09:45
ap
10:45
Teleshopping
11:00
ap
Vouă
11:15
ap
11:45
Teleshopping
12:00
ap
Vouă
12:15
Teleshopping
12:30
ap
Vouă
12:45
Teleshopping
13:00
ap
Ştiri Naţional TV
13:15
Teleshopping
13:30
ap
14:00
Teleshopping
14:15
Tradiţii de la bunica
15:45
Teleshopping
16:00
ap
17:00
ap
18:30
ap
Ştiri Naţional TV
19:00
ap
07:00
Lumea lui Banciu (R)
08:00
Știrile B1
08:55
Meteo
09:00
Știrile B1
10:00
Știrile B1
10:45
Teleshopping
11:00
Știrile B1
11:55
Teleshopping
12:00
Știrile B1
13:00
Știrile B1
14:00
Știrile B1
15:00
Știrile B1
16:00
Talk B1
17:00
Se întâmplă acum
18:30
Buna, România!
07:10
ap
08:00
Ferma (R)
08:55
Filler
09:00
ap
10:10
Gala Umorului (R)
11:10
Jocurile Olimpice de iarnă Pyeongchang 2018 (R)
12:50
5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
13:00
Telejurnal TVR 2
13:40
Cultura minorităţilor
14:10
Poate nu ştiai
14:20
5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
14:30
Jocurile Olimpice de iarnă Pyeongchang 2018
16:30
Poate nu ştiai
16:40
ap
Femei de 10, bărbați de 10
17:40
ap
18:45
Filler
18:50
E vremea ta!
19:00
Telejurnal TVR 2
07:00
Spirit, Energie, Materie
08:00
Univers Enciclopedic
09:00
Orașul Tău
09:30
Omul… O Poveste
10:00
Sănătate ca la Carte
11:00
Cerasela Show
12:00
Minutul de spiritualitate
12:05
Documentar
12:30
Profesioniști în devenire
14:30
Te iubește Adrian
15:30
Misterele Universului
17:00
Dimensiuni Spirituale
19:00
Spirit, Energie, Materie
20:00
ap
21:00
12
23:00
ap
Fosta mea iubire
00:45
Poama acră
02:45
Albumul Naţional
04:30
ap
05:00
Ştiri Naţional TV (R)
05:30
ap
06:00
ap
Vouă
06:15
Albumul Naţional
20:00
Dosar de politician
22:00
Știrile B1
23:00
ap
Lumea lui Banciu
00:00
Un pont pe zi
00:35
Seara milionarilor
02:35
Știrile B1 (R)
03:20
Dosar de politician (R)
04:50
Știrile B1 (R)
05:40
Buna, România! (R)
20:00
Filler
20:10
12
22:10
15
23:00
15
23:50
5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
00:10
15
02:10
Telejurnal TVR 2 (R)
03:00
Gala Umorului (R)
03:55
Jocurile Olimpice de iarnă PyeongChang 2018
06:50
Poate nu ştiai
06:55
Imnul României
20:00
Realitatea Românească
21:30
Rezumatul Săptămânii
23:00
Orașul Tau
23:30
Documentar
00:00
Sănătate ca la Carte
01:00
Valori Euroatlantice
03:00
Direct cu Roberto Grosa
04:00
Între Spațiu și Timp
05:00
O minte sănătoasă,
06:00
Omul… între cer și pământ
06:55
Imnul Național
jinglebells