Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Forum > Condica de sugestii si reclamatii

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 29 May 2002, 16:49   #1
philZman
Novice
 
philZman
 
Join Date: May 2002
Posts: 1
Send a message via AIM to philZman Send a message via Yahoo to philZman
Imi place site-ul acesta, dar fiind webdesigner la randul meu, mi se pare putin cam iritant faptul ca ati scos copyrightul. Acest forum apartine organizatiei phpBB si cred ca merita credit pentru acest forum pe care-l ofera gratuit.

Daca cineva v-ar folosi baza de date cu filme la site-ul lor fara permisiune sau copyright, v-ar conveni ? (e doar un exemplu)...
philZman is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 30 May 2002, 12:39   #2
daniel
Administrator
 
daniel
 
Join Date: Jul 2001
Posts: 202
Intr-adevar acest forum "apartine organizatiei phpBB". Ceea ce probabil nu stiti dvs. este ca acest forum este sub licenta GNU GPL. Pentru mai multe detalii ar trebui sa consultati link-ul http://www.phpbb.com/license.php
Sper ca "license agreement"-ul prezent la aceasta adresa va va da toate raspunsurile necesare.

<font size=-1>[ Acest Mesaj a fost editat de: forumadmin pe 2002-05-30 13:40 ]</font>
daniel is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 05 Oct 2002, 20:41   #3
ricutza
Babyface Killer
 
ricutza
 
Join Date: Feb 2002
Posts: 2,221
Send a message via ICQ to ricutza Send a message via MSN to ricutza Send a message via Yahoo to ricutza
acest forum a implinit acum cateva luni un an...si eu nu i-am urat "La multi ani!" pana acum...de prin august tot vroiam eu sa fac chestia asta dar am tot uitat...sper ca anul viitor sa fiu ceva mai promta!
ricutza is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 07 Oct 2002, 05:27   #4
dandfocus
Novice
 
dandfocus
 
Join Date: Oct 2002
Posts: 6
Sint curios daca printre cei ce frecventeaza acest forum sint si profesionisti care lucreaza (sau au lucrat) efectiv pe o productie (cel putin) cinematografica.
Da-mi de stire la dandfocus@shaw.ca
Sint curios de conditiile de acolo.
Sanatate si noroc,
Dan
dandfocus is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Oct 2002, 13:17   #5
Anonymous
Guru
 
Anonymous
 
Join Date: May 1978
Posts: 40,392
de ce desi sunt logged in mai trebuie sa-mi mai scriu parola cand scriu un mesaj?este un lucru care mi se inatampla foarte frecvent in ultimul timp...
adica scriu un mesaj, apas pe trimiteti, si imi apre ca nu am introdus username si parola...ma intorc, nu am unde sa-mi introduc parola, mai apas o data trimiteti si a doua oara merge...de ce se intampla chestia asta?
Anonymous is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Oct 2002, 13:18   #6
ricutza
Babyface Killer
 
ricutza
 
Join Date: Feb 2002
Posts: 2,221
Send a message via ICQ to ricutza Send a message via MSN to ricutza Send a message via Yahoo to ricutza
dupa cum spuneam....mesajul de mai sus a fost scris tot de mine...de c eimi apare ca Anonim?
ricutza is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 11 Jan 2003, 14:23   #7
bog_tom
Novice
 
bog_tom
 
Join Date: Sep 2001
Location: Timiºoara
Posts: 15
Send a message via ICQ to bog_tom Send a message via AIM to bog_tom Send a message via MSN to bog_tom Send a message via Yahoo to bog_tom
raspuns

Originally Posted by ricutza:
adica scriu un mesaj, apas pe trimiteti, si imi apre ca nu am introdus username si parola...ma intorc, nu am unde sa-mi introduc parola, mai apas o data trimiteti si a doua oara merge...de ce se intampla chestia asta?
Pentru ca nu v-ati autentificat.... si admin-ul forumului a lasat sa scrie in forum si pe cei neautentificati (numele lor ca aparea ca - VIZITATOR) ...asa ca recomandarea mea este daca vreti sa va apara numele sa va autentificati inainte de a scrie un mesaj.... si veti avea si alte avantaje .. veti fi avertizat cand raspunde cineva ... samd :wink:
__________________

well done...

Bogdan Toma
Romanian phpBB online community site
bog_tom is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 00:27.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells