Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Forum > Condica de sugestii si reclamatii

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 16 Apr 2009, 11:29   #401
Dragomara
Banned
 
Dragomara
 
Join Date: Dec 2007
Location: Axiopolis
Posts: 2,871
Send a message via Yahoo to Dragomara
Thumbs up nenea psihologu' aci iar am râs!!!

Originally Posted by StefanDo:
nu mi-e mila de tine doar pentru ca uiti un lucru foarte important, acela ca poti sa-ti controlezi singura reactiile si prezenta pe forum
mătăluţă ai cam tras chiulul de la lecţiile de psihologie, pişicherule!!
Dragomara is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Apr 2009, 11:44   #402
Liviu-
Film Dissection
 
Liviu-
 
Join Date: Dec 2008
Location: Vaslui / Bucuresti
Posts: 3,106
Originally Posted by Pauline Kael:
Nu stiu ce ai vrut sa zici cu ultima fraza,dar daca vrei bannarea mea,scrie sus si tare,trimite-le PM Gloriei,lui Stefan.De fapt ce vrei?

Cu ultima fraza vroiam sa zic ca userii mai activi nu stau pe forum doar pentru ca pot observa certurile altora, ci pentru ca sunt iubitori, mai mult sau mai putin, ai cinematografiei.

Si in loc de banare nu crezi ca ar fi mai buna o altfel de rezolvare a disputelor? In asa fel incat cei care nu sunt implicati sa nu le vada bineinteles. Puteti face o conferinta pe messanger si invitati pe oricine vrea sa va vada certandu-va. Eu nu vreau banarea cuiva, dar inainte de toate nu vreau motive pentru a o dori. Probabil de asta nici nu luati ban, pentru ca moderatorii sunt oameni cu bun-simt si nici sa va dea ban nu vor, dar daca ai (cel putin in cazul tau) un respect asa mare pentru ei, de ce sa le dai motive pentru a te bana? Pana la urma lipsa de respect nu e numai pentru adversarul din ring, dar mai ales pentru moderatori si eventual pentru userii normali, neinteresati de aceste dispute.

De fapt ce vreau? Bun-simt.

Last edited by Liviu- : 16 Apr 2009 at 11:46.
Liviu- is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Apr 2009, 11:54   #403
Pauline Kael
Banned
 
Pauline Kael
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 3,687
Bine.
Pauline Kael is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Apr 2009, 12:40   #404
Chambord
x
 
Chambord
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 3,717
Pauline, Pitbull, Liviu ... mersi pt nominalizarea ca posibil moderator dar NO fuckin WAY, abia am timp sa citesc ce se scrie si sa mai bag si eu o prostie doua.

@pauline: las-o-n pana mea faza cu bannatu (sarbesc), we like you alive & here and you know it :mad:
Chambord is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Apr 2009, 12:58   #405
Pauline Kael
Banned
 
Pauline Kael
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 3,687
Vous etes un vrai gentille homme,monsieur Chambord,ca ne vaut pas la peine
Ba da,esti potrivit ca moderator, pe primul loc cultura si ...bunul-simt de care zicea Liviu-
Pauline Kael is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Apr 2009, 13:14   #406
Chambord
x
 
Chambord
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 3,717
@pauline: ti-am facut o dedicatie la (radio) Listen Rock
Chambord is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Apr 2009, 13:25   #407
Pauline Kael
Banned
 
Pauline Kael
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 3,687
Multumesc:oops:
Pauline Kael is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Apr 2009, 13:26   #408
StefanDo
Super Moderator
 
StefanDo
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 3,571
ok, haideti sa revenim la reprosuri pentru moderatori
__________________
This is not THE END...
StefanDo is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Apr 2009, 14:38   #409
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
Originally Posted by Redmen:
Putem sa creem un topic nou intitulat "Cele 15 minute de glorie cu Andy Warhol" si sa mutam acolo aspiratiile la celebritate ale lu` Dragomara si ale lu` Pauline ? Sunt convins ca se vor simti bine acolo impreuna. Evident ca si alti useri dornici de celebritate isi vor ocupa locul in acel topic.

P.S. Da nu am vrut sa scriu "Dragomarei" am vrut sa scriu "lu` Dragomara".Ca la noi pe Teleorman.
Nu gäsesc "split topic".
(Iar când am vrut sä mergez douä mesaje succesive ale Paulinei, s-a lipit de ele si al lui Redmen - vezi citatul!)
Pitbull is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Apr 2009, 15:34   #410
Dragomara
Banned
 
Dragomara
 
Join Date: Dec 2007
Location: Axiopolis
Posts: 2,871
Send a message via Yahoo to Dragomara
Wink

@pitbull - nici io, şi oricum dacă găsesc, sar peste, că doar bine ştiut e faptul că aspirantele la celebritate "e" suple.

@Ştefan - eşti incapabil de obiectivitate, sper că asta numai în viaţa/ lumea virtuală;
- eşti mult prea orgolios, adicătelea nu poţi admite niciodată că TU ai greşit, dar asta are o rezolvare, s-ar putea ca o dată cu vârsta orgoliul să se mai niveleze;
- nu prea ai umor (acum eu sunt un pic nesinceră, şi nu scriu exact ce gândesc, pentru că nu vreau să te supăr şi mai rău);
- nu eşti diplomat, nici foarte şiert pentru a întoarce orice situaţie în favoarea ta.
- însă ai buze senzuale, care sper că ştiu şi să zâmbească, aşa că nu-ţi mai reprosez nimic, tu ştiind deja ce gândesc.
:cool: :cool:
Dragomara is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Apr 2009, 15:35   #411
Pauline Kael
Banned
 
Pauline Kael
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 3,687
Saracu' Stefan.
Pauline Kael is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Apr 2009, 15:44   #412
halebardul
Guru
 
halebardul
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 1,916
Send a message via Yahoo to halebardul
Originally Posted by halebardul:
repros catre moderatori: atentie cand uniti doua mesaje, pt ca unele incep inca DIN TITLU, cum e cazul mesajelor dragomarei, iar cand le uniti uitati de asta si nu se mai pastreaza exact sensul (uneori nu se mai intelege nimic).
poftim.
halebardul is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Apr 2009, 15:48   #413
redmen
Old School Hollywood
 
redmen
 
Join Date: Mar 2006
Location: Ramnicu Valcea
Posts: 3,221
Poate ca asa scrie respectiva persoana.Mesajul in titlu si ultimul cuvant si punct sau semnul exclamarii in mesajul propriu-zis.La asta te`ai gandit ?
__________________
I had some problems with my screenplay so I bought that book .. "How to Write a Movie in 21 Days".That was a year ago. (Christopher Moltisanti)
redmen is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Apr 2009, 15:51   #414
halebardul
Guru
 
halebardul
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 1,916
Send a message via Yahoo to halebardul
Exact la asta m-am gandit, doar ca probabil la comanda "join" nu ai ca optiune sa iei si titlul, ala-i separat.

bine ca nu termina mesajul in semnatura, ca si-ar schimba-o la fiecare postare.
halebardul is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Apr 2009, 15:53   #415
Dragomara
Banned
 
Dragomara
 
Join Date: Dec 2007
Location: Axiopolis
Posts: 2,871
Send a message via Yahoo to Dragomara
Thumbs down mda

am văzut şi io că mesajele mele îs varză, după ce nenea moderatoru' nu ştiu ce le face. însă mi-am zis: asta o fi şi IDEEA!
Dragomara is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Apr 2009, 15:58   #416
Pauline Kael
Banned
 
Pauline Kael
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 3,687
II reprosez lui Stefan ca nu ne-a bannat pe mine si pe Ilotempore definitiv.S-a incalcat regulamentul.
Pauline Kael is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Apr 2009, 16:21   #417
Pauline Kael
Banned
 
Pauline Kael
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 3,687
Cine a sters postarile,sau unde s-au mutat? Unde sunt dovezile?
Pauline Kael is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Apr 2009, 16:24   #418
Pauline Kael
Banned
 
Pauline Kael
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 3,687
Originally Posted by Pauline Kael:
Originally Posted by Pauline Kael:
Originally Posted by illotempore2002:
Originally Posted by Pauline Kael:
a aparut si curva asta,fazana lu' marx.fa fai scris ca vrei sa ma banneze , tampita draculkui,te-a bagat cineva in seama? la ce ai venit? la ce te bagi?> crezi ca faci o impresie de mare lady ca ai venit tu sa invective in mine? e vizibil ce e vizibil,acum spala-te pe maini ca pillat din pont(vezi wiki).
fai frigido intelectual,care repeti mecanic ce spune tov dr,nu esti in stare sa scrii nici despre un desen animat ceva original...

dar am pomenit eu de tine???? am mentionat numele tau? am zis eu ceva de tine?.....aaaa, cred ca altceva s-a intamplat - te-ai identificat cu cele mentionate mai sus, adica cele care merita sa fie lasate in ferentari. nu-i asa pisi?

curva esti tu pt ca: trimiti poze cu tine goala barbatilor (cred ca jumate din barbatii de aici au poze cu tine goala), eu stiu 3 dintre ei care au aceste poze + ai un amant despre care mi-ai vorbit (by the way, am arhiva) - eu nu pot fi curva pt ca am 25 de ani, sunt absolut libera, nu am nici o obligatie fata de nimeni (spre deosebire de tine care esti maritata cu copii acasa) deci recunosti ca esti curva penala?

stirba esti tu - nu ai dinti in gura si tu esti cea de la care stiu asa ca nu te mai lua de altii



concluzie: faaaaah prapadito (asta e, experiementez si eu o data limbajul tau, it's funny enough) - stai dracu la tine acolo la tzara si viseaza la clipa in care o sa ai posibilitatea sa iesi din catunul ala odata intr-o plimbare-eveniment la Bucuresti.

Cer bannarea lui Illotempore pt ca a incalcat regulamentul! A spus lucruri personale pe un forum public fara acordul userului personal! Luati masuri! Eu acestei fatuci nu i-am adresat nici un cuvant azi.Ma uraste de moarte ,dar nu stiu de ce.
Nu sunt poze goala sunt in lenjerie,nici macar sutien si chiloti,un fel de neglijeu.
Nu ti-am vb despre amant,pt ca nu am,e important ce crede familia mea,nu tu.
Da,sunt o curva penala,pune pozele alea trucate sau nu unde vrei, tu si tovarasii tai,nu sunt personalitate publica.
Am fost la stomatolog,premolarul meu e la loc si arat mai bine decat inainte.
Multumita? Mersi ca m-ai calmat cu grija ta pt tine.
Illo,de unde atata ura pt mine?A,am un baitetel,cine ti-a permis sa scrii asta pe un forum public,fara acordul meu?
Da,nu am timp sa vin in Bucuresti,sau cand vin imi vizitez rudele,nu toti psihopatii de pe net,in viata reala sunt f linistita.
CER Bannarea lui Illotempore si a mea!!!!
O merita.
Pauline Kael is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Apr 2009, 16:24   #419
corinka
Dancer in the Dark
 
corinka
 
Join Date: Jun 2004
Location: Phántasien
Posts: 3,135
Care postari? :eek:
__________________
They say it's the last song.
They don't know us, you see.
It's only the last song if we let it be.
corinka is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Apr 2009, 16:29   #420
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
1) Nici unele.
2) Nenea moderatorul stie ce face, dar programul functioneazä cum vrea el.
3) Il felicit pe Stefan cä n-a cäzut în capcana birocraticä a aplicärii oarbe, mecanice, destructive, a regulamentului.
4) Dragomara e distratä ca de obicei - dar ästa e farmecul ei. Atentä, exactä, rationalä, n-ar mai fi Dragomara - ar fi o tovaräsä dirigintä la clasa a V-a D.
(Stefane, zi cä le-ai bannat, si nu e vina ta cä n-a mers, si acum studiazä Daniel problema, si-o s-o rezolve pânä-n 2014 când trecem la euro! Asa, o s-avem liniste - s-o creadä prostii!)

Last edited by Pitbull : 16 Apr 2009 at 16:34.
Pitbull is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:08.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells