Păreri Bliss

(1997)

Extaz

Morariu Vlad Mihai pe 02 Ianuarie 2007 02:33
Poi...Sunt un pusti de 14 ani... Parerea mea este.. ca acest film e de 5 STELE. Pur si simplu ma-m indragostit de el...nu stiu cum sa o zic... dar, eu ma-m indragostit de el... e atat de bun si frumos...nu, nu, nu am ramas fara cuvinte... si mi-a placut cel mai si cel mai mult momentele cu " Vrei sa ne jucam "Daca mai iubi..." " :X sunt indragostit de acest film.

Va Multumesc!

misu590 pe 3 septembrie 2018 17:35
Ai 25 ani încearcă să-l revezi și vezi dacă mai gândești la fel!
marius pe 27 Martie 2007 12:06
unul dintre cele mai bune filme vazute de mine vreodata. nu ma refer neaparat ca realizare cinematografica, ci ca tematica si mod de abordare a unui subiect tabu pentru omul zilelor noastre. indicat in primul rand barbatilor care doresc sa invete cum sa-si iubeasca femeia si sa o implineasca erotic si afectiv, o lectie despre continenta sexuala si atentia care trebuie acordata unei femei de catre un barbat adevarat.
merita vazut!

bela_pasztor pe 18 Decembrie 2016 01:24
Un film de exceptie!! Dupa ce vezi doar telenovele si filme de duzina in reluare, iata ca apare un film de mare clasa.
ciobotaru pe 06 Noiembrie 2011 15:13
......................................................................................
Marginal pe 10 August 2011 14:26
Categoric merita vazut!
Un film despre necunoscuta lume din noi (ganduri si emotii dificil de constientizat si de verbalizat), lume ce - printre altele - ne impregneaza discret corpul si ne influenteaza viata intima. O lectie pentru cei ce se considera "barbati adevarati", deseori doar aparent capabili sa-si implineasca erotic si afectiv partenerele de viata. Categoric merita vazut!