Go Back   Cinemagia Forum > Totul despre filme > Star-uri

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 21 May 2006, 01:07   #1
Bllonda4you
Novice
 
Bllonda4you
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 2
Cristina Rus

Cristina te iubesc..Miry dak vezi acest mesaj..e de bine haideti sa o sustinem ce-i care ii suntem fani..pup you Crissu..!!!!
Bllonda4you is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 21 May 2006, 22:51   #2
Terror_IST
Guru
 
Terror_IST
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 348
Nu credeam ca in viitorul apropiat va reusi cineva sa-i dea clasa lui PJ! Dar viata continua sa-mi ofere surprize! Pup u 2 Cristinel! I :love: you world!
__________________
And out of the darkness, the Zombie did call / True pain and suffering he brought to them all / Away ran the children to hide in their beds / For fear that the devil would chop off their heads.
Terror_IST is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 21 May 2006, 23:25   #3
Cinemania
Cinemaniac
 
Cinemania
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 4,194
cineva a incurcat forumul cu unul de matrimoniale :lol: o poza, ceva?
__________________
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
Cinemania is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 11 Oct 2006, 11:43   #4
Dea_Tofog
Senior
 
Dea_Tofog
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 97
Cristina cum? u have to be sh***ing me...
__________________
Daca iti place Russell Crowe http://groups.yahoo.com/group/go_russ_go
Dea_Tofog is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 11 Oct 2006, 13:56   #5
tibir
Junior
 
tibir
 
Join Date: Oct 2006
Location: Suceava
Posts: 40
sper sa nu ma fac de rusine, nu ca ar fi prima data? dar Cristina rus nu este cea de la fostul Blondy?? Sincer, ce cauta aici? Ea pare o fata cu bun simt, dar actrita...????
Totusi?? Nu am nimic cu ea ca este blonda si Streep este blonda, si sau era, dar este actrita, chiar daca nu place la toti, si Kidman e blonda, dar Cristina Rus, nu stiu, unde a aratat ca stie sa joace, poate nu am vazut eu. :shock:
tibir is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 18 Oct 2007, 03:18   #6
jikatuki
Novice
 
jikatuki
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 24
Fratilor si pasta vreti sa o faceti actrita?sau sa trezit vreun fan nebun k sa indragostit de ea si sa gandit sa ii faca topic pe orice forum vede cu okii sai spuna k ea e iubirea lui,fiinta care pt care siar da viata si toate rahaturile astea din dramele hollywood-iene?
jikatuki is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 12 Feb 2008, 20:10   #7
Sylver Cheetah 53
Banned
 
Sylver Cheetah 53
 
Join Date: Feb 2008
Location: Milky Way
Posts: 87
Send a message via ICQ to Sylver Cheetah 53 Send a message via AIM to Sylver Cheetah 53 Send a message via MSN to Sylver Cheetah 53 Send a message via Yahoo to Sylver Cheetah 53 Send a message via Skype™ to Sylver Cheetah 53
Da, cred cã despre aia de la Blondy e vorba. :lol:
Presupun cã acest subiect e fãcut în glumã. :?
Sylver Cheetah 53 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Aug 2008, 10:53   #8
mafalda
Guru
 
mafalda
 
Join Date: Jul 2007
Location: Intr-o lume imaginara
Posts: 803
Daca si Cristina Rus are talent de actrita, eu sunt buna de Papa la Vatican! :lol:
__________________
"Nihil Sine Deo"
mafalda is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 01 Sep 2008, 08:20   #9
legardere
Veteran
 
legardere
 
Join Date: Dec 2007
Location: Rasnov-BV
Posts: 157
Pai face parte din distributia supravietuitorului!
Deci este actrita :sick: deci nu mai conteaza daca are talent sau nu.

Ce este prima data cand sunt facuti actori doar asa ca au o "pila"? Nu trebuie sa ai talent ci doar sa ai un individ cu care sa iesi in fata, lumea te cunoaste, si uite asa devii actor, acu daca ai vreo treaba cu meseria asta sau nu, chiar nu mai este relevant, este absolut esential sa fii in prim plan, luati exemplu de la vom"indigo" girls in america, juriul ala chiar se distreaza cu lipsa lor de orice xQ, dar prezenta in cantitate excesiva de xxx.

Asa sw fac vedetele in multe tari, nu numai la noi acasa.
__________________
Le Conte De Neveres
Chevalier De Lagardere
legardere is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 01 Sep 2008, 10:50   #10
mafalda
Guru
 
mafalda
 
Join Date: Jul 2007
Location: Intr-o lume imaginara
Posts: 803
@lagardere

Asa se fac"vedetele" nu actorii adevarati. Si metoda asta poate tine o vreme si pana la un anumit nivel, daca nu ai totusi talent nu rezisti!

Si in strainatate rolurile principale se dau pe castinguri serioase, doar rolurile secundare, de umplutura se dau pe "pile"

Uite la Monica Barladeanu (Dean de Hollywood via Moldova :lol: ) care cu toti banii lui Bobi Paunescu nu va obtine decat roluri secundare in filme americane de mana a doua.
__________________
"Nihil Sine Deo"
mafalda is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 01 Sep 2008, 11:51   #11
Pauline Kael
Banned
 
Pauline Kael
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 3,687
Originally Posted by mafalda:

Uite la Monica Barladeanu (Dean de Hollywood via Moldova :lol: ) care cu toti banii lui Bobi Paunescu nu va obtine decat roluri secundare in filme americane de mana a doua.
Daca e super-proasta..Si nici mare frumusete nu e.
Si sunt atatea fete talentate si chiar frumoase de iti sta inima in loc...dar life suks.
Pauline Kael is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 02 Sep 2008, 13:43   #12
ricutza
Babyface Killer
 
ricutza
 
Join Date: Feb 2002
Posts: 2,221
Send a message via ICQ to ricutza Send a message via MSN to ricutza Send a message via Yahoo to ricutza
Originally Posted by mafalda:
Si in strainatate rolurile principale se dau pe castinguri serioase, doar rolurile secundare, de umplutura se dau pe "pile"

Uite la Monica Barladeanu (Dean de Hollywood via Moldova :lol: ) care cu toti banii lui Bobi Paunescu nu va obtine decat roluri secundare in filme americane de mana a doua.

eu ma bucur ca tu crezi ca e asa de usor ca romanii sa ajunga in sistemul de pile de la hollywood.
la Hollywood cred ca sunt mama si tatal si tot neamul pilelor. cred ca si maturatorul platoului de filmare unde se filmeaza o super productie este acolo pe pile si relatii. sistemul de pile este atat de adanc inradacainat ca intr-un fel se autoanuleaza. cred ca la castinguri ajung numai pilele. si dintre toate pilele, cred ca producatorul o alege pe cea mai potrivita, iar in cazul Lost, ea a fost Monica Barladeanu.
Cred ca nu e cazul sa subestimam sitemul de pile de la unul din cele mai in voga seriale ale momentului (asta ca sa nu mai spunem ca la momentul in care ea a aparut serialul era pe locul intai sau 2 la audienta).
este clar ca trebuie ca Monica sa fi avut ceva special astfel incat sa fie ea fericita aleasa. si nu cred ca banii erau acel ceva special.
after all, sunt suficienti americani care ar face orice sa-si vada odraslele actrite si fericite, si cred ca au mai multi bani decat dl Paunescu....e suficient sa vezi un episod din "My super sweet 16" ca sa vezi cam pana unde sunt dispusi sa mearga anumiti tatici.
__________________
"Nobody puts Baby in the corner"
ricutza is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 02 Sep 2008, 13:59   #13
mafalda
Guru
 
mafalda
 
Join Date: Jul 2007
Location: Intr-o lume imaginara
Posts: 803
@ Ricutza

Eu personal m-as simti handicapata daca lumea m-ar trata ca pe "fata lui tata" sau si mai rau ca pe "amanta lui X" si nu m-ar aprecia pentru ce sunt eu singura in stare sa fac!
__________________
"Nihil Sine Deo"
mafalda is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 02 Sep 2008, 14:26   #14
ricutza
Babyface Killer
 
ricutza
 
Join Date: Feb 2002
Posts: 2,221
Send a message via ICQ to ricutza Send a message via MSN to ricutza Send a message via Yahoo to ricutza
sunt perfect de acord cu tine!
asta nu inseamna insa ca nu sunt o gramada de oameni care au atitudinea asta. eu nu-i incurajez...eu spun doar ca exista!
__________________
"Nobody puts Baby in the corner"
ricutza is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 02 Sep 2008, 15:01   #15
legardere
Veteran
 
legardere
 
Join Date: Dec 2007
Location: Rasnov-BV
Posts: 157
sau se poate ajunge si mai rau
vezi cazul Indigo
:sick: :sick: :sick:
__________________
Le Conte De Neveres
Chevalier De Lagardere
legardere is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 02 Sep 2008, 16:25   #16
EgOisM
Guru
 
EgOisM
 
Join Date: Apr 2008
Location: Bucharest
Posts: 849
omg cat de departe a dus discutia asta care dupa parerea mea este total inutila pe cinemagia...cristina rus NU este actrita!!!!! :shock:
__________________
Haven't you heard ,i'm the crazy bitch around here!
http://p3rf3ctegoism.blogspot.com/
EgOisM is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:16.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells