Go Back   Cinemagia Forum > Totul despre filme > Vreau sa stiu

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 27 Nov 2013, 16:59   #1
denis009
Novice
 
denis009
 
Join Date: Nov 2013
Posts: 1
Question Cum se numeste filmul???

Buna. Prin vara am vizonat la tv un film care mi-a captat atentia si as vrea sa il revad, dar problema e ca nu imi amintesc titlul filmului. Imi amintesc ca era vorba despre 2 sau 3 tipi care agatasera (also) 2 sau 3 femei. Unul dintre barbati s-a pus de comun acord cu prietena sa sa iasa la intalniri dar sa nu faca "dragoste" pana dupa a 20-a intalnire(ceva de genu'). Un alt tip agatase o femeie foarte bogata, dandu-se drept altcineva. El a impresionat-o pe femeia respectiva cu masina pe care o conducea(o masina exorbitant de scumpa), ea credea ca masina e a lui si nestiind ca defapt el se ocupa de parcarea masinilor la un hotel select . Din cate imi amintesc mai era si un al treilea cuplu, dar de care nu prea imi amintesc mai nimic.AAAA, ce imi mai amintesc e ca la final, o femeie se intoarce la barbatul pe care la inceput il placea doar pentru faptul ca ea credea ca tipul are o situatie financiara excelenta(despre cel cu parcarea e vorba parca). Filmul nu e vechi, e de prin 2005 incoace cam asa, din cate imi aduc eu aminte . Multumesc anticipat .
denis009 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:54.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells