Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Forum > Condica de sugestii si reclamatii

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 09 Nov 2011, 21:41   #1
tantibus
Junior
 
tantibus
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 69
Post Cine e de parere ca cei de la CineMagia ar trebui sa isi schimbe atitudinea ?

http://www.petitieonline.com/cine_cr...e_a titudinea
Intrati pe acest link si semnati petitia care doreste,poate asa isi vor da seama ca ne pasa si ca ne-am saturat de indiferenta lor fata de munca noastra .

Last edited by tantibus : 09 Nov 2011 at 21:50.
tantibus is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 09 Nov 2011, 21:50   #2
Liviu-
Film Dissection
 
Liviu-
 
Join Date: Dec 2008
Location: Vaslui / Bucuresti
Posts: 3,106
Tu trebuie sa fii vreo clona plictisita care face trolling cu jumatate de norma. Altfel e grav la bibilica...
Liviu- is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 10 Nov 2011, 10:25   #3
iiii
cu 4 de i
 
iiii
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2,886
doamne... observ ca sunt oameni care nu au ce faci.
flacaule, iti recomand sa vi in bucuresti ( capitala ) si sa te duci la Basescu si sa te plangi la presedinte, si daca nu ti se da dreptate, sa mergi la tribunalul de la Strasbourg, + o petitie la ONU
__________________
Când pescărușii îl urmăresc pe năvodar, este pentru că își închipuie că vor fi aruncate sardine în mare.” Eric Cantona
iiii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 10 Nov 2011, 14:22   #4
tantibus
Junior
 
tantibus
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 69
Originally Posted by Liviu-:
Tu trebuie sa fii vreo clona plictisita care face trolling cu jumatate de norma. Altfel e grav la bibilica...

Nu sunt clona si nu am probleme la bibilica e un mod de a protesta si de a trage un semnal de alarma pentru aia de la CineMagia sa isi indrepte ochii spre doleantele noastre si sa isi faca treaba ca din cate am observat nu o fac alte precizari nu voi mai face sau nu voi mai raspunde la astfel de persoane ca tine si sau jigniri ulterioare
tantibus is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 10 Nov 2011, 14:26   #5
tantibus
Junior
 
tantibus
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 69
Originally Posted by iiii:
doamne... observ ca sunt oameni care nu au ce faci.
flacaule, iti recomand sa vi in bucuresti ( capitala ) si sa te duci la Basescu si sa te plangi la presedinte, si daca nu ti se da dreptate, sa mergi la tribunalul de la Strasbourg, + o petitie la ONU


Tu esti stilu ala de roman .....mai departe nu voi zice nimic,ca nu are rost sa explic ce am dorit sa fac i-am explicat colegului de mai sus .

Alte explicatii si lamuriri la ce am vrut sa fac nu voi mai aduce si cine jigneste voi subscrie pentru fiecare jignire sa ii stea in gat
tantibus is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 10 Nov 2011, 15:09   #6
iiii
cu 4 de i
 
iiii
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2,886
daca tin minte, tu jigneai intr-un alt topic... erai singur impotriva tuturor. ti se explica , dar tu nu vroiai sa accepti. asa ca de ce nu incerci tu sa nu ne mai deranjezi cu blasfemiile tale?
__________________
Când pescărușii îl urmăresc pe năvodar, este pentru că își închipuie că vor fi aruncate sardine în mare.” Eric Cantona
iiii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 10 Nov 2011, 22:10   #7
dragonfly_drk
Guru
 
dragonfly_drk
 
Join Date: Aug 2010
Location: Cemetery
Posts: 2,940
tantibus e bărbat? Nu ştiu de ce am avut până acum impresia că e o tanti lovită de bus.
__________________
music is created by the space between the notes not the notes themselves.
dragonfly_drk is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 11 Nov 2011, 09:33   #8
iiii
cu 4 de i
 
iiii
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2,886
pai nu il vezi in poza de la avatar in trening cu un monument mirobolant in spate?
__________________
Când pescărușii îl urmăresc pe năvodar, este pentru că își închipuie că vor fi aruncate sardine în mare.” Eric Cantona
iiii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 11 Nov 2011, 12:47   #9
Gebeleizis
Guru
 
