Go Back   Cinemagia Forum > De toate pentru toti > Cafenea

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 10 Sep 2004, 15:18   #21
M_olecula
Guru
 
M_olecula
 
Join Date: Jun 2004
Location: Bucuresti
Posts: 351
Originally Posted by Gaandalf:
2 luni ... sorry!
u makin' me feel bad huh ? nu vine iar vara sa vezi ce mesaje private itzi dau a2a zi dupa ce o sa vina carl Cox shi Deep Dish shi Digweed shi Hernan Cataneo....

De adaugat Judge Jules kre din cauza la Global Underground n-a mai ajuns la Cuando Republic in vara ...
Judge Jules Rulzzzz!

Pai cum vine vara , adica de pe 1 Mai , ne vedem acolo , te asigur ... vara asta am pierdut o gramada de petreceri... din motive plauzibile . Asa ca vara urmatoare nu cred ca o sa mai pierd asa de multe , poate or sa vina dj-ii aia de mai sus prin iarna sau primavara in buc. sa vezi ce mai rad atunci .
Judge Jules chiar ca rulzz , baga super tare nebunu asta .

Da am pierdut la mare pe Digweed , doamne cat m-am ofticat , pe Lee Buridge , la asta nu mai aveam bani sa ma duc , a venit in penultima seara cand am stat io acolo si... intelegi tu pe Cataneo (tovarasul tau ) si pe altii.... GRAAAV....
M_olecula is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 10 Sep 2004, 19:40   #22
X5
Senior
 
X5
 
Join Date: Jan 2004
Location: Constanta
Posts: 81
Send a message via Yahoo to X5
M-as duce si eu da nu am bani
__________________
Consiliere achizitie auto Forum auto
X5 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 11 Sep 2004, 06:18   #23
Jay
The Space Cowboy
 
Jay
 
Join Date: Mar 2004
Location: Interstella
Posts: 1,663
Send a message via Yahoo to Jay
Pai cum nu ai? Ai ditamai masina si nick de falezist... si zici ca nu ai bani? hmm...
__________________
"I'm gonna kill you untill you die from it"
Jay is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 11 Sep 2004, 22:29   #24
moebius
Senior
 
moebius
 
Join Date: Jan 2003
Posts: 84
Send a message via Yahoo to moebius
la romexpo o sa merg sigur... freestylers m-au rupt cu djsetul de la tmbase in 2002 asa ca sunt curios cum o sa fie de data asta pt ca am auzit ca fac live
+shukar collective, suie cu piese de pe noul album etc etc
__________________
Everything has a point, and if it doesn't, then there's a point to it.
moebius is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 11 Sep 2004, 23:48   #25
M_olecula
Guru
 
M_olecula
 
Join Date: Jun 2004
Location: Bucuresti
Posts: 351
Gaandalf sa-ti spun aici ce ai pierdut la David Morales ? Sa-ti descriu atmosfera cand toata lumea era cu mainile in aer , cand nimeni nu statea jos desi clubul a fost full , cand lumea a inceput sa plece abia la 6 si atunci inca era plin ringul de dans si toti erau plini de energie ?
Cred ca e unu dintre cele mai jmechere (si cand spun "jmechere" incadrez in cuvantul asta toate cuv. de lauda care le poti aduce unui set) seturi care l-am auzit pana acum , si nu sunt putine... A fost incredibil Morales , nu ma gandeam ca o sa bage asa de tare , mi-a placut la nebunie cum a bagat .
Sa vedem daca tiesto se va ridica la nivelul setului care l-a bagat Morales aseara... ceea ce NU CRED

A avut niste melodii morales care cand le auzea lumea din club pur si simplu rabufneau de energie si de... fericire pot sa spun , strigau... stii tu cum e , tuturor cu care am vb in club si pe urma au spus ca a bagat super tare omu , pur si simplu a impresionat . Gata cu laudatu...
M_olecula is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 12 Sep 2004, 16:18   #26
Jay
The Space Cowboy
 
Jay
 
Join Date: Mar 2004
Location: Interstella
Posts: 1,663
Send a message via Yahoo to Jay
Originally Posted by moebius:
la romexpo o sa merg sigur... freestylers m-au rupt cu djsetul de la tmbase in 2002 asa ca sunt curios cum o sa fie de data asta pt ca am auzit ca fac live
+shukar collective, suie cu piese de pe noul album etc etc

I'm gonig too....see yo there
__________________
"I'm gonna kill you untill you die from it"
Jay is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 13 Sep 2004, 09:14   #27
Gaandalf
The White Rider
 
Gaandalf
 
Join Date: Dec 2002
Location: with charlotte
Posts: 4,253
Da ... am vb cu cineva shi m-a oftikat cu Morales shi a zis k a fost atmosfera ireala. A zis k nu mai injura bucureshtenii de akum incolo k ashtia chira kunosk muica House shi shtiu sa se distreze ... Cica la 6:30 au plecat prin Magique (nu shtiu sigur dk asha se numeshte) shi au bagata After Hours shi au stat pana la 10 shi ceva ... atat zic :

Sa intzeleg k o sa vii de 1 Mai pe la Neptun, Mamaia sau unde o sa mixeze ashtia "mai grei" - la anul ? (ce ma oftik k nu's din Bucureshti! ... in fine)

Zilele astea fac rost Renaissance-ul de la DJ Sander Kleinenberg - yupeeee! :lol:

Apropo ai auzit k in vara asta a fost "bomba" aia de Portia Surreal kre dupa mine nu are nici o treaba cu muzica House shi kre a mixat in tzatzele goale asta vara ka Kristal... sau mai bine zis in super silicoanele goale ? Sa ma ceva pe ea k am dat 200.000 intrarea dar a fost super treaba atmosfera.

Eu am fost la Lee Buridge - shi a mixat super treaba ... numai k Mania s-a deschis atuncea la 2 noaptea... shi a mixat Rhadoo proteje: Dj Raresh kre mixeaza shi ala klumea shi pe urma a venit Lee shi a mixat super treaba pana l 6 dimineatza knd m-am intors la Kristal unde mixa Hector Romero shi ala a mixat super after hours pana pe la 9 shi apoi ne-am mutat vis a vis la Kudos Beach unde am stat pana la ora 18:40.

La vara tre sa luam legatura mey M_olecula ...
__________________
"Hollywood is like a 10 story cock f.ucking everything in it's path ... just like Madonna!"
Gaandalf is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 13 Sep 2004, 10:15   #28
M_olecula
Guru
 
M_olecula
 
Join Date: Jun 2004
Location: Bucuresti
Posts: 351
Am vrut sa ma duc si io la after da eram cu unii care nu prea vroiau si era aiurea sa ma duc cu altii cu care ma intalnisem in club , acum nu mai conteaza , clubul ala Magique sau nush cum ii zice d-abea s-a facut , nush ce e de capul lui , o sa vad

Vara asta nu am fost de 1 Mai la mare , si ce m-am ofticat , mai ales pentru Carl Cox da la anu nu vreau sa mai pierd aproape nici o petrecere... bine asta vreau io ca nush ce o sa se intample

De "bomba" aia am auzit ca ar fii venit dar nu stiam cand si unde , io tineam minte ca pe femeie o cheama altfel... nu conteaza , aia face un mic "spectacol" cand mixeaza in chestiile alea goale :lol: da nu am vazut-o niciodata , am auzit si io despre ea si am vazut-o doar pe net.

Cel mai tare e cum ati facut voi sa te duci noaptea la o petrecere , pe urma la un after hours si dupa after , la alta petrecere cum era aici cazul vostru la mare , la noi in buc. e misto sa te duci pe strand , ca esti foarte rupt si lesinat si... cum mai vrei tu dupa o asemenea noapte si te culci la soare sa te faci foooooarte negru .

Am luat un mix al lui Sander Kleinenberg de pe 3 Iulie 2004 , il gasesti pe nights , e super jmecher mixul , baga tare rau , imi place mult

Ai votat dj-ii ???????????????????????????????????????????
M_olecula is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 13 Sep 2004, 11:00   #29
Gaandalf
The White Rider
 
Gaandalf
 
Join Date: Dec 2002
Location: with charlotte
Posts: 4,253
Pai dk Moebius merge, Jay merge, Molecula sigur merge shi eu shi un prieten mergem la Zabiela .. pai hai sa facem cumva sa ne intalnim ce zicetzi ?
E pacat sa nu facem o mica reuniune asha intre bajetzi kre apreciaza acest gen de muzica ...

Cine merge ?
__________________
"Hollywood is like a 10 story cock f.ucking everything in it's path ... just like Madonna!"
Gaandalf is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 13 Sep 2004, 11:36   #30
M_olecula
Guru
 
M_olecula
 
Join Date: Jun 2004
Location: Bucuresti
Posts: 351
Pai moebius si Jay cred ca o sa stea decat la aia cu freestyler sau ce sunt , ca despre aia vorbeau , daca or sa stea si la Zabiela si la Hybrid e bine dar astia , cel putin Zabiela , o sa mixeze spre seara , cred , poate pe la 1,2 nush sigur cum e programul... oricum , EU MERG
M_olecula is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 13 Sep 2004, 12:13   #31
Ambra Blu
Banned
 
Ambra Blu
 
Join Date: Mar 2002
Location: Bucuresti
Posts: 3,292
Fiind gratis, o sa fie plini de labari, cam ca la premiile mtv. Oricum, vin si eu, ard de dor sa va cunosc.
Ambra Blu is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 13 Sep 2004, 21:09   #32
Jay
The Space Cowboy
 
Jay
 
Join Date: Mar 2004
Location: Interstella
Posts: 1,663
Send a message via Yahoo to Jay
Mda... cam asta e problema... o sa fie multi care cred ca vin la Mission... in fine... am sa stau si la Zabila si la Hybrid.... stam stam pana dimineata... si eu zic sa ne vedem la o bere inainte... ce ziceti?? EU zic Da....
__________________
"I'm gonna kill you untill you die from it"
Jay is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 13 Sep 2004, 21:38   #33
M_olecula
Guru
 
M_olecula
 
Join Date: Jun 2004
Location: Bucuresti
Posts: 351
Are dreptate Ambra Blu si asa o sa fie , io m-am gandit la asta de cand am auzit ca e intrarea libera si tocmai d-asta vroiam sa ma duc pe la 1 - 2 noaptea dar daca vreti sa ne intalnim la o bere si io vin , si sa stati toti pana dimineata
M_olecula is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 13 Sep 2004, 21:42   #34
Jay
The Space Cowboy
 
Jay
 
Join Date: Mar 2004
Location: Interstella
Posts: 1,663
Send a message via Yahoo to Jay
Buuunnn... acum sa vedem cine vine sigur.... asadar confirmati...
__________________
"I'm gonna kill you untill you die from it"
Jay is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 13 Sep 2004, 21:43   #35
M_olecula
Guru
 
M_olecula
 
Join Date: Jun 2004
Location: Bucuresti
Posts: 351
IO , pe mine te poti baza , il astept pe zabiela de ceva timp , de anul trecut
M_olecula is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 13 Sep 2004, 21:54   #36
Jay
The Space Cowboy
 
Jay
 
Join Date: Mar 2004
Location: Interstella
Posts: 1,663
Send a message via Yahoo to Jay
Si yo vin....
__________________
"I'm gonna kill you untill you die from it"
Jay is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 13 Sep 2004, 22:03   #37
moebius
Senior
 
moebius
 
Join Date: Jan 2003
Posts: 84
Send a message via Yahoo to moebius
io vin sigur dar ma ascund de voi
__________________
Everything has a point, and if it doesn't, then there's a point to it.
moebius is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 13 Sep 2004, 22:10   #38
Jay
The Space Cowboy
 
Jay
 
Join Date: Mar 2004
Location: Interstella
Posts: 1,663
Send a message via Yahoo to Jay
Adica nu vrei sa mergem la o bere? but why?
__________________
"I'm gonna kill you untill you die from it"
Jay is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 13 Sep 2004, 23:56   #39
Ambra Blu
Banned
 
Ambra Blu
 
Join Date: Mar 2002
Location: Bucuresti
Posts: 3,292
Originally Posted by moebius:
io vin sigur dar ma ascund de voi

da-ne totusi bip sa stii unde si cine sintem.
Ambra Blu is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 14 Sep 2004, 13:06   #40
moebius
Senior
 
moebius
 
Join Date: Jan 2003
Posts: 84
Send a message via Yahoo to moebius
:lol:
nah, ce e prea mult strica
__________________
Everything has a point, and if it doesn't, then there's a point to it.
moebius is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:40.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells