Păreri Slaughter

Măcelul

zelisca pe 04 Februarie 2012 12:49
foarte frumos filmu ... pana si finalul mai ales ca este inspirat din fapte reale.. cel putin asa scrie la inceputul filmului
Anna14 pe 27 August 2009 23:02
e frumos filmu il recomand :>:> .. sfarsitu cam nasol:( .. dar merita vazut
loveislife pe 06 August 2009 13:26
a fost super
Deci mi-a placuttttt la nebunieee filmuuul.Chiar e obligatoriu de vazut si merita.
liniuta pe 23 August 2009 22:36
rez
Dupa cativa ani in care a fost abuzata fizic si mental de catre partenerul ei de cuplu, tanara Faith crede ca a reusit sa scape de viata chinuita atunci cand se muta la ferma prietenei sale Lola, ferma situata in apropiere de Atlanta. De fiecare data cand cele doua fete ies in oras, frumoasa si seducatoarea Lola se intoarce acasa insotita de cate un barbat mai in varsta decat ea, cu care intretine aventuri pasionale de o singura noapte. In curand Faith isi da seama ca acesti barbati dispar fara urma si incepe sa banuiasca faptul ca tatal ciudat al Lolei si fratele alienat mintal al acesteia se ocupa cu ceva mai infiorator decat uciderea animalelor de la ferma.

Decisa sa se salveze pe sine si sa o salveze si pe prietena ei, Faith refuza sa ia in considerare posibilitatea ca Lola insasi sa fie implicata in aceste crime sadice si sa ascunda un trecut tenebros, marcat de… citeşte