Păreri Secuestro

(2016)

Secuestro

natalia_castego pe 29 Decembrie 2020 01:11
Un film super, actorii au jucat impecabil, și finalul este pe masura. Recomand!
sabinalin pe 04 Iunie 2018 08:17
Sa fii avocat, o profesie de multe ori banoasa dar nu intotdeauna onorabila, trebuie sa aperi infractori, poate si criminali, greu sa te invarti intr-o asemenea lume fara sa te contaminezi, mare atentie la consecinte, pot fi afectati cei apropiati care sunt nevinovati, ce sa-i faci, riscurile meseriei, te intrebi uneori daca chiar merita. Inca o data spaniolii ne arata cum se face un thriller de calitate bazat pe scenariu inteligent scris si surprize care mentin atentia privitorului pana la ultimul cadru.
Alecssuu pe 25 Mai 2017 21:36
Interesant
A avut o actiune complexa,plina de mister cu un final surprinzator!
stricted pe 26 Ianuarie 2017 15:35
Un film extrem de bun, cu un mister, o intriga si un final care ating cote maxime.
Mitza_MvP pe 16 Ianuarie 2017 20:07
In prima parte seamana cu The Hunt (2012),insa ce urmeaza e neasteptat,si neasteptat de bun...
Un film politist din care nu lipsesc sangele si santajul....urmariri...suspans...ingrediente care dozate bine asa cum s-a intamplat si in cazul de fata dau nastere unei opere de arta politiste de fabricatie spaniola..

cosmin742000 pe 15 Iulie 2017 23:48
Un thriller spaniol excelent , cu tensiune , suspance , scenariu genial
user-614f9d807d869 pe 19 Octombrie 2021 00:48
Foarte slab filmul..nu recomand!! Nu m-am ținut absolut deloc în suspans..plictisitor!!