Păreri Pay the Ghost

(2015)

Porțile întunericului

xerses pe 21 Septembrie 2015 20:22
Interesant subiectul.Mi-a placut faza de pe lumea cealalta cu atinsul mainilor copiilor.
monallyssia pe 22 septembrie 2015 20:19
Sunt curioasă să văd filmul, îmi place genul horror și Nicholas Cage. Sper să fie un film reușit.
catalin_ionut_23 pe 16 Octombrie 2015 20:10
De vazut,recomand cu incredere!
Bun filmul,este placut si innteresant ,merita o vizionare ,nu este actiune ,dar nici nu te lasa sa te plictiseste,mi-a placu mult si finalul.IL RECOMAND
AndreBlack pe 04 Octombrie 2015 22:51
Foarte bun filmul . Tensiune maxima si sperieturi zdravene ! Actorii joaca si ei bine iar filmul vine si cu o poveste care sa te tina in priza de la inceput pana la sfarsit . Mi-a placut mult , il recomand !
eduard_stratan pe 7 noiembrie 2015 12:02
Ne iei de prosti! Ne recomanzi un film de nota 5 de pe imdb?
cosmin742000 pe 06 Septembrie 2017 09:14
Un non sens de film horror american.......................................
bainca pe 15 aprilie 2018 21:20
inca un comentariu de prost gust din partea domnului cosmin , ce surpriza .
eduard_stratan pe 24 aprilie 2023 19:53
Dragos.87 pe 01 Martie 2017 12:43
Filmul este interesant cu un subiect care te tine curios insa are intriga slaba.Efectele fara pretentii au fost rare dar povestea in sine m-a tinut curios pana la final.Deja m-am obisnuit sa vad filme slabe in care Nicolas Cage are aparitii modeste.Nu ai pierdut nimic daca nu l-ai vazut.
bainca pe 31 Decembrie 2023 04:55
nota 7 bun dar atat
L-am vazut dupa mult timp .Un film ok de 2015 , interesant , mai mult thriller nu chiar horror dar bun , adica actiunea este interesanta , logica si cu suficient suspans . Mie una mi-a placut chiar daca poate nu o sa li se para extraordinar la multi , merita vazut .Ce mi-a placut cel mai mult a fost povestea , actiunea , actorii in aceasta ordine , ii ofer nota 7
Kuhaylan pe 16 Noiembrie 2016 18:12
WD 1
..........................................................
kakapiciu pe 06 Ianuarie 2016 16:14
Ma intreb oare de ce in majoritatea filmelor horror noi care sunt cat de cat ok finalurile sunt prost facute si strica tot filmul.
emy_sinaia pe 14 Decembrie 2015 00:42
NU.
Un film foarte slab chiar si cu Nicolas Cage, are cateva momente de suspans dar tot ce s-a scris pana acum sunt fabulatii. Nu merita vazut nici macar o data. Pe de alta parte morala ar fi ca sa nu fie nimeni si niciodata pus in situatia de a-si pierde copilasul ! Punct.