Păreri Damage

Proscrisul

alex_il_fenomeno pe 20 Iunie 2011 18:45
un film de actiune nemaipomenit , cu o poveste ce se desfasoara in dura lumea a inchisorii ! cele mai bune scene sunt cele de lupta din inchisoare , unde Steve Austin face ce stie el cel mai bine : sa lupte ! filmul este plin de scene sangeroase , ceea ce il fac mai realist si mai intens ! il recomand !
user-5c557e39b0bfc pe 19 Februarie 2019 23:29
UN FILM CU O TEMA ORIGINALA BINE GANDITA DEFINITA IN PARTI CONTRADICTORII SPECIFIC ONORIFIC DESCRIPTIV ASIDUAT CONTINUITIV PROGRESIV
Manusa pe 27 Februarie 2012 22:18
Un film care mi-a placut foarte mult, iar Steve Austin a jucat excelent si a facut ce stie foarte bine, adica sa lupte.
cetateanu pe 26 August 2010 19:54
un film bun dar nu sa te dea pe spate .am mai vazut o gramada de filme pe acest subiect.
jimmy_84 pe 09 Noiembrie 2009 17:22
bunicel si atat, de vazut o singura data
nu stiu de ce a aparut inaintea premierei daca aceasta este in2010??????????????????????????

user-5e3e92f1c0e2d pe 09 Februarie 2021 21:07
cosmin 742000..bha mutule, Austin e legenda mha cretinule..javra dreaq, boule..sa ne pisham pe tine in cor bulaule..
user-5d38bae1019e9 pe 07 Iunie 2020 01:37
Omg guys e foarte amazing filmul. Awsome e ziua asta omg lol haha xD ce bine omg haha guys trebuie sa vedeti asta aha nononono haha follow twitch prime hahahahhaa o nono nono bye guys hev ă nais dei
delllia pe 19 Februarie 2019 20:48
Nu agreez filmele dure cu box salbatic si sange imprastiat. Nu cred ca o femeie ar avea ce sa aprecieze la un astfel de film. Nota 4. Stive Austin este perfect in rol.
Tyybi1 pe 11 Februarie 2014 22:10
Un film bun. Poate chiar cel mai bun a lui S. Austin.
Dar_kvampire pe 21 Mai 2013 13:26
Filme cu Steve Austin sunt bestiale si asta este ca si celelate actiune non stop merita vazut.
chiba_florin pe 21 Noiembrie 2011 15:17
care film in care joaca STONE COLD STEVE AUSTIN poti sa spui ca nu-i un film de toata frumusetea, iar asta nu se lasa mai prejos
yonutzTM pe 10 Iunie 2011 22:42
Un film bun , Steve Austin i se potriveste rolul de bataus . Am mai vazut un film tot cu Steve Austin care tot asa lupta pentru propria liberatate , dar care nu vroia sa raneasca oamenii . The Condemned se numeste celalalt film , este asemanator cu acesta , doar ca parerea mea , acela are mai multa actiune .
xerses pe 10 Iunie 2011 20:53
Un film bunicel si interpretarile nu sunt rele.Nici ideea care sta la baza filmului nu e de neluat in seama.
Max_Mafiotu- pe 07 Aprilie 2010 13:46
Am vazut acest film este de nota 8 premiera in romania nu stiu cand apare filmu in america este aparut din 2009 ./ mi-e mia placut
Vegas2010 pe 15 Martie 2010 21:55
io unu am vazut filmul
l-am gasit pe odc anul trecut prin octombrie
e aparut de mult si la noi
e bun filmul merita sa te uiti o data

adizoo13 pe 11 Februarie 2010 13:49
un film cam cum se faceau filmele cu JCVD acum ceva timp, o drama care il impinge pe Jon eliberat conditionat in cercul luptelor ilegale, fiecare are o datorie de platit si incearca sa-si repare greselile printr-o fapta buna fata de altcineva. multa actiune, pumni impartiti si sange din abundenta. un film placut de casa...actiune, suspans....
davecosmin pe 18 Decembrie 2009 21:09
Ce ai spus jimmy?
Acest film deodata ce in el joaca Stone Cold este foarte bun.Actiunea este constanta si placuta ochiului chiar daca uneori se mai si exagereza si scenele de lupta....Steve Austin te mai asteptam si pe viitor cu astefel de filme, joci foarte bine si plus de asta esti avantajat si de masa musculara!!!;)
AS-ANA pe 11 Decembrie 2010 09:05
acest filme a fost difuzat seara trecuta la antena 1
nu stiu dc nu putem sal votam si sal bifam...orcum cred ca e un film foarte bun despre valorile umane..mia placum mult..
cosmin742000 pe 23 Februarie 2017 08:53
Un film jenant , plin de clisee si nonsensuri ca mai toate filmelle de actiune americane
contas pe 9 februarie 2021 23:58
Bai Cosmin, tu esti tampit sau prost! Nu comentezi nimic decat .. jenant,.. si alte alea. Bai boule, spune despre film, nu comenta la modul general. Am impresia ca cu postezi aici comentarii ca sa te afli in treaba.. Stai in banca ta daca esti prost si nu stii sa judeci un film (indiferent de felul lui).
eduard_stratan pe 21 februarie 2023 19:03