Go Back   Cinemagia Forum > Totul despre filme > Star-uri

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 22 Apr 2010, 20:02   #81
Medicate
Psychosocial
 
Medicate
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 2,156
ce ai cu saraca Megan Fox ? E si ea o mica "Diva", plina de silicoane si botox!
In legatura cu celelalte "celebritati" sunt total de acord cu tine !

Un actor din cadrul celor romani pe care nu-l pot suporta este marele , celebrul , "arhiepiscopul" Acasa TV, grandiosul si nu in ultimul rand luptatorul pentru libertate : CABRAL !
Medicate is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 22 Apr 2010, 20:20   #82
Gerrard831
Senior
 
Gerrard831
 
Join Date: Feb 2010
Location: Alexandria
Posts: 105
Send a message via Yahoo to Gerrard831 Send a message via Skype™ to Gerrard831
Originally Posted by Medicate:
ce ai cu saraca Megan Fox ? E si ea o mica "Diva", plina de silicoane si botox!
In legatura cu celelalte "celebritati" sunt total de acord cu tine !

Un actor din cadrul celor romani pe care nu-l pot suporta este marele , celebrul , "arhiepiscopul" Acasa TV, grandiosul si nu in ultimul rand luptatorul pentru libertate : CABRAL !

Eşti diabolic
__________________
See you in Hell!
Gerrard831 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 23 Apr 2010, 01:09   #83
Medicate
Psychosocial
 
Medicate
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 2,156
nu-l suport pe omul ala ...
Medicate is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 24 Apr 2010, 23:03   #84
RomaniaMare
Guru
 
RomaniaMare
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 619
Originally Posted by Radu1711:
pentru mine Charlie Sheen ii cel mai nesuferit actor care il stiu
O,da!!!!! Charlie Sheen sucks!!!! Nu-l suport pe omul ăsta! Și mai sunt cîțiva:Sarah Jessica Parker,
Jennifer Aniston,Jennifer Lopez,Hugh Grant,Chuck Norris,Sean Penn și mai sunt alții.
RomaniaMare is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 24 Apr 2010, 23:04   #85
RomaniaMare
Guru
 
RomaniaMare
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 619
Originally Posted by cremaxx:
Nu stiu daca este cazul la voi dar mie imi sunt nesuferiti cativa actori,asta nu inseamna ca nu sunt buni si vreau sa il dau aici exemplu pe "cel mai" nesuferit dintre toti. Daca si voi aveti vreun nesuferit atunci dati-i numele aici,vreau sa-l cunosc si eu.

Steven Seagal La acest actor ma enerveaza stilul lui de expresie al fetei,vorba cuiva: nu sti cand vrea sa te iubesca sau vrea sa te loveasca.
Mie îmi place Steven Seagal.
Ok,recunosc,mai mult ca om(personalitate,comportament) decît ca actor.Ca actor,în ultimii 10 ani nu a propus nimic nou.
RomaniaMare is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 25 Apr 2010, 13:28   #86
ulrich
Guru
 
ulrich
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 430
jennifer garner inainte de oricine. figura osoasa, ascutita, cum au iliteratele astea corporatiste, in ale caror priviri ignorante sticleste ambitia.
scott glenn ar fi al doilea pe lista. mai sunt si altii, dar astia imi strica placerea de fiecare data cand ii vad.
__________________
Our lives begin to end the day we become silent about things that matter.
ulrich is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 25 Apr 2010, 21:43   #87
Medicate
Psychosocial
 
Medicate
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 2,156
Frumoasa descriere ....

Un alt actor foarte enervant ar fi prea maritul : 50 Cent nush ce mi-a venit sa-l adaug aici , dar tin minte ca ... acum cativa ani am vizionat Get rich or die tryin' .... un film foarte prost cu un protagonist de nivelul filmului.
Medicate is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 25 Apr 2010, 22:45   #88
otonis
Junior
 
otonis
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 26
Arrow Steven Seagal S.U.X.

NU-l suport pe STEVEN SEAGAL. Pana acum 2 ani am locuit in Grecia, si mi-a fost dat sa-l intalnesc pe rebutul de Seagal in Volos, venit sa filmeze alta pelicula de kko in oras. A filmat 2 zile si o noapte in port, si cateva scene in centru. Facuse rada portului ca dupa razboi, cu mii de cutii, frunze de palmier, si alte prostii. Sunt curios ce-a iesit, insa n-am cautat filmul, si nici n-am intentia s-o fac. La cate basini are omul asta in cap, nu inteleg cum de mai are 2-3 fani pe lume.
otonis is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 25 Apr 2010, 23:07   #89
Maiadim
Novice
 
Maiadim
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 10
Sunt multi actori nesuferiti. Steven Seagal, Chuck Norris, etc. au fost pe val acum cativa ani, cand filmele in care jucau se difuzau de zeci de ori la televizor si impresionau copii si adulti deopotriva. Acum, nici macar in Romania nu mi se pare ca mai au foarte multi fani.

A venit timpul lui Robert Pattison sa salveze lumea, din pacate.
Maiadim is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 26 Apr 2010, 02:25   #90
RomaniaMare
Guru
 
RomaniaMare
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 619
Originally Posted by Medicate:
Frumoasa descriere ....

Un alt actor foarte enervant ar fi prea maritul : 50 Cent nush ce mi-a venit sa-l adaug aici , dar tin minte ca ... acum cativa ani am vizionat Get rich or die tryin' .... un film foarte prost cu un protagonist de nivelul filmului.
Pe mine personal m-a surprins,in mod plăcut,cum a jucat 50 Cent în Get Rich or Die Tryin.Și filmul nu a fost foarte rău.
PS:Nu sunt fan 50 Cent.
RomaniaMare is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 26 Apr 2010, 02:28   #91
RomaniaMare
Guru
 
RomaniaMare
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 619
Originally Posted by otonis:
NU-l suport pe STEVEN SEAGAL. Pana acum 2 ani am locuit in Grecia, si mi-a fost dat sa-l intalnesc pe rebutul de Seagal in Volos, venit sa filmeze alta pelicula de kko in oras. A filmat 2 zile si o noapte in port, si cateva scene in centru. Facuse rada portului ca dupa razboi, cu mii de cutii, frunze de palmier, si alte prostii. Sunt curios ce-a iesit, insa n-am cautat filmul, si nici n-am intentia s-o fac. La cate basini are omul asta in cap, nu inteleg cum de mai are 2-3 fani pe lume.
Ești prost,Otonis! În a afirma că nu îți place cum joacă un om(în cazul ăsta,Seagal) și a spune că are bășini în cap este O FOARTE MARE DIFERENȚĂ!!!!
Tu măcar știi cine îi Seagal? Dă o vizită pe wiki și apoi mai vorbim!
RomaniaMare is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 26 Apr 2010, 19:58   #92
otonis
Junior
 
otonis
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 26
Arrow

[quote=RomaniaMare]
Originally Posted by otonis:
Ești prost,Otonis! În a afirma că nu îți place cum joacă un om(în cazul ăsta,Seagal) și a spune că are bășini în cap este O FOARTE MARE DIFERENȚĂ!!!!
Tu măcar știi cine îi Seagal? Dă o vizită pe wiki și apoi mai vorbim!
Fireste ca stiu cine "îi" Seagal, desteptaciunea vostra. Si nu, n-am sa DAU o vizita, desi as putea sa FAC o vizita pe wiki, dar interesul meu ptr. asemenea caracter este infim. Acum, lumineaza-ma ! Care este diferenta dintre un actor prost, si un actor cu basini in cap care se crede bun ?! Nu sunt ambii, PROSTI ?! Doar ca a doua varianta include si mandrie de prostia sa, si eu am o limita de toleranta ptr. excese, in special excesele de prostie. Sa vezi asa feblete de actor cum macelareste toti baietii rai, fara ca macar o umbra sa-l atinga, e prea s.f. ptr. gustul meu. Inteleg c-a fost nu stiu ce luptator, dar lasa-ma-n izmenele mele cu aerele alea de super-erou, ca m-am saturat ! A fost un actor ok la inceput, dar prea loveste fara sa fie lovit, si atitudinea aia de smecher-ingamfat, ma enerveaza teribil. Ii esti fan, respect asta, dar fa-ma prost inc-o data, si apoi CHIAR o sa "vorbim". Bafta !
P.S. Chuck Norris, altul de care nu-mi mai place, iar lui Cabral (Fire and Ice) i-ar trebui interzis sa mai joace in filme, ca-i INCREDIBIL de slab, fata de prestatia impecabila a Oanei Pellea.
otonis is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 26 Apr 2010, 22:48   #93
RomaniaMare
Guru
 
RomaniaMare
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 619
[quote=otonis]
Originally Posted by RomaniaMare:
Originally Posted by otonis:
Ești prost,Otonis! În a afirma că nu îți place cum joacă un om(în cazul ăsta,Seagal) și a spune că are bășini în cap este O FOARTE MARE DIFERENȚĂ!!!!
Tu măcar știi cine îi Seagal? Dă o vizită pe wiki și apoi mai vorbim!
Fireste ca stiu cine "îi" Seagal, desteptaciunea vostra. Si nu, n-am sa DAU o vizita, desi as putea sa FAC o vizita pe wiki, dar interesul meu ptr. asemenea caracter este infim. Acum, lumineaza-ma ! Care este diferenta dintre un actor prost, si un actor cu basini in cap care se crede bun ?! Nu sunt ambii, PROSTI ?! Doar ca a doua varianta include si mandrie de prostia sa, si eu am o limita de toleranta ptr. excese, in special excesele de prostie. Sa vezi asa feblete de actor cum macelareste toti baietii rai, fara ca macar o umbra sa-l atinga, e prea s.f. ptr. gustul meu. Inteleg c-a fost nu stiu ce luptator, dar lasa-ma-n izmenele mele cu aerele alea de super-erou, ca m-am saturat ! A fost un actor ok la inceput, dar prea loveste fara sa fie lovit, si atitudinea aia de smecher-ingamfat, ma enerveaza teribil. Ii esti fan, respect asta, dar fa-ma prost inc-o data, si apoi CHIAR o sa "vorbim". Bafta !
P.S. Chuck Norris, altul de care nu-mi mai place, iar lui Cabral (Fire and Ice) i-ar trebui interzis sa mai joace in filme, ca-i INCREDIBIL de slab, fata de prestatia impecabila a Oanei Pellea.
Ideea e urmatoatea: intr-adevar ca actor ii slab,nu neg asta.Dar ca persona - este ceva omul asta! Ii special!
RomaniaMare is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 27 Apr 2010, 11:10   #94
OanaAlexia
Novice
 
OanaAlexia
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 19
Pentru primul meu mesaj pe forum am ales sectiunea asta... Sunt actori pe care nu ii suport totusi il ador pe Jack Nicholson desi in copilarie ma enerva la culme, intre timp i-am vazut filmele si m-am indragostit de el si privirea lui diabolica cu sprancenele aferente dupa ce am vazut The Witches of Eastwick.
OanaAlexia is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 27 Apr 2010, 13:53   #95
RomaniaMare
Guru
 
RomaniaMare
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 619
Originally Posted by OanaAlexia:
Pentru primul meu mesaj pe forum am ales sectiunea asta... Sunt actori pe care nu ii suport totusi il ador pe Jack Nicholson desi in copilarie ma enerva la culme, intre timp i-am vazut filmele si m-am indragostit de el si privirea lui diabolica cu sprancenele aferente dupa ce am vazut The Witches of Eastwick.
Bine ai făcut că ai ales să postezi aici,dar...ideea topicului este: Cel mai nesuferit actor,nu Actorul meu favorit.
Nu te supăra pentru corectare.
RomaniaMare is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 27 Apr 2010, 19:11   #96
GianLuca
Novice
 
GianLuca
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 13
orlando bloom si keira knightley!!!
GianLuca is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 27 Apr 2010, 20:17   #97
OanaAlexia
Novice
 
OanaAlexia
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 19
Originally Posted by RomaniaMare:
Originally Posted by OanaAlexia:
Pentru primul meu mesaj pe forum am ales sectiunea asta... Sunt actori pe care nu ii suport totusi il ador pe Jack Nicholson desi in copilarie ma enerva la culme, intre timp i-am vazut filmele si m-am indragostit de el si privirea lui diabolica cu sprancenele aferente dupa ce am vazut The Witches of Eastwick.
Bine ai făcut că ai ales să postezi aici,dar...ideea topicului este: Cel mai nesuferit actor,nu Actorul meu favorit.
Nu te supăra pentru corectare.

Ideea e ca rar se intampla sa nu ma uit la un film pentru ca nu imi place un anumit actor si am spus ca NU il suportam pe Nicholson pana acum 5 ani sa zic. De altfel pana si preferatii mei se pot transforma in nesuferiti timp de 90 de minute daca nu au ales bine un rol.
OanaAlexia is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Apr 2010, 07:27   #98
marius93
Veteran
 
marius93
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 153
Taylor Lautner, Megan Fox, Robert Pattinson, Steven Seagal

Last edited by marius93 : 28 Apr 2010 at 07:30.
marius93 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 04 May 2010, 07:21   #99
NaTyLuTz
Junior
 
NaTyLuTz
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 73
Robert Patison , Kristen Stwart ( sau cum s-o scrie ) Chuck Norris , Steven Segal , Megan Fox


Nicolas Cage , Chuck Norris , Steven Segal NU isi schimba expresia fetei niciodata

Chuck Norris http://3.bp.blogspot.com/_WVW1w3-R5J...uck-Norris.jpg
NaTyLuTz is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 04 May 2010, 20:53   #100
defav
Junior
 
defav
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 28
KEVIN BACON-desi actor bun , ma enerveaza figura lui chiar si daca ar juca in rol de inger;
nici JACK NICHOLSON nu-mi place , sprincenele alea ridicate ii dau o tenta de perfidie.
MERYL STREEP cind se prosteste -cade pe spate in filmele romantice ,de parca ar fi scolarita, mi se pare de prost gust (exceptie in Out of Africa, acolo... da face un rol serios, de zile mari).
WOODY ALLEN-daca se poate considera actor (ha ), are o fata clara de prost -, de mirare ca poate fi asa destept cu mecla aia de perdant subnutrit.
Sarah Jessica Parker si Jennifer Aniston-ambele ma enerveaza ca se cred mari dive, mai ales ANISTON -nu inteleg ce au vazut la ea de e in topul femeilor "fatale", mie mi se pare o femeiusca oarecare , gasesti cu miile ca ea pe malurile Dimbovitei.Cel putin "Seara , Jessica ...parca" e urita de vomeaza si porcul .Iar ca actrite, sint slabute cele doua .
HUGH GRANT- insipid ,superficial si fata de timplar -ucenic.
__________________
Viata e cea mai raspindita boala , transmisa pe cale sexuala

Last edited by defav : 10 May 2010 at 12:07.
defav is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:50.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells