Rezultatele cautarii dupa "quentin tarantino"
Rezultate exacte
Quentin Tarantino
(regizor CSI: Crime Scene Investigation (2000))
Quentin Jerome Tarantino , Knoxville, Tennessee, SUA , 27.03.1963
Filme
21 Years: Quentin Tarantino
(2019) 21 Years: Quentin Tarantino
A Conversation with Enzo Castellari and Quentin Tarantino
(2008) A Conversation with Enzo Castellari and Quentin Tarantino
A Conversation with Quentin Tarantino & Scott Spiegel
(2004) A Conversation with Quentin Tarantino & Scott Spiegel
Articole
2026-06-02Kill Bill la puterea a doua, un eveniment de neratat
... dintre ele. Conceput inițial de Quentin Tarantino ca un singur film ... elementele definitorii ale filmografiei lui Tarantino: secvențe stilizate și absurd de ...
2026-04-07Kill Bill: The Whole Bloody Affair vine în cinematografele din România
... un vechi vis al lui Quentin Tarantino, care a scris povestea ... distribuitorilor, iată ce a declarat Tarantino despre versiunea integrală: „L-am ...
2025-11-28Quentin Tarantino urăşte Jocurile foamei. Iată motivul
... originali regizori de la Hollywood, Quentin Tarantino are uneori opinii tranşante ... mai puţin violent'", a spus Tarantino. Jocurile foamei nu este singura ...
2026-01-13George Clooney, înţepătură publică la adresa lui Tarantino
Quentin Tarantino este cunoscut pentru opiniile sale tranşante, iar anul trecut ... şi simplu onorat". Clooney şi Tarantino au colaborat o singură dată ...
2024-12-23Este adevărat ce spune Quentin Tarantino despre Yellowstone?
... descoperit în albiile râurilor africane, Quentin Tarantino se încăpăţânează să ofere ... Unchained. Prin urmare, atunci când Quentin Tarantino are ceva de spus ...
2024-11-17Cronica Dune: Prophecy, iată cum a fost "creat" Paul Atreides
Quentin Tarantino şi-a uimit fanii săptămânile trecute spunând că refuză să ... istorie. Dar iată că acum Tarantino - şi alături de el şi ...
2024-11-04Classy Film Festival – Ediția a II-a aduce magia filmelor clasice la Happy Cinema București
... regizate de nume legendare precum Quentin Tarantino, Francis Ford Coppola, Michael ... Pulp Fiction (1994), semnat de Quentin Tarantino, avându-i în distribuție ...
2024-11-06Joker 2, o victimă a aşteptărilor nejustificate?
... al lui Joker 2 este Quentin Tarantino, care a declarat recent ... pe o idee a lui Tarantino. Duo-ul jucat de Lady ... Phoenix i-a amintit lui Tarantino de protagoniştii din filmul lansat ...
2025-04-29O echipă cu potenţial: Brad Pitt în faţa camerei şi Edward Berger în spatele ei
... cinste: David Fincher regizor şi Quentin Tarantino scenarist. Nici Edward Berger nu stă degeaba: a terminat filmările ...
2025-06-12Supereroul Marvel pe care James Gunn a refuzat să-l includă în seria Gardienii galaxiei
... care o are reticenţă în ce-l priveşte pe Thor: Quentin Tarantino a vorbit în mai multe rânduri despre "marvelizarea Hollywood-ului ...
Căutare Google
Pentru mai multe rezultate
foloseşte căutarea Google
Ultimele căutări
quentin tarantino, Romy Schneider, Wanna Fuck My Daught, robert roldan, p3, jenna doolittle, Home for Rent, eddie rodriguez, daina leitold, Jack PierceFilme de urmărit la TV
Film Now
01:30
|
Shooter(2007)Lunetistul
|
PRO TV
21:30
|
Hummingbird(2013)Legea străzii
|
Viasat Kino
23:00
|
The End of the Affair(1999)Sfârșitul aventurii
|
Cinemagia
> Rezultatele căutarii după quentin tarantino
Filme pe genuri
- Acţiune
- Animaţie
- Aventuri
- Comedie
- Crimă
- Documentar
- Dragoste
- Dramă
- Familie
- Fantastic
- Film noir
- Horror
- Istoric
- Mister
- Muzică
- Muzical
- Război
- Romantic
- Scurt metraj
- SF
- Stand Up
- Thriller
- Western
- Taguri filme
- Taguri stiri
- Arhiva stiri
- Program TV
Premii filme
Filme noi
- Filme 2028
- Filme 2027
- Filme 2026
- Filme 2025
- Premiere cinema
- Filme la TV
- Filme pe DVD
- Filme pe Blu-ray
- Filme româneşti
- Filme indiene
Filme 2026
Index filme
Program cinema
Actori populari
Trailere filme
- I Know Where You Live
- Lion Fist
- Atlas King
- Ghost: 2 Big to Rig
- Star Wars: The Mandalorian and...
- Dead Janitors Club
- Filipiñana
Filme populare
Premiere cinema
În curând la cinema
- The Pout-Pout Fish
- Ice Cream Man
- Uma Musume: Pretty Derby - Beginning of a New Era
- Gail Daughtry and the Celebrity Sex Pass
- The Carpenter's Son
- The End of Oak Street
- PAW Patrol: The Dino Movie
- Insidious: Out of the Further
- Spa Weekend
- One Night Only
- The Dog Stars
- Fuori
- Mutiny
- Cars
- Fall 2: Deadpoint
- Handbook for Superheroes
- Don't Look Back in Anger
- By Any Means
- Le crime du 3e étage
- Dosarele orașului alb
- Practical Magic 2
- Coyote vs. Acme
- Iertarea
- Värn
- Cats in the Museum: Treasures of Egypt
- 3 zile în septembrie
- Resident Evil
- Heart of the Beast
- Runner
Filme noi în SUA
- Soulm8te
- Super Troopers 3
- Cliffhanger
- P31
- Sense and Sensibility
- Clayface
- Forgotten Island
- Digger
- The Legend of Aang: The Last Airbender
- Other Mommy
- Street Fighter
- Remain
- Jimmy
- The Cat in the Hat
- Ebenezer: A Christmas Carol
- The Hunger Games: Sunrise on the Reaping
- Focker-in-Law
Program TV
Acest site folosește cookie-uri. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Află mai multe
Termeni şi condiţii | Contact | Politica de confidențialitate | A.N.P.C
Rezultatele căutarii după quentin tarantino
Death Proof



