Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Forum > Condica de sugestii si reclamatii

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 07 May 2010, 19:07   #1
Katalin02
Novice
 
Katalin02
 
Join Date: May 2010
Posts: 5
Thumbs down Probleme pe Cinemagia cu un mahalagiu. Need some help here :)

Am dat de un individ pe nume cosmin_hiena care mi-a trimis un număr de Pm-uri cu niște insulte tipic unui care a crescut intr-o mahala. Aș aprecia dacă vreun admin s-ar uita peste pozele astea și astept sa se ia niște masuri :)



Uploaded with ImageShack.us

Last edited by Gloria : 08 May 2010 at 14:32.
Katalin02 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 07 May 2010, 23:57   #2
Dragomara
Banned
 
Dragomara
 
Join Date: Dec 2007
Location: Axiopolis
Posts: 2,871
Send a message via Yahoo to Dragomara
Thumbs up

O bazuka, ceva?!





PS: hai că m-ai făcut să râd!! Ştii unde-ai greşit tu?! În faptul că ai continuat să-i răspunzi, ignoră-l naibii, cel puţin până învaţă să scrie corect româneşte!!
Dragomara is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 08 May 2010, 09:57   #3
copila_satanista
darkest music addict
 
copila_satanista
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 1,697
si de mine se luase un pusti cu injuraturi d-alea cum e mandru el ca stie, il durea la corazon si singurul neuron (=rime) ca mi-s satanista d-aia n-am mai dormit eu
copila_satanista is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 08 May 2010, 14:33   #4
Gloria
Super Moderator
 
Gloria
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,342
Katalin02, i-am dat un mesaj de avertisment lui Cosmin. Dar, in mod clar, trebuia sa-l ignori dupa primul mesaj; tu ai preferat sa-l iei peste picior.
__________________
I am not lucky, I am good...
Gloria is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 08 May 2010, 21:38   #5
Katalin02
Novice
 
Katalin02
 
Join Date: May 2010
Posts: 5
Stai putin Gloria sa lamurim lucrurile. Individul acesta presupun ca sa luat de majoritatea care nu au fost deacord cu comment-ul lui, daca observi tu i-a zis lui Ratoy "sa ma iei si pe mine cand te uiti cu nevastata la film sa vezi ce ii arat eu ei si tie" si l-am luat putin peste picior ca este un mahalagiu analfabet fara cei 7 ani de acasa, si ca dovada imi stau pm-urile trimise de el. Nu mi se pare ok sa ignor orice maimutoi needucat de la tara si sa accept sa ma injure ca la usa cortului. Eu speram cu o pedeapsa mai mare decat un advertisment, dar apreciez faptul ca te-ai uitat peste poze si post si ai luat masuri.

Last edited by Katalin02 : 08 May 2010 at 21:40.
Katalin02 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 11 May 2010, 02:21   #6
buticut
Guru
 
buticut
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 2,282
E ceva in neregula cu mine fiindca sunt de parere KA Katalin02 merita avertizat? Mie mi se pare ca tu l-ai atacat primul, catalogandu-l drept un consumator de filme blockbuster, doar pentru ca nu i-a placut filmul 'cu efect psihologic' in cauza. Sunt gusturi si gusturi...doar pentru ca un film considerat un 'clasic' sau foarte bun de catre opinia generala nu i-a placut cuiva, nu inseamna ca individul nu e in stare sa aprecieze filmele bune. Nu stiu daca esti in masura sa vorbesti despre gramatica limbii romane, din moment ce tie nu prea iti plac cratimele (culmea, lui Cosmin ii plac) si ocazional mai si inventezi cuvinte (celorlanti). Mai ales daca tu i-ai trimis primul mesaje private jignitoare, in care i te oferi pentru 50 de Euro...nici nu ar trebui sa mai deschizi gura (sa postezi). Ai expus doar jumatate din problema, jumatatea care tie iti este favorabila, evident. Mesajul cu 'explicatiile pentru tip si nevasta' nu mi se pare ofensator, eu nici macar nu l-as fi avertizat pe Cosmin, 'pozele astea' nu sunt relevante, iar Mesajele Private, daca nu sunt spam, nu se pun, doar de aia sunt private.

Imi place ca ii spui ca exista filme si pentru genul lui si ii recomanzi Fast and Furious, un film pe care il ai in lista de favorite .

__________________
"En el teatro se hace lo que se debe, en el cine se hace lo que se quiere y en la televisión se hace lo que se puede">>

Last edited by buticut : 11 May 2010 at 02:39.
buticut is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 11 May 2010, 06:50   #7
Dragomara
Banned
 
Dragomara
 
Join Date: Dec 2007
Location: Axiopolis
Posts: 2,871
Send a message via Yahoo to Dragomara
Question scuze de off-topic. :D

@buticut - dragă da'ce anchete, ce anchete faci tu la ore fragede din noapte!! Ţţţţţţ-ţţţţţţţ! Ai insomnie frecvent, sau eşti doar soţia (iubita) vreunui Batman contemporan?!

Ăsta-i tipu'?!

Dragomara is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 12 May 2010, 22:03   #8
Katalin02
Novice
 
Katalin02
 
Join Date: May 2010
Posts: 5
Buticut te bagi ca musca in ... la vaca si tu. Nu i-am trimis eu pm-uri cu insulte, el mi-a trimis mie pm-uri cu tot felul de injuraturi si baliverne de ghetouri, dupa ce s-a dat mielusel pe topic,. Dar tu vorbesti mult si prost fara nestiinta de cauza. Adminii au scos pozele cu pm-urile trimise de el pt. ca aveau un continut mare de injuraturi la adresa mamei mele si a mortilor ei. Daca vedeai si restul povestii erai de acord cu mine, dar ne plac oameni care se baga in seama aiurea si cauta atentie ca tine.

P.s: Nu cred ca tie ti-ar conveni sa iti trimita un pusti cordit 10 pm-uri toate cu insulte la adresa mamei tale.

Last edited by Katalin02 : 12 May 2010 at 22:09.
Katalin02 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 00:26.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells