Păreri Driven to Kill

Silit să ucidă

Hannibal01 pe 16 Mai 2009 18:19
iar?:| ce tampite sunt filmele q steven seagal..aceeasi poveste mereu..recupereaza fata,bate baietii rai,nu se zgarie..nush cn s-ar uita la filmele astea:|
anonim1983 pe 4 februarie 2014 15:19
eu m-as uita. ai ceva impotriva?
flamura pe 29 Octombrie 2011 01:54
ba da ce ai dracu sunteti da ce vreti manele? alea sunt bune? salamistilor!
mebubu2007 pe 28 Martie 2013 01:34
desi cand tata se uita la filmele cu S. Segal comentam mereu ca-s porcarii de filme asta e unul din filmele lui care chiar mi-au placut.
alex_il_fenomeno pe 29 Noiembrie 2011 19:12
nu a fost un film rau , desi nu este bine nici sa ai cine stie ce pretentie de la el , intrucat nu exceleaza la niciun capitol , ci doar mentine un suspans bun si astfel o atmosfera incarcata . de apreciat prezenta lui Steven Seagal , care a aratat ca , desi nu mai este la prima tinerete , inca face prestatii ca in zilele sale glorioase . subiect bun , care te tine incordat , situatii neasteptate si rasturnari ale actiunii fac din acest film unul care merita vazut o data in viata , pentru ca nu da sangele . eu il recomand spre o vizionare fara niciun fel de pretentie .
annddrreeii pe 12 aprilie 2013 11:37
nici un fel de pretentie? ba baiatule te uiti macar la genul filmului? Actiune , Thriller ....este un film de actiune .. eu nu stiu ce pretentii ai tu? eu am vazut filmul si cred ca este un film destul de bun actiune este la ea acasa..
alex_il_fenomeno pe 13 aprilie 2013 09:39
Da stiu, am spus sa nu iti faci mari sperante ca va rupe "gura targului" inainte sa il vezi, si cam asa este. Nu vorbeam de mine, ci de oamenii care inca nu l-au vazut si vor sa isi faca o parere despre el in prealabil.
zeno.marin pe 03 Ianuarie 2012 21:28
To drive, drove driven. Cel mai Segal film bun!
*Smack! Crack, trosc!* [zgomot de tendon torsionat si de fractura deschisa]
*AAAAaaaahh* - [unul din cele maxim trei replici ale unui personaj negativ]
*Hmm... Am sa dorm cu perna sub pistol* - [Gandurile putine dar fixe ale lui Chuck Norris, invidios pe performanta butoiului uman]
*AM ZIS XXXXXL nu XXL!* - [racnetele de soprana pe care le scoate costumierul "balenei ucigase"]
...
Adorabil cum ii snopeste pe toti dolofanul asta de Segal, manca-l-ar mama/tata, dand din manutele lui alea doua!... E de ajuns sa respire odata (ca mai mult nu face in spatii inguste) si deja se rastoarna rafturile cu unelte ascutite, taman peste organele vitale ale "negativilor", care sangereaza, sangereaza, sangereaza, precum acidul din bateriile iepurasului Duracell.

SANDA45 pe 29 Noiembrie 2012 18:57
Sa zicem ca e binisor,Seagal din nou bate,loveste,ucide.
Vegetarian pe 01 Septembrie 2012 20:30
Este un film potrivit si pt lista : Case , apartamente - Probleme , solutii = la o casa izolata ar trebui sa fie obligatoriu prin lege un sistem de paza si alarma , eventual cu camere tampon pt retinut infractori periculosi veniti sa ucida , si camere de panica pe fiecare nivel etc .
...Spoiler ! ! ( prezentarea deznodamantului )
citeşte

CANTALUP pe 3 septembrie 2012 22:19
Intotdeauna a fost mai ieftin sa previ decat repari . Cine ajunge sa se vaite , sa fie nemultumit , inseamna ca sa zgarcit sau a gresit undeva . Desteptul învata din greselile altora , iar prostul nici macar din greselile lui . . . Dintro carte ramai cu replici . Dintrun film ramai cu imagini .
micsa9124 pe 27 Octombrie 2011 18:27
naspa rau filmu
aveti dreptate cel mai prost actor face o gramada de filme si toate is la fel ,nush cum de are nota asa mare ,exagereza prea mult in filme mi se pare tare enervant
bizonul pe 25 noiembrie 2015 07:09
Ai dreptate, dar dupa atata "potop" de idiotenii indiene pe National Tv., o data pe saptamana un film cu Seagal, este o "mana cereasca".
Dragos.87 pe 17 August 2021 22:02
Merita o vizionare
Este un film echilibrat,are o usoara actiune,are si batai dar sa fim cinstiti sunt si multe scene total nerealiste..Ritmul filmului e convenabil avand in vedere scenariul obisnuit si plictisitor ca sa nu mai vorbim de bataile care le da Segal celorlalti si ii lasa rupti fara prea mare efort cum sunt in majoritatea filmelor lui..Oricum in lipsa de altceva merita vazut..
costel_rinocerul_visiniu pe 09 Octombrie 2019 19:47
Mai bine nu citesti comentariile ..doamne tot felul de specialistii ..care mai de care, sa iasa n evidentza ..vezi cum isi dau parerea de ..scenariu , reqie , muzika si chiar costume :)))
xerses pe 18 Februarie 2014 23:17
In acelasi stil cu care ne-am obisnuit Steven Seagal nu ma surprinde cu nimic in acest film; nici scenariul nu e foarte original.
cosmin_kedii pe 19 Septembrie 2013 08:08
Există scene de acțiune suficiente , impuscaturi si momente amuzante ,Care este necesar pentru un film de actiune bun .
cosmin742000 pe 19 Ianuarie 2017 21:43
Un film jenant ca orice film in care "joaca" Stevean Seagal
herleaflorin pe 26 Februarie 2012 11:12
pai ce sa zic duar actiunea din film conteaza in rest nimic altceva
ooo333 pe 09 August 2009 19:12
un alt rahat marca Segal !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jason Statham pe 03 Iunie 2009 18:43
steven segal...
sunt de acord cu tine 100% mereu la fel mie unu nu imi place actorul asta sub nici o forma toate filmele lui sunt de duzina...