Păreri Problem Child

(1990)

Copilul problemă

cosmin_kedii pe 05 Aprilie 2013 15:25
Un excelent film de familie cu o distributie buna si cu glumele excelente
Tyybi1 pe 04 Septembrie 2012 17:25
Filmul si-a pastrat comedia pana in prezent..., dar acum se "poarta" glumele proaste.
Vegetarian pe 04 Iunie 2012 06:09
Este un film potrivit pt lista : Copii - probleme solutii . Un copil spune doar ce vor sa auda sa nu vor sa auda un tata adoptiv , un bunic , un angajat de la centru de plasament pt minori , calugarite de la un internat pt copii , vecini etc ..
Amuzant cand bunicul ii cere copilului sa imparta parca niste invitatii la o petrecere cu copii . Copilul intreaba dece si bunicul scoate o bancnota de 10 $ din buzunar .

. . Apoi fiul patronului unui mare magazin , isi exaspereaza tatal tocmai cand era difuzat la tv in direct o reclama din magazinul lui .

daniel_dny_si_cris pe 12 Ianuarie 2016 23:08
Excelent !
Excelent film , merita vazut chiar daca e vechi are glume bune !
andystarx pe 19 Noiembrie 2015 22:24
O comedie pe care mereu o revad cu placere,unul din filmele adevarate ale copilariei mele ! superba pelicula asta ,piciul alaturi de john ritter a facut furori la vremea aceea ,era bataie pe casete la inchiriat !
xerses pe 26 Februarie 2012 12:33
Amuzant filmul iar copilul, intr-adevar, e plin de provocari.
cezy98 pe 21 Februarie 2011 12:07
Frumos are si acum succes chiar daca e vechi. Ap are mai multe parti cumva?
gaga pe 21 Iunie 2008 14:18
fain
OviStof pe 19 Aprilie 2017 09:53
Foarte bun pentru anii 90
Am râs cu mare poftă chiar revăzându-l la puțin timp, în acea perioadă. Puștiul a jucat bine rolul, ajutat fiind și de fățucă, iar hoțul (Michael Richards, a.k.a. Kramer din serialul Seinfeld) a avut și el farmecul lui.
Îl recomand dacă nu l-ați văzut, deși s-ar putea să incomodeze pe unii amprenta stilului
anilor '90.

sill49 pe 03 Iunie 2012 22:55
un film foarte fain cu un baiat plin de energie............
Dar_kvampire pe 03 Iunie 2012 17:41
O comedie super tare pustiu a jucat exeptional mia placut foarte mult 10