Go Back   Cinemagia Forum > Totul despre filme > Star-uri

View Poll Results: Va place in 3?
Liv Tyler 8 15.38%
Monica Bellucci 24 46.15%
Angelina Jolie 20 38.46%
Voters: 52. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 03 Mar 2004, 17:59   #1601
alexandru
Novice
 
alexandru
 
Join Date: Jun 2001
Posts: 23
Aloo domnu` TLD,

Din cate cunosc eu fuserati LA LAnsarea (na ca facui si o lalofonie)revistei. Nu am afirmat eu sus si tare (e acu` nu as putea sa spun pe forum aici CAT de tare era) ca vreau s-o vad pe Angelina pe coperta?
Asadar, Domnu`, va permiteti sa va indoiti de veridicitatea sentimentelor mele afirmate in mod fatis pe acest forum?
Domnu` domnu`... votu` meu se pune
alexandru is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Mar 2004, 18:00   #1602
TLD
Spirit of the System
 
TLD
 
Join Date: May 2003
Location: bucuresti
Posts: 2,200
Originally Posted by Leonard:
Originally Posted by TLD:
Originally Posted by Leonard:
TLD, nu stiu cum numeri tu, da e 6-0. sa fie inca unul de la mine: 7-0 pt Jolie Voight.
E doar 4-0 baieti! Nu va puneti cu maiestrul care initiaza meciurile?! Sau vreti sa luati fraiele acestui topic?! Va invit! Pana se termina campionatu asta e doar 4-0 in meciul curent!

P.S: Va puteti considera in continuare PERSECUTATI!
P.S.2: Nu ma faceti sda anulez pt prima si sa speram ultima oara meciul din cauza unor voturi mai mult sau mai putin dubioase... La cote atat de inalte ar trebuii sa se respecte fair-playul... Voi medita asupra acestei chestiuni :evil:
P.S.3: Mi-am mai pus eu forumul in cap si cu alte ocazii, nu ar fi prima data! :lol:

OK, shefule, cum zici tu, poti sa pui si Belluci 19-0 din start fara sa tii cont de voturile celorlalti. Dar urmatorul campionat hottest woman il moderez eu si deschid topic nou (deja am gasit vreo 70 personaje feminine majoritatea cunoscute). Ma rog, poti sa continui si tu aici, nici o problema.
S-A FACUT! Iti incredintez tie urmatorul campionat! (ofera-mi onoare sa-l termin pe asta in stil mare :lol: ). Ultimele 3 meciuri pe care le am sub tutela!
TLD is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Mar 2004, 18:03   #1603
TLD
Spirit of the System
 
TLD
 
Join Date: May 2003
Location: bucuresti
Posts: 2,200
Originally Posted by alexandru:
Aloo domnu` TLD,

Din cate cunosc eu fuserati LA LAnsarea (na ca facui si o lalofonie)revistei. Nu am afirmat eu sus si tare (e acu` nu as putea sa spun pe forum aici CAT de tare era) ca vreau s-o vad pe Angelina pe coperta?
Asadar, Domnu`, va permiteti sa va indoiti de veridicitatea sentimentelor mele afirmate in mod fatis pe acest forum?
Domnu` domnu`... votu` meu se pune
Tz! Hai sa n-o mai lungim... Nu votezi tot topicul el lung si frumos si votezi taman la meciul asta... Strange rau de tot! Nici macar la alte meciuri ale lui jolie nu ai votat! e tot 4-3!
TLD is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Mar 2004, 18:05   #1604
TLD
Spirit of the System
 
TLD
 
Join Date: May 2003
Location: bucuresti
Posts: 2,200
Originally Posted by emanuel:
N-ai numarat bine!
Chiar daca nu iei in considerare voturile lui addy si alexandru (mi se pare nedrept!).
Au ramas: BeNnY, eu, Wolverine, alex2, Leonard si ilila.
Deci ar fi 6-1!
Lol Wolverine e fractu! si ar fi al 3-lea suspect pe lista cu care as putea sa dau meciul lui Bellucci! Nu ma faceti sa fac asta! Doar 6-2 pt jolie! cu votul lui christi!
TLD is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Mar 2004, 18:05   #1605
Mithrandir
Novice
 
Mithrandir
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 3
Logic ca ....Bellucci

mehie poate nu ati auzito si cvoi pasta dar....domnishoara Jolie poarta numai 44 la piciorusul ei gingash :wink: :lol: ...asa ca sa mai ganditi si la acest amanunt.....ok deci eu cred ca tot bellucci e cea mai buna (*)
Mithrandir is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Mar 2004, 18:06   #1606
Nightwane
SadoMasoChrist
 
Nightwane
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 2,772
Jolie
__________________
Switched On Lotus
Nightwane is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Mar 2004, 18:07   #1607
marcu
Veteran
 
marcu
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 288
Mai, nu stitzi sa numaratzi???. Cel putzin doua voturi clare pentru Monica, vedetzi mai sus votul meu shi al lui Dan Gerose. Concursul a eshuat, nu are credibilate, v-atzi inpotmolit, inchidetzi hardughia!!!
Monica e declarata invingatoare pentru ca "juriul' a trishat. Mergem mai departe.
__________________
"Literatura(poezia) si filmul constituie cea mai convingatoare dovada ca pentru noi viata si moartea nu-s suficiente" (Fernando Pessoa)
marcu is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Mar 2004, 18:09   #1608
alexandru
Novice
 
alexandru
 
Join Date: Jun 2001
Posts: 23
Frate TLD, Io cu Angelina am mai votat pe topicu` asta. Ia da matalutza sa cauti toate mesajele mele (la profil) si la al treilea ce scrie?
Buzele lu` Angelina nu se pun?
alexandru is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Mar 2004, 18:11   #1609
TLD
Spirit of the System
 
TLD
 
Join Date: May 2003
Location: bucuresti
Posts: 2,200
Originally Posted by marcu:
Mai, nu stitzi sa numaratzi???. Cel putzin doua voturi clare pentru Monica, vedetzi mai sus votul meu shi al lui Dan Gerose. Concursul a eshuat, nu are credibilate, v-atzi inpotmolit, inchidetzi hardughia!!!
Monica e declarata invingatoare pentru ca "juriul' a trishat. Mergem mai departe.

La draq! Este primul meci pe care il declar over floded! Bellucci este declarata castigatoare, puteti sa am urati, puteti sa o bagati in campionatul urmator, aici Bellucci trece mai departe! Mama ce draci am... :roll:
P.S: Cel mai scurt meci din istoria topicului si este oficial CAMPIONATUL URMATOR NU-L VOI MAI ORGANIZA EU! CI LEONARD! SPOR LA TREABA DOMNULE! Si ne vedem maine in finala!
TLD is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Mar 2004, 18:20   #1610
Bogie
Guru
 
Bogie
 
Join Date: Dec 2002
Posts: 630
Super Monica.
TLD, hai sa fim corecti, tine scorul cum trebuie,pana la urma tot Monica o sa iasa, nu te teme.
__________________
My, my, my. Such a lot of guns around town and so few brains!
Bogie is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Mar 2004, 18:22   #1611
dormidont
Novice
 
dormidont
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 1
Asta-i primul meu mesaj pe forum.
Votez cu Monica, normal.
dormidont is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Mar 2004, 18:24   #1612
TLD
Spirit of the System
 
TLD
 
Join Date: May 2003
Location: bucuresti
Posts: 2,200
Originally Posted by bogie:
Super Monica.
TLD, hai sa fim corecti, tine scorul cum trebuie,pana la urma tot Monica o sa iasa, nu te teme.
Well sa se voteze maine cu monica cine vrea, dak vrea! Eu inchid meciul acesta, la scorul de 8,9,10 3 pt Jolie din care vreo 3 voturi sunt dubioase rau! Cu toata opozitia lui emanuel sau a celorlalti va mai intalniti cu fetele maine in ultmia zi a concursului! Sa curga lacrimile peste acest topic sa-l spele... :lol:
TLD is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Mar 2004, 18:25   #1613
silfax
Novice
 
silfax
 
Join Date: Mar 2004
Location: focsani
Posts: 14
Send a message via Yahoo to silfax
Monica
silfax is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Mar 2004, 18:27   #1614
adinosaurusrex
Guest
 
adinosaurusrex
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 1
Bella Bellucci
adinosaurusrex is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Mar 2004, 18:27   #1615
TLD
Spirit of the System
 
TLD
 
Join Date: May 2003
Location: bucuresti
Posts: 2,200
Fratilor nu vedeti ca dej aa degenerat totul! Sunt prea multe voturi de pe acelasi ip probabil, useri cu un mesj... OAMENI BUNI MECIUL ESTE INCHIS! Jolie a pierdut gata numai plangeti! Nu ati jucat corect ati pierdut!
TLD is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Mar 2004, 18:29   #1616
osteres
Novice
 
osteres
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 1
Monica
osteres is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Mar 2004, 18:43   #1617
christi
Guru
 
christi
 
Join Date: Feb 2002
Location: route 66
Posts: 676
Send a message via Yahoo to christi
Originally Posted by TLD:
Fratilor nu vedeti ca dej aa degenerat totul! Sunt prea multe voturi de pe acelasi ip probabil, useri cu un mesj... OAMENI BUNI MECIUL ESTE INCHIS! Jolie a pierdut gata numai plangeti! Nu ati jucat corect ati pierdut!

You crazy?? Uita-te si tu, citi useri cu un singur mesaj au votat cu Monica.... nu ti se pare ca voi ati trisat??????
__________________
We are accidents waiting to happen...
christi is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Mar 2004, 19:39   #1618
TLD
Spirit of the System
 
TLD
 
Join Date: May 2003
Location: bucuresti
Posts: 2,200
Mah voi nu vedeti ca eu inchisesem meciul pe la 19:11, dupa nu am mai luat in considerare voturile! Nici de o parte nici de alta... Ce ma doare pe mine dak s-a trisat dupa si la Bellucci... De asemenea puteau sa fie si fanii lui jolii care sa-mi impute ca s-0a trisat si de partea lui Bellucci!...

P.S: Stiu am mintea bolnava... Stati aproape sa nu pierdeti finala de maine!
TLD is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Mar 2004, 20:14   #1619
christi
Guru
 
christi
 
Join Date: Feb 2002
Location: route 66
Posts: 676
Send a message via Yahoo to christi
Mai are rost sa votam in finala?? Poate te superi dupa vreo ora, si inchizi meciul....
__________________
We are accidents waiting to happen...
christi is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Mar 2004, 20:29   #1620
Ilila
Tinkerbell
 
Ilila
 
Join Date: Dec 2003
Location: Iasi
Posts: 1,120
Send a message via Yahoo to Ilila
Cel mai nebun om este cel indragostit...
Ilila is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:31.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells