Go Back   Cinemagia Forum > Totul despre filme > Vreau sa stiu

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 19 Mar 2007, 23:41   #1061
aayana
Guru
 
aayana
 
Join Date: Jan 2007
Location: acolo unde mã simt bine
Posts: 517
Originally Posted by irene marlyne monroe:
am trecut prin atatea asa ca cel putin sa imi mai insufletesc si eu sufletelul cu implinirea viselor

Prin ce ai trecut? Ma sperii!

Mie una mi-a placut poza!
__________________
Numai Filme
aayana is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 19 Mar 2007, 23:42   #1062
Carmine Galante
Guru
 
Carmine Galante
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 1,077
Send a message via Yahoo to Carmine Galante
Originally Posted by irene marlyne monroe:
adica o voi infrunta?.
Nu ai ce sa infrunti de ea, in viata de zi cu zi e nasoala, televiziunea ii da o aura.

Originally Posted by irene marlyne monroe:
merci pt increderea in mine.si sper sa fie asa ca merit ca mi-am dorit ata si imi doresc am trecut prin atatea asa ca cel putin sa imi mai insufletesc si eu sufletelul cu implinirea viselor.
Succes dear !
__________________
Dragostea de tara naste prosti
Romania e o tara plina de banci, farmacii, cazinouri si shaormerii
E o tara de prostituate, de hoti de buzunare si portari cu simtul raspunderii
Carmine Galante is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 19 Mar 2007, 23:51   #1063
irene marlyne monroe
Guru
 
irene marlyne monroe
 
Join Date: Dec 2004
Location: bucuresti
Posts: 1,006
Send a message via AIM to irene marlyne monroe
Originally Posted by aayana:
Originally Posted by irene marlyne monroe:
am trecut prin atatea asa ca cel putin sa imi mai insufletesc si eu sufletelul cu implinirea viselor

Prin ce ai trecut? Ma sperii!

Mie una mi-a placut poza!
:
w00t:tu esti in urma cu tot.pai nu ma plangeam eu ca si acum doua zile era sa o mierlesc rau,dar stau cu gatul teapan si cu durere de la lovituriin cap gat fata,ca ma si ametisera mai aveam putin si numai eram constienta.cand a fost bataia cu fata aceea,.dar a fost o lectie pe viitor adica.sa numai iert ca altfel o patesc eu.adica eu o prinsesem calumea de gat dar i-am dat drumul,si imi desfacuse mana si o alta tipa,dar am lasat-o crezand ca incetam dar din contra m-a prins bine de par incat mi-a dat lovituri ca ma ametisem si nuprea mai puteam si era riscul sa cada una dintre noi.etc.
sau daca voi ierta ,va trebui sa ma asigur ca nu o patesc.adica nu merge sa o las in pace iar eu sa o patesc,numai gata,voi incerca sa fac posibilul sa fiu eu cea invingatoare.si apoi nu trebuie sa ma mai bazez pe ceilalti pt a ma salva,ca cine stie daca o si fac sau sa fie la momentul oportun.
ok ce parere aveti de poza?acum ma intreb ce voi face in cazul se va afla ,sau sper sa nu vada nimeni de la scoala unde lucrez poza sa nu mi se faca morala sau probleme.ce ar mai insemna "profesor dezbracat" ,dar fiecare cu libertatea lui.sper sa fie bine sau cel putin sa castig sigur.
__________________
irene marlyne
irene marlyne monroe is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 19 Mar 2007, 23:55   #1064
Carmine Galante
Guru
 
Carmine Galante
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 1,077
Send a message via Yahoo to Carmine Galante
Originally Posted by irene marlyne monroe:
ce ar mai insemna "profesor dezbracat" ,dar fiecare cu libertatea lui
In libertatea mai scrie si un forumist de-al nostru, cica de 11 ani. LOL.
__________________
Dragostea de tara naste prosti
Romania e o tara plina de banci, farmacii, cazinouri si shaormerii
E o tara de prostituate, de hoti de buzunare si portari cu simtul raspunderii
Carmine Galante is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 19 Mar 2007, 23:59   #1065
irene marlyne monroe
Guru
 
irene marlyne monroe
 
Join Date: Dec 2004
Location: bucuresti
Posts: 1,006
Send a message via AIM to irene marlyne monroe
Originally Posted by Carmine Galante:
Originally Posted by irene marlyne monroe:
ce ar mai insemna "profesor dezbracat" ,dar fiecare cu libertatea lui
In libertatea mai scrie si un forumist de-al nostru, cica de 11 ani. LOL.
da?super sa imi tina pumni!eu i-am scris mai multe despre cartea facuta de noi,si de discutia libera de pe forumul cinemagia,chiar si unde se gaseste cartea dar nu a scris prea multe .dar ce ar fi sa scrie si el o rubrica cu mine si carte?sau chiar rev.cinemagia ar fi o idee.oricuym nu am facut lansare la vcarte si merge sa inceapa sa fie putin cunoscuta,nu?poate veniti cu idei
__________________
irene marlyne
irene marlyne monroe is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 20 Mar 2007, 00:06   #1066
aayana
Guru
 
aayana
 
Join Date: Jan 2007
Location: acolo unde mã simt bine
Posts: 517
Originally Posted by irene marlyne monroe:
tu esti in urma cu tot.pai nu ma plangeam eu ca si acum doua zile era sa o mierlesc rau
Lasa ca am citit ce ai scris dar la altceva ma gandeam eu. Te-ai gandit prin cate va mai trebui sa treci pana sa-ti implinesti visul? Oare Nicoleta Luciu a ajuns sus numai pozand? 8)


Originally Posted by carmine galante:
In libertatea mai scrie si un forumist de-al nostru, cica de 11 ani. LOL.
Si nu ne zici si noua mai multe?
__________________
Numai Filme
aayana is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 20 Mar 2007, 00:14   #1067
irene marlyne monroe
Guru
 
irene marlyne monroe
 
Join Date: Dec 2004
Location: bucuresti
Posts: 1,006
Send a message via AIM to irene marlyne monroe
Originally Posted by aayana:
Originally Posted by irene marlyne monroe:
tu esti in urma cu tot.pai nu ma plangeam eu ca si acum doua zile era sa o mierlesc rau
Lasa ca am citit ce ai scris dar la altceva ma gandeam eu. Te-ai gandit prin cate va mai trebui sa treci pana sa-ti implinesti visul? Oare Nicoleta Luciu a ajuns sus numai pozand? 8)

taci,imi este suficient !daca nu ai citit inca ce am scris eu de acum cativa ani pe forum si alte lucruri care nu le-am spus ,dar le-am trait etc inseamna ca nu trebuie sa imi vorbesti tu ca ar mai trebui inca sa trec.atunci care e farmecul vietii in a trai-o?sa urici pe culmi apoi in noroi sa te ridici si apoi din nou?asta nu e viata ci un chin.deci avem dreptul la o viata mai frumoasa fara dificultati prea multe sa ne umbreasca insasi fiinta noastra omeneasca.la ce bun toate asteadaca te epiuzezi pt lucruri negative care nu ar trebui sa mai fie.adica de ce pt un dram defericxire sa suferi un sac?


Originally Posted by carmine galante:
In libertatea mai scrie si un forumist de-al nostru, cica de 11 ani. LOL.
Si nu ne zici si noua mai multe?
__________________
irene marlyne
irene marlyne monroe is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 20 Mar 2007, 00:24   #1068
aayana
Guru
 
aayana
 
Join Date: Jan 2007
Location: acolo unde mã simt bine
Posts: 517
Originally Posted by irene marlyne monroe:
daca nu ai citit inca ce am scris eu de acum cativa ani pe forum si alte lucruri care nu le-am spus ,dar le-am trait etc
Nu am obiceiul sa citesc toate mesajele celor care scriu pe forum



Originally Posted by irene marlyne monroe:
inseamna ca nu trebuie sa imi vorbesti tu ca ar mai trebui inca sa trec
Nu sunt decat realista (nu mi-o lua in nume de rau), nu am zis ca trebuie sa mai treci prin ceva, sunt sigura ca esti constienta de ceea ce vrei si ce implica asta


Originally Posted by irene marlyne monroe:
de ce pt un dram defericxire sa suferi un sac?
Sunt convinsa ca se poate obtine fericire (chiar si mai mult de un dram) fara sa trebuiasca sa suferi o viata, fara sa treci prin noroi (ceea ce nu e sinonim cu a cadea) si fara sa faci compromisuri de care sa-ti para rau dupa!
__________________
Numai Filme
aayana is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 20 Mar 2007, 00:29   #1069
irene marlyne monroe
Guru
 
irene marlyne monroe
 
Join Date: Dec 2004
Location: bucuresti
Posts: 1,006
Send a message via AIM to irene marlyne monroe
Originally Posted by aayana:
Originally Posted by irene marlyne monroe:
daca nu ai citit inca ce am scris eu de acum cativa ani pe forum si alte lucruri care nu le-am spus ,dar le-am trait etc
Nu am obiceiul sa citesc toate mesajele celor care scriu pe forum



Originally Posted by irene marlyne monroe:
inseamna ca nu trebuie sa imi vorbesti tu ca ar mai trebui inca sa trec
Nu sunt decat realista (nu mi-o lua in nume de rau), nu am zis ca trebuie sa mai treci prin ceva, sunt sigura ca esti constienta de ceea ce vrei si ce implica asta


Originally Posted by irene marlyne monroe:
de ce pt un dram defericxire sa suferi un sac?
Sunt convinsa ca se poate obtine fericire (chiar si mai mult de un dram) fara sa trebuiasca sa suferi o viata!


ok.pai daca nuiti place sa citesti atunci nu iti spune inca p d vedere de a mai trece prin ceva cand habar nai prin cate a trecut sau nu acea persoana,,
sigur ca in nimic nu-i usor,dar daca iti doresti si place devine mai placut si usor de trecut.
si eu sper sa nu mai suferimi ci sa ne veselim.ok noaptre buna
__________________
irene marlyne
irene marlyne monroe is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 20 Mar 2007, 00:39   #1070
aayana
Guru
 
aayana
 
Join Date: Jan 2007
Location: acolo unde mã simt bine
Posts: 517
Originally Posted by irene marlyne monroe:
ok.pai daca nuiti place sa citesti
Chiar imi place sa citesc, lasa ca am timp sa o fac si pe asta, daca te uiti bine, sunt pe forumul asta abia din ianuarie.

Originally Posted by irene marlyne monroe:
nu iti spune inca p d vedere de a mai trece prin ceva cand habar nai prin cate a trecut sau nu acea persoana
Daca nu ma insel, ai vrut puncte de vedere atunci cand ai deschis subiectul, nu?
Ok, nu are cum sa stie nimeni povestea vietii unui om de pe forum, si chiar daca as citi arhivele, tu esti singura care stie totul. Noi nu putem decat sa ne imaginam in timp ce tu ai trecut prin.

Ultimul lucru pentru care as fi scris cele de mai sus este pentru a ma certa!

Originally Posted by irene marlyne monroe:
sigur ca in nimic nu-i usor,dar daca iti doresti si place devine mai placut si usor de trecut
Adevarat!


Originally Posted by irene marlyne monroe:
si eu sper sa nu mai suferimi ci sa ne veselim

Numai cu o atitudine pozitiva se poate trece peste greutati, admir asta la oameni si la tine (in cazul de fata)
__________________
Numai Filme
aayana is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 20 Mar 2007, 09:44   #1071
Carmine Galante
Guru
 
Carmine Galante
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 1,077
Send a message via Yahoo to Carmine Galante
Originally Posted by irene marlyne monroe:
super sa imi tina pumni!eu i-am scris mai multe despre cartea facuta de noi,si de discutia libera de pe forumul cinemagia,chiar si unde se gaseste cartea dar nu a scris prea multe .dar ce ar fi sa scrie si el o rubrica cu mine si carte?sau chiar rev.cinemagia ar fi o idee.oricuym nu am facut lansare la vcarte si merge sa inceapa sa fie putin cunoscuta,nu?poate veniti cu idei
Stai linistita stelutza noastra, e un ignorant si un ingamfat. Admira si scrie numai despre filme proaste si nu ii plac femeile. Deloc.


Originally Posted by aayana:
Si nu ne zici si noua mai multe?
Da se cheama cineochiulmaro.
__________________
Dragostea de tara naste prosti
Romania e o tara plina de banci, farmacii, cazinouri si shaormerii
E o tara de prostituate, de hoti de buzunare si portari cu simtul raspunderii
Carmine Galante is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 20 Mar 2007, 09:47   #1072
aayana
Guru
 
aayana
 
Join Date: Jan 2007
Location: acolo unde mã simt bine
Posts: 517
Originally Posted by Carmine Galante:
Admira si scrie numai despre filme proaste si nu ii plac femeile. Deloc.
Crezi ca asta il va impiedica sa vada ce e de vazut? There`s allways a beginning 8)
__________________
Numai Filme
aayana is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 20 Mar 2007, 14:38   #1073
irene marlyne monroe
Guru
 
irene marlyne monroe
 
Join Date: Dec 2004
Location: bucuresti
Posts: 1,006
Send a message via AIM to irene marlyne monroe
Originally Posted by Carmine Galante:
Originally Posted by irene marlyne monroe:
super sa imi tina pumni!eu i-am scris mai multe despre cartea facuta de noi,si de discutia libera de pe forumul cinemagia,chiar si unde se gaseste cartea dar nu a scris prea multe .dar ce ar fi sa scrie si el o rubrica cu mine si carte?sau chiar rev.cinemagia ar fi o idee.oricuym nu am facut lansare la vcarte si merge sa inceapa sa fie putin cunoscuta,nu?poate veniti cu idei
Stai linistita stelutza noastra, e un ignorant si un ingamfat. Admira si scrie numai despre filme proaste si nu ii plac femeile. Deloc.


Originally Posted by aayana:
Si nu ne zici si noua mai multe?
Da se cheama cineochiulmaro.

merci esti dragut si vad ca ai si abilitati de intelegere a omului.eh
eu sunt cam trista dupa ce ca numai stateam bine cu bani astazi pt ca mi-a aparut poza dezbracata in libertatea M-AU DAT AFARA DE LA MUNCA
ca cica un cadru didactic nu trebuie sa faca asa ceva.de parca nu am fi oameni cu bune si rele ce vrea sa ne imbracam ca pe vremea comunista din cap pana in picioare fara nimic vizibil,precum calugarii?asta ar insemna sa se creeze o alta lume in ochii copiilor desi realitatea este alta.adica toata lumea mai sta si sexi de dragul artei.dar chiar a trebuit sa am un astfel de risc sa raman fara serviciu ?nu mi se pare corect.daca e sa educi un copil il educi indiferent de felul de a fi nu sa fi ascuns dupa haine pt a exista ingradiri de genul acesta.fiindca apoi cand iese din acea scoala copilul se va confrunta cu realitatea iar imactul va fi mult prea mare.deci un copil va fi mai dezechilibrat.deci ce e rau in a iubi arta dar si a face educatie?e asta e dar nu mi se pare coresct ci un pretext.
si apoi am o rugaminte cum se procedeaza in astefel de lucruri.pt ca eu am contract prin inspectorat ci nu cu acea scolala.postul il am de la inspectorat.deci?am si eu anumite drepturi.sau daca cei de la scoala numai vror gata sa fi dat asa usor.este vreo lege care le interzice profesorilor pozarea sexi ,nud?vreau sa stiu.si sa si solutionez problema fara a fi in dezavantaj.
apoi mai aveam vreo doua sau trei luni pana in iunie contract chiar nu se mai face nimic sa mai fiu inca acolo?sau cel putin sa castig contractul cu ptrotv pt ca sacrificiul si riscul de a poza au fost cam mari si deci merit sa fiu rrecompensata si chiar pt tot cate am indurat aiurea.chiar daca au fost si pt lucruri pozitive pt a te fortifica,perfectiona.omul ramane om.si mai bine sa ramana cu pur natura lui decat sa se schimbe radical sau sa denatureze.atfel am deveni roboti.si aceia chiar daca par perfect nu sunt inzestrati si cu spiritul uman ,suflet sentiment ,simtire,dragoste.deci tot noi sunt creatia suprema.dar sa ramanem neafectati de lucrurile marunte si nesemnificative ale vietii.
pe cand ar trebui sa fie tot asa de frumos iar tot sa se faca in jurul acestei valori omul caci nimic nu este mai important.atunci daca eu imi doresc un lucru si am libertate de ce sa imi cenzurez acel ceva ?merita nu cred ne afecteaza precum in opinia lui freud.si atunci nu vad de ce am gresit prin a poza [pt a fi data afara ?ok sper sa vina ceva mai bun.mereu vcine ceva mai bun.si sa fiu cat mai mult compensata si apreciata valorizata.
vom vedea cum se deruleaza lucrurile.merci pot sustinere pupici.
__________________
irene marlyne
irene marlyne monroe is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 20 Mar 2007, 18:26   #1074
Carmine Galante
Guru
 
Carmine Galante
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 1,077
Send a message via Yahoo to Carmine Galante
Originally Posted by irene marlyne monroe:
Originally Posted by Carmine Galante:
Originally Posted by irene marlyne monroe:
super sa imi tina pumni!eu i-am scris mai multe despre cartea facuta de noi,si de discutia libera de pe forumul cinemagia,chiar si unde se gaseste cartea dar nu a scris prea multe .dar ce ar fi sa scrie si el o rubrica cu mine si carte?sau chiar rev.cinemagia ar fi o idee.oricuym nu am facut lansare la vcarte si merge sa inceapa sa fie putin cunoscuta,nu?poate veniti cu idei
Stai linistita stelutza noastra, e un ignorant si un ingamfat. Admira si scrie numai despre filme proaste si nu ii plac femeile. Deloc.


Originally Posted by aayana:
Si nu ne zici si noua mai multe?
Da se cheama cineochiulmaro.

merci esti dragut si vad ca ai si abilitati de intelegere a omului.eh
eu sunt cam trista dupa ce ca numai stateam bine cu bani astazi pt ca mi-a aparut poza dezbracata in libertatea M-AU DAT AFARA DE LA MUNCA
ca cica un cadru didactic nu trebuie sa faca asa ceva.de parca nu am fi oameni cu bune si rele ce vrea sa ne imbracam ca pe vremea comunista din cap pana in picioare fara nimic vizibil,precum calugarii?asta ar insemna sa se creeze o alta lume in ochii copiilor desi realitatea este alta.adica toata lumea mai sta si sexi de dragul artei.dar chiar a trebuit sa am un astfel de risc sa raman fara serviciu ?nu mi se pare corect.daca e sa educi un copil il educi indiferent de felul de a fi nu sa fi ascuns dupa haine pt a exista ingradiri de genul acesta.fiindca apoi cand iese din acea scoala copilul se va confrunta cu realitatea iar imactul va fi mult prea mare.deci un copil va fi mai dezechilibrat.deci ce e rau in a iubi arta dar si a face educatie?e asta e dar nu mi se pare coresct ci un pretext.
si apoi am o rugaminte cum se procedeaza in astefel de lucruri.pt ca eu am contract prin inspectorat ci nu cu acea scolala.postul il am de la inspectorat.deci?am si eu anumite drepturi.sau daca cei de la scoala numai vror gata sa fi dat asa usor.este vreo lege care le interzice profesorilor pozarea sexi ,nud?vreau sa stiu.si sa si solutionez problema fara a fi in dezavantaj.
apoi mai aveam vreo doua sau trei luni pana in iunie contract chiar nu se mai face nimic sa mai fiu inca acolo?sau cel putin sa castig contractul cu ptrotv pt ca sacrificiul si riscul de a poza au fost cam mari si deci merit sa fiu rrecompensata si chiar pt tot cate am indurat aiurea.chiar daca au fost si pt lucruri pozitive pt a te fortifica,perfectiona.omul ramane om.si mai bine sa ramana cu pur natura lui decat sa se schimbe radical sau sa denatureze.atfel am deveni roboti.si aceia chiar daca par perfect nu sunt inzestrati si cu spiritul uman ,suflet sentiment ,simtire,dragoste.deci tot noi sunt creatia suprema.dar sa ramanem neafectati de lucrurile marunte si nesemnificative ale vietii.
pe cand ar trebui sa fie tot asa de frumos iar tot sa se faca in jurul acestei valori omul caci nimic nu este mai important.atunci daca eu imi doresc un lucru si am libertate de ce sa imi cenzurez acel ceva ?merita nu cred ne afecteaza precum in opinia lui freud.si atunci nu vad de ce am gresit prin a poza [pt a fi data afara ?ok sper sa vina ceva mai bun.mereu vcine ceva mai bun.si sa fiu cat mai mult compensata si apreciata valorizata.
vom vedea cum se deruleaza lucrurile.merci pot sustinere pupici.
Nu cred ca aveai stipulat in contractul de munca ca daca apari in sanii goi te pot da afara, asa ca ii poti ameninta ca ii dai in judecata, lasa-i sa-ti comunice motivul concedierii pe cale oficiala. Daca ii actionezi in instanta ai toate sansele sa castigi.
__________________
Dragostea de tara naste prosti
Romania e o tara plina de banci, farmacii, cazinouri si shaormerii
E o tara de prostituate, de hoti de buzunare si portari cu simtul raspunderii
Carmine Galante is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 20 Mar 2007, 19:03   #1075
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
Si eu zic la fel. Au încälcat legea.
Vorbeste RAPID cu un avocat si dä-i în judecatä.

* * *

Cartea este "Vreau sä fiu actritä" - adicä CHIAR ACEST TOPIC (de la începuturi pânä în noiembrie 2006), pus pe hârtie.
168 pagini, 100 exemplare, 1.200 RON (12.000.000 rol).
Pitbull is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 20 Mar 2007, 19:42   #1076
irene marlyne monroe
Guru
 
irene marlyne monroe
 
Join Date: Dec 2004
Location: bucuresti
Posts: 1,006
Send a message via AIM to irene marlyne monroe
credeti?dar sa ma complic prin instanta e aiurea
oricum mai aveam 2-3 luni pana in iunie
nu stiu daca se mai meriota sa arunc bani aiurea pt instanta.cat despre faptul ca am aparut asa se considera ca nu trebuie un cadru didactic sa faca asa ceva,adica e vorba de educatie si daca iti vine copilul cu ziarul pe catedra?asa considera cei de la scoala.asa ca habar nu am ce voi face.sa vad ce se mai intampla.
dar e aiurea.mkacar sa castig.asa ca va rog sa ma votati.iar daca castig va dau la toti de baut si nu va uit.ar insemna implinirea viselor mele.si ceva mai bun de ce am pierdut adica un contract cu prtv la servici si calatorie in egipt.va dati seama ce fericita as fi.nu ar mai conta la cat am suferit pana acum si nimic daca pot face ceea ce imi doresc.
__________________
irene marlyne
irene marlyne monroe is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 20 Mar 2007, 20:22   #1077
Carmine Galante
Guru
 
Carmine Galante
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 1,077
Send a message via Yahoo to Carmine Galante
Ai votul meu, unde trebuie sa votez?
__________________
Dragostea de tara naste prosti
Romania e o tara plina de banci, farmacii, cazinouri si shaormerii
E o tara de prostituate, de hoti de buzunare si portari cu simtul raspunderii
Carmine Galante is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 20 Mar 2007, 20:35   #1078
preda porter
Novice
 
preda porter
 
Join Date: Mar 2007
Location: paris
Posts: 23
azi

Azi te-am descoperit in profunzimea ta ! Esti de o poezie infinita...
preda porter is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 20 Mar 2007, 20:35   #1079
irene marlyne monroe
Guru
 
irene marlyne monroe
 
Join Date: Dec 2004
Location: bucuresti
Posts: 1,006
Send a message via AIM to irene marlyne monroe
Originally Posted by Carmine Galante:
Ai votul meu, unde trebuie sa votez?

sal merci pt sustinere vreau sa castig,acum daca am riscat pana si pierderea serviciului.etc dar speranta moare ultima.okdeci va fi un juriu si un site unde se vor vota fetel.va fi situl ziarului dar cred dupa cateva zile caci se trimit poze pana in 26 martie , finalistele pe 2 aprilie,iar apoi se va vota prin sms si internet-situl ziarului libertate iar castigatoarea va fi anuntata pe 6 aprilie.eh macar sa am bafta
ok pupici merci.acum fericirea mea va sta si in mana voastra
__________________
irene marlyne
irene marlyne monroe is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 20 Mar 2007, 21:26   #1080
irene marlyne monroe
Guru
 
irene marlyne monroe
 
Join Date: Dec 2004
Location: bucuresti
Posts: 1,006
Send a message via AIM to irene marlyne monroe
Re: azi

Originally Posted by preda porter:
Azi te-am descoperit in profunzimea ta ! Esti de o poezie infinita...

merci merci esti dragut.esti nou?nu prea te-am vazut pe aici?pe nume il stiu de atata timp si mi-a fost drag de el/.si ma bucur ca ma pot baza pe el.pe sustinerea lui si ca imi este alaturi si la bune si la rele.dar cred ca voi toti veti fi si dorinta mea se va implini.star de televiziune voi deveni
__________________
irene marlyne
irene marlyne monroe is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:54.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells