• 07:00
    Observator
    08:00
    Neatza cu Răzvan şi Dani
    11:00
    ap
    Prietenii de la 11
    13:00
    Observator
    14:00
    ap
    Nuntă cu scântei
    16:00
    Observator
    17:00
    ap
    Gashka Mare
    19:00
    Observator
    20:00
    12
    În puii mei
    20:30
    ap
    Şerifi de România
    23:00
    12
    Hai! Ne Batem!
    2009, SUA, Acţiune, Dramă
    01:00
    15
    Frica
    1996, SUA, Dramă, Horror, Thriller
    03:00
    ap
    Nuntă cu scântei (R)
    06:00
    Observator
  • 07:00
    1 Matinal
    08:00
    1 Matinal
    09:00
    1 Matinal
    09:45
    Teleshopping
    10:00
    Perfect imperfect
    11:00
    Perfect imperfect
    11:45
    Teleshopping
    12:00
    Banii tăi (R)
    12:30
    Teleshopping
    13:00
    Aici, acum
    14:00
    Telejurnal
    14:55
    Vorbeşte corect!
    15:00
    Akzente
    16:00
    Ştiri
    16:05
    Akzente
    17:00
    Telejurnal
    17:30
    Lozul cel mare
    18:00
    M.A.I. aproape de tine
    18:30
    Pulsul zilei
    19:35
    Pulsul zilei
    19:59
    La pas prin Sinaia
    20:00
    Telejurnal
    20:50
    Sport
    21:00
    ap
    Diana - Şapte zile care au zguduit lumea
    21:55
    ap
    Diana - Şapte zile care au zguduit lumea
    22:45
    Discover Romania
    23:00
    Ora de ştiri
    23:55
    Vorbeşte corect! (R)
    00:00
    ap
    Drum bun!
    00:35
    ap
    Diana - Şapte zile care au zguduit lumea (R)
    01:30
    ap
    Diana - Şapte zile care au zguduit lumea (R)
    02:20
    Telejurnal (R)
    03:00
    Sport (R)
    03:10
    Pulsul zilei (R)
    04:05
    Pulsul zilei (R)
    04:30
    Exclusiv în România (R)
    05:10
    Adevăruri despre trecut (R)
    05:35
    Ora regelui (R)
    06:25
    Teleshopping
    06:55
    Imnul României
  • 07:15
    ap
    Premiera (R)
    1976, Romania, Comedie
    09:30
    Teleshopping
    10:00
    ap
    Trăsniți din NATO (R)
    2003, Romania, Comedie
    11:00
    Teleshopping
    11:30
    Focus din inima României (R)
    12:00
    Teleshopping
    13:00
    Chef Dezbrăcatu’ (R)
    13:30
    Teleshopping
    14:00
    Focus
    14:30
    Teleshopping
    14:45
    Mama mea gătește mai bine (R)
    16:00
    ap
    Salutări de la Agigea
    1984, Romania, Comedie
    18:00
    Focus
    19:30
    Mama mea gătește mai bine
    20:30
    12
    Numărătoare inversă
    1997, SUA, Acţiune
    22:30
    ap
    Trăsniți din NATO
    2003, Romania, Comedie
    23:15
    ap
    Focus din inima României
    23:45
    Focus Magazin
    00:30
    12
    Numărătoare inversă (R)
    1997, SUA, Acţiune
    02:30
    Mama mea gătește mai bine (R)
    03:30
    Focus 18 (R)
    05:00
    Fete bune (R)
    06:00
    Focus Magazin (R)
    06:45
    Teleshopping
  • 07:00
    ap
    Pastila de râs
    07:45
    Teleshopping
    08:15
    ap
    Cei 7 ani de acasă (R)
    09:15
    Teleshopping
    09:45
    ap
    Yaman
    2013, Turcia, Comedie, Dramă, Romantic, Dragoste
    12:00
    Știrile Kanal D
    13:00
    ap
    Te vreau lângă mine
    15:00
    ap
    Teo Show
    16:30
    ap
    Bravo, ai stil!
    18:45
    Știrea zilei
    19:00
    Știrile Kanal D
    20:00
    ap
    Bahar: Viaţă furată
    2014, Turcia, Dramă
    23:00
    12
    WOWBiz
    00:30
    Știrile Kanal D (R)
    01:45
    ap
    Dila
    2012, Turcia, Dramă, Romantic
    03:45
    ap
    Pastila de râs (R)
    04:15
    ap
    Te vreau lângă mine (R)
    06:00
    Teleshopping (R)
  • 07:00
    ap
    Lumea lui Banciu
    07:55
    Dosar de politician
    08:00
    Știrile B1
    08:55
    Meteo
    09:00
    Știrile B1
    09:50
    Dosar de politician
    10:00
    Știrile B1
    10:45
    Teleshopping
    11:00
    Știrile B1
    11:55
    Teleshopping
    12:00
    Știrile B1
    13:00
    Știrile B1
    14:00
    Știrile B1
    15:00
    Știrile B1
    16:00
    Unşpe metri
    17:00
    Știrile B1
    18:00
    Se întâmplă acum
    19:30
    Dosar de politician
    21:00
    Talk B1
    23:00
    ap
    Lumea lui Banciu
    00:00
    Un pont pe zi
    00:35
    Seara milionarilor
    02:35
    Unşpe metri (R)
    03:20
    Talk B1 (R)
    05:00
    Știrile B1 (R)
    05:50
    Dosar de politician (R)
  • 07:00
    ap
    Documentar 360° Geo (R)
    08:00
    ap
    Ochii care nu se văd (R)
    1994, Romania, Dramă, Familie, Dragoste
    08:55
    Ziua limbii române
    09:00
    ap
    Destinul prinţesei Ok-Nyeo (R)
    2016, Coreea de Sud, Dramă, Istoric
    10:10
    Piersic Show
    11:00
    Locuri, oameni şi comori
    11:30
    Teleshopping
    11:50
    Documentar 360° Geo
    12:50
    Poate nu ştiai
    12:55
    Ziua limbii române
    13:00
    Telejurnal TVR 2
    13:40
    Cultura minorităţilor
    14:10
    ap
    Femei de 10, bărbați de 10
    15:30
    5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
    15:35
    Ziua limbii române
    15:40
    D'ale lu' Mitică (R)
    16:40
    Un august în flăcări
    1973, Romania, Aventuri
    17:35
    Ziua limbii române
    17:40
    ap
    Destinul prinţesei Ok-Nyeo
    2016, Coreea de Sud, Dramă, Istoric
    18:50
    E vremea ta!
    19:00
    Telejurnal TVR 2
    19:50
    Sinaia, la pas în 60 de secunde
    20:00
    Studio Eurobasket
    21:10
    ap
    Micul indian
    1973, SUA, Comedie, Familie, Western
    22:50
    Poate nu ştiai
    23:00
    15
    CSI - Crime și Investigații
    2000, SUA, Crimă, Dramă, Mister
    23:50
    15
    Colivia de aur
    1976, Comedie
    01:45
    Cap compas (R)
    02:10
    ap
    Femei de 10, bărbați de 10 (R)
    03:20
    Poate nu ştiai
    03:25
    Ziua limbii române
    03:30
    15
    CSI - Crime și Investigații (R)
    2000, SUA, Crimă, Dramă, Mister
    04:20
    Poate nu ştiai
    04:25
    Ziua limbii române
    04:30
    Mic dejun cu un campion (R)
    05:20
    5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
    05:25
    Natură şi aventură (R)
    05:55
    Imnul României
    06:00
    Poate nu ştiai
    06:15
    Teleshopping
  • 07:00
    Ştiri AGRO TV
    07:30
    Rețeta Zilei
    07:45
    ABC-ul consumatorului
    08:00
    Portret de fermier
    08:30
    În gura lumii
    08:45
    România Frumoasă
    09:00
    Agroturism
    09:30
    Casa curte și o gradină
    10:00
    Târguri și Expozitii
    10:15
    Dicționarul Vinului
    10:22
    Agropedia
    10:30
    Agenda cu evenimente
    11:00
    Portret de fermier
    11:30
    Tehnologii și Utilaje
    11:45
    Rețeta Zilei
    12:00
    Interviul Agro TV
    13:00
    Știri AGRO TV
    13:30
    Agricultura la raport
    15:30
    România Frumoasă
    15:45
    Tărguri și Expoziții
    16:00
    Agroturism
    16:30
    Agenda cu evenimente
    17:00
    Cântec românesc
    17:30
    ABC-ul consumatorului
    17:45
    Cum se fabrică?
    18:00
    România Frumoasă
    18:30
    Portret de fermier
    19:00
    Ingrediente
    19:30
    Ştiri AGRO TV
    20:00
    Agricultura la raport
    22:00
    Din Lumea Satului
    23:30
    Cântec românesc
    06:00
    Cântec Românesc
  • 07:00
    Calea, Adevărul și Viața (r)
    08:00
    Secretul relațiilor
    09:00
    Cartea Cărților
    09:30
    Festivalul copiilor
    10:00
    Binecuvântare, blestem sau coincidență?
    10:30
    Program pentru minorități etnice (maghiară)
    11:00
    Autografele evangheliștilor
    12:30
    Călătoria
    13:00
    Decupaj din realitate
    13:30
    Călătoriile lui Stevie
    14:00
    Căutând extraordinarul cu Jeni
    15:00
    Cartea Cărților
    15:30
    Festivalul copiilor
    16:00
    Teleshopping
    16:30
    Program pentru minorități etnice (maghiară)
    17:00
    Binecuvântare, blestem sau coincidență?
    17:30
    Dincolo de bariere (r)
    19:00
    Pasiune pentru plante
    19:30
    Club 700
    20:00
    Alfa Omega în obiectiv
    20:30
    Viața așa cum e
    21:00
    Calea, Adevărul şi Viaţa
    23:00
    Înflăcărat
    00:00
    Rădăcini și reflecții
    00:30
    Vieți în lumină/ Întrebări esențiale
    02:00
    Calea, Adevărul şi Viaţa
    03:00
    Perspective eterne
    04:00
    Club 700
    06:00
    Calea, Adevărul și Viața (r)
  • 07:00
    Star Magazine (R)
    08:00
    Observator
    10:00
    Previziunile zilei
    10:40
    Pe cuvant
    11:00
    Previziunile zilei
    12:00
    Obiectiv
    13:00
    Observator
    14:00
    Esențial
    16:00
    Editie speciala
    17:00
    Dosarele VIP (R)
    19:00
    Observator
    20:00
    Star Magazine (R)
    21:00
    Editie speciala
    23:00
    Punctul de întâlnire (R)
    01:00
    Star Magazine (R)
    02:00
    Observator (R)
    03:00
    Dosarele VIP (R)
    05:00
    Editie speciala (R)
jinglebells
Feedback