Gebeleizis
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 640
Originally Posted by dragonfly_drk:
tantibus e bărbat? Nu ştiu de ce am avut până acum impresia că e o tanti lovită de bus.
Gebeleizis is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 11 Nov 2011, 15:01   #10
dragonfly_drk
Guru
 
dragonfly_drk
 
Join Date: Aug 2010
Location: Cemetery
Posts: 2,940
Originally Posted by iiii:
pai nu il vezi in poza de la avatar in trening cu un monument mirobolant in spate?

e irelevant. poate fi o captură de film sau poate fi iubitul fetei... nu te poţi lua după poza de la avatar. Eu cred că numele e cel mai sugestiv... e doar o tanti care are boală pe busuri. Sau poate e şoferiţă (şofer) la RATB.
__________________
music is created by the space between the notes not the notes themselves.
dragonfly_drk is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 11 Nov 2011, 15:16   #11
iiii
cu 4 de i
 
iiii
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2,886
nu libe, ca a zis ca a fost doar de 2 ori in Bucuresti, deci nu are cum sa fie soferita pe RATB.... + ca monumenetu acela exceptional din avatar nu e in Bucuresti
__________________
Când pescărușii îl urmăresc pe năvodar, este pentru că își închipuie că vor fi aruncate sardine în mare.” Eric Cantona
iiii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 11 Nov 2011, 15:23   #12
Federico
Snob Elitist
 
Federico
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,579
Originally Posted by tantibus:
http://www.petitieonline.com/cine_cr...e_a titudinea
Intrati pe acest link si semnati petitia care doreste,poate asa isi vor da seama ca ne pasa si ca ne-am saturat de indiferenta lor fata de munca noastra .
N-am inebunit, inca, de tot, ca sa m-apuc sa smenez petitii, dar ai dreptate: sunt cam bulangii SM-ii de la o vreme, eufemistic vorbind...
Federico is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 13 Nov 2011, 21:51   #13
Gebeleizis
Guru
 
Gebeleizis
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 640
Originally Posted by Tsunamy:
Problema mea este ca am bifat aici filmele pe care le-am vazut si mi-ar fi placut sa pot tine o evidenta cu ele, de multe ori ma consultam daca un film este intre cele pe care le-am vizionat sau nu. Din pacate daca nu se actualizeaza site-ul cu topicul de la Filme/actori care nu exista pe Cinemagia ma facut sa abandonez si sa trec la IMDB in Your watchlist filmele vazute. Pentru ca din pacate macar cele care erau in acest topic de pe forum si sunt cerute de noi ar fi trebuit actualizate. Cam asta este ce am vrut sa zic daca cineva de aici are ochi atunci poate intelege.
Gebeleizis is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 14 Nov 2011, 11:08   #14
tantibus
Junior
 
tantibus
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 69
Originally Posted by Tsunamy:
Problema mea este ca am bifat aici filmele pe care le-am vazut si mi-ar fi placut sa pot tine o evidenta cu ele, de multe ori ma consultam daca un film este intre cele pe care le-am vizionat sau nu. Din pacate daca nu se actualizeaza site-ul cu topicul de la Filme/actori care nu exista pe Cinemagia ma facut sa abandonez si sa trec la IMDB in Your watchlist filmele vazute. Pentru ca din pacate macar cele care erau in acest topic de pe forum si sunt cerute de noi ar fi trebuit actualizate. Cam asta este ce am vrut sa zic daca cineva de aici are ochi atunci poate intelege.

Esti singuru care si-a ,dat seama poate de ce am vrut sa fac si sa zic si nu ai luat in deradere pacat de acest site ca e tot mai slab eu unu nu am, nimic de castigat nu am nevoie de DVD ,lor dar am facut asta sa observe ,cineva din staff si sa se sesizeze ca sau delasat si isi vor pierde credibilitatea de site serios .
tantibus is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 14 Nov 2011, 11:10   #15
tantibus
Junior
 
tantibus
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 69
Originally Posted by Federico:
Originally Posted by tantibus:
http://www.petitieonline.com/cine_cr...e_a titudinea
Intrati pe acest link si semnati petitia care doreste,poate asa isi vor da seama ca ne pasa si ca ne-am saturat de indiferenta lor fata de munca noastra .
N-am inebunit, inca, de tot, ca sa m-apuc sa smenez petitii, dar ai dreptate: sunt cam bulangii SM-ii de la o vreme, eufemistic vorbind...

Mersi pentru ca ai inteles si tu ce am vrut sa fac daca restu sunt GIBONI nu am ce sa le fac nu le pot eu schimba mentalitatea
tantibus is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 14 Nov 2011, 11:11   #16
tantibus
Junior
 
tantibus
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 69
Originally Posted by iiii:
nu libe, ca a zis ca a fost doar de 2 ori in Bucuresti, deci nu are cum sa fie soferita pe RATB.... + ca monumenetu acela exceptional din avatar nu e in Bucuresti

Pai si normal ca nu e monumentul din Bucuresti ca nu aveti voi asa ceva
tantibus is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 14 Nov 2011, 11:13   #17
tantibus
Junior
 
tantibus
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 69
Originally Posted by dragonfly_drk:
Originally Posted by iiii:
pai nu il vezi in poza de la avatar in trening cu un monument mirobolant in spate?

e irelevant. poate fi o captură de film sau poate fi iubitul fetei... nu te poţi lua după poza de la avatar. Eu cred că numele e cel mai sugestiv... e doar o tanti care are boală pe busuri. Sau poate e şoferiţă (şofer) la RATB.

Prin ce ai spus mai sus esti una/sau unu din Giboni acestui site cu o viziune limitata , iar numele ales de mine te-ar frapa sa afli ce este dar te las sa cauti si sa te mai documentezi si dupa mai discutam
tantibus is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 14 Nov 2011, 11:16   #18
tantibus
Junior
 
tantibus
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 69
Originally Posted by iiii:
daca tin minte, tu jigneai intr-un alt topic... erai singur impotriva tuturor. ti se explica , dar tu nu vroiai sa accepti. asa ca de ce nu incerci tu sa nu ne mai deranjezi cu blasfemiile tale?

Ai o viziune limitata, in purul stil autohton te lasi condus de gandirea ta limitata si iei in deradere o actiune ori cat de stupida ti-ar parea tie,poate altui individ cu o minte mai deschisa nu ar pune asa problema dar ce sa facem traim in Rromanica
tantibus is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 14 Nov 2011, 11:19   #19
dragonfly_drk
Guru
 
dragonfly_drk
 
Join Date: Aug 2010
Location: Cemetery
Posts: 2,940
Originally Posted by tantibus:

Esti singuru care si-a ,dat seama (poate) de ce am vrut sa fac si sa zic si nu ai luat in deradere. pacat de acest site ca e tot mai slab. eu unu nu am, nimic de castigat. nu am nevoie de DVD-ul ,lor dar am facut asta sa observe ,cineva din staff si sa se sesizeze ca sau delasat si isi vor pierde credibilitatea de site. serios .

Cine are ochi să vadă... Nene, du-te la şcoală, sincer!
Legendă:albastru-ce ar trebui să fie
roşu-ce-i în plus

Mno, deci când o să îmi trimiţi în scris că te-ai înscris din nou în clasa întâi, poate o să te bag în seamă. Până atunci, păstrează-ţi părerile pentru tine sau pleacă. Noi nu ne supărăm!
__________________
music is created by the space between the notes not the notes themselves.
dragonfly_drk is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 14 Nov 2011, 11:21   #20
iiii
cu 4 de i
 
iiii
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2,886
libe... te poti face profesoara, ma jur!

tantibus, bv!!!! felicitarile mele, petitionarule
__________________
Când pescărușii îl urmăresc pe năvodar, este pentru că își închipuie că vor fi aruncate sardine în mare.” Eric Cantona
iiii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 20:44.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells