Go Back   Cinemagia Forum > Totul despre filme > Vreau sa stiu

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 26 Jul 2003, 16:12   #1
Satan
Novice
 
Satan
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 2
Lasati-o balta !!!

Universitatea Media? Vad ca avetzi o problema cu acest subiect! Cam multi nemultultumiti! Eu zic sa da-ti acolo, sa intrati si apoi sa spuneti ce avetzi pe inima. Daca exista cineva care a intrat la Universitatea Media shi apoi shi-a dat seama ca nu e de el, e numai gresheala lui. Eu am trecut peste acesta incercare: am dat la o facultate pe care eu am ales-o, deci singur am ales ce vreau de la viitor. Hmmm... atzi intzeles? Nici nu trebuie! :evil:
__________________
I'ts Good to Be Bad !!!
Satan is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 26 Jul 2003, 17:02   #2
THUNDER
Novice
 
THUNDER
 
Join Date: Sep 2002
Posts: 24
la universitatea asta primesc si agramati?
THUNDER is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 26 Jul 2003, 22:27   #3
LeonardPiron
Veteran
 
LeonardPiron
 
Join Date: May 2003
Posts: 267
La facultatea asta primesc si altceva decat oligofreni?
LeonardPiron is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 27 Jul 2003, 11:36   #4
crydead
Guru
 
crydead
 
Join Date: Jun 2002
Posts: 940
Nu ajunge sa fii agramat sau oligofren ca sa te primeasca la universitatea media. Tre sa marchezi si banutzul. Sigur, primul an e gratis. Si urmatorii, la fel. Adica munceshti pa gratis prin pro toata facultatea.

------------------------
Viitorul suna ocupat.
crydead is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 27 Jul 2003, 17:20   #5
mihai20
Novice
 
mihai20
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4
Send a message via Yahoo to mihai20
MA DISTREAZA ASTIA CARE VORBESC ASA DOAR SA SE AFLE IN TREABA
cE AVETI MA CU UNIVERSITATEA MEDIA
SUNTETI STUDENTI ACOLO????????NU!!!DECI AS VREA SA VORBESC CU UN STUDENT DE ACOLO CERE ARE DREPTUL SA SPUNA DACA MERITA SA DAI LA FACULTATEA MEDIA AU BA
NU CU TOT FELUL DE OAMENI CARE-SI DAU CU PAREREA IN NECUNOSTINTA DE CAUZA
DE FAPT SIGUR NU O SA-MI RASPUNDA NICI UN STUDENT DE MA MEDIA PENTRU CA STUDENTII DE LA MEDIA AU ALTA TREABA DE FACUT NU SA STEA TOATA ZIUA PE FORUMURI.
mihai20 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 27 Jul 2003, 20:57   #6
LeonardPiron
Veteran
 
LeonardPiron
 
Join Date: May 2003
Posts: 267
Asa e. Ei au fost trimisi la carca pe gratis. Tin microfoanele pe la Garcea sau scot mustele afara din platoul de 3xFemeie. Ca sa stai pe forum ai nevoie de putina vacanta.
LeonardPiron is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Jul 2003, 10:35   #7
daniel
Administrator
 
daniel
 
Join Date: Jul 2001
Posts: 202
Originally Posted by mihai20:
MA DISTREAZA ASTIA CARE VORBESC ASA DOAR SA SE AFLE IN TREABA
cE AVETI MA CU UNIVERSITATEA MEDIA
SUNTETI STUDENTI ACOLO????????

Te rog din suflet, NU MAI TIPA!! Sau apasa caps-lock-ul inca o data!
daniel is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Jul 2003, 22:14   #8
ricutza
Babyface Killer
 
ricutza
 
Join Date: Feb 2002
Posts: 2,221
Send a message via ICQ to ricutza Send a message via MSN to ricutza Send a message via Yahoo to ricutza
mai mihai20, nici mie nu mi se pare deloc potrivit tonul pe care vorbesti tu...in primul rand, nu stiu cate informatii ai despre userii care scriu aici...asa ca nu prea mi se pare ca esti in masura sa afirmi ca nu se afla nici un student la universitatea media pe forum...in al doilea rand, nu stiu de ce ai tu senzatia ca aici scriu doar persoanele care n-au ce face pe-acasa... eu zic sa mai citesti un pic un mesaj, doua, si o sa vezi ca nu e deloc asa!
__________________
"Nobody puts Baby in the corner"
ricutza is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jul 2003, 15:23   #9
raptor
Leprechaun
 
raptor
 
Join Date: Feb 2003
Posts: 2,535
Tocmai am fost injurati-adica tipii de la Media's mai ah!,luminatzi decat noi,restul,nu au timp sa se amestece cu ratanii-ei construiesc viitorul.


Get him,boyz!


De fapt,ce caut eu aici?
__________________
absolutely, mr president, absolutely

http://www.youtube.com/watch?v=81bQJGafcjU
raptor is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jul 2003, 19:22   #10
mihai20
Novice
 
mihai20
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4
Send a message via Yahoo to mihai20
Deci cum mi-am imaginat.....Nu mi-a raspuns nici un student de la Media
Vroiam pareri de la cineva care este la Media, de la cineva care chiar este la aceasta facultate ca despre aceasta facultate era vorba...nu?!
Asa poti sa zic si au foarte bine ca la Facultatea de Litere 30 de locuri sunt cumparate ca acolo se intra doar daca ai bani ...bla... bla si eu habar n-am cum arata o sala de clasa de acolo.
De ce nu vorbiti de lucruri cunoscute voua si demonstrand ca aveti dreptate??????
mihai20 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jul 2003, 19:27   #11
mihai20
Novice
 
mihai20
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4
Send a message via Yahoo to mihai20
Eu cred ca multi de aici au lucrat prea mult pe gratis la viata lor si nu ma suporta sa faca nimic daca nu primesc si ei acolo macar de un pachet de tigari.
Mai fartiilor daca vreti sa ajungeti undeva mai faceti si compromisuri
Da de fapt de ce sa vreti voi sa ajungeti undeva...voi internet si forum sa aveti si puteti muri linistiti pe lumea asta
mihai20 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jul 2003, 19:30   #12
mihai20
Novice
 
mihai20
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4
Send a message via Yahoo to mihai20
Ricutza..!!!! ce vrei sa zici ca tu esti studenta la Media?...o facultate pe care o urasti?...
da sunt un masura sa afirm ca nu e nici un student de la media pe aici...
mihai20 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jul 2003, 22:27   #13
ricutza
Babyface Killer
 
ricutza
 
Join Date: Feb 2002
Posts: 2,221
Send a message via ICQ to ricutza Send a message via MSN to ricutza Send a message via Yahoo to ricutza
nu mihai, nu sunt studenta la Universitea Media..dar nici nu cred ca am afirmat vreodata cum ca as uri-o...pur si simplu mi se pare ca este mai slaba decat UNATC-ul...desi are Buftea si are tot ce vrei...eu nu am dat acolo pentru ca nu era nici o sectie care sa mi se potriveasca...
nu stiu unde ai citit tu ca lumea de aici ii reprosa faptul ca sunt multi oameni care intra acolo pe pile...pentru ca eu pot spune cu certitudine ca pe pile se intra oriunde...si la ASE se cumpara subiectele si la Politehnica si unde vreti voi....asta este Romania!si nici macar nu sunt chiar asa de sigura ca lucrul asta nu se intampla si in alte tari!
cat despre faptul ca nu ai primit nici un raspuns...sunt convinsa ca lucrul asta se datoreaza atitudinii tale...
__________________
"Nobody puts Baby in the corner"
ricutza is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 30 Jul 2003, 13:13   #14
crydead
Guru
 
crydead
 
Join Date: Jun 2002
Posts: 940
Originally Posted by mihai20:
Deci cum mi-am imaginat.....Nu mi-a raspuns nici un student de la Media
Vroiam pareri de la cineva care este la Media, de la cineva care chiar este la aceasta facultate ca despre aceasta facultate era vorba...nu?!
Asa poti sa zic si au foarte bine ca la Facultatea de Litere 30 de locuri sunt cumparate ca acolo se intra doar daca ai bani ...bla... bla si eu habar n-am cum arata o sala de clasa de acolo.
De ce nu vorbiti de lucruri cunoscute voua si demonstrand ca aveti dreptate??????

Nervosule, la universitatea media nu se intra pe pile, ci pe bani. Plateshti si intri. Mai simplu nu se poate. Iar acum anul intai e gratis ca tot nu aveau mushterii.
Am cunoshtinte la Media care mi s-au plans ca au facut asistentie prin buftea sau munci in pro si nu au fost platiti sau banii au fost ridicol de putini. E ok, daca esti tanar, sa munceshti pe gratis. Dar doar daca asa vrei tu. Cand ti se impune sa munceshti pe gratis, iar munca ta baga bani in buzunarul unor smecheri nu mai este deloc in regula.
Am fost suficient de clar?

-----------------------
"Sunt foarte de acord sa tinem armele periculoase departe de mainile prostilor. In acest sens, propun ca pentru inceput sa limitam accesul la masinile de scris!"
crydead is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 01 Aug 2003, 11:42   #15
Satan
Novice
 
Satan
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 2
shut the fuck up!

Mai leonard putza! N-ai ce face toata ziua si te spargi in figuri pe forum? Mi se pare mie sau eshti vreun urmash de al lui andrei ghe., ca shi ala e dobitoc ca shi tine! :evil:
__________________
I'ts Good to Be Bad !!!
Satan is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 01 Aug 2003, 12:18   #16
LeonardPiron
Veteran
 
LeonardPiron
 
Join Date: May 2003
Posts: 267
Intunecimea ta, cred ca te bucuri asa de mult ca esti la Media pentruca in alta parte nu ai fi luat examenul. Nici daca dadeai la soferi de carute, categoria fara ochi de pisica, iepurasule :oops: .
LeonardPiron is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:25.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells