    06:00
    Muzică
    06:30
    Devotional
    06:45
    Întrebări esențiale
  • 07:00
    Acces direct (R)
    08:30
    Dosarele VIP (R)
    10:00
    Dincolo de aparenţe (R)
    11:00
    News Magazine
    12:00
    Ştiri
    13:00
    News Magazine
    15:00
    Ştiri
    16:00
    Star Chef (R)
    17:00
    Agentia VIP (R)
    19:00
    Observator
    20:00
    Acces direct (R)
    21:30
    Dosarele VIP (R)
    22:30
    ap
    Răi da' buni (R)
    00:00
    Refresh by Oana Turcu (R)
    01:00
    Dincolo de aparenţe (R)
    02:00
    Observator (R)
    03:00
    ap
    Răi da' buni (R)
    04:00
    Star Chef (R)
    05:00
    Agentia VIP (R)
    06:30
    Dincolo de aparenţe (R)
jinglebells
Feedback