Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Forum > Condica de sugestii si reclamatii

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 22 Jan 2010, 10:29   #161
ally827
Novice
 
ally827
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 4
Deci cu filmele mai astept probabil cateva saptamani bune ... nu ?
Merci.
ally827 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 22 Jan 2010, 10:50   #162
StefanDo
Super Moderator
 
StefanDo
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 3,571
da
__________________
This is not THE END...
StefanDo is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jan 2010, 19:15   #163
mariuscristian
Novice
 
mariuscristian
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 2
iar premiile de la concursul planeta 51 au plecat dupa concurs sa viziteze planeta?
mariuscristian is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Feb 2010, 13:22   #164
ally827
Novice
 
ally827
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 4
Da...revin ... eu am primit alte filme fata de ceea ce am castigat eu..... ce facem ? Le pastrez pe acestea si imi trimiteti si filmele castigate nu..... sa va luati revansa fata de toti cei care citim, scriem, contribuim si ne batem capul cu acest site.
Cu stima,
Lazar Alin George
PS: Greselile sunt omenesti.
ally827 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Feb 2010, 13:46   #165
StefanDo
Super Moderator
 
StefanDo
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 3,571
marius, vei primi mail atunci cand se vor expedia premiile. cum am mai spus-o, depindem de parteneri pentru expediere, ca doar nu ne place sa stam pe un maldar de premii netrimise

alin, o sa-i zic madalinei sa te contacteze, dar solutiile sunt doar doua:

1. trimiti filmele inapoi si le trimitem pe cele castigate de tine
2. le pastrezi pe astea si gata
__________________
This is not THE END...
StefanDo is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 05 Feb 2010, 11:07   #166
tina555
Novice
 
tina555
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 2
Thumbs down

Cum puteti sustine in continuare ca extragerile sunt "pe bune"?
Sunt atatia useri care castiga a doua zi dupa ce si-au facut cont sau chiar in aceeasi zi, cum explicati asta? Ce soft, ce "soarta, destin noroc"? Dati premiile in 80% din cazuri cui vreti voi si ce vreti voi.
tina555 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 05 Feb 2010, 13:08   #167
annemary_taca
Novice
 
annemary_taca
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 21
Sunt de acord cu remarca de mai sus.......poate noi nu am fost acolo cand s-a dat "norocul"......
De ce nu s-au afisat castigatorii pentru ziua de 04.02.2010? Sau inca nu v-ati hotarat intre voi cum sa impartiti invitatiile la film?
annemary_taca is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 05 Feb 2010, 13:31   #168
annemary_taca
Novice
 
annemary_taca
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 21
Bravo!!!! Vad ca ati afisat castigatorii de ieri si cei de azi.......si au aparut nume noi......
annemary_taca is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 05 Feb 2010, 13:46   #169
tina555
Novice
 
tina555
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 2
Thumbs down

Nume noi, dar nu prea. stefan08 a castigat cate o invitatie in ficare luna la acelasi cinematograf. Cand se intampla asa de 3 ori, deja nu mai e coincidenta ci furt pe fata.
tina555 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 05 Feb 2010, 13:48   #170
StefanDo
Super Moderator
 
StefanDo
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 3,571
annemary_taca, văd că ai memoria destul de scurtă, doar pe pagina trecută ne-ai mai făcut o observaţie despre premiul câştigat de soţul tău... ţi-am mai zis şi-atunci ca nu există nicio oră pentru extragerea câştigătorilor, dar, dacă te încăpăţânezi să crezi în "coincidenţa" că extragem imediat ce ni se face observaţie pe forum, n-ai decât...

în legătură cu o altă observaţie de mai sus, repetăm: concursurile sunt pe bune şi extragerea se face aleatoriu.
__________________
This is not THE END...
StefanDo is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 05 Feb 2010, 13:57   #171
Liviu-
Film Dissection
 
Liviu-
 
Join Date: Dec 2008
Location: Vaslui / Bucuresti
Posts: 3,106
Originally Posted by StefanDo:
în legătură cu o altă observaţie de mai sus, repetăm: concursurile sunt pe bune şi extragerea se face aleatoriu.

Exista posibilitatea de conturi multiple? Pentru ca intr-adevar e prea enervant sa vezi la fiecare extragere cum castiga cineva care si-a facut cont cu mai putin de o saptamana in urma (chiar ziua ce precede extragerea) si tu participi zilnic de cateva luni si nu castigi nimic (sau castigi o invitatie in cazul meu, cu 3 luni in urma). Intreb pentru ca poate exista persoane care isi fac conturi pe banda rulanta ca sa aiba cat mai multe sanse.
Liviu- is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 05 Feb 2010, 14:03   #172
StefanDo
Super Moderator
 
StefanDo
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 3,571
nu putem controla cate conturi isi face o persoana, atata timp cat fiecare cont este facut cu o noua adresa de mail

dar conturile noi nu sunt favorizate la extragere
__________________
This is not THE END...
StefanDo is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 05 Feb 2010, 14:07   #173
Liviu-
Film Dissection
 
Liviu-
 
Join Date: Dec 2008
Location: Vaslui / Bucuresti
Posts: 3,106
Nu ziceam ca ar fi favorizate, ci doar ca daca sunt multe conturi noi e o sansa cu atat mai mare sa castige unul dintre ele.

Intr-adevar adresele de e-mail sunt diferite, dar datele trebuie sa fie identice pentru a intra in posesia premiilor, nu? Desigur, deja devine prea complicat si in plus se poate presupune ca exista mai multe persoane cu acelasi nume. Chiar de ar fi o observatie de bun-simt, probabil nu s-ar putea face nimic. Doar in eventualitatea in care o persoana cu aceleasi date are si acelasi ip, dar e prea mult de verificat.
Liviu- is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 05 Feb 2010, 14:08   #174
annemary_taca
Novice
 
annemary_taca
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 21
Imi pare rau sa iti aduc la cunostiinta, ca, nu am deloc memoria "destul de scurta"........ stiu foarte bine ce am scris, si cand am scris; iar tu ca sa imi spui ca "am memoria destul de scurta".....sunt conviinsa ca ai intrat sa vezi ce am mai scris si cand am mai scris despre acest concurs, pt ca sunt sigura ca nu ai tinut minte ca am mai scris in aceasta condica de sugestii si reclamatii.........si ce problema era atunci.
Oricum ar fi.....este trist ce se intampla, si mai trist este ......ca voi credeti ca ne pacaliti cu raspunsurile voastre.

Si mai vreau sa adaug ceva. Acum ceva vreme am observat ca intr-o zi aveati o anumita persoana castigatoare pentru respectiva zi, iar in ziua urmatoare cand s-a efectuat tragerea zilei, castigatorul zilei trecute .....era altul!!??
annemary_taca is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 05 Feb 2010, 14:19   #175
StefanDo
Super Moderator
 
StefanDo
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 3,571
liviu, nu putem verifica toate conturile noi (din ce in ce mai multe in ultima vreme)

iar la 2500 de inscrisi pe saptamana la un singur concurs, sa castigi acum 3 luni inseamna bafta, crede-ma

@annemary
remarca mea era ca tu (prin sotul tau) ai castigat recent ceva, cat de greu e sa accepti ca poate castiga si altcineva?
__________________
This is not THE END...
StefanDo is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 05 Feb 2010, 14:23   #176
Liviu-
Film Dissection
 
Liviu-
 
Join Date: Dec 2008
Location: Vaslui / Bucuresti
Posts: 3,106
Originally Posted by StefanDo:
liviu, nu putem verifica toate conturile noi (din ce in ce mai multe in ultima vreme)

iar la 2500 de inscrisi pe saptamana la un singur concurs, sa castigi acum 3 luni inseamna bafta, crede-ma

Ma intreb cum se cheama sa castigi din prima zi atunci, ca am vazut foarte multe cazuri

Mersi pentru raspunsuri
Liviu- is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 05 Feb 2010, 15:02   #177
annemary_taca
Novice
 
annemary_taca
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 21
Ma rog,..... nu asta era problema......se pare ca acest forum, pana la urma, nu este facut sa iti dea niste raspunsuri sincere.
Chiar nu stiu de ce ma mai obosesc.....ca voi tot cum vreti asa faceti.....si noi suntem prosti ca inghitim......asta e marea problema!
annemary_taca is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 17 Feb 2010, 15:48   #178
annemary_taca
Novice
 
annemary_taca
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 21
am o nelamurire.........parca nu se putea inscrie cineva la concurs daca nu este din Bucuresti....
ma intreb.....oare cum o sa se duca la cinema Starplex castigatoarea care este din Calarasi?
annemary_taca is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 17 Feb 2010, 16:54   #179
Gloria
Super Moderator
 
Gloria
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,342
Cei din Calarasi sau Ploiesti care au participat la concurs e posibil sa fie studenti in Bucuresti. Prin urmare, chiar daca pe buletin adresa e de Ploiesti, ei isi petrec timpul si vad filme in Bucuresti.

S-a deschis posibilitatea de inscriere la concursurile din Bucuresti si celor care trec ca resedinta alt oras decat Bucurestiul, din considerentul ca sunt oameni care isi fac studiile in capitala.

Nimeni nu s-ar inscrie la un cinematograf din Bucuresti daca ar trai in Calarasi, nu? Adica ce sens ar avea sa piarda invitatia. Se inscrie la concursul din Bucuresti pentru ca stie ca poate onora invitatia castigata.
__________________
I am not lucky, I am good...
Gloria is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 24 Feb 2010, 11:28   #180
=AleX=
Novice
 
=AleX=
 
Join Date: Oct 2004
Location: Bucuresti
Posts: 3
Si mie mi se pare ceva ciudat... Din nou au castigat premii useri inscrisi in ultima saptamana (si 2 chiar in ultime 24 de ore). Nu are cum sa fie o coincidenta: ori e intentionat ori este un bug al soft-ului care ar trebui rezolvat.
=AleX= is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:03.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells