Go Back   Cinemagia Forum > De toate pentru toti > Cafenea

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 20 Apr 2011, 06:26   #1101
danonino
Guru
 
danonino
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 1,123
In plus, pe durata zilei vei fi parfumat/a cu "Natural de Barbat/Femeie"

Trebuie parcari, multe, si nu 2 dungi obosite pe asfalt ca sa faca bani toti smenarii. Trebuie un transport in comun mult, mult mai bun. Ne trebuiesc multe, dar acum, principala noastra preocupare o reprezinta o fata din bacau sau o mahalagioaca cuplata cu un refuzat la videochat, ocazional, se intampla ca subiectele sa apara la tv simultan.

Ne meritam soarta.
danonino is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 20 Apr 2011, 15:33   #1102
Gebeleizis
Guru
 
Gebeleizis
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 640
Pesimismul romanilor.
Gebeleizis is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 21 Apr 2011, 01:13   #1103
Cristina_
Guru
 
Cristina_
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 753
Ma enerveaza cei care conduc Romania acum.Nu ii mai suport si as vrea sa ii vad pe toti schimbati.
Cristina_ is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 21 Apr 2011, 10:29   #1104
bremen1980
Guru
 
bremen1980
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 2,355
Ma enerveaza vecinii astia care-si darima casa la 2-3 ani.Pe palierul meu stateau doi tineri ''corporatisti '' care s-au mutat recent .Desi aveau un apartament misto aranjat ,cei care s-au mutat in locul lor au si inceput deja sa-l demoleze.Este o obsesie la toti astia cu bani :hai sa darimam tot ceea ce a fost vechi si sa ne facem noi kitschul nostru.Urmeaza un an de dat gauri (si pe la miezul noptii ) ,murdarie de la moloz ,ciment .In sfirsit noi proprietari se muta in cuibusorul renovat .Ii vezi la 2-3 luni timp de 2-3 ani dupa care vind apartamentul altor agarici care incep si ei sa demoleze.Am vazut lucrul asta de zeci de ori numai pe scara mea in ultimiii 6-7 ani.
Romania -acest vesnic santier.
bremen1980 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 21 Apr 2011, 11:00   #1105
iiii
cu 4 de i
 
iiii
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2,886
chit ca ma repet dar incep sa nu mai suport userii noi care trimit cereri de prietenie.
Arnoldroland e ultimul care nu are ce face cred
__________________
Când pescărușii îl urmăresc pe năvodar, este pentru că își închipuie că vor fi aruncate sardine în mare.” Eric Cantona
iiii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 21 Apr 2011, 11:03   #1106
arnoldroland
Guru
 
arnoldroland
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 329
Thumbs down

Incerc sa fac puncte,in caz ca nu ti-ai dat seama sau nu ai citit Regulamentul!!!!!!!!!
Si apropo,sunt mult mai vechi decat tine pe site-ul asta!!!!!!!!!!!
arnoldroland is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 21 Apr 2011, 11:11   #1107
copila_satanista
darkest music addict
 
copila_satanista
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 1,697
ca tot veni vorba ma enerveaza userii care streseaza comunitatea cinemagia incercand sa faca puncte si medalii, ne-am descurca mult mai frumos fara ei
ps.
__________________
--- Cand te uiti in oglinda si vezi o pata, sterge-o de pe tine, nu de pe oglinda. ---
copila_satanista is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 21 Apr 2011, 11:17   #1108
klaudya_e
Guru
 
klaudya_e
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 759
Originally Posted by arnoldroland:
Incerc sa fac puncte,in caz ca nu ti-ai dat seama sau nu ai citit Regulamentul!!!!!!!!!
Si apropo,sunt mult mai vechi decat tine pe site-ul asta!!!!!!!!!!!

si ce faci cu punctele?
klaudya_e is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 21 Apr 2011, 11:19   #1109
iiii
cu 4 de i
 
iiii
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2,886
daca ai citit regulamentul, punctele care le faci ca adaugi useri ca nebunu, nu conteaza daca vrei dvd-uri.
oricum pari retard deci nu avem nimic in comun, asa ca nu vad de ce s ane avem la friends.
__________________
Când pescărușii îl urmăresc pe năvodar, este pentru că își închipuie că vor fi aruncate sardine în mare.” Eric Cantona
iiii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 21 Apr 2011, 11:23   #1110
arnoldroland
Guru
 
arnoldroland
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 329
Thumbs down

tu pari singurul retardat imputit de pe aici,asa ca,nu meriti nici sa vorbesti,nici sa existi,apropo,asta este ce ma enerveaza cel mai ingrozitor: sa ma sfideze niste gunoaie ,adunaturile satului,vorba ceea.........
arnoldroland is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 21 Apr 2011, 11:25   #1111
iiii
cu 4 de i
 
iiii
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2,886
Originally Posted by arnoldroland:
tu pari singurul retardat imputit de pe aici,asa ca,nu meriti nici sa vorbesti,nici sa existi,apropo,asta este ce ma enerveaza cel mai ingrozitor: sa ma sfideze niste gunoaie ,adunaturile satului,vorba ceea.........


acum m-am convins... chiar esti retard. mai e cineva de acord cu mine?
__________________
Când pescărușii îl urmăresc pe năvodar, este pentru că își închipuie că vor fi aruncate sardine în mare.” Eric Cantona
iiii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 21 Apr 2011, 11:27   #1112
arnoldroland
Guru
 
arnoldroland
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 329
Thumbs down

bai,tu cuvantul asta l-ai invatat inca de cand erai in burta,ca vad stii sa-l folosesti in orice conjunctura )) , Odiosule asa am sa-ti spun de acum , Odiosul
arnoldroland is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 21 Apr 2011, 11:28   #1113
arnoldroland
Guru
 
arnoldroland
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 329
Originally Posted by klaudya_e:
Originally Posted by arnoldroland:
Incerc sa fac puncte,in caz ca nu ti-ai dat seama sau nu ai citit Regulamentul!!!!!!!!!
Si apropo,sunt mult mai vechi decat tine pe site-ul asta!!!!!!!!!!!

si ce faci cu punctele?

Le mananc
arnoldroland is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 21 Apr 2011, 11:29   #1114
iiii
cu 4 de i
 
iiii
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2,886
nu te poti exprima fara smileuri?
__________________
Când pescărușii îl urmăresc pe năvodar, este pentru că își închipuie că vor fi aruncate sardine în mare.” Eric Cantona
iiii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 21 Apr 2011, 11:30   #1115
arnoldroland
Guru
 
arnoldroland
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 329
Thumbs down

Originally Posted by copila_satanista:
ca tot veni vorba ma enerveaza userii care streseaza comunitatea cinemagia incercand sa faca puncte si medalii, ne-am descurca mult mai frumos fara ei
ps.
Imii pare rau,dar aceia sunt majoritari,asa ca,
arnoldroland is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 21 Apr 2011, 11:47   #1116
t0nka
Veteran
 
t0nka
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 234
amice nu cred ca te'a jignit cineva ca sa o faci si tu. din cate vezi, lumea e destul de prietenoasa pe aici. daca esti dinaintea lui pe acest forum, inseamna ca esti plin de puncte si ce mai vrei tu. nu mai stresa oamenii degeaba.
t0nka is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 21 Apr 2011, 11:49   #1117
iiii
cu 4 de i
 
iiii
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2,886
Originally Posted by t0nka:
amice nu cred ca te'a jignit cineva ca sa o faci si tu. din cate vezi, lumea e destul de prietenoasa pe aici. daca esti dinaintea lui pe acest forum, inseamna ca esti plin de puncte si ce mai vrei tu. nu mai stresa oamenii degeaba.


ms tonka , bine argumentat
__________________
Când pescărușii îl urmăresc pe năvodar, este pentru că își închipuie că vor fi aruncate sardine în mare.” Eric Cantona
iiii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 21 Apr 2011, 11:59   #1118
AndreiStefan
Guru
 
AndreiStefan
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 325
Originally Posted by arnoldroland:
Incerc sa fac puncte,in caz ca nu ti-ai dat seama sau nu ai citit Regulamentul!!!!!!!!!
Si apropo,sunt mult mai vechi decat tine pe site-ul asta!!!!!!!!!!!

chiar daca esti la o varsta mai frageda, eu vreau sa cred ca poti mai mult decat a insirui emoticoane la o constatare cat se poate de normala si decenta a lui iiii...la care puteai sa raspunzi mult mai inteligent, fara a parea frustrat sau deranjat de afirmatia lui.

Fi mai calm...mai echilibrat...ai sa vezi nimeni nu are nimic cu tine...si odata cu asta o sa vina si punctele mult ravnite, desi cum a spus si klaudia punctele adunate din prieteni,postari etc nu conteaza in acel top pt DVD-uri.

Bafta!
AndreiStefan is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 21 Apr 2011, 12:12   #1119
arnoldroland
Guru
 
arnoldroland
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 329
Smile

Originally Posted by t0nka:
amice nu cred ca te'a jignit cineva ca sa o faci si tu. din cate vezi, lumea e destul de prietenoasa pe aici. daca esti dinaintea lui pe acest forum, inseamna ca esti plin de puncte si ce mai vrei tu. nu mai stresa oamenii degeaba.
Deci,acest user "iii" a spus asa prima oara:" incep sa nu mai suport userii noi care trimit cereri de prietenie.
Arnoldroland e ultimul care nu are ce face cred" Apoi,eu am venit si am spus ca sunt mai nou ca el,tocmai deoarece ,acesta afirmase ca eu fac parte din acei useri noi si buni de nimic (excluzandu-se total pe el)
Dupa aceea,acest user impertinent mi-a adresat asa:"oricum pari retard deci nu avem nimic in comun" Ei bie, dragi Cinemagisti,de aceea l-am jignit si eu, dar,bineinteles,acum realizez ca,trebuia sa fiu mai calm si sa ma abtin de la oric comentariu!!! Acum sper sa ma intelegeti cu totii, multumesc celor care citesc!
arnoldroland is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 21 Apr 2011, 12:13   #1120
arnoldroland
Guru
 
arnoldroland
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 329
Smile

Originally Posted by AndreiStefan:
Originally Posted by arnoldroland:
Incerc sa fac puncte,in caz ca nu ti-ai dat seama sau nu ai citit Regulamentul!!!!!!!!!
Si apropo,sunt mult mai vechi decat tine pe site-ul asta!!!!!!!!!!!

chiar daca esti la o varsta mai frageda, eu vreau sa cred ca poti mai mult decat a insirui emoticoane la o constatare cat se poate de normala si decenta a lui iiii...la care puteai sa raspunzi mult mai inteligent, fara a parea frustrat sau deranjat de afirmatia lui.

Fi mai calm...mai echilibrat...ai sa vezi nimeni nu are nimic cu tine...si odata cu asta o sa vina si punctele mult ravnite, desi cum a spus si klaudia punctele adunate din prieteni,postari etc nu conteaza in acel top pt DVD-uri.

Bafta!
merci frumos!
arnoldroland is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:33.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells