Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Forum > Condica de sugestii si reclamatii

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 30 Apr 2011, 13:09   #1
andcos
Novice
 
andcos
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 2
Thumbs down Nesimtire la cinema city sun plaza

Am incercat sa vad azi cu sotia si cu fetita la cinema city sun plaza filmul animat rio varianta 3d; sala ok totul nou si frumos, dupa ce am vazut reclamele de vreo 3 ori si am mancat degeaba o gramada de floricele si nachos ni s-a comunicat de catre stewart ceea ce deja era evident dupa cca 40 min de asteptare in van, si anume ca au o defectiune ce nu poate fi reparata. Aici intervine partea cu nesimtirea deoarece nu s-a facut nici un efort de a drege cumva busuiocul - cel mai la indemana era sa difuzeze filmul intr-una din celelalte cca 11 sali. Ni s-au dat evident banii inapoi pe bilete si ne-am ales cu o sambata esuata in care am cheltuit de pomana cca 100 lei pe floricele, chipsuri, sucuri si alte masinute de prin sun plaza. Pacat de loc si de dotari daca nu exista nici un fel de preocupare pt client - daca eram cumva in charge pe acolo as fi oferit bietilor copii si parinti cate o invitatie intr-o zi lucratoare ( cand oricum nu prea e nimeni pe la cinema city sun plaza), invitatie pe care foarte probabil multi nu ar fi onorat-o oricum din diverse motive. Astfel se putea avea grija de imagine si de client cu costuri minime. Din pacate se pare ca dezinteresul si amatorismul primeaza, cam ca peste tot pe la noi; data viitoare ma duc la mall vitan ca e mai sigur, n-am chef sa mai vin cu copilul plans acasa aiurea-n tramvai
andcos is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 04 May 2011, 13:21   #2
andcos
Novice
 
andcos
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 2
Lightbulb

In urma unei sesizari facute la ei pe site au mai dres busuiocul si mi-au oferit - asa cum propusesem chiar eu - cateva invitatii gratuite la spectacolele lor. Una peste alta reactia lor a fost ok avand in vedere ca mi-au raspuns la sesizare atat managerul locatiei cat si managerul de district. Probabil ca pe viitor vor adopta sistemul cu invitatii gratuite implicit in cazul anularii unor spectacole.
andcos is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:32.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells