Go Back   Cinemagia Forum > Totul despre filme > Acum pe ecrane

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 02 Jul 2007, 20:16   #21
lady_mystyque
Veteran
 
lady_mystyque
 
Join Date: Feb 2007
Location: iasi
Posts: 266
Send a message via Yahoo to lady_mystyque
Originally Posted by sade:
iar fonfleuri ? hai revii la subiect anu' asta ?
dar si pe tine te zgandare ceva .... tare.... :hmm: lasa-l in pace dak vrei sa revina la subiect cum vrei sa revina dak il tot deviezi cu cate o intrebare sau comentariu de asta...uite asa faceti pagini in plus la forum
__________________
"tainic trezind complexul organic
albe starnind instinctul satanic"
G. Bacovia
lady_mystyque is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 02 Jul 2007, 20:59   #22
musetell
Veteran
 
musetell
 
Join Date: May 2007
Location: Bucuresti
Posts: 240
Originally Posted by lady_mystyque:
Originally Posted by sade:
iar fonfleuri ? hai revii la subiect anu' asta ?
dar si pe tine te zgandare ceva .... tare.... :hmm: lasa-l in pace dak vrei sa revina la subiect cum vrei sa revina dak il tot deviezi cu cate o intrebare sau comentariu de asta...uite asa faceti pagini in plus la forum

asa este. subscriu! draga sade, in primul rand nu-mi place tonul cu care vorbesti cu pitbull! n-ai un pic de intuitie? n-ai un pic de respect? AR TREBUI!

mie imi place foarte mult pitbull. este dedicat acestui forum, pune atentie si constiinciozitate in expunerile lui de pe forum si-ar trebui sa inveti sa apreciezi asta. de fiecare data cand citesc mesaje d-ale lui simt ca n-am nimic de pierdut si dimpotriva castig cate ceva..chiar daca se intampla sa nu fiu intotdeauna de acord cu parerile lui..cu unele sunt, cu altele nu..
dar asta este si farmecul, nu? sa fii capabil sa apreciezi un om chiar daca nu esti intotdeauna de acord cu el.
este o mare lectie de viata pe care din fericire am reusit s-o invat. si-am mai invatat o lectie la fel de importanta: intotdeauna e bine sa pun mai presus oamenii decat faptele lor. faptele pot fi gresite uneoi dar nimic nu poate fi mai gresit decat a fi categoric..un pic de toleranta nu strica nimanui
__________________
Daca vrei sa fii iubit, iubeste..(Seneca)
musetell is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 02 Jul 2007, 21:49   #23
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
Multam frumos, dragelor, da' zäu asa, väd cä off-topicul a-nceput sä devinä de-a dreptul cronic aicea. Chit cä pe cäpräria asta nu-s moderator, vä amintesc totusi cä sus scrie "Ocean's 13", nu "Pitbull's Hosanna" - asa cä bitte schön: pe papagalul cu conotatii sexual-deviationiste super-naspa ignorati-l, cä nu face decât sä se bage singur în seamä, si nimic mai mult. In rest, atât ofrandele, cât si ouäle clocite, pentru Clooney, Damon, Pitt (cu doi te si färä bull) si restul gästii oceanice.
Pitbull is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 02 Jul 2007, 22:32   #24
lady_mystyque
Veteran
 
lady_mystyque
 
Join Date: Feb 2007
Location: iasi
Posts: 266
Send a message via Yahoo to lady_mystyque
Originally Posted by Pitbull:
Multam frumos, dragelor, .
nu ai pentru ce si cred ca aici sunt intr-un gand cu musetell
Originally Posted by Pitbull:
"Pitbull's Hosanna"[/i] - -.
ar fi o idee dak ramai in pana de topicuri noi :lol: just a joke.. tu stii ca noi te sustinem in continuare

si acum revenind on topic eu zic ca oceanicii 3 au fost asa cum m-am asteptat adik ca majoritatea partilor 3 sau 4 sau 5 vezi die hard sau rocky ah la rocky avem si 6 nu? putin desumflate si putina lipsa de inspiratie pe ici pe colo dar dak tot am vazut toata seria sa ne uitam si la ultima parte cu tot cu neajunsuri si sa zicem : s-a mai dus una (serie)!
__________________
"tainic trezind complexul organic
albe starnind instinctul satanic"
G. Bacovia
lady_mystyque is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Jul 2007, 07:31   #25
sade
Junior
 
sade
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 60
Originally Posted by musetell:
mie imi place foarte mult pitbull. este dedicat acestui forum, pune atentie si constiinciozitate in expunerile lui de pe forum si-ar trebui sa inveti sa apreciezi asta. de fiecare data cand citesc mesaje d-ale lui simt ca n-am nimic de pierdut si dimpotriva castig cate ceva..chiar daca se intampla sa nu fiu intotdeauna de acord cu parerile lui..cu unele sunt, cu altele nu..
dar asta este si farmecul, nu? sa fii capabil sa apreciezi un om chiar daca nu esti intotdeauna de acord cu el.
este o mare lectie de viata pe care din fericire am reusit s-o invat. si-am mai invatat o lectie la fel de importanta: intotdeauna e bine sa pun mai presus oamenii decat faptele lor. faptele pot fi gresite uneoi dar nimic nu poate fi mai gresit decat a fi categoric..un pic de toleranta nu strica nimanui
let's all kiss mihnea's ass ca altfel nu se poate. scrisul tau musetzica draga pute de la ani lumina departare. vizualizez 2 pm trimise ca sa sariti sa maraiti inutil. si ma mai luati si cu AR TREBUI. Nu v-ar fi rusine! preaching about life and praising people & shit like that. ma rusinez in fata celor spuse, in fata unor aberatii de clasa a2a. m'am convins. iti place sa fii laudat de oameni prosti. aveai valoare daca cautai laude de la altii cu tonusul cenusiu mai grand. trebuia sa ma gandesc ... mai intai socializarea cu irene acuma astea 2. dovezile sunt clare. sentinta res judicata.

sa trecem la Ocean's 13. sunt ferm convins ca si mihnea doreste sa dam skip acestui capitol penibil.
__________________
"you go in, it's there, it's pissed & it's gonna eat us... so please go right ahead"
sade is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Jul 2007, 09:27   #26
musetell
Veteran
 
musetell
 
Join Date: May 2007
Location: Bucuresti
Posts: 240
nr. 1 nu m-a pus nimeni sa-l laud pe mihnea, cu atat mai putin el!
nr.2 nu sunt deloc proasta asa ca mai usor cu aprecierile
nr. 3 incearca sa te detasezi de mediul ambiant in momentul in care scrii pe forum, de ex. ai spus ca scrisul meu "pute"..poate putea altceva p-acolo pe la tine si nefiind detasat nu ti-ai dat seama
nr. 4 nu-mi plac certurile astea de 2 bani dar ultima ta interventie m-am enervat asa c-a trebuit sa ripostez!

have a nice day! and some optimistic visions about life! you will get better!
__________________
Daca vrei sa fii iubit, iubeste..(Seneca)
musetell is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Jul 2007, 11:27   #27
lady_mystyque
Veteran
 
lady_mystyque
 
Join Date: Feb 2007
Location: iasi
Posts: 266
Send a message via Yahoo to lady_mystyque
Originally Posted by sade:
let's all kiss mihnea's ass ca altfel nu se poate..
i dont know who's ass your kissing but me and musetell we are certantly not kissing anybody's ass
Originally Posted by sade:
scrisul tau musetzica draga pute de la ani lumina departare. .
ei hai de acum nu stiam ca internetul tau are miros ... :shock: sau poate poate e de la tine nu te-ai gandit?
Originally Posted by sade:
Nu v-ar fi rusine! .
noua nu ne este rusine dar tie?
Originally Posted by sade:
in fata unor aberatii de clasa a2a. m'am convins. iti place sa fii laudat de oameni prosti. aveai valoare daca cautai laude de la altii cu tonusul cenusiu mai grand. trebuia sa ma gandesc ... mai intai socializarea cu irene acuma astea 2. dovezile sunt clare. sentinta res judicata. .
de ce nu vii sa ne intalnim intr-o zi ca sa vezi dak chiar sunt intr-adevar de clasa a 2-a... cat despre aprecierea ta referitoare la "tonusul cenusiu" nu cred ca ai fost in capetele noastre ca sa vezi cat de "tonifiate " sunt asa ca nu jigni in stanga si-n dreapta iar noi pt tine nu suntem astea 2! astea 2 sau asta spui tu la cine doresti dar nu mie
si spre informarea ta generala tonusul se refera la muschi nu merge de nici o culoare cu creier
Originally Posted by sade:
sa trecem la Ocean's 13. sunt ferm convins ca si mihnea doreste sa dam skip acestui capitol penibil.
capitolul acesta penibil a fost cauzat de tine eu si cu musetell nu te-am jignit in nici un fel la inceput dar tu ai avut grija sa sari cu insulte la adresa mea lui musetell si a lui pitbull :hmm:
si dak te-ai fi uitat putin mai sus ai fi vazut ca eu am revenit la subiect dar tu ai avut grija sa deviezi iar cum ti-am scris si mai sus ! :sick: imi provoci rau!tu si mesajele tale
__________________
"tainic trezind complexul organic
albe starnind instinctul satanic"
G. Bacovia
lady_mystyque is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 04 Jul 2007, 07:14   #28
sade
Junior
 
sade
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 60
I'm in a condition of biological rest or inactivity characterized by cessation of growth or development and the suspension of many metabolic processes

"would you like to know more ?" :lol:
__________________
"you go in, it's there, it's pissed & it's gonna eat us... so please go right ahead"
sade is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 04 Jul 2007, 07:56   #29
cornel
Veteran
 
cornel
 
Join Date: Jun 2007
Location: Bucuresti
Posts: 273
d'aia nu-mi plac mie forumurile pentru ca orice banala discutie despre orice banal subiect deviaza intr-o incaierare lingvistica in care participantii se coboara sub orice nivel.

Aici vorbim despre filme si tot ce le inconjoara...
__________________
Eu, tu si ceilalti...
cornel is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 04 Jul 2007, 07:59   #30
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
Stai linistit, sunt doar câtiva.
Pitbull is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 04 Jul 2007, 07:59   #31
sade
Junior
 
sade
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 60
the thing is i never lost sight of that. the content though seems to have brought fuuurious anger ... in the hearts of some.
__________________
"you go in, it's there, it's pissed & it's gonna eat us... so please go right ahead"
sade is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 04 Jul 2007, 09:22   #32
RinTinTin
Veteran
 
RinTinTin
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 249
Sade, te suspectez ca esti un copil teribilist. Nu ca ar fi ceva rau in asta, dar e grav sa fii asha nonstop.. Devii over the top, ca papa Stallone.
__________________
Zee Moviez
http://zeemoviez.blogspot.com
RinTinTin is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 04 Jul 2007, 10:13   #33
sade
Junior
 
sade
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 60
you can count on me :happy: ar fi chiar plictisitor 24/7
no fun in that. dar tre sa vad ca se poate ... if you follow me.
__________________
"you go in, it's there, it's pissed & it's gonna eat us... so please go right ahead"
sade is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 04 Jul 2007, 10:28   #34
RinTinTin
Veteran
 
RinTinTin
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 249
what a wonderful silly game
it's easy to follow you, you're stalker prey by default
__________________
Zee Moviez
http://zeemoviez.blogspot.com
RinTinTin is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 04 Jul 2007, 11:55   #35
sade
Junior
 
sade
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 60
by deafult ... aoleu. geek alert!!!
inca n-ai inteles ce am vrut sa zic.
te hazardezi. :sleep:
__________________
"you go in, it's there, it's pissed & it's gonna eat us... so please go right ahead"
sade is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 04 Jul 2007, 12:06   #36
lady_mystyque
Veteran
 
lady_mystyque
 
Join Date: Feb 2007
Location: iasi
Posts: 266
Send a message via Yahoo to lady_mystyque
cum spuneam : sade face tot posibilul sa castige niste atentie asa ca dragule sade dak te uitai 1 pag mai inainte erai tu acela care spunea sa revenim on topic dar cum am observat si cred ca nu sunt singura tu esti acela care deviaza de la subiect...in principal cu jigniri... :hmm:
imi cer scuze restului forumistilor dak ia deranjat mica mea discutie cu sade dar nu pot sa fiu facuta proasta si sa trec peste asta atat de usor.. spre ca totusi sa se termine odata pentru totdeauna aceasta cearta si sper ca domnul sade sa binevoiasca sa fie primul care revine la subiect!
__________________
"tainic trezind complexul organic
albe starnind instinctul satanic"
G. Bacovia
lady_mystyque is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 04 Jul 2007, 12:11   #37
sade
Junior
 
sade
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 60
eu tot incerc. dar daca ma solicitati la fileu. se tot discuta pe langa. hai sa nu mai. e a2a oara cand propun. au mai inceput si altii. parca se strange gloata. :lol:
deci sa re:venim.
__________________
"you go in, it's there, it's pissed & it's gonna eat us... so please go right ahead"
sade is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 04 Jul 2007, 14:19   #38
StefanDo
Super Moderator
 
StefanDo
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 3,571
Sade a fost bannat.
Era clona lui Gaandalf.
__________________
This is not THE END...
StefanDo is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 04 Jul 2007, 14:59   #39
lady_mystyque
Veteran
 
lady_mystyque
 
Join Date: Feb 2007
Location: iasi
Posts: 266
Send a message via Yahoo to lady_mystyque
Originally Posted by sade:
eu tot incerc. dar daca ma solicitati la fileu. se tot discuta pe langa. hai sa nu mai. e a2a oara cand propun. au mai inceput si altii. parca se strange gloata. :lol:
deci sa re:venim.
revino dar in mod practic... :shock: eu am scris ca te rog sa fii primul care revine la subiect si tu ce scrii iar teorie: " hai sa revenim!" pai scrie frate ceva practic care are legatura cu subiectul ce doamne! :shock:
vad ca ai fost bannat deoarece esti clona lu gaandalf! dea dreptul penibil mai sunt vreo 2 clone si pe topicul cinematografia romaneasca/ ingerul necesar.... :sick: bannati-le si pe alea is 2 tipe dak nu ma insel
__________________
"tainic trezind complexul organic
albe starnind instinctul satanic"
G. Bacovia
lady_mystyque is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 04 Jul 2007, 18:40   #40
ulrich
Guru
 
ulrich
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 430
Originally Posted by StefanDo:
Sade a fost bannat.
Era clona lui Gaandalf.
:shock:
nu pot sa cred.gaandalf(din cate imi aduc aminte)era un tip articulat si care avea substanta in postarile lui.asta era un prostalau pus pe scandal,in 2 zile s-a ciocnit cu tot forumul.
__________________
Our lives begin to end the day we become silent about things that matter.
ulrich is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:54.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells