Păreri Inheritance

(2020)

Moştenirea

xerses pe 26 Mai 2020 21:26
Este un film care te tine alert pana la sfarsit,asa ca finalul este total neasteptat.
myhaita1 pe 08 Iunie 2020 10:38
BUN
Film bun, merita vazut, pacat de buncarul acela ca i-au dat foc la sfarsit.
Filmul reflecta exact proverbul: Pe cine nu lasi sa moara nu te lasa sa traiesti.

elianna pe 24 Decembrie 2020 16:53
Foarte slab, nu stiu ce a fost mai prost - regia sau jocul actorilor. Sau poate scenariul in sine.
hacman_mihaela pe 27 Mai 2023 21:54
un film care nu trebuie ratat
Are de toate mister, drama, nu iti poti imagina care ar fi sfarsitul. Nu cred ca notele acordate exprima adevarul despre acest film. Si personajul principal feminin interpretat de Lili Colins a fost foarte veridic desi cu silueta ei de silfida imi parea o adolescenta. Dar puterea de concentrare a fost mare, si rolul dus foarte bine. Si actorul care a jucat rolul principal a fost veridic desi pentru mine incredibil ca s-a comportat asa cu propria fiica. Merita vizionat
user-60f2feff7f352 pe 06 Octombrie 2022 22:05
İnteresant. Psihopat cartofor, violator și criminal.

d.a.n.

cristianboia pe 12 Ianuarie 2021 12:59
Personal îi dau o nota mare. Mi a plăcut, are suspans, poate un pic lent unele scene, dar merită urmărit. Ciudat sa l vezi pe Simon Pegg în astfel de filme, dar nu sa descurcat rău...