Go Back   Cinemagia Forum > Totul despre filme > Star-uri

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 15 Jan 2010, 18:03   #61
Gospin
Comfortably numb
 
Gospin
 
Join Date: May 2009
Location: over the rainbow
Posts: 1,289
Send a message via Yahoo to Gospin
Originally Posted by Windom:
Megan is an AILF
Of course
__________________
Ambition is a poor excuse for not having enough sense to be lazy!
Gospin is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 20 Jan 2010, 21:20   #62
movie4
Guru
 
movie4
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 360
Scarlett Johansson.
movie4 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 22 Jan 2010, 12:41   #63
blueangelmishu
Novice
 
blueangelmishu
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 6
Chuck Norris si Sandra Bullock....mi se par nijte actori najpa rau
blueangelmishu is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Jan 2010, 18:22   #64
SoX
Miserupist
 
SoX
 
Join Date: Nov 2009
Location: Miserupia
Posts: 1,366
Brad Pitt... Poate si din cauza personajelor pe care le-a interpretat: Ahille (Troy), Aldo Raine (Inglourious Basterds), Jesse James (The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford), Mr. Smith (Mr. & Mrs. Smith)...
SoX is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jan 2010, 19:29   #65
dydutszu
Novice
 
dydutszu
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 2
Arrow

Nu am nici un actor pe care nu il suport...
Cel mai mult imi place de Orlando Bloom:X...
Si inca cv...eu cred ca Robert Pattinson nu este iubit deoarece este cel mai sexy baiat din lume
E cel mai tare actor...shi Tom Cruise...e un actoor sooper tare...nu vad ce nu va place la el
dydutszu is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jan 2010, 22:14   #66
miercuri
Guru
 
miercuri
 
Join Date: Jan 2008
Location: internetz
Posts: 2,063
Si-a si dovedit talentele in nenumarata filme relevante, la cei 20 si un pic de ani ai sai.
miercuri is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jan 2010, 22:45   #67
pipes
Guru
 
pipes
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 545
daca e sooper, atunci eu zic ca e eiouchei. nu fiti rautaciosi, railor!
dear wednesday, daca e nesuferit nu trebuie sa fie neaparat si afon si invers sau cum vrei sa o intorci....... domnisoara ti-a precizat febletile dumneaei. gusturile nu se discuta. e sooper kul!
propunerea mea:
extern - Gerard Depardieu
intern - Claudiu Bleontzzzzzz
pipes is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 30 Jan 2010, 00:16   #68
thir13en
Junior
 
thir13en
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 30
Kristen Stewart si Robert Pattinson !
thir13en is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 30 Jan 2010, 10:08   #69
Mili13
Novice
 
Mili13
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 6
L. di Caprio, Bad Pitt, J. Depp, Keira Knightley.
In schim ii ador pe Dustin Hoffman, Denzel W. , Sean Penn , John Malcovich , J. Nicholson , Morgan Freeman.
Mili13 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 06 Feb 2010, 10:43   #70
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
Originally Posted by Mili13:
J. Depp
Booo-tyyyyyyyyy...!!!!!!!!!!!
Tu vezi ce-i aici?!?
Pitbull is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 06 Feb 2010, 11:23   #71
sergiuseling
Guru
 
sergiuseling
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 595
Nici eu nu văd de ce e farmecul ăsta pentru Depp. E actor destul de bun, dar parcă prea e adulat pe fancluburi şi forumuri, nu că mi-ar plăcea mai mult de Pattison, dar parcă era prea mult Depp. Nu-i strică ceva competiţie în rândul fetelor.

Eu îi cam urăsc pe unii comicii care tot au filme Sandler, Ferrel, Wilson, Vaughn, Stiller, Chris Rock, cei din gaşca lui Apatow. De obicei îi cam evit deşi din când în când mai scot şi câte un super film.
sergiuseling is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 06 Feb 2010, 12:59   #72
buticut
Guru
 
buticut
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 2,282
Originally Posted by Mili13:
L. di Caprio, Bad Pitt, J. Depp, Keira Knightley.
In schim ii ador pe Dustin Hoffman, Denzel W. , Sean Penn , John Malcovich , J. Nicholson , Morgan Freeman.

Oooo....SCANDAL !! How 'bout a shave ? Voi stiti ce inseamna 'nesuferit'? Mai-mai ca nu bag si eu o definitie din dexonline.ro, cum face Drago. Daca si Depp e nesuferit, am ajuns rau de tot. Cum poti sa spui ca e nesuferit un om care 5 ani la rand a fost considerat "the nicest celebrity", pentru ca se opreste mereu sa dea autografe, care intarzie cand vine vorba de intratul in sala pentru premiere, ca sa mai faca fanii niste poze cu el, care face o groaza de donatii anonime pentru spitale si copii care au nevoie?? Spun anonime, pentru ca nu declara vreodata in interviuri: "Hey look, I'm Johnny fucking Depp and I just gave 2 million $ to charity". Se afla despre donatiile lui ori direct de la persoanele sursa care au primit ajutorul, ori de la cei care lucreaza cu respectivele persoane (like doctors).Printre altele, ajuta si fundatia Make-A-Wish. Lasa mereu chelneritelor bacsisuri consistente (pfff cred ca se bat intre ele ca sa il serveasca ), probabil pe considerentul ca si mama lui s-a ocupat cu asa ceva si el o ajuta la numaratul banilor,care nu erau prea multi,asa ca stie cum e.

In plus Johnny is a man of his word, un copil l-a rugat pe platourile de filmare de la Public Enemies daca poate sa ii dea palaria lui - i-a spus ca are nevoie de ea pentru filmari, dar ca o va primi dupa ce termina. Si asa s-a intamplat - a primit de la agentul lui un pachet, care pe langa palarie continea si alte goodies. E cel mai generos actor de care am auzit, se revanseaza mereu fata de fani, pe care ii numeste sefii lui. He's just too fucking cool without trying, cum ar spune un personaj dintr-un film enervant!

Originally Posted by sergiuseling:
Nici eu nu văd de ce e farmecul ăsta pentru Depp. E actor destul de bun, dar parcă prea e adulat pe fancluburi şi forumuri, nu că mi-ar plăcea mai mult de Pattison, dar parcă era prea mult Depp. Nu-i strică ceva competiţie în rândul fetelor.


E probabil cel mai versatil si curajos actor in viata. Nu interpreteaza, ci se transforma. Se spune ca actoria este un lucru magic, pentru ca iti da posibilitatea de a fi cine vrei tu sa fii, iar Johnny a “abuzat” in totalitate de acest privilegiu. Singuraticul si inadaptatul Edward,tanarul rebel Wade "Cry-Baby" Walker, visatorul Axel Blackmar,excentricul Sam, pasionatul regizor Ed Wood cu o slabiciune pentru puloverele de angora, agentul FBI sub acoperire Donnie Brasco, jurnalistul Raoul Duke, inspectorul Ichabod Crane,astronautul Spencer Armacost, travestitul Bon Bon, traficantul George Jung, piratul nostru preferat prin excelenta Jack Sparrow, coruptul agent CIA Sheldon Jeffrey Sands, autorul de piese de teatru James Matthew Barrie, contele John Wilmot, fabricantul de ciocolata Willy Wonka, barbierul demon Sweeney Todd, carismaticul gangster John Dillinger si in sfarsit, palarierul nebun – le-a incercat pe toate si i-a iesit de fiecare data, pentru ca este genul de actor care se poate desprinde cu usurinta de un personaj memorabil si sa creeze altul cu aceeasi usurinta.

Cat de des apuci sa vezi un actor facand un film precum The Libertine, dupa un blockbuster precum Pirates of the Caribbean? Tot valul de dragoste pe care il primeste acum e consecinta a multi ani de activitate. He's not overrated, are doar parte de ceea ce merita. Nici nu e un sell-out pentru ca a jucat in POTC - l-a incantat ideea si de aceea a acceptat, sa aiba si copiii lui la ce se uita (they've seen more movies with him than he has ). Un sell-out e cineva care face asta din pur interes, iar la Depp se vede in fiecare frame ca e pure pleasure.

Si daca e "prea" adulat pe forumuri si fancluburi, ce vina are el in asta? Pentru ca e just too damn good?

Macar meritati credit pentru ca ati scris Depp si nu Deep.
__________________
"En el teatro se hace lo que se debe, en el cine se hace lo que se quiere y en la televisión se hace lo que se puede">>

Last edited by buticut : 06 Feb 2010 at 13:12.
buticut is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 06 Feb 2010, 13:07   #73
Gospin
Comfortably numb
 
Gospin
 
Join Date: May 2009
Location: over the rainbow
Posts: 1,289
Send a message via Yahoo to Gospin
buticut, cred ca e deja obsesie
Ok, I admit, multe lucruri de acolo nu le stiam, dar daca unele persoane de mai sus nu il sufera pe Jhonny, what can you do ?
De exemplu mie de mic copil mi-a placut de Brad Pitt. Imi place cum joaca, cum se imbraca, si este foarte lucrat (fizc vorbind), dar mereu m-am ferit sa zic asta, de ce? tocmai ca sa evit ce te-ai chinuit tu mai sus! A avut roluri slabe, multi considera ca are atata succer doar pt. ca arata bine... ma rog! ps: si mie imi place de Jhonny, dar tu il ADORI!
Mi-a placut asta: "Nu interpreteaza, ci se transforma"
__________________
Ambition is a poor excuse for not having enough sense to be lazy!
Gospin is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 06 Feb 2010, 13:17   #74
vave
cu v mic
 
vave
 
Join Date: Oct 2008
Location: Claudiopolis
Posts: 2,435
Originally Posted by buticut:
Macar meritati credit pentru ca ati scris Depp si nu Deep.

Dar la Jhonny, nu te-ai mai gândit... recunoaşte!

On: Woody Allen.
__________________
E prea clişeic să spui că e clişeic.

Last edited by vave : 06 Feb 2010 at 13:22.
vave is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 06 Feb 2010, 13:31   #75
buticut
Guru
 
buticut
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 2,282
Ba da m-am gandit la Jhonny , dar cum nu l-am vazut aruncat prin postari, am zis hai treaca-mearga, sa termin intr-o nota pozitiva . Gospin,din partea mea pot sa nu-l sufere, da' sa dea si niste argumente (ca sa le pot contra-ataca, evident ).Ca e "prea iubit", that's not good enough - care-i vina lui in toate astea? Eu cand aud de cel mai nesuferit, ma gandesc la tipi care par aroganti in interviuri,care sunt prea cu mot cand vine vorba sa-si "serveasca" fanii, care joaca mereu acelasi personaj enervant in filme - in fine, celebritati care se cred superioare oamenilor de rand.

Neah, I'm not obsessed. Mai am accese de "fangirl",dar la un nivel destul de normal. Pur si simplu imi place de el mai mult decat de altii. In rest, toate bune, imi vad de viata mea, ocazional ma mai uit la filme...De fapt, daca stau sa ma gandesc, cred ca din decembrie nu am mai vazut vreun film cu el .
__________________
"En el teatro se hace lo que se debe, en el cine se hace lo que se quiere y en la televisión se hace lo que se puede">>
buticut is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 06 Feb 2010, 13:35   #76
vave
cu v mic
 
vave
 
Join Date: Oct 2008
Location: Claudiopolis
Posts: 2,435
Şi eu care de vreo săptămână caut să văd numai filme [sau animaţii] cu el, nu de alta dar am mari lacune.
__________________
E prea clişeic să spui că e clişeic.
vave is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 06 Feb 2010, 13:36   #77
Liviu-
Film Dissection
 
Liviu-
 
Join Date: Dec 2008
Location: Vaslui / Bucuresti
Posts: 3,106
Originally Posted by buticut:
De fapt, daca stau sa ma gandesc, cred ca din decembrie nu am mai vazut vreun film cu el .

Probabil din cauza ca le-ai vazut deja pe toate?

In alta ordine de idei, sunt de acord cu tot ce ai zis despre Depp.
Liviu- is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 17 Feb 2010, 12:55   #78
movie4
Guru
 
movie4
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 360
megan fox brad pitt
movie4 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Apr 2010, 17:16   #79
Radu1711
Banned
 
Radu1711
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 58
Smile radu1711

pentru mine Charlie Sheen ii cel mai nesuferit actor care il stiu
Radu1711 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 22 Apr 2010, 19:51   #80
bogdan0125
Guru
 
bogdan0125
 
Join Date: Jul 2009
Location: Constanta
Posts: 453
Robert Pattinson, Kristen Stewart si Megan Fox sunt cei mai nesuferiti actori dupa parerea mea.
__________________
Nobody is perfect. I am Nobody.

A gresi este omeneste, dar a da vina pe altul este si mai omeneste.
bogdan0125 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:25.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells