Păreri Catfish

Catfish

eko pe 21 Octombrie 2012 04:27
Copii din ziua de azi ar trebui sa vada acest film , la varste de 10-12 ani daca nu mai mici sunt lasati de parinti cu cont de Facebook sau alte site-uri. Oricum foarte usor putea sa rezolve toata treaba cu un webcam , nu sa vorbeasca 9 luni prin mesaje.
xerses pe 07 Ianuarie 2013 13:23
Pe mine acest film m-a pus din nou pe ganduri: cate profile de pe Facebook sunt intr-adevar autentice?
cosmin_kedii pe 22 Martie 2012 21:39
M-a bucurat cu adevărat acest film. Este o preluare interesant in lumea în care trăim
Categoric o captură bună pentru oricine este interesat de filme documentare sau de o poveste mare

narcisson pe 01 Ianuarie 2013 03:37
Catfish
Este primul film vizionat pe 2013, si nu pot spune ca am inceput in forta anul d.p.d.v cinematografic. In legatura cu filmul, ceea ce pot sustine solemn este ca m-a surprins foarte tare desfasurarea lui. Totul parea atat de frumos, pana cand baietii au inceput sa isi puna niste intrebari. Despre Angela ce pot sa spun, o femeie cu o adevarata si in acelasi timp emotionanta poveste de viata, dar care s-a retras in lumea cibernetica, acolo unde putea fi cine dorea; tind sa cred totusi ca era putin psihopata. Atitudinea lui Nev este cea care mi-a placut cel mai mult de-a lungul filmului, ceva de genul: Go with the flow! Per total, nu este un film memorabil, dar este o lectie de viata destul de dura si ar trebui sa ne puna un pic in tema cu ceea ce facem noi pe internet si cine suntem de fapt cu adevarat, asa ca eu ii dau nota 6-Bunicel.