Păreri Table No.21

(2013)

Masa 21

alex_il_fenomeno pe 22 Iunie 2013 10:28
Film indian, ce e drept, insa destul de diferit de ceea ce te-ai astepta... Un film atat de misterios, la inceput parand a fi o copie fidela dupa numeroase productii americane prin tematica abordata, pentru ca in cele din urma sa ramai surprins de lucrurile abordate, subiectele profunde in care se intra, totul culminand cu supriza de proportii de la final, cand ajungi sa acorzi credit unui personaj care nu este deloc ceea ce pare a fi... M-a surprins placut, fiind unul dintre filmele cu adevarat reusite pe care le-am vazut in ultima vreme.
tony_mondyalu pe 16 Iunie 2013 03:14
dupa fapta si rasplata sau...razbunare dulce razbunare...oricare din cele 2 sar potrivi ca titlu acestui film..deci uff...din pacate asa e si in viata reala....unii le considera glume dar poate ''victimele'' pot ramane cu probleme pe viata din cauza acestor glume...recomand acest film...te va impacta
nikosbab28 pe 13 Mai 2013 12:46
un film exceptional trebuie urmarit pana la final pt. a-l intelege recomandat in special "noii (de)generatii" de asa zisi smecheri care ar trebui sa invete ceva din el cum ar trebui sa se comporte la scoala fata de alti colegi mai slabi de inger
weppo pe 10 Mai 2013 20:11
Un tânăr a câștigat o vacanta exotica la Fiji si obține o șansă de a juca in "Spune tot adevărul" joc pentru o minte uluitore avand premiu în bani.Jocul începe și el descoperă că jocul nu este de fapt un joc fictiv, este un joc de supravietuire real in care moartea este la tot pasul
PHD pe 18 Mai 2013 01:28
Ragging is not a joke!
Daca cine mi-ar fi zis ca acest film ar putea fi atat de interesant, nu l-as fi crezut. Sceptic fiind in privinta filmelor indiene, am ales sa ma uit si nu-mi pare rau...este un film cat o lectie de viata! Enjoy it!
Razvan600 pe 28 Noiembrie 2013 20:45
Un film foarte bun cu multe momente emotionale, mai ales ca este inspirat din viata reala. Nu credeam ca un film ma poate sensibiliza atat, dar se pare ca m-am inselat.
bogdan_acatrinei pe 23 Noiembrie 2013 01:53
Frumos film
Aces film prezinta o poveste foarte interesanta...despre viata merita vazut
RomanKacew pe 21 Iulie 2013 00:12
Viata nu e un joc!
Dupa ce am vazut filmul asta am stat vreo 5 minute cu ochii in tavan meditand la cat de mediocru am fost si lipsit de caracter in multe situatii. E un film cu un scenariu deosebit, cu personaje inteligente, un film care iti redefineste anumite valori care te provoaca sa te gandesti la consecintele "glumelor" tale. Bonus, are si multe peisaje fantastice ;).
jbur23 pe 13 Noiembrie 2013 01:52
La inceputul filmului miera mila de ei...da de fapt au meritat ceau patit ...ce pot sa zic super filmul ..merit vazut
cris_strike pe 10 Iunie 2013 22:16
mea placut !!!'
foate frumos filmul mea placut"
nu am de sa spun mare lucru:))))foarte dragutz si melodiile din film foarte frumose le ascult pe youtube.com mereu le ador" foarte bine sa mai vedem asa ceva in continuare"multumesc frumos:))))))))::*:*:*:*:*:*:*

mesersmith pe 1 noiembrie 2013 13:47
Si pentru limba romana, apasa dracului tasta 1. Daca nu stii sa scrii in romaneste pentru ca ai baut dracului cerneala, mai bine abtine-te. Doamne, ce cocalari idioti. Unde dracu ati fost cand trebuia sa stati la ore?