Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Forum > Condica de sugestii si reclamatii

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 17 Sep 2002, 09:42   #1
florinprisecaru
Novice
 
florinprisecaru
 
Join Date: Sep 2002
Location: stiam
Posts: 1
Imi pare nespus de rau pentru ca sunt nevoi sa scriu cele ce urmeaza.
Sugestia mea ar fi: mai multa seriozitate din partea dvs. fata de cei care castiga concursuri constand in invitatii la film pe sit-ul cinemagia.
Am avut neplacuta surpriza ca vineri 13 septembrie orele 18.45 cand m-am prezentat la ghiseul cinematografului Studio (deoarece am castigat o invitatie pe sit-ul cinemagia), sa aud urmatoarele :
“Ne pare rau dar nu am primit nici o invitatie astazi de la cinemagia. De obicei venea cineva de la ei dimineata si le lasa aici.(si femeia imi arata incurcata caietul unde isi nota de fiecare data castigatorii de pe invitatiile primite de la cinemagia)
Astazi n-a venit nimeni, dar poate aveti un numar de telefon sa-i sunam.”. Va dati seama ca nu aveam nici un numar de telefon…si va dati seama ca m-am simtit nu tocmai bine pus intr-o astfel de situatie. Mi-ar placea sa stiu ce s-a intamplat…
florinprisecaru is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 17 Sep 2002, 10:06   #2
emanuel
Maestrul
 
emanuel
 
Join Date: Aug 2001
Posts: 1,579
Send a message via Yahoo to emanuel
Imi cer scuze in numele intregii echipe a site-ului. De acesta data este vine mea ca nu i-am anuntat pe cei de la Studio din timp castigatorii. De obicei conventia este ca daca vin castigatorii de pe site-ul nostru la Cinema Studio si invitatiile n-au ajuns inca sa-i lasa totusi sa intre in sala. Probabil ca doamna aceea era mai noua si nu stia aceasta regula.
Aceasta incurcatura se datoreaza faptului ca a fost schimbat filmul in ultima clipa si dupa aceea de la ora de incepere a spectacolului 20,00 a fost inaintata pentru ora 19,00... eu uitand de noua ora... si sunandu-i prea tarziu pe cei de la Studio.

Imi cer inca o data scuze si iti ofer o invitatie vinerea aceasta la Studio la ora 20,00 pentru filmul About a Boy. Te voi astepta la intrare si ti-o voi da personal impreuna cu scuzele mele pentru cele intamplate vinerea trecuta.

<font size=-1>[ Acest Mesaj a fost editat de: emanuel pe 2002-09-17 11:08 ]</font>
emanuel is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 17:54.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells