07:15
ap
08:15
Teleshopping
09:00
Tradiţii de la bunica
10:00
ap
12:00
Teleshopping
12:15
Tradiţii de la bunica
13:00
Opriţi timpul!
16:00
Camera ascunsă
16:30
ap
18:30
Ştiri Naţional TV
19:00
ap
08:00
Știrile B1
09:00
Știrile B1
09:45
Teleshopping
10:00
Știrile B1
10:30
Spitalul de stomatologie
10:55
Teleshopping
11:00
Știrile B1
11:30
Hai cu noi
11:55
Teleshopping
12:00
Știrile B1
12:55
Teleshopping
13:00
Știrile B1
13:55
Teleshopping
14:00
Puterea ideilor
14:55
Teleshopping
15:00
Știrile B1
15:55
Teleshopping
16:00
Terapie de societate
17:00
Dialoguri incomode
18:00
Știrile B1
19:00
ap
X-Press
07:00
5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
07:10
ap
08:00
Pene galbene - Partea I
08:50
Poate nu ştiai
09:00
Ferma
10:00
Pescar hoinar
10:30
Natură şi aventură
11:00
Handbal feminin
12:30
Sănătate cu de toate
13:10
ap
14:40
5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
14:50
Poate nu ştiai
15:00
Duelul pianelor (R)
17:00
D'ale lu' Mitică
18:00
Festivalul Internaţional de Circ de la Monte Carlo
18:50
E vremea ta!
19:00
Telejurnal TVR 2
07:00
Travel Club
08:00
Orașul Tău
09:00
Retrospectivă Minutul de Spiritualitate
09:30
Omul… O Poveste
10:00
Zodiacul Chinezesc
11:00
Învață, Crește, Dăruiește,
12:00
Retrospectiva Minutul de Spiritualitate,
12:30
Iarmarocul Agricol
14:30
Sănătate ca la Carte
15:30
Bucătăria lui Chef Daniel
16:00
Lifestyle cu Anamaria
17:00
Casa Cu Stil
18:00
Autentic cu Ingrid Baciu
19:00
Faraonii
20:00
ap
23:30
Opriţi timpul! (R)
02:30
Albumul Naţional
04:15
ap
04:45
ap
Vouă
05:00
Ştiri Naţional TV (R)
05:30
ap
06:00
ap
Vouă
06:15
ap
21:00
Dosar de politician
23:00
Lumea lui Banciu
00:00
Știrile B1
00:35
Seara milionarilor
02:35
Hai cu noi (R)
03:00
X-Press (R)
04:40
Dosar de politician (R)
06:10
Știrile B1 (R)
20:10
ap
22:10
15
00:25
ap
01:55
Teatru TV (R)
03:45
Poate nu ştiai
03:55
Telejurnal TVR 2 (R)
04:55
5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
05:00
Ferma (R)
05:55
Imnul României
06:00
Poate nu ştiai
06:15
Teleshopping
20:00
Automagazin
20:30
Valori Euroatlantice
22:30
Rezumatul Săptămânii
23:00
Orașul Tău
00:30
Documentar,
01:00
Bursa de Sănătate
02:00
Astre și Destin
04:00
Turism, Spiritualitate, Autocunoaștere
04:30
Documentar
05:00
Realitatea Românească
06:30
Documentar
06:55
Imnul Național
jinglebells
Feedback