Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Forum > Condica de sugestii si reclamatii

View Poll Results: Ce pärere aveti despre afisarea vârstei fiecärui forumist?
Da, obligatoriu! 5 9.26%
Da, dar numai benevol... 14 25.93%
Da, dar numai în cazul userilor de sex masculin. 5 9.26%
Mi-e total indiferent 7 12.96%
Cum vreti voi, dar mi se pare inutil si irelevant 14 25.93%
In nici un caz! 9 16.67%
Voters: 54. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread
Old 17 Nov 2009, 12:55   #21
StefanDo
Super Moderator
 
StefanDo
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 3,571
am sters cateva mesaje de mai sus, pe langa ca erau off-topic, dezvaluiau detalii confidentiale (cel putin deocamdata, pana inchidem acest poll) despre un user bannat. Ca sa nu mai spun ca parerile despre sanatatea mintala a respectivului sunt mai mult decat deplasate.
__________________
This is not THE END...
StefanDo is offline   sendpm.gif
Old 17 Nov 2009, 13:15   #22
Lili1982
Guru
 
Lili1982
 
Join Date: Feb 2009
Location: Bucuresti
Posts: 368
Chiar ma amuza chestia cu varsta... e o pierdere de timp ! Cine a vrut sa o arate nu s-a ferit de la bun inceput . Iar pentru cei care au sub 30 (ca si mine), nu inteleg de ce va supara ce zice dragomara... Lasati orgoliul la o parte si nu uitati ca fiecare e liber sa citeasca pe cine vrea !
Lili1982 is offline   sendpm.gif
Old 17 Nov 2009, 16:33   #23
Dragomara
Banned
 
Dragomara
 
Join Date: Dec 2007
Location: Axiopolis
Posts: 2,871
Send a message via Yahoo to Dragomara
Thumbs up

Originally Posted by Lili1982:
Chiar ma amuza chestia cu varsta... e o pierdere de timp ! Cine a vrut sa o arate nu s-a ferit de la bun inceput . Iar pentru cei care au sub 30 (ca si mine), nu inteleg de ce va supara ce zice dragomara... Lasati orgoliul la o parte si nu uitati ca fiecare e liber sa citeasca pe cine vrea !
no, uite că s-a întâmplat miracolul, a priceput, în final, cineva! slavă Domnului, chiar îmi pierdusem speranţa.
Dragomara is offline   sendpm.gif
Old 17 Nov 2009, 16:49   #24
Dragomara
Banned
 
Dragomara
 
Join Date: Dec 2007
Location: Axiopolis
Posts: 2,871
Send a message via Yahoo to Dragomara
Thumbs down

Originally Posted by StefanDo:
am sters cateva mesaje de mai sus, pe langa ca erau off-topic, dezvaluiau detalii confidentiale (cel putin deocamdata, pana inchidem acest poll) despre un user bannat. Ca sa nu mai spun ca parerile despre sanatatea mintala a respectivului sunt mai mult decat deplasate.
ha?! Pitbulle mamă, de câte ori să-ţi repet NU MAI FOLOSI cerneala simpatică pe forum!!

Ştefane - acum pe bune, da'chiar îmi fac griji pentru sănătatea ta mintală. că nu pricepi majoritatea frazelor scrise (pe acest forum) e aproape de înţeles, dar că induci deliberat lumea-n eroare ştergând postări la normă... e un aspect care nu ţine numai de inteligenţă, ci şi de caracter, adică e dovadă de rea-voinţă.

care erau, fratele meu, detaliile alea confidenţiale despre un user banat?! vârsta lui Hale! sau faptul că Pitbull afirma că i-a dat nu-ştiu-câte şanse Paulinei?!

no, hai fii şi tu o dată băiat corect şi adu postările înapoi, sau du-le în topicul ăla care se duc aşa-zisele off-topice, dacă tot consideri că sunt off-topic.

auzi, tu eşti vreodată conştient că genul ăsta de manifestări nu face decât să te incrimineze şi mai mult?! (evident nu-n ochii mei, într-ai mei nu mai ai cum să mai scazi.) întrebarea asta e pur retorică, sper că ştii ce-i aia.

PS: mi-am salvat postarea. şi-am să fac tot posibilul să rescriu/ repostez şi penultima mea postare.

PS1: că uitasem, cum rămâne cu MODERATORUL Gloria, cel care a postat un mesaj privat cu date absolut confidenţiale despre un user, JACTATI. ea are voie sau ce?! sau asta e o nouă politică de eliminare a userilor nedoriţi?!
unde mama naibii era corectitudinea ta atunci?! unde-ţi erau principiile?!

nu am nimic cu tipa, dar aşa, ca fapt divers, NICI MĂCAR nu şi-a cerut scuze şi NICI MĂCAR nu a încercat să-şi corectez greşeala, BA MAI MULT a ţinut-o tot pe-a ei.

no, şi acum hai să stăm strâmb şi să privim drept: se cade ca astfel de exemplu să fie TOCMAI un MODERATOR?! io una zic că NU.

Last edited by Dragomara : 17 Nov 2009 at 16:59.
Dragomara is offline   sendpm.gif
Old 17 Nov 2009, 17:09   #25
Liviu-
Film Dissection
 
Liviu-
 
Join Date: Dec 2008
Location: Vaslui / Bucuresti
Posts: 3,106
Originally Posted by Dragomara:
Originally Posted by Lili1982:
Chiar ma amuza chestia cu varsta... e o pierdere de timp ! Cine a vrut sa o arate nu s-a ferit de la bun inceput . Iar pentru cei care au sub 30 (ca si mine), nu inteleg de ce va supara ce zice dragomara... Lasati orgoliul la o parte si nu uitati ca fiecare e liber sa citeasca pe cine vrea !
no, uite că s-a întâmplat miracolul, a priceput, în final, cineva! slavă Domnului, chiar îmi pierdusem speranţa.

Dragomara, lasa orgoliul la o parte si nu uita ca fiecare e liber sa citeasca ce vrea. Da! Sunt exact aceleasi cuvinte... Interpretarea lor? Simpla. Eu sunt liber sa te citesc daca vreau, tu de asemenea esti libera sa ma citesti daca vrei. Eu sunt liber sa iti raspund daca vreau, tu esti libera sa imi raspunzi daca vrei. Cum nimeni nu ti-a cerut sa ne citesti sau sa ne raspunzi care e problema? Pentru o persoana care te mandresti cu logica ta impecabila prea treci cu vederea peste lucrurile logice care nu iti convin.

Originally Posted by Lili1982:
Iar pentru cei care au sub 30 (ca si mine), nu inteleg de ce va supara ce zice dragomara... Lasati orgoliul la o parte si nu uitati ca fiecare e liber sa citeasca pe cine vrea !

Nu cred ca supara pe nimeni, dar se contrazice singura. Pe de o parte zice ca nu vrea sa-si piarda timpul cu noi, pe de alta parta nu intelege faptul ca aceasta pierdere de timp e tot din cauza ei, pentru ca nimeni nu ii cere sa ne bage in seama. Noi scriem si atat, ea e libera sa aleaga intre a-si pierde timpul citindu-ne si raspunzandu-ne sau nu.

Last edited by Liviu- : 17 Nov 2009 at 17:14.
Liviu- is offline   sendpm.gif
Old 17 Nov 2009, 17:24   #26
Dragomara
Banned
 
Dragomara
 
Join Date: Dec 2007
Location: Axiopolis
Posts: 2,871
Send a message via Yahoo to Dragomara
Thumbs down

Originally Posted by Liviu-:
Dragomara, lasa orgoliul la o parte si nu uita ca fiecare e liber sa citeasca ce vrea. Da! Sunt exact aceleasi cuvinte... Interpretarea lor? Simpla. Eu sunt liber sa te citesc daca vreau, tu de asemenea esti libera sa ma citesti daca vrei. Eu sunt liber sa iti raspund daca vreau, tu esti libera sa imi raspunzi daca vrei. Cum nimeni nu ti-a cerut sa ne citesti sau sa ne raspunzi care e problema? Pentru o persoana care te mandresti cu logica ta impecabila prea treci cu vederea peste lucrurile logice care nu iti convin.
geniul meu, problema e că IO NU VREAU SĂ TE CITESC ŞI NICI SĂ-MI răspunzi, că-mi consumi inutil timpul, drept urmare scrie dracului o dată vârsta aia la profil, te rog, sau numără de 3 ori pe deşte şi roagă pe careva care-a trecut deja de grupa pregătitoare să scrie pentru tine!

pricepeţi dracului o dată că nu mă intresezeză despre ce faceţi voi, VREAU DOAR SĂ VĂ IGNOR de-aia am nevoie de vârsta voastră. nu mi se pare corect să ignor pe toată lumea, şi nici nu am timpul vostru să fac cercetări pentru 250.000 de useri ca să văd cine când s-a născut.

no, ai priceput?!

Last edited by Dragomara : 17 Nov 2009 at 17:31.
Dragomara is offline   sendpm.gif
Old 17 Nov 2009, 17:29   #27
Dragomara
Banned
 
Dragomara
 
Join Date: Dec 2007
Location: Axiopolis
Posts: 2,871
Send a message via Yahoo to Dragomara
Thumbs down

Originally Posted by Liviu-:
Nu cred ca supara pe nimeni, dar se contrazice singura. Pe de o parte zice ca nu vrea sa-si piarda timpul cu noi, pe de alta parta nu intelege faptul ca aceasta pierdere de timp e tot din cauza ei, pentru ca nimeni nu ii cere sa ne bage in seama. Noi scriem si atat, ea e libera sa aleaga intre a-si pierde timpul citindu-ne si raspunzandu-ne sau nu.
io am ales, asta tot repet de 3 zile. am ales să vb numai cu cei peste 30 de ani.

dacă vreau cretinisme şi puştani mă duc pe Hi5. acum poate că ar fi vremea să mă întreb dacă nu care cumva s-a mutat Hi5 aci?!

analizând numai ultima jumătate de an s-ar părea că asta e explicaţia valabilă. cum de nu m-am gândit până acum la asta?!
Dragomara is offline   sendpm.gif
Old 17 Nov 2009, 17:52   #28
Liviu-
Film Dissection
 
Liviu-
 
Join Date: Dec 2008
Location: Vaslui / Bucuresti
Posts: 3,106
Originally Posted by Dragomara:
geniul meu, problema e că IO NU VREAU SĂ TE CITESC

Te-am obligat sa ma citesti? Greu e cu logica asta.

Originally Posted by Dragomara:
ŞI NICI SĂ-MI răspunzi

E libertatea mea sa-ti raspund. Crezi ca ma intereseaza daca vrei tu sau nu?

Originally Posted by Dragomara:
drept urmare scrie dracului o dată vârsta aia la profil

E scrisa varsta la profil si spre deosebire de tine la mine chiar poate fi vazuta de orice membru Cinemagia. E nevoie sa-ti aduc aminte ca ai profil vizibil doar prietenilor?

Originally Posted by Dragomara:
VREAU DOAR SĂ VĂ IGNOR de-aia am nevoie de vârsta voastră. nu mi se pare corect să ignor pe toată lumea, şi nici nu am timpul vostru să fac cercetări pentru 250.000 de useri ca să văd cine când s-a născut.

Trebuie sa intelegi ca e dreptul oricarei persoane sa-si tina ascunsa varsta. De altfel cea mai mare parte a persoanelor cu care ai conversat pana acum pe Cinemagia au o varsta cunoscuta intre membrii mai activi, deci si de tine. Pe forum nu scriu 250 000 de useri, ci sa zicem undeva in jur de 50? I-ai putea intreba prin mesaje private daca tii neaparat sa-ti gasesti partener de discutii.

Originally Posted by Dragomara:
no, ai priceput?!

Priceput!
Liviu- is offline   sendpm.gif
Old 17 Nov 2009, 18:01   #29
cremaxx
Banned
 
cremaxx
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 408
Optional e cel mai bine.
Cine vrea sa isi etaleze varsta OK cine nu tot OK.
cremaxx is offline   sendpm.gif
Old 17 Nov 2009, 18:15   #30
StefanDo
Super Moderator
 
StefanDo
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 3,571
Originally Posted by Mistah J:
Ţi-o fi scăpat mausul din greşeală şi pe mesajul meu când le-ai selectat pentru ştergere, că altfel nu văd de ce ar fi dispărut.

scuze, asa este
__________________
This is not THE END...
StefanDo is offline   sendpm.gif
Old 17 Nov 2009, 18:22   #31
Dragomara
Banned
 
Dragomara
 
Join Date: Dec 2007
Location: Axiopolis
Posts: 2,871
Send a message via Yahoo to Dragomara
Exclamation

Originally Posted by StefanDo:
Originally Posted by Mistah J:
Ţi-o fi scăpat mausul din greşeală şi pe mesajul meu când le-ai selectat pentru ştergere, că altfel nu văd de ce ar fi dispărut.

scuze, asa este
Dragomara is offline   sendpm.gif
Old 19 Nov 2009, 23:03   #32
Dragomara
Banned
 
Dragomara
 
Join Date: Dec 2007
Location: Axiopolis
Posts: 2,871
Send a message via Yahoo to Dragomara
Exclamation

no, hai că m-aţi convins că un text (în speţă al meu) este greu de "descifrat" şi de către persoanele peste 30 de ani (voi 2), darmite de către restul lumii (cea sub 30, cu care nu vreau io să discut).

acum nu ştiu ce fel de scriitori sunteţi voi, dacă vă este imposibil să sesizaţi până şi cea mai elementară caracteristică a unui text, şi anume "tonul" lui?! evident că am fost ironică când v-am interzis să faceţi ceea ce se deducea din mesajul găgăuţei. postarea aia a fost doar una din sutele de motive din care nu vreau să-i citesc pe majoritatea de pe-aci.

Keep - nu am să-ţi dau c/p din postarea ta în care făceai paralela aceea incalificabilă între tine şi marele scriitor. apropo, chiar l-ai citit în întregime, sau doar faci uz de părerile altora, evident înţelese prost?! dp meu dv te poţi compara cu oricine, însă de data asta situaţia este de-un ridicol ieşit din comun, iar râsul meu este doar o manifestare firească, care vine în urma unui imens sentiment de jenă. acum mă întreb între care şi care capodoperă face legătură acest Ho, ho, ho al tău?!

cum ştiu că fiecare dintre noi avem o părerea extraordinară despre noi înşine, dacă noi nu ne iubim cine s-o facă?! totuşi, ceva mai multă sinceritate, inteligenţă şi ce de nu, decenţă în afirmarea propriei valori nu ar strica, asta dacă nu vrem să cădem în penibil, aşa cum ţi s-a întâmplat ţie.
mă rog, sau poate că asta e noua strategie a ta de marketing, mai ştii?!

@Pitbull - nu ştiu ce se întâmplă cu tine în ultima vreme, sentimentul meu e ori că nu citeşti ce scriu, ori că nu înţelegi, ori că te prefaci că nu pricepi "înţelegând" numai ce-ţi convine. foarte pe scurt:

- intotodeauna am detestat chat-ul (mai ales pe timpul meu),
- nu eu am vrut să se voteze ceea ce, REPET, pe foumuri CIVILIZATE există implicit, şi anume vârsta utilizatorilor. Gloria a fost cea care-a propus, şi apoi a făcut uitată asta. te rog reciteşte postările,
- în 2 ani de forum CineMagia m-am super convins de modul în care se votează (şi nu numai) aici, după ce mi-am citit, postat pe forum de câtre ŞtefanDo, mesajul MEU PRIVAT, la nici 2 minute după ce-l expediasem. cât despre tine, dacă ţi-ai uitat "hobby-urile" zi-mi numai, şi imediat îţi aduc link-ul de pe blog-ul meu, cel în care cred că-ţi mai aminteşti cum şi unde m-ai rugat să votez, nu?! deci nu-mi vb de corectitudine, te rog.

mă rog, nu-ţi contest buna intenţie, însă la cum vă cunosc mijloacele, valoarea ei e nulă, din păcate.

m-am gândit azi la motivele din care cineva ar dori să nu i se afişeze vârsta, în contextul cerut de mine, şi am ajuns la următoarele concluzii:

1) persoana in cauză are sub 30 de ani şi consideră că opiniile ei sunt sub această vârstă, şi deci ar vrea ca eu să o citesc, totuşi,
2) persoana in cauză are peste 30 de ani şi consideră că opiniile ei sunt sub această vârstă, şi iarăşi ar vrea ca eu să o citesc, totuşi,
3) indiferent de vârstă şi de opiniile personale, persoana în cauză există doar pe şi prin intermediul Netului, NUMAI atâta vreme cât eu sunt OBLIGATĂ (că de, nu-i ştiu vârsta) să o citesc. dp meu dv cazul asta e cel mai tragic.

acum de, o fi eu anormală, însă când mi se spune că sunt neinteresantă în insistenţa mea, că obişnuiesc să consum timpul inutil timpul altora, primul meu impuls e să fug ca din puşcă, să mă ascund undeva, să-mi analizez comportamentul, şi în final să nu mai dau ochii în veci cu acel om.

io una din tot ceea ce se întâmplă aici am dedus că unora chiar le place să-şi piardă timpul cu mine. din păcate nu este reciproc, şi asta poate unde nu mă ridic nici măcar le nivelul degetului mic al lui Dostoievski (=glumă).

Last edited by Dragomara : 19 Nov 2009 at 23:06.
Dragomara is offline   sendpm.gif
Old 19 Nov 2009, 23:38   #33
keepwalking
Guru
 
keepwalking
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 2,598
mai dragomara,
dar tu chiar atat de naiva poti fi incat sa imparti lumea in cei sub si cei peste 30 de ani? de ce nu 31 sau 28? ce certitudine ai ca userul respectiv isi declara varsta reala? ce diferenta e intre cel de 34 si cel de 29?
scuza-ma, dar ideile tale frizeaza patologicul.
poti dezvolta subiectul pe topicul special creat, nu aici, te rog.
keepwalking is offline   sendpm.gif
Old 19 Nov 2009, 23:48   #34
Dragomara
Banned
 
Dragomara
 
Join Date: Dec 2007
Location: Axiopolis
Posts: 2,871
Send a message via Yahoo to Dragomara
Thumbs down

Originally Posted by keepwalking:
mai dragomara,
dar tu chiar atat de naiva poti fi incat sa imparti lumea in cei sub si cei peste 30 de ani? de ce nu 31 sau 28? ce certitudine ai ca userul respectiv isi declara varsta reala? ce diferenta e intre cel de 34 si cel de 29?
scuza-ma, dar ideile tale frizeaza patologicul.
poti dezvolta subiectul pe topicul special creat, nu aici, te rog.
probabil că oi fi naivă, unde mă tot conving aci unuii peste 30, 40 de ani că maturitatea nu vine nici după vârsta aia...

aaa... te scuz, domn'doctor! numa' părerile tale te acuză.

PS: văd că ai uitat, da' "dezvoltarea subiectului" a plecat de la afirmaţiile tale cretine(=cele foarte on-topic).

Last edited by Dragomara : 19 Nov 2009 at 23:51.
Dragomara is offline   sendpm.gif
Old 20 Nov 2009, 00:05   #35
Liviu-
Film Dissection
 
Liviu-
 
Join Date: Dec 2008
Location: Vaslui / Bucuresti
Posts: 3,106
Originally Posted by Dragomara:
probabil că oi fi naivă, unde mă tot conving aci unuii peste 30, 40 de ani că maturitatea nu vine nici după vârsta aia...

Esti cel mai bun exemplu pentru a-ti demonstra teoria.
Liviu- is offline   sendpm.gif
Old 20 Nov 2009, 01:06   #36
Judex
Banned
 
Judex
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 5,986
Hai ca ma bag si eu in gura Dragomarei: sor'mio doi, nu crezi ca pe un forum din asta ar trebui sa primeze mai degraba opiniile exprimate decat userii in sine? Si competenta opiniilor decat maturitatea lor? Io-s de acord ca toate astea tre sa fie convergente pentru a satisface anumite exigente, dar tu insisti prea mult pe elementul 'maturitate'. Ca sa nu mai spun ca impui un prag de un relativism halucinant.
Judex is offline   sendpm.gif
Old 20 Nov 2009, 05:36   #37
Dragomara
Banned
 
Dragomara
 
Join Date: Dec 2007
Location: Axiopolis
Posts: 2,871
Send a message via Yahoo to Dragomara
Exclamation

Originally Posted by Judex:
Hai ca ma bag si eu in gura Dragomarei: sor'mio doi, nu crezi ca pe un forum din asta ar trebui sa primeze mai degraba opiniile exprimate decat userii in sine? Si competenta opiniilor decat maturitatea lor? Io-s de acord ca toate astea tre sa fie convergente pentru a satisface anumite exigente, dar tu insisti prea mult pe elementul 'maturitate'. Ca sa nu mai spun ca impui un prag de un relativism halucinant.
Judex hai că m-ai dat pe spate de râs cu postarea asta gen Caragiale.

explicaţie pentru sugaci şi nu numai: competenţa opiniilor este dată de experienţa de viaţă, de maturitatea şi nu în ultimul rând educaţia şi cultura userilor. no, vezi exemplul sugaciului de mai sus, cel care s-a băgat iar musca-n lapte şi o scos din context o afirmaţie care era adresată strict lui Keep şi Pitbull. ştiu ei ŞI de ce.

"Ca sa nu mai spun ca impui un prag de un relativism halucinant." - ce dracu vrea să-nsemnea asta?!

repet pentru a cincizeceamia oară: nu vouă vă impun cu cine să vb, şi ce să scrieţi, sinceră să fiu nu cred că valoarea intelectuală a forum-ului a fost mai jos decât în ultimul an, nici nu cred că se poate mai jos, faptul că asta nu pune pe gânduri administraţia nu e problema mea, eu una vreau NUMAI să-i ocolesc din prima pe cei care nu-mi spun MIE nimic. voi n-aveţi decât a citi şi posta în draci, nu asta e problema mea. că vârsta e principalul criteriu e numai problema mea. nu mă consider încă Dumnezeu ca să pot afirma că "legile mele" sunt universal valabile, însă ştiu ce e bine pentru mine.

tot n-am priceput ce aveţi majoritatea împotriva afişării vârstei!? parcă v-aş fi cerut numărul cardului...
până să apară forumul nou Gloria în cerea-n privat fotografii (cu mine) pentru că în noul forum (ăsta) userii urmau să aibă profil real, iar acum nu vreţi să bifaţi o opţiune obişnuită, să mor io dacă mai înţeleg ceva?!

chestia asta cu greutatea tehnică de-a implementa opţiunea-n discuţie să i-o spuneţi lui Mutu.

...şi unde e tata-mare Daniel, să vină imediat aici? omul ăla pricepând din prima, chiar e-o excepţie.
Dragomara is offline   sendpm.gif
Old 20 Nov 2009, 07:45   #38
Liviu-
Film Dissection
 
Liviu-
 
Join Date: Dec 2008
Location: Vaslui / Bucuresti
Posts: 3,106
Mai dureaza mult circul asta? Nu de alta, dar devine din ce in ce mai greu sa ma abtin de la jigniri. Si nu ma refer la injuraturi ca nu-s la nivelul de maturitate, cultura si experienta al Dragomarei sa recurg la asa ceva. E nevoie de un astfel de om pentru astea, ca stie sa le foloseasca cu cap.

Last edited by Liviu- : 20 Nov 2009 at 08:07.
Liviu- is offline   sendpm.gif
Old 20 Nov 2009, 08:05   #39
Judex
Banned
 
Judex
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 5,986
@Drago, oricat de experimentata, matura, educata si mai stiu eu cum esti tu, ma crezi ca, prin unele dintre comentariile tale in materie de cinema, nu esti deloc mai competenta decat - sa zicem - Disciple?

Pragul despre care vorbeam se refera la cei 30 de ani. E... nustiu... nici n-am cuvinte!
Judex is offline   sendpm.gif
Old 20 Nov 2009, 09:56   #40
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
Exemplul "Disciple" e räu ales - nu e un caz neutru, de nivel mediu, reprezentativ pentru o categorie largä de useri, el chiar ESTE competent în materie de cinema (îl cunosc, stiu ce zic).
Pune si tu un user teenager cu comentarii gen "nam vazut filmu da kred ca precis e soper" - mai ales în blogurile de "päreri" de la paginile filmelor e plin; vezi la "2012", drept pildä.
Originally Posted by Dragomara:
explicaţie pentru sugaci şi nu numai
(...)
(...)
tot n-am priceput ce aveţi majoritatea împotriva afişării vârstei!?
Explicaţie pentru sugaci şi nu numai
- Nu e relevantä cu privire la nivelul intelectual al userilor.
- Nu e relevantä nici cu privire la alte criterii semnificative pentru continutul si scopurile forumului.
- Fiecare user are dreptul de a decide dacä si-o declarä sau nu; deci, nu le putem impune s-o facä.
- Nu se poate controla veracitatea datelor declarate, deci tot efortul ar sta sub semnul îndoielii.

Last edited by Pitbull : 20 Nov 2009 at 10:03.
Pitbull is offline   sendpm.gif
Closed Thread


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:51.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells