Go Back   Cinemagia Forum > De toate pentru toti > Cafenea

View Poll Results: Echipa De Forbal Favorita ?
Steaua 74 38.34%
Dinamo 31 16.06%
Rapid 13 6.74%
Cfr Cluj 9 4.66%
Unirea Urziceni 1 0.52%
Fc Vaslui 4 2.07%
Poli Timisoara 9 4.66%
Universitatea Craiova 12 6.22%
I Don't Love Footbal ! 32 16.58%
Doar din strainatate ( Barca , Real , Manchester etc ) 39 20.21%
Multiple Choice Poll. Voters: 193. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 28 Jun 2004, 00:43   #701
herbert
Guru
 
herbert
 
Join Date: May 2004
Posts: 2,026
mai copii, nu va certati! Portugalia va lua titlul si va fi meritat. ei, portughezii, au scos din cursa cea mai buna echipa a acestui turneu - Anglia, asa ca merita sa castige. nu-i blestemati pe Figo si pe Beckham, ca au fost "motoarele" echipelor, au construit, au alergat. daca n-ati vazut acest lucru, imi pare rau, sunteti alaturi de fotbal.
__________________
"Nu te apleca decat pentru a iubi.
Daca mori, tu continui sa iubesti" - Rene Char
herbert is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Jun 2004, 00:57   #702
Ionutz55
Guru
 
Ionutz55
 
Join Date: Jan 2004
Location: Dado Club
Posts: 979
Send a message via Yahoo to Ionutz55
sunt fan real madrid si mam saturat de vedete pline de fumuri pana peste cap, ma intelegi nu?
o echipa fara vedete imi place mai mult decat una formata numai din jucatori cu pretul peste 30 de mil euro
__________________
SEX IS LIKE NOKIA (CONECTING PEOPLE), LIKE NIKE(JUST DO IT), LIKE PEPSI (ASK FOR MORE), LIKE COCA-COLA (ENJOY IT)!
Ionutz55 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Jun 2004, 01:00   #703
Ionutz55
Guru
 
Ionutz55
 
Join Date: Jan 2004
Location: Dado Club
Posts: 979
Send a message via Yahoo to Ionutz55
Quote:
Prietene era o simpla constatarea faza cu palmaresul pentru ca mie nu imi place echipa Portugaliei !!!!

Tu nu esti in masura sa-mi zici mie ca aici nu e de mine... Ai stat nopti nedormite pentru echipa preferata ? Te-ai batut cu lumea pentru echipa preferata ? Ai luat amenzi pentru ea ? Ai mers sute de kilometri pt o echipa ? Ai plecat de acasa cu zilele pt echipa ? Ai luat bataie de la gabori pt ea ? NU CRED

Asa ca taci dreaqu din gura si nu ma invata tu pe mine ce e fotbalul !!!!!!


si care este problema mea? dupa felul in care gandesti imi dau seama cat fotbal stii
mutltzi taranzi se duc pe stadioane doar ca sa injure, sa se bata s.a., dar asta nu inseamna ca au cunostinte de fotbal
__________________
SEX IS LIKE NOKIA (CONECTING PEOPLE), LIKE NIKE(JUST DO IT), LIKE PEPSI (ASK FOR MORE), LIKE COCA-COLA (ENJOY IT)!
Ionutz55 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Jun 2004, 01:13   #704
BeNnY
Guru
 
BeNnY
 
Join Date: Feb 2004
Location: nu stiu
Posts: 3,690
Pai haideti sa vedem care are pula mai mare. Ca vad ca asta faceti pe-aici. Pana una alta eu cred ca dintre voi doi ricutza stie mai mult fotbal. Impacati?

Portugalia cred ca a jucat bine in turneul asta final cacacios... Ca altfel nu pot sa-i zic... Singurul meci care mi-a placut a fost Portugalia - Anglia ca restu'... Mda... Finala as zice c-o sa fie Portugalia - Cehia
__________________
apocalypse please
BeNnY is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Jun 2004, 01:14   #705
herbert
Guru
 
herbert
 
Join Date: May 2004
Posts: 2,026
Originally Posted by Ionutz55:
sunt fan real madrid si mam saturat de vedete pline de fumuri pana peste cap, ma intelegi nu?
o echipa fara vedete imi place mai mult decat una formata numai din jucatori cu pretul peste 30 de mil euro

maestre Ionutz, afla ca discuti, am mai spus-o, cu un fan al lui Real Madrid. si eu sunt necajit ca Real a cam luat-o in acest an, dar tre' sa avem moralul sus noi nu ne putem permite sa fim tristi sau disperati, suntem doar "regalisti". sa vezi ce face Real in sezonul 94-95. vai de curul Barselonei, al lui Milan, Manchester si alti pigmei
__________________
"Nu te apleca decat pentru a iubi.
Daca mori, tu continui sa iubesti" - Rene Char
herbert is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Jun 2004, 01:14   #706
M_olecula
Guru
 
M_olecula
 
Join Date: Jun 2004
Location: Bucuresti
Posts: 351
Originally Posted by Ionutz55:

si care este problema mea? dupa felul in care gandesti imi dau seama cat fotbal stii
mutltzi taranzi se duc pe stadioane doar ca sa injure, sa se bata s.a., dar asta nu inseamna ca au cunostinte de fotbal

Tovarase cand ne intalnim sa vedem care e mai taran dintre noi ???? Te tine ????? Si stai tu linistit ca taranii nu merg cu noi in deplasari toata noaptea pe drum prin tara.. !!!
Dar zii daca vrei sa ne intalnim ca tare curios sunt sa te vad si sa te aud fata in fata

Si iti repet... faza cu palmaresul era decat o constatare , da vad ca nici acum nu ai inteles !!
M_olecula is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Jun 2004, 01:17   #707
BeNnY
Guru
 
BeNnY
 
Join Date: Feb 2004
Location: nu stiu
Posts: 3,690
Bai, puteti sa va bateti voi cu fanii altor echipe, sa plecati ani in sir de acasa, sa va luati puli in gura de la gabori pentru echipa voastra favorita da' asta nu va da dreptu' sub nici o forma sa spuneti ca stiti fotbal. Si de ce ar fi faptul ca ai fost prost si te-au batut gaborii un motiv de mandrie? Mda... deci clar ricutza stie cel mai bine
__________________
apocalypse please
BeNnY is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Jun 2004, 01:23   #708
herbert
Guru
 
herbert
 
Join Date: May 2004
Posts: 2,026
Originally Posted by BeNnY:
Bai, puteti sa va bateti voi cu fanii altor echipe, sa plecati ani in sir de acasa, sa va luati puli in gura de la gabori pentru echipa voastra favorita da' asta nu va da dreptu' sub nici o forma sa spuneti ca stiti fotbal. Si de ce ar fi faptul ca ai fost prost si te-au batut gaborii un motiv de mandrie? Mda... deci clar ricutza stie cel mai bine

mai BeNny, tu esti artist, de ce cobori la nivelul galeriei??? lasa-i sa stea cu pixu in gura, ca poate spun mai putine prostii.
__________________
"Nu te apleca decat pentru a iubi.
Daca mori, tu continui sa iubesti" - Rene Char
herbert is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Jun 2004, 01:24   #709
M_olecula
Guru
 
M_olecula
 
Join Date: Jun 2004
Location: Bucuresti
Posts: 351
Originally Posted by BeNnY:
Bai, puteti sa va bateti voi cu fanii altor echipe, sa plecati ani in sir de acasa, sa va luati puli in gura de la gabori pentru echipa voastra favorita da' asta nu va da dreptu' sub nici o forma sa spuneti ca stiti fotbal. Si de ce ar fi faptul ca ai fost prost si te-au batut gaborii un motiv de mandrie? Mda... deci clar ricutza stie cel mai bine

Am spus eu ca asta e un motiv de mandrie ? BeNnY am vazut multe posturi d-alea tale si in multe trebuie sa te iei de lume si sa fii arogant !!!! Eu cred ca baietii cu care merg eu in deplasari si cu care stau la meciuri stiu mai mult fotbal ca voi si mai multe despre fotbal... noi traim in mediul asta , intelegi ?

Stii de ce ne bate cu gaborii ? Pentru ca noi o facem pentru o cauza , luptam pentru ceva , avem un ideal si stim ca pe cei care dau unele legi ii doare undeva de noi dar o sa vedeti intr-o zii cum o sa ne afirmam.

Si iti repet , pentru noi nu e un motiv de mandrie ca ne luam o amenda sau ne luam bataie (cateodata) de la gabori . Intelegi ???????
M_olecula is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Jun 2004, 01:26   #710
BeNnY
Guru
 
BeNnY
 
Join Date: Feb 2004
Location: nu stiu
Posts: 3,690
Da da, am uitat ca sunt artist... Ma uimeste ca pana si aici pe Cinemagia asist la concursuri de care se bate mai mult si mai tare in piept...
Ideal ar fi sa stea cu altceva in gura dar fie si pixul...

Ca sa fiu on topic: nu cred ca portugalia a avut vreun noroc miraculos... cred ca a ajuns unde a ajuns pe merit... Si nu-l suport pe pustiu' ala Cristiano Ronaldo...
__________________
apocalypse please
BeNnY is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Jun 2004, 01:27   #711
M_olecula
Guru
 
M_olecula
 
Join Date: Jun 2004
Location: Bucuresti
Posts: 351
Originally Posted by herbert:
mai BeNny, tu esti artist, de ce cobori la nivelul galeriei??? lasa-i sa stea cu pixu in gura, ca poate spun mai putine prostii.

Herbert te crezi superior fata de mine sau de acei baieti ? Unii dintre noi au facultati bro' si pleaca sa studieze in strainatate (un caz), Nu cred ca sunteti mai superiori decat noi cu nimic !!!!
M_olecula is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Jun 2004, 01:33   #712
herbert
Guru
 
herbert
 
Join Date: May 2004
Posts: 2,026
Originally Posted by BeNnY:
Ca sa fiu on topic: nu cred ca portugalia a avut vreun noroc miraculos... cred ca a ajuns unde a ajuns pe merit... Si nu-l suport pe pustiu' ala Cristiano Ronaldo...

de acord cu tine. o calificare muncita pana acum. nici eu nu-l suport pe acest Ronaldo. lasa-l sa marcheze si in finala si apoi... il alungam
__________________
"Nu te apleca decat pentru a iubi.
Daca mori, tu continui sa iubesti" - Rene Char
herbert is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Jun 2004, 01:38   #713
herbert
Guru
 
herbert
 
Join Date: May 2004
Posts: 2,026
Originally Posted by M_olecula:
Herbert te crezi superior fata de mine sau de acei baieti ? Unii dintre noi au facultati bro' si pleaca sa studieze in strainatate (un caz), Nu cred ca sunteti mai superiori decat noi cu nimic !!!!
nu se pune problema. aici suntem suporteri/fani, nu calificam si nu descalificam pe nimeni din punct de vedere intelectual. chiar ma bucur ca iti asumi conditia de suporter adevarat - incercat de situatii. respectu' meu, iar unele duritati prietenesti, unele aluzii nu trebuie sa te descumpaneasca. e sarea si piperul acestui forum/topic.
__________________
"Nu te apleca decat pentru a iubi.
Daca mori, tu continui sa iubesti" - Rene Char
herbert is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Jun 2004, 01:39   #714
M_olecula
Guru
 
M_olecula
 
Join Date: Jun 2004
Location: Bucuresti
Posts: 351
Originally Posted by herbert:
de acord cu tine. o calificare muncita pana acum. nici eu nu-l suport pe acest Ronaldo. lasa-l sa marcheze si in finala si apoi... il alungam

Doamne ce fatalai puteti fii... singurul jucator tehnic din echipa aia si care mai face ceva pe teren voi nu-l suportati... dar intr-un fel va inteleg... Herbert care il pupa in kur pe BeNnY (ca are multe post-uri cred) si BeNnY un frustrat care nu stie decat sa critice lumea !!!!

V-am pupat domnilor ca trebuie sa mai si dorm... mai vb , tot azi , daca doriti !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
M_olecula is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Jun 2004, 01:41   #715
BeNnY
Guru
 
BeNnY
 
Join Date: Feb 2004
Location: nu stiu
Posts: 3,690
Originally Posted by M_olecula:
Originally Posted by herbert:
mai BeNny, tu esti artist, de ce cobori la nivelul galeriei??? lasa-i sa stea cu pixu in gura, ca poate spun mai putine prostii.

Herbert te crezi superior fata de mine sau de acei baieti ? Unii dintre noi au facultati bro' si pleaca sa studieze in strainatate (un caz), Nu cred ca sunteti mai superiori decat noi cu nimic !!!!

Hah, da, lol, ok. Funny.
Pa! Noapte buna
__________________
apocalypse please
BeNnY is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Jun 2004, 01:45   #716
BeNnY
Guru
 
BeNnY
 
Join Date: Feb 2004
Location: nu stiu
Posts: 3,690
Originally Posted by Ala care si-o ia in gura de la gabori:
(ca are multe post-uri cred)

Pai da, crezi ca am mai multe post-uri, nu stii sigur ca e greu sa citesti intr-adevar... Si, lol, sunt frustrat? De criticat... critic idiotii care se mandresc cu faptu' ca si-au luat-o in gura de la gabori - asta da fapt imoral.
__________________
apocalypse please
BeNnY is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Jun 2004, 01:45   #717
M_olecula
Guru
 
M_olecula
 
Join Date: Jun 2004
Location: Bucuresti
Posts: 351
Originally Posted by BeNnY:
Hah, da, lol, ok. Funny.
Pa! Noapte buna

Nu inteleg ce e asa de amuzant... poate imi explici tu !!!! A trebuit sa dau exemplu ca te crede-ai prea superior... in fine... dupa toate astea nu-ti vei schimba cu nimic parerea despre mine sau altii !!!!!!!!!!
M_olecula is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Jun 2004, 01:47   #718
BeNnY
Guru
 
BeNnY
 
Join Date: Feb 2004
Location: nu stiu
Posts: 3,690
Nu e amuzant ba nimic. E trist. Nu ma mai bag pe-aici ca musca-n lapte ca se supara lumea. Tu continua sa ti-o iei de la gabori (ai observat ca-mi place sa zic asta, nu?) si eu continui sa fiu aparent frustrat (asta treaca de la mine). Si o zic din nou desi nu-mi place sa ma repet ca "ma frustrez": Pa.
__________________
apocalypse please
BeNnY is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Jun 2004, 01:48   #719
herbert
Guru
 
herbert
 
Join Date: May 2004
Posts: 2,026
Originally Posted by M_olecula:
Doamne ce fatalai puteti fii... singurul jucator tehnic din echipa aia si care mai face ceva pe teren voi nu-l suportati... dar intr-un fel va inteleg... Herbert care il pupa in kur pe BeNnY (ca are multe post-uri cred) si BeNnY un frustrat care nu stie decat sa critice lumea !!!!

V-am pupat domnilor ca trebuie sa mai si dorm... mai vb , tot azi , daca doriti !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
esti cam inconstant, moleculo. nu ma supar. daca mai gresesti, te invit la o plimbare pe p*** mea
ramai pe terenu' de fotbal. altfel risti sa fii f****.
__________________
"Nu te apleca decat pentru a iubi.
Daca mori, tu continui sa iubesti" - Rene Char
herbert is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Jun 2004, 01:49   #720
M_olecula
Guru
 
M_olecula
 
Join Date: Jun 2004
Location: Bucuresti
Posts: 351
Originally Posted by BeNnY:
Pai da, crezi ca am mai multe post-uri, nu stii sigur ca e greu sa citesti intr-adevar... Si, lol, sunt frustrat? De criticat... critic idiotii care se mandresc cu faptu' ca si-au luat-o in gura de la gabori - asta da fapt imoral.

Omule da-mi voie sa-ti spun ca esti terminat rau !!!!
E normal ca tu acum sa ai cu ce ma ataca te folosesti de acea replica cum ca m-as mandrii ca mi-o iau de la gabori... ceva ce nici nu este adevarat si ti-am mai spus lucrul asta !!!!!
M_olecula is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 20:02.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells