Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Forum > Condica de sugestii si reclamatii

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 12 Jul 2009, 19:33   #61
demmonika
Novice
 
demmonika
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 5
Question hey

si eu am vazut ca am castigat un dvd acuma vreo 2 luni si scria ca trebuie ca trimit un e-mail la concurs@cinemagia.ro cu datele mele de contact.oricum sunt scrise in profil,in fine nu asta e important.am trimis mail si nici pana acum nu am primit nici un dvd acasa.ca acolo la regulament scrie ca la cei din tara se vor trimite acasa prin posta.poate imi da si mie cineva un raspuns.nu pt ca as vrea asa de mult dvd-ul dar oricum nu stiu daca si alti au patit asa ca mine
demmonika is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 13 Jul 2009, 10:07   #62
vera1978
Novice
 
vera1978
 
Join Date: May 2008
Posts: 5
Eu si sotul meu am castigat cate un DVD eu la lozurile razuibile si sotul la concursurile cu inscriere zilnica (eu in luna iulie 2008 si sotul cam prin luna octombrie 2008), am trimis de fiecare data e-mail cu datele de fiecare data si degeaba nici pana in ziua de azi nu am primit DVD-urile asa ca eu una nu mai particip la concursurile de pe acest site mai intru doar ca sa mai vad ce filme noi mai apar.
vera1978 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Jul 2009, 12:35   #63
cornel
Veteran
 
cornel
 
Join Date: Jun 2007
Location: Bucuresti
Posts: 273
Originally Posted by vera1978:
Eu si sotul meu am castigat (...) si degeaba nici pana in ziua de azi nu am primit DVD-urile asa ca eu una nu mai particip la concursurile de pe acest site mai intru doar ca sa mai vad ce filme noi mai apar.

pai de ce nu te-ai dus peste ei sa le bati la usa daca vroiai cu adevarat premiile castigate, ca adresa redactiei e publica si orice poate sa le faca o vizita aici: Str. Pierre de Coubertin, nr. 3-5, et. 5, bloc turn, sect. 2, Bucuresti sau daca nu esti din Bucuresti macar se le dai un telefon la 031.80.57.784.
si eu dupa ce am asteptat un premiu ceva timp mi-am dat seama ca daca il vreau trebuie sa ma interesez despre el, pentru ca nu toate ne pica din cer direct in brate, mai trebuie sa mai si muncim (un pic).
si pana la urma e bine ca nu mai participi am eu o sansa in plus
__________________
Eu, tu si ceilalti...
cornel is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Jul 2009, 23:44   #64
Neuptolem
Banned
 
Neuptolem
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 2,800
Ce avatar si-a tras Cornel! Intrasem buznos sa-l lovesc dar cand l-am vazut am facut un fatzau a mirare si-am incetinit pe varfuri de era sa cad pe spate pe scari. Am stationat pe calcaie. Dk aia e puscoci 'samna ca e cel mai tare avatar de pe CineMagia!
'spect!
Neuptolem is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 20 Jul 2009, 14:14   #65
oanastefana
Novice
 
oanastefana
 
Join Date: Sep 2001
Posts: 10
Red face

Buna
Am castigat 2 bilete la Movieplex Plaza sambata, deci saptamana asta ma regalez cu un film la cinema. Problema este ca as vrea sa vad Ice Age3, care am inteles ca este 3D? pot merge la el? sau filmele 3D reprezinta o exceptie, ca si avantpremierele?
Si , acum ma simt ca bunica de la tara dar asta e, scuzati ignoranta , eu sunt ochelarista, port ochelari sau lentile de contact...la 3 D se dau ochelari speciali care sunt compatibili cu cei de vedere?
Multumesc
oanastefana is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 20 Jul 2009, 14:16   #66
StefanDo
Super Moderator
 
StefanDo
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 3,571
ochelarii 3D se pot purta peste cei de vedere, iar la movieplex invitatia e valabila pentru orice film din programul cinematografului
__________________
This is not THE END...
StefanDo is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 20 Jul 2009, 14:24   #67
oanastefana
Novice
 
oanastefana
 
Join Date: Sep 2001
Posts: 10
super, multumesc de raspunsul prompt.
oanastefana is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 20 Jul 2009, 22:38   #68
corinka
Dancer in the Dark
 
corinka
 
Join Date: Jun 2004
Location: Phántasien
Posts: 3,135
Originally Posted by oanastefana:
Buna
Am castigat 2 bilete la Movieplex Plaza sambata, deci saptamana asta ma regalez cu un film la cinema. Problema este ca as vrea sa vad Ice Age3, care am inteles ca este 3D? pot merge la el? sau filmele 3D reprezinta o exceptie, ca si avantpremierele?
Si , acum ma simt ca bunica de la tara dar asta e, scuzati ignoranta , eu sunt ochelarista, port ochelari sau lentile de contact...la 3 D se dau ochelari speciali care sunt compatibili cu cei de vedere?
Multumesc

Du-te, a fost excelent, merita! Si au fost persoane care au purtat ochelarii speciali peste cei de vedere.
__________________
They say it's the last song.
They don't know us, you see.
It's only the last song if we let it be.
corinka is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 23 Jul 2009, 09:50   #69
cornel
Veteran
 
cornel
 
Join Date: Jun 2007
Location: Bucuresti
Posts: 273
Originally Posted by Neuptolem:
Ce avatar si-a tras Cornel! Intrasem buznos sa-l lovesc dar cand l-am vazut am facut un fatzau a mirare si-am incetinit pe varfuri de era sa cad pe spate pe scari. Am stationat pe calcaie. Dk aia e puscoci 'samna ca e cel mai tare avatar de pe CineMagia!
'spect!

Multumesc mister
Am gasit o poza cu mine pe cand aveam vreo 5 ani si m-am gandit sa o refac acum cand am 29. Nu te teme de puscoci ca e incarcat doar cu gaz pentru bricheta

si pt a nu fi de-a dreptul off topic poate se face si un concurs cu avatare (daca zici ca al meu e tare).

PS: Puscociul a avut noroc si nu a fost furat de hoti cand acestia mi-au spart casa, noroc ca au lasat amprente pe el.
__________________
Eu, tu si ceilalti...
cornel is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 30 Jul 2009, 13:26   #70
demmonika
Novice
 
demmonika
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 5
cine imi spune si mie

cine imi spune si mie de ce nu vad castigatorii la mai multe concursuri cum ar fi la Ice Age 3,care din cate vad s-a incheiat,sau aveti probleme cu site-ul?,macar sa nu ma mai uit degeaba
demmonika is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 30 Jul 2009, 13:54   #71
StefanDo
Super Moderator
 
StefanDo
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 3,571
castigatorii sunt anuntati la o zi dupa inchiderea concursurilor
__________________
This is not THE END...
StefanDo is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 31 Jul 2009, 11:45   #72
ginho
Novice
 
ginho
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 5
Salut,
am castigat pe 24 iulie un afis si soundtrack-ul filmului Transformers: Razbunarea celor invinsi, iar ieri (30 iulie) am trimis e-mail-ul de confirmare (nume, adresa, telefon, premiu castigat); intrebarea e: daca sunt din Bucuresti le voi primi tot prin curier, sau trebuie sa le ridic de la sediul vostru???
ginho is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 31 Jul 2009, 12:46   #73
straton_maria
Novice
 
straton_maria
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 2
Am si eu o mica problema: astazi, la ora 11 numele meu era afisat printre castigatori. Mai exact am castigat 5 carti de la ed. Humanitas. Eram la job si am primit chiar felicitari de la colegi. La ora 13 numele meu nu mai era afisat, era un alt castigator. Ce sa inteleg? Nu am fost singura care mi-am vazut numele, deci sunt sigura ca nu am gresit.
straton_maria is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Aug 2009, 19:06   #74
ginho
Novice
 
ginho
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 5
Au intrat cumva moderatorii in vacanta??
ginho is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Aug 2009, 21:41   #75
corinka
Dancer in the Dark
 
corinka
 
Join Date: Jun 2004
Location: Phántasien
Posts: 3,135
Nu confunda moderatorii cu membrii redactiei CineMagia. Eu sunt moderator, dar nu te pot ajuta aici. Sunt doar un user cu niste optiuni in plus pe o anumita sectiune. Doar dau o mana de ajutor la organizarea acelei "parcele" a forumului. Asa ca nu mai certati moderatorii!
__________________
They say it's the last song.
They don't know us, you see.
It's only the last song if we let it be.
corinka is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 04 Aug 2009, 10:23   #76
StefanDo
Super Moderator
 
StefanDo
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 3,571
maria, trimite te rog un mail cu problema ta la madalina.mircea@cinemagia.ro. Este colega noastra care se ocupa de concursuri, ea e cea mai in masura sa-ti explice ce s-a intamplat. Va trebui sa ai putina rabdare, acum este cateva zile in concediu.
__________________
This is not THE END...
StefanDo is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 10 Aug 2009, 14:19   #77
adadumi
Novice
 
adadumi
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 1
Exclamation Intrebari concurs

Intrebarea de la concursul cu invitatii la Cityplex nu mai este corecta.
Tariful special "pentru ele" este acum de 7 Ron.
adadumi is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 10 Aug 2009, 14:43   #78
StefanDo
Super Moderator
 
StefanDo
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 3,571
multumim, am corectat
__________________
This is not THE END...
StefanDo is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 20 Aug 2009, 21:09   #79
tintin
Novice
 
tintin
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 2
A meritat sa am rabdare!

Am castigat si eu si sunt super fericita! Urmeaza sa primesc cartile. Nu am castigat chiar ce am vrut , dar nu ma plang. Mult noroc la toti participantii si mai ales la cei care inca nu au castigat.
tintin is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 24 Aug 2009, 11:28   #80
ioanmunteanu17
Novice
 
ioanmunteanu17
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 2
Concurs carti editura Alfa

Buna ziua!
Am citit undeva mai sus ca mail-ul de confirmare la anumite concursuri se primeste in momentul expedierii premiului respectiv, era vorba acolo despre dvd-uri. Sa inteleg ca se intampla la fel si in cazul cartilor? Cred ca ar fi mai normal sa primim un raspuns in momentul in care cineva vede datele trimise, macar sa stim si noi ca au ajuns unde trebuie...sa nu mai apara suspiciuni de genul "concursul asta e pe bune?" ...Intrebarea mea ar fi: in cat timp sa ma gandesc ca e ceva in neregula daca nu primesc nimic? Au trecut vreo 10 zile de cand am castigat, am trimis 2 mail-uri de atunci si cam atat..
Multumesc.
ioanmunteanu17 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:30.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells