Păreri While She Was Out

(2008)

O noapte de teroare

nikkolle pe 17 Aprilie 2012 18:33
Sa nu scoate-ti dracii din blonde !
Niciodata nu poti sa sti ce poate face o mama ! Un film foarte tare , ma asteptam sa se termine astfel ! La fel faceam si eu daca eram in locul ei ! ;)
Nick_18 pe 08 Decembrie 2009 11:23
Foarte tare
Un film foarte reusit.Il recomand tuturor nu veti regreta.
Vegetarian pe 12 Decembrie 2010 23:07
Kim Basinger coproducator al filmului , sa distribuit singura !? in rol de actor principal in filmu asta , pt spectarori de peste 15 ani ( difuzat la tv dupa ora 22 ) . Sa scremut sa faca pe nesuferita , pe dura .. , cu texte de genul : Kis my ass , apoi `` Scuzatima ! Stiti cumva unde pot parca . Asta este ridiculos ...`` etc
Vegetarian pe 6 februarie 2012 10:36
. . Se putea si mai bine ..
1Katalin pe 02 Noiembrie 2011 15:03
din punctul meu de vedere este un film foarte bun :D
MNarcis pe 08 Noiembrie 2011 15:28
Pt mine a fost un film bun, actiune buna, ritm si suspans bun, plus un final la fel de bun, merita vazut!
someone_who_dares pe 13 Decembrie 2010 00:44
Nimic impresionant sau iesit din comun.... Mi-am dat seama ce se va intampla inca de la inceput... Era la mintea cocosului! Singurul lucru la care nu ma asteptam a fost chiar faza de la final :D
Ariel6 pe 17 Aprilie 2011 13:43
Mi-a placut, nu a fost cine stie ce, dar filmului nu i-a lipsit suspansul si faza de la final a fost super tare, plus ca imi place mult actrita.
eddie (sugar edmond) pe 26 August 2008 11:46
Satisfacator...
bainca pe 11 Februarie 2018 00:46
nota 8 bun nu e asa de prost de 4,8
e chiar un film foarte interesant , nu stiu de ce are doar 4,8 pe imdb , nu e atat de prost , e interesanta actiunea si povestea de asemanea , are o logica si actrita principala cu toate ca nu am mai vazuto joaca foarte bine , un thriller-mister bun are si putina crima dar nu e neaparat de crima , e un film bun de nota 8 are si mister
pisicuta1 pe 16 Martie 2014 16:28
un film foarte bun ,mie mi a placut il recomand!
bine jucat

wiewx pe 12 Februarie 2012 23:39
merge...
Buna interpretarea lu' Kim. Scenariul insa e putin tras de par: chestia asta tipica in filmele mediocre, cu telefoane ce nu au semnal in mijlocul Americii sau se descarca bateria taman cand e momentul "Z" e deja un surogat pe care l-am vazut de prea multe ori in diverse filme. N-o sa mai zic de dumnezeul blondelor care apare de cate ori sint in cacao si le da sansa cu buldozerul, indiferent daca au ca oponenti pe Bruce Lee, King Kong sau Highlander. Deci inafara de latura "reala" , de apropierea de real, al cursului evenimentelor, la care parte filmul sufera din greu, filmul este bunicel si merita vazut odata. Adevarul este ca nu poti aprecia cu adevarat filmele bune daca nu le vezi si pe cele ...mai putin bune :)
razvanica14 pe 17 Martie 2014 00:01
Oribil
Acest film a fost cel mai urat film vazut de mine in ultimii 3 ani
zice ca femeia asta e superman
adica pe bune o femeie sa omoare doar cu cutia de scule a masinii 4 oameni inarma
cliseu,cliseu,cliseu,cliseu.....

bainca pe 5 ianuarie 2022 03:33
te frustrateaza ca femeia este mai in stare ca barbatul , misogin de 2 lei ca toti din Romania
esperar pe 03 Ianuarie 2023 19:57
Un thriller care te ține în suspans până la final , dar cu multe clisee , de aici si nota mai mica pe imdb. Îl recomand fanilor genului.
natalia_castego pe 17 Decembrie 2021 01:19
Un film foarte bun, cu un final bun, și care se poate întâmpla și în viata reala.
Iulidesprefilme pe 24 August 2017 10:45
Interesant genericul marcat de niște desene cu lupi într-o pădure...este ceea ce vom urmări cu teroarea de rigoare: o femeie vânată într-o pădure de tineri deciși s-o ucidă că a fost martoră la crima lor...ultimul cadru al filmului îi lasă un final indecis: Della va apăsa pe trăgaci și acum...? Interesant ar fi fost în câteva cadre sugestive să vedem și povestea de după...dar având în vedere că femeia hăituită a fost în legitimă apărare de fiecare dată...poate nu mai e nevoie...
Manusa pe 30 Noiembrie 2012 20:35
Un film destul de bun. Asa se intampla cand nu iti vezi de treaba....nu trebuia sa lase biletul pe masina aceea. Bun daca se intampla asa nu mai aveam film :). Mi-e mi-a placut filmul si dovedeste faptul ca dragostea unei mame pt copii ei nu cunoaste limite....
claudiu-daniel-lugoj pe 19 Februarie 2012 12:37
Un film bunicel,nu a excelat dar nici nu ma plictisit.
Anamarria pe 13 Februarie 2012 16:40
Mie chiar mi-a placut si mi se pare un film destul de bun,iar finalul a fost pe masura.
lorenne pe 13 Februarie 2012 11:49
Un film bunicel care te tine cu sufletul la gura pana la sfarsit.
radu3455 pe 05 Noiembrie 2011 12:03
un film destul de reusit zic eu iar Kim Basinger mi-a placut cum a jucat
mtraianc pe 07 Mai 2011 19:45
bunicel
doar atit ,,.. bunicel ... ,,...............................................................
Cristina_ pe 16 Aprilie 2012 01:24
Un film foarte foarte slab! Clisee peste clisee! Nu il recomand.Cum de Kim Basinger a acceptat sa joace intr-un film asa de slab?