Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Forum > Condica de sugestii si reclamatii

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 20 Jan 2006, 16:07   #21
films4all
Guru
 
films4all
 
Join Date: Jan 2006
Location: Bucuresti
Posts: 877
Reclamele nu se aleg!!!

Ce treaba ai tu cu reclamele care sunt pe site..nu sunt alese!!! Astea sunt si gata!! Dupa ce ca site-ul e perfect mai vreti si publicitate perfecta?? Nu cred ca are sa se intample...
__________________
Toata lumea stie ca nu se poate face acel lucru pana in momentul in care vine unu' care nu stie ca nu se poate rezolva acel lucru... si-l rezolva!
films4all is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 20 Jan 2006, 17:27   #22
alc
Veteran
 
alc
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 177
nu ca vrem publicitate perfecta....vrem publicitate care sa nu ne deranjeze
alc is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 20 Jan 2006, 20:30   #23
Cinemania
Cinemaniac
 
Cinemania
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 4,194
Re: Reclamele nu se aleg!!!

Originally Posted by films4all:
Ce treaba ai tu cu reclamele care sunt pe site..nu sunt alese!!! Astea sunt si gata!! Dupa ce ca site-ul e perfect mai vreti si publicitate perfecta?? Nu cred ca are sa se intample...

site-ul e perfect pentru ca are in continut publicitate neperfecta? asta sa intelegem? ca un lucru e perfect daca are si ceva nonperfect? atunci io vreau o Cinemagia stirba si cu par sub brat
__________________
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
Cinemania is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 20 Jan 2006, 20:30   #24
Cinemania
Cinemaniac
 
Cinemania
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 4,194
am uitat: :lol:
__________________
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
Cinemania is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 20 Jan 2006, 20:31   #25
raptor
Leprechaun
 
raptor
 
Join Date: Feb 2003
Posts: 2,535
Re: Reclamele nu se aleg!!!

Originally Posted by Cinemania:
neperfecta?

.imperfecta?
__________________
absolutely, mr president, absolutely

http://www.youtube.com/watch?v=81bQJGafcjU
raptor is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 22 Jan 2006, 19:53   #26
films4all
Guru
 
films4all
 
Join Date: Jan 2006
Location: Bucuresti
Posts: 877
Ma lasa rece!!

Sa stii ca ma lasa rece psihologia ta!! Sincer!! Eu tot cred ca site-ul e perfect si cat despre publicitate...vorba taranului:" no...tu bre..no circula si tu..." Auzi..sa te plangi de publicitate!! Nu-ti place publicitatea din Romania..pai ia decizie nu te plange!! Da declaratii, deschide gura, poate te aude ccineva, ori make good spot!! Fa tu spoturi bune!! Daca tot navighezi pe site, inseamna ca esti cinefil!! Sa te vad ca faci publicitate mai buna si atunci am sa tac...pe bune!! Pe data viitoare!!!
__________________
Toata lumea stie ca nu se poate face acel lucru pana in momentul in care vine unu' care nu stie ca nu se poate rezolva acel lucru... si-l rezolva!
films4all is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 23 Jan 2006, 23:58   #27
Cinemania
Cinemaniac
 
Cinemania
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 4,194
Re: Reclamele nu se aleg!!!

Originally Posted by raptor:
Originally Posted by Cinemania:
neperfecta?

.imperfecta?

da, nu ma puteam hotari exact care e termenul...now it's all ferpect
__________________
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
Cinemania is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 24 Jan 2006, 00:08   #28
Cinemania
Cinemaniac
 
Cinemania
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 4,194
Re: Ma lasa rece!!

Originally Posted by films4all:
Sa sti ca ma lasa rece psihologia ta!! Sincer!! Eu tot cred ca site-ul e perfect si cat despre publicitate...vorba taranului:" no...tu bre..no circula si tu..." Auzi..sa te plangi de publicitate!! Nu-ti place publicitatea din Romania..pai ia decizie nu te plange!! Da declaratii, deschide gura, poate te aude ccineva, ori make good spot!! Fa tu spoturi bune!! Daca tot navighezi pe site, inseamna ca esti cinefil!! Sa te vad ca faci publicitate mai buna si atunci am sa tac...pe bune!! Pe data viitoare!!!

chiar asa bre, sa te plangi de opinia omului...de statutul lui de cinefil...da, tzucu-te-as de-obraji la un jinars shiert, ce legatura are reclama zgomotoasa, luminoasa si bagaroasa cu urechile si ochii mei de cinefil predestinat sa faca spoturi?! una mare de tot: MA C LC PE N RVI! mai ie o gura din glaja aia de jinars s'asculta-ma de-i vre: io n-am nimic cu publicitatea (bat'o pozna cat ii de variata!!!), io am ceva cu daraba aia din site care-mi baga pe gat spoturi care nu-mi plac...om fi noi tarani si ne'om paste noi oile fiecare pe pajistea lui da' la un 'tutzi dumnecatzii tai de gripa aviara tot avem dreptu', sau nu?
__________________
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
Cinemania is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 24 Jan 2006, 16:14   #29
mu_zz_i
Guru
 
mu_zz_i
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pitesti
Posts: 323
Cat mai multe poll-uri. Cat mai variate .
mu_zz_i is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 24 Jan 2006, 16:34   #30
Cinemania
Cinemaniac
 
Cinemania
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 4,194
Originally Posted by mu_zz_i:
Cat mai multe poll-uri. Cat mai variate .

cred ca ai vrut sa postezi aici:
http://www.cinemagia.ro/forum/viewtopic.php?t=7266
__________________
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
Cinemania is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:48.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells