07:15
ap
08:15
Teleshopping
08:30
ap
Vouă (R)
08:45
Teleshopping
09:00
Tradiţii de la bunica
10:00
ap
Specialişti în sănătate
10:30
Şi eu m-am născut în România
12:40
Teleshopping
13:15
Tradiţii de la bunica
13:45
ap
16:15
ap
18:30
Ştiri Naţional TV
19:00
ap
08:00
Știrile B1
09:00
Știrile B1
09:45
Teleshopping
10:00
Știrile B1
10:30
Ritmul sănătăţii
11:00
Știrile B1
11:30
Belle lifestyle
11:55
Teleshopping
12:00
Știrile B1
12:55
Teleshopping
13:00
Știrile B1
13:55
Teleshopping
14:00
Puterea ideilor
14:55
Teleshopping
15:00
Știrile B1
15:55
Teleshopping
16:00
360°
17:55
Teleshopping
18:00
Știrile B1
19:00
ap
Condamnaţii
07:00
5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
07:10
ap
08:00
Sid, micul savant - (ultimele episoade)
09:00
ap
09:50
Poate nu ştiai
10:00
Mic dejun cu un campion
11:00
D'ale lu' Mitică (R)
12:00
Euromaxx (R)
12:30
Gala Umorului (R)
13:30
MotorVlog
14:00
Memorialul Durerii
15:00
Cap compas
15:30
Plimbaţi şi mâncaţi
16:00
Handbal feminin: CS Rapid USL Metrou Bucuresti - CSU Danubius Galati
17:30
E vremea ta!
18:00
ap
18:50
E vremea ta!
19:00
Telejurnal TVR 2
07:00
Bursa de Sănătate
08:00
Orașul Tău
09:00
Retrospectivă Minutul de Spiritualitate
09:30
Omul… O Poveste
10:00
Te Iubește Adrian
11:00
Realitatea Juridică
12:00
Retrospectiva Minutul de Spiritualitate,
12:30
Teoria Conspirației
14:30
Turism, Spiritualitate, Autocunoaștere
16:00
Univers Enciclopedic,
17:00
Profesioniști în Devenire
19:00
Dialoguri între Minte și Inimă
20:00
12
Scumpă mamă unde ești?
22:00
12
Nebuni de iubire
23:45
Poama acră
01:45
Albumul Naţional
03:30
Miezul problemei
04:45
ap
Vouă
05:00
Ştiri Naţional TV (R)
05:30
ap
06:00
ap
Vouă
06:15
ap
20:00
Știrile B1
21:00
360°
23:00
Știrile B1
00:00
Știrile B1
00:35
Seara milionarilor
02:35
Gourmet cu Belle (R)
04:00
Știrile B1
04:40
Știrile B1
04:50
ap
Condamnaţii
05:30
Știrile B1
06:20
360°
20:00
Duelul pianelor - Partea I
21:00
Duelul pianelor - Partea a II-a
22:10
12
00:10
12
01:00
MotorVlog (R)
01:30
12
03:20
Poate nu ştiai
03:30
Telejurnal TVR 2 (R)
04:30
Plimbaţi şi mâncaţi (R)
05:00
ap
Safari (R)
05:50
5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
05:55
Imnul României
06:00
MotorVlog (R)
06:30
Teleshopping
20:30
Misterele Universului
22:00
Orașul Tău
22:30
Puterile Secrete
00:30
Documentar,
01:00
Lifestyle cu Anamaria
02:00
Te Iubește Adrian
04:00
Întâlnire cu Aurora
04:00
O Minte Sănătoasă într-un Corp Sănătos
05:00
Zodiacul Chinezesc
06:00
Între Spațiu și Timp
06:55
Imnul Național
jinglebells
Feedback