Go Back   Cinemagia Forum > De toate pentru toti > Cafenea

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread
Old 08 Sep 2009, 14:16   #521
Cinemania
Cinemaniac
 
Cinemania
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 4,194
Originally Posted by halebardul:
@cinemania
ala e, dar cine sa mai stie care post e raspunsul la care, in varza asta? eram sigur ca illo va reactiona, era si normal. Aici parca lucrurile ramaneau in ordine, doar la Offtopic Asyllum se facea ghiveci de posturi.

corect

Originally Posted by halebardul:
Sau acum ghiveciul e peste tot?

in ceea ce priveste tarlaua mea, cateodata da

e greu sa fii femeie de serviciu
__________________
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
Cinemania is offline   sendpm.gif
Old 08 Sep 2009, 15:09   #522
illotempore2002
Guru
 
illotempore2002
 
Join Date: Apr 2007
Location: Bucuresti
Posts: 5,244
@Judex

De ce nu are voie Hale sa stearga conturile oamenilor? Are voie, e forumu lui, face ce vrea, nu vad problema. Si oricum, la cat de enervant esti tu Judex uneori (de multe ori) si io ti-as sterge contul Si da, accepta-te, esti mincinos, le infloresti de le zapacesti (pe ele, nu pe noi), bagi din top, umfli, poate poate o sa fie cineva fascinat de prezenta / personalitatea ta
illotempore2002 is offline   sendpm.gif
Old 08 Sep 2009, 15:56   #523
illotempore2002
Guru
 
illotempore2002
 
Join Date: Apr 2007
Location: Bucuresti
Posts: 5,244
Mai, nu generaliza, aici avem o SPETZA, vbim despre un caz particular si-l adresam ca atare.
In plus, ai devenit cam enervant cu apucaturile astea de justitiar, tu ne evaluezi pe toti cat suntem de educati, cinstiti, manierati, influenti, neinfluenti, pacalitori sau directi, wtf, cine esti tu?????? Eu una incep sa ma simt sacaita. Mai vezi si lucrurile dragutze nu ne mai f...e la cap.
Pup.
illotempore2002 is offline   sendpm.gif
Old 08 Sep 2009, 18:23   #524
Judex
Banned
 
Judex
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 5,986
Tu, Illo, esti o habarnista care nu stie sa aprecieze corect un om. Suna-l pe Mihnea si intreaba-l ce si cum inainte sa vorbesti ca proasta-n targ.

Mistah J a inteles foarte bine ce s-a intamplat acolo.
Judex is offline   sendpm.gif
Old 09 Sep 2009, 00:47   #525
Judex
Banned
 
Judex
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 5,986
Bai, Labehard, mai du-te-n gatu' ma-tii!!!!!!!!! Te-ai purtat execrabil. Miuzet la fel. Si sa muor io daca mai vine careva la voi!
Judex is offline   sendpm.gif
Old 09 Sep 2009, 09:09   #526
halebardul
Guru
 
halebardul
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 1,916
Send a message via Yahoo to halebardul
muori!
halebardul is offline   sendpm.gif
Old 09 Sep 2009, 11:04   #527
klein
Guru
 
klein
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 850
@Judex, avand in vedere tonul si cuvintele cu care te adresezi imi dau seama ca scuzele alea pe care m-ai pus sa le transmit nu au nici o valoare. Iar acum, regret nespus ca ti-am adus acel serviciu.
klein is offline   sendpm.gif
Old 09 Sep 2009, 13:13   #528
Judex
Banned
 
Judex
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 5,986
Scuzele alea erau o intarire a celor pe care le-am adresat la momentul initial. Ti-am si explicat ca ii acord circumstante atenuante halebardului, considerand ca, din nervozitate, nu le-a aboservat atunci. Dar vad ca se insista intr-o tampenie si ma mir, dupa cat ti-am explicat, ca tot lui ii tii partea.
Judex is offline   sendpm.gif
Old 10 Sep 2009, 10:38   #529
Judex
Banned
 
Judex
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 5,986
N-am ce face, nu ma pot abtine.
Adminul-nepereche de 'dincolo' vaneaza disfunctionalitati ale celorlalte forumuri, insa trece cu vederea faptul ca ora si-o seteaza fiecare cum vrea, din panoul personal de control. Behehetooon!
Judex is offline   sendpm.gif
Old 18 Sep 2009, 15:25   #530
jactati
Veteran
 
jactati
 
Join Date: May 2009
Posts: 251
Originally Posted by Mikala:
Inca o data sunt nefericita .. dar pentru ca ma plictisesc ... adica nu am ce face , mai bine incepea scoala.
mikala, daca te plictisesti iti propun o analiza de text:
"Mai sunt si oameni di-nastia care gresesc forum-urile . Din dragoste de caterinca mai baga si ei cate o gluma , doua , se mai i-a de unul sau altul si " ha ha " ce-a mai iesit . Asa e?"
da, mai bine-ar incepe scoala. ca limba romana din iad nu-mi place. imi pare rau ca te-am necajit.
jactati is offline   sendpm.gif
Old 18 Sep 2009, 16:11   #531
Mikala
Guru
 
Mikala
 
Join Date: Jul 2009
Location: Hell
Posts: 350
Originally Posted by jactati:
Originally Posted by Mikala:
Inca o data sunt nefericita .. dar pentru ca ma plictisesc ... adica nu am ce face , mai bine incepea scoala.
mikala, daca te plictisesti iti propun o analiza de text:
"Mai sunt si oameni di-nastia care gresesc forum-urile . Din dragoste de caterinca mai baga si ei cate o gluma , doua , se mai i-a de unul sau altul si " ha ha " ce-a mai iesit . Asa e?"
da, mai bine-ar incepe scoala. ca limba romana din iad nu-mi place. imi pare rau ca te-am necajit.


Asa invata-ma tu limba romana ca tu te-ai nascut Destept nu ?
Sa ma necajesti ? nu , chiar nu m-ai necajit pentru ca nu-mi pasa de ceea ce crezi tu si nu-mi spui tu mie cum sa vorbesc . Daca am gresit , e problema mea . Nu-mi pasa de ceea ce zici tu . Lasa sa fiu eu aia inculta , analfabeta si ce-oi mai crede tu despre mine , decat ca TINE.
__________________
" It has been said that something as small as the flutter of a butterfly 's wing can ultimately cause a thyphoon halfway around the world " - Chaos Theory

" Vanity - definitely my favourite sin. " - Al Pacino [ Devil's Advocate ]
Mikala is offline   sendpm.gif
Old 18 Sep 2009, 16:29   #532
jactati
Veteran
 
jactati
 
Join Date: May 2009
Posts: 251
Originally Posted by Mistah J:
Originally Posted by jactati:
Originally Posted by Mikala:
Inca o data sunt nefericita .. dar pentru ca ma plictisesc ... adica nu am ce face , mai bine incepea scoala.
mikala, daca te plictisesti iti propun o analiza de text:
"Mai sunt si oameni di-nastia care gresesc forum-urile . Din dragoste de caterinca mai baga si ei cate o gluma , doua , se mai i-a de unul sau altul si " ha ha " ce-a mai iesit . Asa e?"
da, mai bine-ar incepe scoala. ca limba romana din iad nu-mi place. imi pare rau ca te-am necajit.
După lecţia de ortografie urmează cea de paremiologie, în care vom studia zicala cu paiul, bârna şi ochiul...
Nu rataţi ora de gramatică de mâine. Vom afla despre utilizarea majusculelor.
scumpule, pentru tine am trei cuvinte (majoritatea minuscule si initiale): e e cum-mings. mikala nu merita raspuns.
jactati is offline   sendpm.gif
Old 18 Sep 2009, 16:42   #533
Mikala
Guru
 
Mikala
 
Join Date: Jul 2009
Location: Hell
Posts: 350
De parca imi pasa mie de ce zici tu
Normal ca nu merit raspuns , daca spun adevarul.
__________________
" It has been said that something as small as the flutter of a butterfly 's wing can ultimately cause a thyphoon halfway around the world " - Chaos Theory

" Vanity - definitely my favourite sin. " - Al Pacino [ Devil's Advocate ]
Mikala is offline   sendpm.gif
Old 18 Sep 2009, 16:43   #534
Mikala
Guru
 
Mikala
 
Join Date: Jul 2009
Location: Hell
Posts: 350
Originally Posted by jactati:
Originally Posted by Mistah J:
Originally Posted by jactati:
Originally Posted by Mikala:
Inca o data sunt nefericita .. dar pentru ca ma plictisesc ... adica nu am ce face , mai bine incepea scoala.
mikala, daca te plictisesti iti propun o analiza de text:
"Mai sunt si oameni di-nastia care gresesc forum-urile . Din dragoste de caterinca mai baga si ei cate o gluma , doua , se mai i-a de unul sau altul si " ha ha " ce-a mai iesit . Asa e?"
da, mai bine-ar incepe scoala. ca limba romana din iad nu-mi place. imi pare rau ca te-am necajit.
După lecţia de ortografie urmează cea de paremiologie, în care vom studia zicala cu paiul, bârna şi ochiul...
Nu rataţi ora de gramatică de mâine. Vom afla despre utilizarea majusculelor.
scumpule, pentru tine am trei cuvinte (majoritatea minuscule si initiale): e e cum-mings. mikala nu merita raspuns.

ESTI CUMVA GAY DE II ZICI , SCUMPULE ?
__________________
" It has been said that something as small as the flutter of a butterfly 's wing can ultimately cause a thyphoon halfway around the world " - Chaos Theory

" Vanity - definitely my favourite sin. " - Al Pacino [ Devil's Advocate ]
Mikala is offline   sendpm.gif
Old 18 Sep 2009, 17:59   #535
Dragomara
Banned
 
Dragomara
 
Join Date: Dec 2007
Location: Axiopolis
Posts: 2,871
Send a message via Yahoo to Dragomara
Thumbs up

Apropo de ortografie/ gramatică, trebuie să povestesc întâmplarea asta, pentru că nu se cade să râd singurică. Ei bine, pleacă în armată fiul învăţătorului din satul bunicilor mei, şi ca orice proaspăt recrut scrie părinţilor. După ce citeşte domnul învăţător scrisoarea fiului drag, corectează cu roşu toate greşelile şi o trimite înapoi, fără niciun alt comentariu.
Nu se cunoaşte reacţia fiului, bănuim că asta a fost prima şi totodată ultima scrisoare trimisă, din armată, părinţilor.
Dragomara is offline   sendpm.gif
Old 19 Sep 2009, 21:35   #536
halebardul
Guru
 
halebardul
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 1,916
Send a message via Yahoo to halebardul
Problema ta, mistah j, este ca n-ai umor. Deloc. Altfel ai intelege.
Ti-o spun la fel de serios ca si intrebarea serioasa pe care mi-ai pus-o mai demult si la care n-am vrut sa raspund. Din acelasi motiv.
halebardul is offline   sendpm.gif
Old 20 Sep 2009, 21:46   #537
Mikala
Guru
 
Mikala
 
Join Date: Jul 2009
Location: Hell
Posts: 350
Ma bucur ca tu halebardule te crezi mare desteptaciune .
In caz ca nu vezi , in ultimii 5 , 6 ani nimanui nu-i mai pasa cum scrie.
Daca ai sta la fiecare in parte sa gasesti greseli te-apuca Apocalipsa . . imi e mila de tine , de fapt . Nu .
[ Si eu inca scriu bine . Si lasa , sa nu stiu eu cand sa pun virgule , dar in loc sa te iei de altii , fa-ti o viata , traieste-o . My advice . ]
__________________
" It has been said that something as small as the flutter of a butterfly 's wing can ultimately cause a thyphoon halfway around the world " - Chaos Theory

" Vanity - definitely my favourite sin. " - Al Pacino [ Devil's Advocate ]
Mikala is offline   sendpm.gif
Old 20 Sep 2009, 21:52   #538
halebardul
Guru
 
halebardul
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 1,916
Send a message via Yahoo to halebardul
Originally Posted by Mikala:
In caz ca nu vezi , in ultimii 5 , 6 ani nimanui nu-i mai pasa cum scrie.
nu, analfabeti au fost dintotdeauna, nu numai in ultimii 5-6 ani.
doar ca nu aveau forumuri sa se exprime.

Originally Posted by Mikala:
Si eu inca scriu bine .
suficient de bine pentru locul in care te afli.

In rest - nu te bag in seama.
Vei afla ca ai motive sa-mi multumesti pentru asta.
halebardul is offline   sendpm.gif
Old 20 Sep 2009, 21:59   #539
Mikala
Guru
 
Mikala
 
Join Date: Jul 2009
Location: Hell
Posts: 350
Nu cred .
Singurele persoane carora o sa le multumesc or sa fie prietenii mei , prietenului meu , parintilor mei , rudelor mele SI ATAT !
Tu nu te incadrezi in NICI O CATEGORIE , comprende?
__________________
" It has been said that something as small as the flutter of a butterfly 's wing can ultimately cause a thyphoon halfway around the world " - Chaos Theory

" Vanity - definitely my favourite sin. " - Al Pacino [ Devil's Advocate ]
Mikala is offline   sendpm.gif
Old 23 Sep 2009, 19:46   #540
nume
the mithbuster
 
nume
 
Join Date: Oct 2004
Location: buftea
Posts: 3,193
Send a message via Yahoo to nume
"am facut un alt forum, in care un critic respectabil de film sa aiba loc sa se exprime"

Se beleste pula toata.
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=8gqeK...eature=related

http://www.youtube.com/watch?v=JnX_5...eature=related
nume is offline   sendpm.gif
Closed Thread


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:20.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells