Păreri Scooby-Doo

(2002)

Scooby Doo

Cristi Weed pe 12 Mai 2008 16:35
Super amuzant ! :)) I want a scooby snack !
andreea pe 05 Noiembrie 2006 20:15
este un film cool!
Nea Popa pe 04 Mai 2004 12:04
ia taci ma lucis.E un film super
FreakDoll pe 19 August 2009 04:34
E amuzant filmul , iti face ziua mai frumoasa , te binedispune .
blitz43 pe 19 Aprilie 2004 12:46
Am vazut in uichendul trecut acest "minunat" film. Motivul, nepotul meu de vreo 9 ani. Dupa vizionarea lui, verdictul cinefilului junior a fost prompt: "Ce film prost!" Daca mai punem la socoteala ca scenarist e James Gunn (Tromeo & Juliet), e relativ grav.
No more comments!

cristy2010 pe 16 septembrie 2010 11:31
Nu iti place nu te uita,.. e prea frumos filmu asa ca no comment =)))
xerses pe 18 Februarie 2012 19:59
Mi-a placut mult acest film care te introduce intr-o stare mirifica a bunei dispozitii.
andreea pe 05 Noiembrie 2006 19:50
frumos
patty&dia pe 03 Ianuarie 2006 23:13
filmul a fost super tare.si amuzant normal.
cel mai bine au jucat cei din rolurile principale
si mai ales miguel a. nunez jr. adica voodoo master.
el a jucat cel mai bine.
in rest filmul a fost interesant si infricosator iar scooby doo a fost foarte simpatic c a intodeauna!!!!

Nea Popa pe 27 Aprilie 2004 17:24
Am vazut filmul pe Hbo.As vrea sale multumesc celor de La Warner Bros.O sal vad si Scooby Doo2:Monstri Dezlantuiti.Lam vazut pe hbo de cate ori a fost dat.
Film interesant,infricasotor,amuzant si K-lumea
Cinci stele pretioase

Mihaila Marius pe 17 August 2002 00:00
Seria de desene animate cu Scooby-Doo a avunt un succes mare in strainatate si cred ca filmul se va bucura de acelasi succes.
madalinamercioiu pe 19 Mai 2010 13:59
Madalina
Am vazut si eu filmul impreuna cu finul meu care are 10 ani. Pe finul meu il iubea enorm pe Scooby-Doo si se uita mereu desene animte la Scooby-Doo,si eu aveam dvd cu Scooby-Doo pe care el nu l-a vazut niciodata. Aveam partea I si a II-a ,si am venit pe la el si ne-am uitat cu el la Scooby-Doo(filme). A sarit de bucurie si mi-a spus ca i-a placut enorm. Ne-am distrat bine,dar m-am speriat ca poate se sperie copilul de filmul ca seamana ca horor. Dar din fericire a fost curajos.
cristy2010 pe 16 septembrie 2010 11:30
madalinamercioiu.. ce trebuie sa te lauzi?=)))) si in al doilea rand invata sa scrii.
thedaybeforewednsday pe 30 Iunie 2009 15:37
misto ... :P
tare mishto filmu ... :P:).... iti aminteste de clasicul scooby doo ...:D
ooo333 pe 30 Mai 2009 12:17
Clasicul scooby , un film excelent , si foarte bun de vizionat in familie .
Craciun Lucian pe 06 August 2002 00:00
Este un film foarte bun.Ma uit si la de-
senele animate (pe CARTOON NETWORK)

bainca pe 11 Ianuarie 2024 06:45
nota 8 bun , frumos
Un film bun si distractiv , foarte multa actiune si nu plictiseste nici o secunda .Mi-a amintit de copilarie cand ma uitam la desene ,,Scooby Doo " . Cu mici diferente de animatii , evident normale ca doar este un film , o versiune nu o copie , este la fel .Povestea buna , interesanta , actorii buni si talentati , efectele ok , intriga si actiune buna .Un film care merita vazut dupa mine , nu stiu la ce se astepta altii de sunt vesnic nemultumiti si cauta un motiv sa noteze si sa comenteze negativ .Mie una mi-a placut asa ca fara pretentii absurde si ridicole , fiind un film relaxant ii ofer nota 8 .Au mai fost si alte versiuni dar parca asta a fost unica fiind prima .
Tiger_K1dutzzu pe 20 Martie 2014 15:27
Mie mi-a placut si este un film interesnat,care m-a facut sa rad toata ziua.
Miiku pe 31 Martie 2013 12:58
Parerea mea este ca nhu trebuia sa se ajunga sa joace persoane adevarate.. le iese mult mai bine animat. :)
hdwqkjhj pe 16 Mai 2012 22:15
intrebare
unde tre sa apas sa il vad aici???
sau daca nu pot poate sa imi zica cnv unde pot sa il vad?? va rog

margott pe 16 mai 2012 22:36
Nu poti sa vezi filme pe acest site, aici doar le comentezi dupa ce le-ai vazut. Cauta pe net filmul, sunt site-uri de vizionat filme online.
Banana02 pe 26 Februarie 2012 22:57
nustiu de ce are nota asa mica acest film, deoarece este facut foarte bine dupa desenele animate mult bine stiute de majoritatea scooby-doo . Pentru mine are nota 8
roxza pe 03 Decembrie 2011 22:45
Scooby doo ramane scooby doo,desi lucrurile evolueaza. Scooby dooo ramane acelasi carismatic si nemancat caine.Mereu am voi uita cu drag la filmele sau desenele cu acesta.
chiba_florin pe 21 Noiembrie 2011 15:54
is mortale filmele astea cu SCOOOOOOBY DOOOOOOOOOOOOO
alex_il_fenomeno pe 19 Noiembrie 2011 14:30
un film nemaipomenit . a reusit sa imi aminteasca de copilarie , de zilele in care urmaream serialul "Scooby Doo" , si chiar reusea sa imi provoace fiori pe sira spinarii . filmul de fata ne prezinta doar unul din multitudinea de cazuri , totul petrecandu-se intr-o atmosfera foarte incordata , destinsa doar de scenele amuzante , ale carui protagonisti erau nimeni altii decat nazdravanii Shaggy si Scooby . ca intotdeauna , povestea se desfasoara pe un fir foarte incalcit , cu situatii care mai de care mai neasteptate , iar apoi urmeaza un final imprevizibil . merita vazut cel putin o data in viata !
raulmagicboy1 pe 25 Octombrie 2011 20:13
Dragut filmul! Imi place Sarah M. Gellar in Scooby Doo series!!
miky901 pe 05 Mai 2011 14:33
un film chiar super frumos...m-am uitat de multe ori la el :D
zeki pe 30 Aprilie 2011 20:10
super tare filmu , niste actori foarte buni interpreteaza rolurile celor din desenul animat Scooby-Doo mai ales k l-au bagat si pe Rowan Atkinson a iesit un film bestial , merita vazut ....
bblake23 pe 06 Februarie 2011 19:06
e fain
fain foarte fain nu fain extrem de fain mam uitat la el de o mie de ori
fantomita pe 31 Decembrie 2010 08:21
Este un film foarte fain in special amuzant las recomanda tuturor dar in special celor care le place comedia
cristy2010 pe 03 August 2010 20:01
un film foarte bun . Iubesc filmul asta . Il revad de cate ori am ocazia .
WeR0Ck pe 30 Iulie 2010 10:27
Dragutz
L'am vazut acum 3 ani :D shi... mda.... din cate tin minte mi'a placut
CoCo_XPS pe 16 Mai 2010 14:41
seamana foarte bine personajele din film cu cele din desene animate
andystarx pe 08 Februarie 2018 19:28
Simpatic si cam atat ! Nici macar nu se compara cu animatiile Scooby Doo,nu are acelasi farmec,credeam ca este cu totul altceva,dar este slab !
Dar_kvampire pe 05 Mai 2012 20:54
Parodie urat nu leam vazut si nu cred ca ma voi uita dar dau o nota care este 5 pentru actori
Marocico pe 29 Octombrie 2010 15:13
ador filmele cu scooby-doo....un catel foarte dragutz si inteligent as vrea sa fiu si eu la filmari......este un film adorabil..... nota 10
mjBIANCA pe 23 August 2010 22:49
da.....bun de adormit copii
nu pot sa zic k e cn sti c dar fata de aia cu monstri dezlantuiti mi s-a parut mai bun(in limita bunului simt:D)
cossminator pe 21 Mai 2010 17:23
Super filmul
Super filmul e foarte amuzant mai ales Scooby-Doo face tot filmul :))) prea tare
Andrei Bangu pe 29 August 2002 00:00
Filmul a fost exact asa cum ma asteptam, adica exclusiv pentru copii. Faptul ca incasarile in primul weekend s-au ridicat la 52 (!!!) de milioane de bistari confirma ca americanii sunt o natie de infantili. Efectele speciale sunt exceptionale, cum era si de asteptat, permitand eroului canin sa se miste ca Lassie sau Bingo. Pacat insa ca regizorul Raja Gosnell ("Singur acasa 3", "Un sarut adevarat", "Acasa la coana mare") si scenaristul Charles Gunn fac totul ca filmul sa para un urias desen animat...
samaraaa pe 26 August 2009 21:44
mda...
l'am vazut in 2004 si mi s'a parut destul de bunicel:D
funny

LUciS pe 04 Mai 2004 10:50
Doar de curios: Cati ani ai, Nea Popa? de ti-e asa de pretios filmu asta. E pentru copii PUNCT. Si daca cineva peste 12 ani il considera stimulant...
ooo333 pe 3 ianuarie 2010 20:39
Go and kill yourself !!!
poppel tyb3ryu pe 23 Mai 2008 20:29
nu imi place de lok....este najp@.e bun de arunkat la gunoi.h3i man schimbal ca iii rau:))
ooo333 pe 3 ianuarie 2010 20:40
Go and kill yourself !!!
Dominic pe 06 Mai 2004 20:48
Mai zic mah te uitzi la "Meciul secolului" cu Michel Jordan da nu la un film pt copii "Scooby-Doo"...pacat de Freddi Prinze Junior....aveam pretentzii de la el...catzi ani ai Nea Popa,serios acuma..
2 stele pretzioase:))